fbpx

Turinys

Rankų pakėlimo operacija, dar vadinama brachioplastika, yra Turkijoje „Cayra” klinikoje atliekama kosmetinė procedūra, kuria siekiama pagerinti viršutinės rankų dalies išvaizdą. Jos metu pašalinamas odos ir riebalų perteklius, o likusi oda perstumdoma, kad atrodytų stangresnė ir jaunatviškesnė. Žmonėms senstant arba svyruojant svoriui, viršutinės rankų dalies oda gali tapti suglebusi ir nepageidaujama. Štai kodėl rankų pakėlimo operacija  tapo viena populiariausių kosmetinių operacijų, suteikiančių asmenims galimybę pasiekti norimų rezultatų už prieinamą kainą. Jei susidomėjote, kreipkitės į „Cayra” kliniką šiandien, kad suplanuotumėte rankų pakėlimo operaciją ir pasiektumėte trokštamą tonusą bei jaunatvišką išvaizdą.

Vidutinė rankų pakėlimo operacijos kaina Turkijoje yra 2050 JAV dolerių, t. y. pigiau nei užsienyje. Jei norite palyginti rankų pakėlimo kainas skirtingose šalyse, galite tai rasti šiame tinklaraštyje. Be to, kai kurios klinikos siūlo apgyvendinimą ir transportą kaip paketo dalį.

Čia, „Cayra” klinikoje, rasite informacijos apie rankų pakėlimo operacijas Stambule ir Antalijoje. Pateikiame išsamią informaciją apie brachioplastikos kainas, mūsų klinikos pacientų atsiliepimus ir geriausių gydytojų nuotraukas prieš ir po operacijos. Taip pat siūlome „viskas įskaičiuota” mini rankų pakėlimo, pilno rankų pakėlimo ir išplėstinio rankų pakėlimo operacijų paketus.

Mūsų „viskas įskaičiuota” rankų pakėlimo operacijos paketą sudaro transportas, nakvynė 5 žvaigždučių viešbutyje, vertėjai, pooperacinis stebėjimas, visi vaistai ir priešoperaciniai tyrimai. „Cayra” klinika neabejotinai yra geriausias pasirinkimas rankos pakėlimo operacijai Turkijoje.

Kas yra rankų pakėlimo operacija?

Rankų pakėlimo operacija – tai procedūra, kurios metu pašalinami nepageidaujami riebalai ir nukritusi oda rankų srityje, kad būtų atgautas stangrumas. Papildoma oda nuo rankos pašalinama per pjūvius, daromus pažastyje arba alkūnės srityje. Be to, jei reikia, perteklinis svoris gali būti pašalintas per riebalų nusiurbimą arba pjūvius. Kad pjūvių vietos atrodytų kuo natūraliau, joms uždedami estetiniai siūlai.

Atsižvelgiant į taikomą procedūrą ir srities būklę, rankų pakėlimo operacija gali trukti nuo vienos iki trijų valandų. Žmonės renkasi rankų pakėlimo operaciją, nes yra nepatenkinti gležna ir vilnijančia rankų oda, kuri ypač išryškėja dėvint drabužius be rankovių. Išskėtus abi rankas, ties apatine rankos dalimi matomas įkritimas, primenantis šikšnosparnio sparną. Šio tipo operacija tinka norint atsikratyti tokios situacijos.

Kas yra tinkamas kandidatas rankų pakėlimo operacijai?

Rankų pakėlimo operacija gali padėti žmonėms drąsiai rodyti viršutinę rankų dalį, jei ji nukritusi. Atlikus šią sėkmingą kūno dailinimo operaciją, žmonės gali pasiekti tvirtesnius ir smulkesnius kontūrus, kurie papildo jų figūrą.

Kandidatai į rankų pakėlimo operacijas paprastai yra:

 • Suaugusieji, kuriems yra didelis žasto odos trūkinėjimas.
 • Bet kokio amžiaus suaugusieji, kurių dydis yra pastovus ir kurie nėra kliniškai nutukę.
 • Sveiki žmonės, kurie neserga lėtinėmis ligomis, dėl kurių vėluoja gijimas arba padidėja operacijos rizika.
 • Nerūkantieji – Nealkoholikai
 • Tie, kurie nevartoja narkotikų –
 • Tie, kurie reguliariai mankštinasi ir sveikai maitinasi.

