fbpx

Vaginos (makšties) siaurinimo operacija

Vaginal Tightening Surgery

Vaginos (makšties) siaurinimo operacija

Vaginos (makšties) siaurinimo operacija Turkijoje

Vaginos (makšties) siaurinimo operacija Turkijoje yra makšties išsiplėtimo, atsiradusio dėl gimdymo ir aborto, sprendimas. Nors gimdymas yra džiugi proga sutuoktiniams, jo pasekmės gali sukelti psichologinę žalą motinai. Dažnai ji kenčia dėl makšties nusileidimo ar makšties formos deformacijos dėl skalpelio naudojimo natūralaus gimdymo metu, makšties iškritimo ar makšties lytinių lūpų deformacijos. Makšties siaurinimo operacija Turkijoje labai domina įvairaus amžiaus žmones, ypač po lytinio brendimo, gimdymo ar aborto, kai dauguma moterų jaučia, kad jų makštis išsiplečia. Jos jaučia poreikį greitai įsikišti, kad būtų grąžinta normali makšties padėtis. Būtinų intervencijų pobūdis, kad būtų pasiektas reikiamas dydis ir sėkmingas lytinis gyvenimas, gali skirtis, tačiau tikslas išlieka tas pats.

 

Kas gali atlikti vaginos (makšties) siaurinimo operaciją Turkijoje?

Visi, kurie yra sveiki ir vyresni nei 18 metų, t. y. sulaukę lytinio brendimo, ir kenčia nuo nerimą keliančios makšties išvaizdos po gimdymo ar persileidimo, be to, makšties nusileidimo, kuris turi įtakos seksualiniam malonumui bendraujant su vyru.

 

Kam negalima atlikti vaginos (makšties) patempimo operacijos Turkijoje?

 • Asmenims, jaunesniems nei 18 metų, t. y. iki lytinio brendimo amžiaus.
 • Asmenys, sergantys lėtinėmis ar užkrečiamomis ligomis.
 • Asmenys, kurių makšties padėtis yra normali ir gali būti pakoreguota lazeriu, nereikalaujant chirurginės intervencijos.

 

Kokie yra vaginos (makšties) siaurinimo operacijos etapai?

 • Prieš operaciją:

Prieš pradedant operaciją, pageidautina informuoti „Cayra Clinic” gydytoją apie bet kokias lėtines ligas ar vartojamus vaistus, jei tokių turite. Taip pat atskleiskite visas ankstesnes operacijas, kurios jums buvo atliktos, ir pateikite visą su sveikata susijusią informaciją. Būtina laikytis kelių nurodymų, iš kurių svarbiausi yra šie:

 • Su „Cayra Clinic” gydytoju Turkijoje aptarkite tikėtinus operacijos rezultatus.
 • Nevalgykite ir negerkite bent šešias valandas prieš operaciją, jei taikoma bendroji anestezija.
 • Informuokite gydytoją apie visus reguliariai vartojamus vaistus.
 • Bent savaitę prieš operaciją venkite alkoholio ir rūkymo.
 • Pasitarę su „Cayra Clinic” Turkijoje gydytoju, nustokite vartoti bet kokius kraują skystinančius vaistus, pavyzdžiui, aspiriną.
 • Operacijos dieną dėvėkite patogius drabužius.
 • Operacijos metu:

Anestezija taikoma pagal sutartą metodą, nustatomas makšties išsiplėtimo laipsnis – paprastas, vidutinio sunkumo ar išplėstinis. Nustatomos sritys, kurias reikia išpjauti arba pašalinti. Jūsų „Cayra Clinic” chirurgas pašalina nusileidusią dalį ir nustato tinkamą dydį pagal normalų daugumos moterų dydį po lytinio brendimo. Tada makštis kosmetiškai susiuvama naudojant biologiškai suyrančius medicininius siūlus. Šiuos siūlus organizmas absorbuoja ir jie savaime suyra, todėl po operacijos jų nebereikia šalinti.

