fbpx

Turinys

عملية تجميل الأنف العرقي

Etninė rinoplastika – tai ypatinga rinoplastikos forma, kurios tikslas – pasiekti natūraliai atrodančių ir harmoningų rezultatų mūsų pacientams, neprarandant jų etninės kilmės. Ši operacija reikalauja didžiausio atidumo ir rūpestingumo, nes bet koks netinkamas pokytis, deja, privers žmogų atrodyti ne taip gerai.

Etninė rinoplastika yra viena populiariausių kosmetinių ir estetinių operacijų pasaulyje. Daug žmonių nepatenkinti savo nosies išvaizda, be to, daugeliui reikia operacijos kvėpavimui pagerinti. Etninė rinoplastika pastaruoju metu tapo viena populiariausių kosmetinių procedūrų pasaulyje. Turkija yra puikus pasirinkimas ir viena iš labiausiai lankomų šalių rinoplastikai, nosies plastikai ir antrinei rinoplastikai (revizinei rinoplastikai) atlikti, o „Cayra“ klinikoje dirba geriausi chirurgai, atliekantys etninę rinoplastiką už prieinamą kainą.

Kodėl etninė rinoplastika Turkijoje?

Etninė rinoplastika Turkijoje atliekama dėl šių pagrindinių priežasčių:

 • Išvaizda

Tai dažniausia situacija, dėl kurios žmonės siekia nosies operacijos. Daugumai pacientų rinoplastikos reikia dėl nosies kreivumo, nosies skliauto, nosies ir šnervių, labai didelės arba labai mažos nosies. Be to, iškrypusios pertvaros, dar vadinamos iškrypusia nosimi, problema yra viena dažniausių estetinių rinoplastikos priežasčių. Žmonės taip pat gali rinktis etninę rinoplastiką kaip estetinių ir psichologinių problemų, pavyzdžiui, nesaugumo ir nepasitenkinimo savimi, sprendimą.

 • Kvėpavimo problemos

Tai antra pagal dažnumą situacija. Dėl funkcinių ir struktūrinių nosies problemų žmonėms atliekama rinoplastika. Šios problemos taip pat gali sukelti rimtų sutrikimų, pavyzdžiui, knarkimą ir miego sutrikimus. Taigi, etninė rinoplastika tampa būtinybe siekiant rasti sprendimą pacientų kvėpavimo problemoms, kurios turi daug neigiamų pasekmių jų kasdieniam gyvenimui.

 • Sužalojimas

Tai trečia situacija pagal dažnumą ir taip pat nemaloni priežastis, dėl kurios žmonės kreipiasi dėl rinoplastikos. Sužalojimai, kurie gali atsirasti nosyje dėl įvairių priežasčių, ir dėl smūgio į nosį, kurį sukėlė tokie veiksniai kaip nelaimingas atsitikimas ir kritimas, gali atsirasti nosies deformacijų.

 

Etninės rinoplastikos procedūra

Etninė rinoplastika, kaip galima suprasti iš pavadinimo, yra rinoplastikos procedūra, kuria siekiama ištaisyti etninius nosies bruožus ir išlaikant bendrus veido bruožus. Atliekant etninę rinoplastiką, pacientams taikoma nejautra ir gydytojas pradeda procedūrą atlikdmas mažus pjūvius šnervėse ir po nosimi. Tada jis pakelia minkštuosius audinius ir pakeičia pagrindinę struktūrą, kad pasiektų jūsų kosmetinius tikslus. Tuomet nosies audiniai pertvarkomi ir operacijos pabaigoje pjūviai užsiuvami.

Turėtumėte:

 • Turėti realius lūkesčius;
 • Nerūkyti prieš ir po operacijos;
 • Nevartoti per daug alkoholio;
 • Neturėti sveikatos sutrikimų, ir ypač kraujo krešėjimo sutrikimų.

Be to:

 • Dauguma žmonių po etninės rinoplastikos procedūros pasveiksta su minimalia edema ir patinimu;
 • Atminkite, kad kai kurie pacientai gali jaustis nejaukiai dėl pakitusios nosies formos ankstyvuoju sveikimo etapu;
 • Galutiniai rezultatai bus matomi maždaug po 3 ar 4 mėnesių.

Apibendrinant galima teigti, kad etninės rinoplastikos operacijos tikslas – suteikti nosiai vakarietišką išvaizdą padidinant jos aukštį, pakeičiant profilį, pakeičiant šnervių formą, susiaurinant nosį ir (arba) suformuojant aštresnį nosies galiuką. Norint pasiekti tokią išvaizdą, paprastai tenka išimti kremzlę, kad nosis taptų aukštesnė ar išsikišusi. Etninė rinoplastika gali būti atliekama atviru arba uždaru metodu, tereikia turėti pagrįstus lūkesčius.