Rankų pakėlimo operacijos tipai: 

 • Visiška rankos pakėlimo operacija

Visiška rankų pakėlimo operacija Turkijoje atliekama per chirurginį pjūvį, kuris tęsiasi nuo pažasties iki alkūnės srities, per kurį oda ištraukiama ir patempiama, taip pat nusiurbiami papildomi riebalai, kad būtų pasiekta konkreti ir tolygesnė forma. Tada žaizda uždaroma.

 • Mini rankos pakėlimo operacija

Mažoji brachioplastika, dar vadinama nedidele rankų pakėlimo operacija, labiau tinka pacientams, kurių viršutinėje rankų dalyje nėra daug odos ir riebalų pertekliaus. Atlikdamas šią procedūrą chirurgas po pažastimi atliks vieną pusmėnulio formos pjūvį, kuris taip pat gali tęstis t formos linija į ranką.

 • Išplėstinė rankos pakėlimo operacija

Pailgintos rankos pakėlimo operacija yra identiška įprastai rankos pakėlimo operacijai, tačiau pjūvis nuo rankos pratęsiamas iki kūno, kad būtų galima įtraukti laisvą odą ir riebalinį audinį, kuris gali būti po rankos sritimi palei krūtinės ląstos šoną. Laisva oda toje srityje dažnai būna daug svorio netekusiems pacientams.

Kodėl atliekama rankų pakėlimo operacija? 

Su amžiumi viršutinės rankų dalies oda keičiasi, ji suglemba ir atsipalaiduoja. Dėl didelio svorio sumažėjimo taip pat gali nukristi apatinė rankų dalis. Nors mankšta gali sustiprinti ir pagerinti viršutinės rankos dalies raumenų tonusą, ji negali išspręsti elastingumą praradusios odos pertekliaus. Jei viršutinės rankų dalies apačia nusileidusi, galite rinktis rankų pakėlimą. Rankų pakėlimo operacija  taip pat gali pagerinti jūsų kūno įvaizdį.

Rankų pakėlimo operacijos procedūra

Rankų pakėlimo operacija trunka nuo dviejų iki keturių valandų ir yra atliekama taikant bendrąją anesteziją arba intraveninę sedaciją. Pjūviai atliekami nugaroje arba rankos viduje, o riebalų perteklius pašalinamas riebalų nusiurbimo arba išpjovimo būdu. Pašalinamas odos perteklius, o po juo esantys audiniai pertvarkomi. Brachioplastikos paprastai pageidauja pacientai, norintys pasiekti liekną, tonizuotą viršutinės rankų dalies išvaizdą, pašalinant suglebusią odą ir riebalų perteklių. Norėdami atlikti viršutinės rankų dalies pakėlimą, turėtumėte būti sveiki, pastovaus svorio ir, geriausia, nerūkantys.

Kiek kainuoja rankų pakėlimo operacija Turkijoje?

Turkijoje mažiausia klinikų siūloma rankų pakėlimo kaina yra 1000 JAV dolerių, o didžiausia – 2900 JAV dolerių. Galima daryti prielaidą, kad jūsų kišenėje turėtų likti maždaug 250 JAV dolerių. Rankų pakėlimo operacijos Turkijoje kainą lemia daugybė veiksnių, ji skiriasi įvairiose klinikose ir priklauso nuo gydytojo patirties bei naudojamos technikos. Palyginus šias kainas su klinikomis ir kitomis šalimis, kuriose siūloma ši operacija, nesunku pastebėti, kad Turkija skiriasi savo tarptautine patirtimi ir medicinos paslaugomis, taip pat operacijos paketais, į kuriuos, be procedūros, įeina ir įvairios kitos paslaugos, pavyzdžiui, pervežimas iš oro uosto, vertimas ir kt.

Rankų pakėlimo operacijos rizika ir komplikacijos

Rankų pakėlimo operacija kelia įvairią riziką, įskaitant:

 • Randai: Rankos pakėlimo pjūvio randai yra nuolatiniai, tačiau paprastai jie būna tose vietose, kurios nėra lengvai matomos. Retais atvejais pjūviai gali būti iškilūs, raudoni randai. Norint pagerinti randų išvaizdą, gali būti atliekamos kortikosteroidų injekcijos arba taikomos kitos procedūros.
 • Rankų formos asimetrija: Tai gali atsirasti dėl pokyčių gijimo proceso metu. Be to, nors „Cayra” klinikos chirurgai stengsis, kad jūsų rankos atrodytų kuo simetriškesnės, tobula simetrija neįmanoma.
 • Odos pojūčio pokyčiai: Rankos pakėlimo metu keičiant rankos audinių padėtį gali būti paveikti paviršiniai jutiminiai nervai. Tikėtina, kad pajusite laikiną tirpimą.
 • Problemos su siūlais: Siūlai, naudojami naujai rankos formai įtvirtinti, gali išlįsti į odos paviršių ir juos gali tekti pašalinti. Tai gali sukelti pažeistos odos uždegimą. Dėl to gali prireikti papildomos operacijos.