 • Po operacijos:

Po vaginos (makšties) siaurinimo operacijos Turkijoje „Cayra Clinic” chirurgas pateikia specialius nurodymus dėl pooperacinės priežiūros ir būtinos sterilizacijos palaikymo. Laikydamiesi gydytojo nurodymų pasieksite geresnių rezultatų. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

 • Kad sumažintumėte komplikacijas, visiškai pailsėkite ir vartokite paskirtus vaistus, nuskausminamuosius ir priešuždegiminius preparatus.
 • Sumažinkite rūkymą arba susilaikykite nuo jo ir nustokite vartoti kraują skystinančius vaistus.
 • Gerkite daug skysčių, kad geriau atsigautumėte ir geriau gytų žaizdos.
 • Užtikrinkite pakankamą miegą po operacijos ir gulėkite ant nugaros tik gydytojo nustatytu pradiniu laikotarpiu.
 • Žaizdų priežiūrai „Cayra Clinic” Turkijoje gydytojas naudoja specializuotus siūlus, kurie savaime ištirpsta per 10-14 dienų.

 

Kokie yra vaginos (makšties) siaurinimo operacijos privalumai Turkijoje?

Vaginos (makšties) patempimo operacijos Turkijoje privalumai:

 • estetiškesnė makšties forma.
 • Didesnis malonumas lytinių santykių metu.
 • Pasitikėjimo savimi atkūrimas.
 • Makšties nusileidimo ir išskyrų problemos sprendimas.
 • Šlapimo nelaikymo pašalinimas sutraukiant makšties raumenis.

 

Ar yra komplikacijų po vaginos (makšties) siaurinimo operacijos?

Vaginos (makšties) siaurinimo operacija Turkijoje turi mažiau komplikacijų, jei ją atlieka chirurgas ekspertas „Cayra Clinic” klinikoje . Jos apima:

 • Patinimas ir paraudimas.
 • Paprastas niežulys.
 • Diskomfortas pirmąją savaitę.

 

Kiek laiko užtrunka vaginos (makšties) siaurinimo operacija Turkijoje?

Vaginos (makšties) siaurinimo operacijos Turkijoje trukmė priklauso nuo operacijos tipo. Lazerinės operacijos baigiasi vos per 15 minučių. Kita vertus, dygsnių procedūros trunka ilgiau. Jos trunka apie 35-40 minučių. Operacijos atliekamos taikant anesteziją.

 

Kokios yra vaginos (makšties) siaurinimo operacijų rūšys Turkijoje?

Turkijoje atliekamos dviejų tipų vaginos (makšties) siaurinimo operacijos. Vienas iš jų yra lazerinė sistema. Šis metodas, kuris atliekamas lazerio spinduliais, yra daug neskausmingesnis ir trunka trumpai. Šis metodas yra labiau pageidaujamas. Kitas metodas – operacija, atliekama chirurginiu būdu. Ši operacija atliekama darant pjūvius ir siūlus. Tačiau šiandien, tobulėjant technologijoms, kadangi atliekame prietaisais paremtas minimaliai invazines operacijas, pooperaciniai procesai pacientams yra labai patogūs.

 

Kiek kainuoja vaginos (makšties) siaurinimo operacija Turkijoje?

Vidutinė vaginos (makšties) siaurinimo operacijos kaina Turkijoje svyruoja nuo 1500 iki 2000 eurų.

 

Kuriame skyriuje atliekamos vaginos (makšties) patempimo operacijos Turkijoje?

Šią operaciją atlieka akušerijos-ginekologijos ir plastinės chirurgijos skyriai „Cayra“ klinikoje Turkijoje.

 

Ar vaginos (makšties) siaurinimo operacija Turkijoje gali būti taikoma moterims, kurios nėra gimdžiusios?

Šios vaginos (makšties) siaurinimo operacijos Turkijoje procedūros gali būti taikomos bet kuriai pageidaujančiai moteriai. Ši operacija gali būti atliekama bet kuriai moteriai, turinčiai problemų lytinių organų srityje. Todėl moterims, kurios negimdė, galima atlikti makšties patempimo operaciją.

 

Kodėl atliekamos vaginos (makšties) siaurinimo operacijos?

Vaginos (makšties) siaurinimo operacija gali būti atliekama dėl daugelio priežasčių. Procedūros, taikomos 6-8 savaičių intervalais kaip 3-4 seansai, taikomos siekiant padidinti partnerių lytinį susijaudinimą, palengvinti orgazmą arba gydyti šlapimo nelaikymo problemas.

 

Kada galėsiu grįžti į įprastą gyvenimą po vaginos (makšties) siaurinimo operacijos Turkijoje?

Vaginos (makšties) siaurinimo operacija Turkijoje yra labai paprasta. Pacientėms šios operacijos metu nereikia kentėti skausmo. Po trumpos procedūros operacija baigiama. Po operacijos svarbu būti atsargiems. Šis grįžimas į normalią būseną gali užtrukti nuo 4 iki 6 savaičių.