Etninės rinoplastikos rizika ir komplikacijos

Jei etninę rinoplastiką atlieka patyręs „Cayra“ klinikos chirurgas komplikacijų nebus arba jos bus nedidelės, tačiau retai gali pasitaikyti šios:

 • Nedideli randai;
 • Patinimas;
 • Išsiplėtęs patinimas;
 • Alarumino disbalansas.

Svarbiausia, ką galite padaryti, tai pasirinkti tinkamą „Cayra“ klinikos gydytoją. Pasirinkite chirurgą, kuris turi ilgametę patirtį atliekant rinoplastikos procedūras. Taip pat galite pasiskaityti kitų pacientų atsiliepimus.

Etninės rinoplastikos kaina Turkijoje

Vidutinė rinoplastikos kaina Turkijoje yra apie 3 000-5 000 eurų. Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir daugelyje Europos šalių rinoplastikos procedūrą galite atlikti už maždaug 10 000-15 000 eurų. Turkijoje atliekamos procedūros, standartai, metodai ir klinikų bei paslaugų patikimumas yra tokie patys kaip kitose šalyse, todėl Turkija yra vienas iš trijų populiariausių pasaulio medicinos turizmo pasirinkimų, ir ypač rinoplastikos srityje. Etninė rinoplastika Turkijoje gali būti laikoma pigia, palyginti su kitomis populiariomis pasaulio šalimis. Nors visi metodai ir kokybė yra vienodi, minimalus darbo užmokestis, apgyvendinimo, nuomos, komunalinių paslaugų ir valdymo išlaidos yra labai mažos, todėl chirurgų paslaugų kainos yra labai prieinamos.

Reabilitacijos laikas po operacijos

Atsistatymo laikas gali būti šiek tiek ilgesnis nei standartinėse rinoplastikos interneto svetainėse pateikiami statistiniai duomenys, priklausomai nuo jūsų tautybės. Kai kurių etninių grupių pacientų nosies audiniai yra storesni, todėl ši sritis gyja ilgiau nei baltaodžių pacientų, todėl atsistatymo laikas po etninės rinoplastikos pailgėja. Tačiau skirtumas nėra didelis.

Visų etninių grupių pacientai po etninės rinoplastikos turėtų atsistatyti po 10-14 dienų.

Atsistatymo laikas

Pirmąją sveikimo savaitę svarbu kuo daugiau ilsėtis. Per šį laiką galite nuimti nuo nosies įtvarą ir išeiti į lauką nerodydami jokių operacijos požymių, jei aplink akis nėra mėlynių. Tai gali užtrukti iki dviejų savaičių. Galima saugiai tęsti įprastą kasdienę veiklą.

Po dviejų savaičių turėtų sumažėti didžioji dalis veido patinimo ir išnykti didžioji dalis mėlynių.

Po 3-4 savaičių galite saugiai tęsti kardiopratimus, pavyzdžiui, bėgiojimą, plaukimą ir žvejybą.

Po 6 savaičių kaulai yra stabilūs; galite tęsti svorį išlaikančius pratimus (kilnoti svarmenis), nešioti akinius ir pūsti nosį.

Po 3-6 mėnesių nosies ir nosies odos tirpimas ir diskomfortas turėtų išnykti.

Po metų, kaip ir po bet kurios kitos rinoplastikos procedūros, gijimo procesas bus baigtas, patinimas turėtų būti visiškai sumažėjęs, o naujoji nosies dalis turėtų būti visiškai sutvarkyta.

Ką daryti po etninės rinoplastikos

Pirmąją savaitę po operacijos turėtumėte daugiausia dėmesio skirti poilsiui, kad jūsų kūnas galėtų natūraliai atsigauti. Todėl turėtumėte planuoti, kad pirmąsias dvi savaites po etninės rinoplastikos procedūros nedirbsite.

Laikykitės gydytojo rekomendacijų. Chirurgas Jums pateiks išsamius nurodymus, kokius vaistus vartoti, kada juos vartoti ir kaip prižiūrėti operacijos vietą, kad išvengtumėte infekcijos.

Plastikos chirurgas stebės Jūsų reabilitacijos procesą po operacijos. Atkreipkite dėmesį, jei po operacijos kas nors atrodo negerai, nedelsdami kreipkitės į „Cayra“ gydytoją.

Po operacijos gali būti sunku miegoti dėl užsikimšusios nosies, tačiau poilsis yra svarbi sveikimo proceso dalis. Jūsų kūnas sveiksta pasitelkdamas energiją, o sveikas septynių ar aštuonių valandų miegas kiekvieną naktį leidžia organizmui tą energiją atkurti.

Kuo skiriasi tradicinė ir etninė rinoplastika?