Kaip ir bet kuri kita didelės apimties operacija, rankos pakėlimas kelia kraujavimo, infekcijos ir nepageidaujamos reakcijos į anesteziją riziką.

Rankų pakėlimo operacija tinka ne visiems. Jūsų gydytojas „Cayra” klinikoje gali įspėti neatlikti rankų pakėlimo operacijos, jei:

 • turi didelį antsvorį
 • Dažnai keičiasi jūsų svoris
 • Turite sveikatos sutrikimų, kurie trukdo žaizdų gijimui.
 • Esate rūkalius

Ko galite tikėtis iš rankų pakėlimo operacijos

Rankos pakėlimo operacija gali būti atliekama ligoninėje arba ambulatorinėje chirurgijos įstaigoje. Tačiau „Cayra” klinika yra geriausias medicinos centras, kurį galite apsvarstyti, norėdami gauti geriausią gydymą. Kartais procedūra atliekama taikant sedaciją ir vietinę nejautrą, kurios metu nujautrinama tik dalis Jūsų kūno. Kitais atvejais rekomenduojama taikyti bendrąją anesteziją, dėl kurios prarandate sąmonę.

Prieš procedūrą:

– Venkite tam tikrų vaistų. Tikriausiai reikės vengti aspirino, priešuždegiminių vaistų ir vaistažolių papildų, kurie gali padidinti kraujavimą. – Pasirūpinkite pagalba atsigavimo metu. Suplanuokite, kad po operacijos kas nors parveš jus namo ir liks su Jumis, kai pradėsite atsigauti.

Procedūros metu:

„Cayra” klinikoje dirbantis chirurgas padarys pjūvius apatinėje rankų dalyje. Pjūvių ilgis ir modelis priklauso nuo to, kiek odos bus pašalinta. Padaręs pjūvius, „Cayra” klinikos chirurgas sutrauks po jais esančius audinius ir sutvirtins juos siūlais. Jis taip pat gali naudoti riebalų nusiurbimo metodą (liposuction). Tada jūsų oda bus uždengta ant naujų kontūrų ir pašalintas odos perteklius. Pjūviams uždaryti bus naudojami siūlai arba chirurginė juosta.

Po procedūros:

Po rankų pakėlimo operacijos pjūviai bus uždengti tvarsčiais. Jūsų rankos bus laisvai apvyniotos elastiniais tvarsčiais, kad sumažėtų patinimas. Į rankas gali būti įstatyti maži vamzdeliai, kad būtų galima išleisti perteklinį kraują ar skystį.

Atsigavimas ir pooperacinė priežiūra po rankos pakėlimo operacijos:

Po rankų pakėlimo operacijos (brachioplastikos), kol gis pjūviai, rankos uždengiamos tvarsčiais. Po oda gali būti pakišti ploni vamzdeliai, kuriais išleidžiamas kraujo ar skysčių perteklius. Jums bus nurodyta, kokius vaistus vartoti gijimui ir kaip prižiūrėti gydomą sritį sveikimo metu. Susitariama dėl tolesnio susitikimo.

Siūlės pašalinamos per vieną ar dvi savaites po rankos pakėlimo. Su pjūvio srities oda visada reikia elgtis švelniai, nenaudojant jokių abrazyvinių judesių. Sveikimo pradžioje reikėtų vengti bet kokio fizinio krūvio.

Per pirmąsias 10-14 dienų po brachioplastikos tikėtinas didelis patinimas. Paakių pakėlimo rezultatai pastebimi iš karto po operacijos. Vis dėlto galutinių rezultatų turėtumėte tikėtis tik tada, kai baigsis išorinis ir vidinis gijimas ir visiškai sumažės patinimas bei mėlynės. Po žasto pakėlimo operacijos likę randai yra nuolatiniai, tačiau laikui bėgant išnyksta. Patariama pasiteirauti chirurgo dėl laikotarpio iš karto po brachioplastikos ir atsigavimo metu. Jums gali kilti klausimų apie tai, kur būsite paguldytas po operacijos, kokie vaistai Jums bus skiriami ir kada susitarti dėl tolesnės priežiūros.