 

Ar vaginos (makšties) siaurinimo operacija yra ilgalaikė?

Vaginos (makšties) siaurinimo operacija yra nuolatinė operacija. Svarbiausia šioje vaginos (makšties) siaurinimo operacijoje Turkijoje yra pasiekti nuolatinį stangrumą. Taigi, jei nėra didelių pažeidimų, mažai tikėtina, kad tai bus problema. Tokią žalą gali sukelti tik didelė operacija, pavyzdžiui, gimdymas. Nebent taip nutiktų, tikimybė, kad makštis vėl išsiplės, yra labai maža.

 

Į ką turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi gydytoją vaginos (makšties) siaurinimo operacijai Turkijoje?

Vaginos (makšties) siaurinimo operacija Turkijoje yra itin svarbi operacija. Dėl šios priežasties būtina atidžiai rinktis gydytoją. Itin svarbu, kad gydytojas, pas kurį jums bus atliekama makšties siaurinimo operacija, būtų patyręs ir specializuotųsi šioje srityje.

 

Kada rekomenduojama turėti lytinių santykių po vaginos (makšties) siaurinimo operacijos Turkijoje?

Atsigavimo laikas po vaginos (makšties) siaurinimo operacijos Turkijoje gali užtrukti nuo 4 iki 6 savaičių. Tačiau per 1-1,5 mėnesio audiniai labai užgyja. Šiuo laikotarpiu turint lytinių santykių audiniai gyja vėliau ir operacijos negalima atlikti norimu greičiu.

 

Ar po vaginos (makšties) siaurinimo operacijos makšties struktūros grįžta į ankstesnę formą?

Po vaginos (makšties) siaurinimo operacijos makšties struktūros visiškai atsistato. Ir po to, jei ji nėra labai rimtai pažeista, ji išlaiko savo formą. Šių svarbių pažeidimų pavyzdžiu galime pateikti gimdymą. Jei su tokia situacija nesusidursite, jokių problemų nekils. Atlikus operaciją, laukia kelių mėnesių atsigavimo laikotarpis. Kai šis laikotarpis baigiasi, makštis tampa visiškai natūrali.

 

Ką turėčiau daryti, kad Turkijos klinikoje man būtų atlikta vaginos (makšties) siaurinimo operacija?

 • Tai labai konfidencialu ir privatu tiek dėl lytinių organų nusiskundimų, kuriuos patiriate, seksualinio aspekto, tiek dėl to, kad Jums sunku jais pasidalyti net su artimiausiu žmogumi. Labai svarbu, kad pasitikėtumėte savo gydytoju „Cayra“ klinikoje Turkijoje ir pasidalytumėte šia tema.
 • Taip pat turėtumėte žinoti apie savo vaginoplastikos gydytojo mokslinę tapatybę, chirurgo patirtį šiuo klausimu, klinikinę patirtį svarbiuose centruose užsienyje, jei tokia yra, ir jo darbą nacionalinėje ir tarptautinėje srityje.
 • Vaginos (makšties) siaurinimo operacija Turkijoje yra specifinė operacija, reikalaujanti ypatingos patirties ir žinių.
 • Jei jau kurį laiką turite problemų dėl savo lytinių organų ir bijote tuo pasidalyti, galite nesunkiai susisiekti su mumis „Cayra” klinikoje Turkijoje ir gauti išsamesnės informacijos. Mūsų pacientai, kurie ateina su seksualinėmis problemomis ir estetinėmis problemomis jauname amžiuje, turi griebtis funkcinių sutrikimų, tokių kaip nusileidusi gimda, nusileidusi šlapimo pūslė, nusileidusios žarnos, nesugebėjimas sulaikyti šlapimo ar net visiškas gimdos išėjimas vyresniame amžiuje.

 

„Cayra Clinic” Turkijoje dirba su geriausiais gydytojais kiekvienai plastinės chirurgijos operacijai atlikti, kad Turkijoje pasiektumėte geriausią rezultatą ir įgytumėte geriausią patirtį. Turkija yra viena iš pigiausių šalių makšties siaurinimo operacijoms Europoje. Jei svarstote galimybę atlikti makšties plastikos operaciją užsienyje, pirmiausia turėtumėte rinktis Turkiją, o „Cayra Clinic” Turkijoje yra geriausia klinika, kuria galite pasitikėti dėl nepriekaištingo rezultato. Mūsų padaliniai Stambule ir Antalijoje užtikrina, kad Turkijoje patirsite vertingų įspūdžių.

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree