fbpx

Nutukimas tapo naujausia šiuolaikinio pasaulio žmonių problema. Darbas blizgančiuose biuruose, kelionė į darbą automobiliu yra mūsų kasdienybė. Dėl šios kasdienės veiklos mes mažiau judame ir daugiau valgome greito maisto. Greitas maistas mums labai svarbus, tačiau šis skubėjimas kenkia mūsų sveikatai.

Nutukimas yra ne tik problema. Jis taip pat sukelia keletą problemų. Cukraus kiekis kraujyje, kraujospūdis, cholesterolio kiekis, miego komfortas, kojų ir nugaros skausmai tiesiogiai susiję su jūsų svoriu.

Kūno masės indeksas (KMI) yra unikali informacija, leidžianti įvertinti, kokio tipo gydymo reikia jums metant svorį. Atsižvelgdamas į jūsų KMI, mūsų chirurgas, kuris specializuojasi nutukimo gydymo srityje, nurodys jums geriausią variantą idealiam svoriui pasiekti. Šis procesas taip pat susijęs su jūsų asmenine situacija.

Laparoskopinės skrandžio rankovės operacijos metu chirurgas pašalins apie 70-80 % skrandžio. Šis naujas mažas skrandis leis jums valgyti mažiau nei anksčiau. Mažesnis skrandis reiškia, kad turėsite mažiau maisto atsargų. Tai ne tik priežastis, dėl kurios numesite svorio, kartu bus pašalintas ir Jūsų apetitą skatinantis hormonas grelinas.

Skrandžio balionas yra neinvazinė svorio metimo procedūra. Tačiau procedūros nerekomenduojama atlikti, jei jūsų KMI yra mažesnis, nei reikalaujama skrandžio rankovei. Skrandžio baliono procedūra jums nepakankama, jei turite tokių būklių kaip skrandžio masė, hiatalinė išvarža ar kepenų nepakankamumas.

Jei Jums atliekama rankovės gastrektomija, galite numesti apie 60-70 % savo viršsvorio. Tai paprastai pasiekiama po 12-24 mėnesių. Jei Jums atliekamas skrandžio balionas, per pirmuosius šešis mėnesius galite numesti apie 10-15 % viso kūno svorio. Didžiausias svoris, kurį galima numesti naudojant skrandžio balioną, yra apie 29 % viršsvorio.

Skrandžio baliono procedūros yra mažiau invazinės, turi mažesnę komplikacijų riziką ir greičiau atsigauna, palyginti su skrandžio rankovės operacija. Galite pasiekti mažesnį poveikį su nutukimu susijusioms ligoms.

Su „CAYRA“ klinikos specialistais bus aptartos jūsų pastangos numesti svorio, jūsų ligos istorija ir dabartinė bendra sveikatos būklė.

Svarbiausias klausimas abiejų procedūrų metu jums yra įsipareigojimas gyventi sveikesnį gyvenimo būdą. Labai svarbu bus pakeisti mitybą ir reguliariai užsiimti fizine veikla.