Rinoplastika – tai terminas, kuriuo apibūdinama tiek tradicinė, tiek etninė rinoplastika. Jų metu naudojamos tos pačios technikos ir strategijos, kad būtų pasiekta norimų estetinių rezultatų. Labiausiai pastebimi struktūriniai kaukaziečių ir ne kaukaziečių nosių skirtumai.

Etninės rinoplastikos metu daugiausia dėmesio skiriama neįprastoms nosies struktūroms ir veido bruožams, todėl gaunamas natūralus, o ne chirurginis rezultatas. Norint pasiekti geriausių rezultatų, gali prireikti specializuotų metodų. Pavyzdžiui, plokščiai nosiai gydyti dažnai naudojama kremzlės transplantacija, kartu su dirbtiniais implantais nosies struktūrai sustiprinti, taip pat gali būti svarstomi šie variantai: plačios apimties nosies rekonstrukcijos metodai.

Juodaodžių oda gali būti storesnė nei baltaodžių, o tai reiškia, kad yra didesnė tikimybė, jog ant veido liks nuolatinis randas, jei esate tamsaus gymio, o gydytojas nepatyręs. Arba po etninės rinoplastikos gali net išnykti pigmentacija.

Dažnai užduodami klausimai

Ar saugu atlikti etninę rinoplastiką Turkijoje?

Etninė rinoplastika Turkijoje tikrai yra saugi. Kadangi „Cayra“ klinikoje dirba išsilavinę ir aukštos kvalifikacijos chirurgai bei medicinos personalas, galite drąsiai rinktis Turkiją kaip sėkmingos operacijos vietą.

Ar Turkija yra tinkama vieta etninei rinoplastikai atlikti?

Taip, Turkija yra puiki vieta etninei rinoplastikai atlikti. Galite atsipalaiduoti ant Viduržemio jūros kranto ir rasti modernių klinikų, kuriose užtikrinami europietiški standartai. Be to, kainos tokios prieinamos, kad pamatę tokią beveik galite suabejoti. Tačiau viskas, ką jums reikia padaryti, tai giliai įkvėpti ir mėgautis savo planais. Nepamirškite, kad jums taip pat patiks bendra Turkijos atmosfera!

Kodėl žmonės vyksta į Turkiją atlikti etninės rinoplastikos?

Pacientai vyksta į Turkiją atlikti rinoplastikos, nes čia yra viskas, ko reikia geram rezultatui pasiekti. Moderniai įrengtos klinikos ir profesionalūs chirurgai, kurie pacientams iš viso pasaulio užtikrina etiškiausius rinoplastikos rezultatus.

Ar draudimas padengia etninę rinoplastiką Turkijoje?

Taip, Turkijoje draudimas dengia etninės rinoplastikos operacijas, tačiau daugelis draudimo kompanijų dengia tik tuo atveju, jei procedūra atliekama siekiant pašalinti kvėpavimo problemas, t. y. medicininiais, o ne estetiniais tikslais.

Etninė rinoplastika Turkijoje dažnai atliekama kaip kosmetinė rekonstrukcijos procedūra, tačiau tai yra plačiai paplitusi plastinės chirurgijos procedūra pacientams, turintiems kvėpavimo problemų. O daugeliu atvejų pacientams ji atliekama dėl abiejų priežasčių. Daugiau apie tai galite sužinoti susisiekę su savo draudimo bendrove, kad sužinotumėte išsamią informaciją apie draudimą.

Kodėl jums buvo verta rinktis Turkiją?

Turkija yra viena iš trijų didžiausių pasaulio šalių medicinos turizmo srityje. O Stambulas ir Antalija yra daugiausiai užsakymų sulaukiantys Turkijos miestai ir tai yra pagrindiniai „Cayra“ klinikos Turkijoje centrai.

Ypač medicinos turistams iš Jungtinės Karalystės, Airijos, Velso, Vokietijos, Artimųjų Rytų ir Persijos įlankos valstybių. Turkijoje taip pat veikia gera sveikatos priežiūros sistema, kurioje yra daugiau kaip 30 JCI (Joint Commission International) akredituotų ligoninių ir daugiau kaip 1500 plastikos chirurgų, turinčių Europos ir nacionalinius sertifikatus.

Pasirinkti „Cayra“ kliniką etninei rinoplastikai Turkijoje – geriausias pasirinkimas, kurį dabar galite padaryti. „Cayra“ klinikoje dirba geriausi chirurgai, kurie sėkmingai atlieka plastines ir kosmetines operacijas be komplikacijų arba su nedidelėmis komplikacijomis, kurias galima lengvai ištaisyti. Užsisakykite vizitą „Cayra“ klinikoje jau dabar, ir būsite patenkinti etninės rinoplastikos rezultatais.

KITAS GYDYMAS