Rankų pakėlimo operacijos rezultatai Turkijoje:

Pašalinus laisvą odą, rankų pakėlimas gali suteikti viršutinei rankų daliai tonizuotą išvaizdą. Rankų pakėlimo operacijos Turkijoje rezultatai paprastai būna ilgalaikiai. Tačiau atminkite, kad su amžiumi oda natūraliai praranda tam tikrą stangrumą ir gali atsirasti tam tikras suglebimas. Išlaikydami stabilų, sveiką svorį, galite išsaugoti rezultatus.

Dažnai užduodami klausimai:

 Ar saugu atlikti rankų pakėlimo operaciją Turkijoje?

Rasti geriausius Turkijoje rankų pakėlimo operacijas atliekančius chirurgus yra labai paprasta, todėl daugelis žmonių jau daugelį metų renkasi plastines operacijas Turkijoje. Be to, sveikatos priežiūros sistema Turkijoje yra labai pažangi, joje galioja griežta įgyvendinimo ir audito politika. Jei dvejojate dėl rankų pakėlimo operacijos Turkijoje, galite būti tikri, kad rankų pakėlimas Turkijoje yra saugus. Susisiekite su „Cayra” klinika dabar, kad suplanuotumėte susitikimą.

Ar rankų pakėlimo operacija yra skausminga?

Normalu, kad atsigaunant po rankų pakėlimo jaučiamas tam tikras skausmas. Galimas šalutinis poveikis – diskomfortas, edema ir mėlynės. Po kelių dienų tai turėtų sumažėti. Rankų pakėlimo procedūrai prireiks nuo 1 iki 2 savaičių atsigavimo laiko.

Kiek laiko trunka rankų pakėlimo operacija?

Rankų pakėlimo operacija suteikia naudos beveik visam gyvenimui. Tačiau negalima užkirsti kelio būsimam odos nusileidimui, kuris gali atsirasti dėl senėjimo ar padidėjusio svorio. Prasidėjus senėjimo procesui arba jam progresuojant po operacijos natūraliai sumažės rankų stangrumas.

Ar rankų pakėlimo operacijos randai išnyksta?

Po kelių savaičių daugelis pacientų gali pastebėti, kad jų rankos pakėlimo randai pradeda atsistatyti. Tam tikromis aplinkybėmis rankų žaizdos gali užtrukti savaites ar mėnesius, kol taps lygios ir elastingos. Rūpestingai prižiūrint rankos pjūviai laikui bėgant turėtų mažėti.

Kiek laiko užtrunka rankos pakėlimas?

Rankų pakėlimo operacija paprastai trunka nuo 1 iki 3 valandų, o atsigavimas po rankų pakėlimo operacijos trunka maždaug 2 ar 3 savaites. Po operacijos Turkijoje turite likti bent keturias dienas, kad būtų atlikti pirminiai tyrimai ir įvertinti rezultatai.

Kodėl reikėtų rinktis „Cayra” kliniką?

Turkijos klinikos yra geriausia alternatyva dėl prieinamų kainų, malonaus ir gerai apmokyto medicinos personalo bei chirurgų. Jei svarstote apie bet kokią estetinę operaciją, įskaitant rankų pakėlimą, pirmiausia turėtumėte sužinoti apie klinikas Turkijoje, o tada kartu su mumis susitarsite, kur kreiptis. Be to, jus pasitiks malonūs ir draugiški žmonės, svetingai priimantys svetimšalius savo tautose.

Kadangi jie į kiekvieną žmogų, nesvarbu, ar jį pažįsta, ar ne, žiūri kaip į Dievo svečią, galėsite su juo susikalbėti, net jei jis nekalba Jūsų kalba.

Taigi, jei svarstote apie rankų pakėlimo operaciją Turkijoje, turėtumėte susisiekti su „Cayra” klinika, kad sužinotumėte daugiau apie procesą ir ypatumus. „Cayra” klinika turi medicinos centrus Stambule ir Antalijoje, Turkijoje, o „Cayra” klinika dirba su geriausiu gydytoju kiekvienai plastinės chirurgijos operacijai, kad Turkijoje gautumėte geriausią rezultatą ir patirtį. Susisiekite su mumis „Cayra” klinika dabar ir džiaugsitės, kad tai padarėte!

KITAS GYDYMAS