fbpx

Krūtų didinimas riebalais

Turinys

Krūtų didinimas riebalais

Krūtų didinimas riebalais populiarėja kaip naujausia krūtų didinimo tendencija. Tačiau ar tai tikrai yra naujausias dalykas? Nors ši procedūra turi daug privalumų, ji negali pakeisti krūtų implantų. Stambulas ir Antalija tapo pagrindinėmis kosmetikos ir plastinės chirurgijos kandidatų kryptimis, o „Cayra“ kliniką privalo aplankyti tie, kurie nori panaikinti savo fizinius kompleksus ir jaustis geriau nemokėdami pernelyg didelių mokesčių. Riebalų perkėlimas, dar vadinamas lipostruktūra arba liposkulptūra, yra neinvazinis chirurginis metodas, kurio metu iš paciento paimami riebalai, kad būtų pakeista vienos ar kelių kūno vietų forma, o „Cayra“ klinika siūlo išskirtines šios srities paslaugas.

Kas yra krūtų didinimas riebalais?

Krūtų didinimas riebalais yra plastinio ir kosmetinio pertvarkymo metodas, kurio metu paimami ir vėl įšvirkščiami riebalų transplantatai, kad būtų padidinta krūtų apimtis arba užpildytos įdubos kūno ar veido srityje. Pirmą kartą šią operaciją 1893 m. atliko vokiečių chirurgas Gustavas Neuberis, kuris paėmė riebalinį audinį iš paciento rankos ir pakartotinai suleido aplink akį, kad ištrintų kaulų infekcijos sukeltus randus.

Tai buvo pirmoji plastinės rekonstrukcijos operacija, prieš pradėta plačiai taikyti kosmetinės chirurgijos srityje per pastaruosius dvidešimt metų. Riebalai iš perteklinių kūno vietų pašalinami liposakcijos arba lipospiracijos būdu, naudojant specialius švirkštus, vadinamus kaniulėmis, todėl pacientas gali sumažinti riebalų masę ir patobulinti savo formas.

Tuomet paimtas riebalinis audinys dedamas į centrifugą, kad būtų atskirtas nuo kūno skysčių, išgrynintas ir sterilizuotas. Jis taip pat gali būti valomas specialiais vienkartiniais filtrais (puregraft 50 arba lipogems), kurių privalumas – gauti smulkūs ir gryni riebalai, kuriuos lengviau pakartotinai suleisti, ir visiškai pašalinami skysčiai, galintys sukelti hematomas ir (arba) uždegimus po gydomų sričių oda.

Krūtų didinimo riebalais privalumai

Krūtų didinimas riebalais turi daug privalumų, palyginti su kitais metodais. Naudojami Jūsų pačių audiniai, todėl perkėlimas nebus organizmo atmestas. Nors kai kurioms procedūroms gali prireikti daugiau nei vienos procedūros, daugelį jų galima atlikti per vieną seansą biure arba operacinėje. Visais šiais atvejais liposakcija (riebalų nusiurbimo procesas) yra ambulatorinė procedūra, kai tą pačią dieną grįžtate namo, išvengdami nakvynės ligoninėje. Be to, tai yra palyginti neskausminga procedūra, kurios metu prastovos trukmė yra minimali. Daugelis moterų renkasi krūtų didinimo riebalais procedūrą, nes bendras reabilitacijos laikas yra daug lengvesnis nei krūtų didinimo implantais. Tačiau yra ir kitų priežasčių, dėl kurių didinimas riebalais gali būti tinkamiausias.

Krūtų didinimo riebalais privalumai:

Jokių komplikacijų dėl krūtų implantų
Krūtų implantai gali smarkiai padidinti krūtų išvaizdą, tačiau jie taip pat susiję su tam tikra rizika. Pavyzdžiui, pratekėjimas, defliacija ir kapsulinė kontraktūra – tai komplikacijos, kurios gali kilti dėl krūtų implantų, nepriklausomai nuo to, ar pasirinksite silikoninius, ar fiziologinius. Daugelis moterų, norinčių išvengti šių komplikacijų, renkasi didinimo riebalais procedūrą. Riebalų perkėlimas paprastai yra mažai rizikingas galimų komplikacijų požiūriu. Jums ne tik nereikės keisti sugedusio implanto, bet ir Jūsų imuninė sistema nesistengs atmesti implanto ar nesukurs skausmingo randinio audinio krūtyse, dėl kurio reikėtų dar vienos operacijos. Po to, kai riebalai bus suleisti į krūtis, Jums reikės tik susitelkti į atsigavimą, kol riebalų ląstelės įsitvirtins jūsų krūtų audiniuose.

 • Mažiau traumuoja:

Krūtų implanto įdėjimas šiek tiek traumuoja organizmą. Naudojant krūtų implantus, įprastai krūtyje arba po krūties audiniu reikia daryti kelis pjūvius, kad chirurgas turėtų pakankamai vietos krūties audiniui įdėti ir įsprausti. Atliekant šią procedūrą riebalų injekcijos daug mažiau traumuoja krūtis.

 • Natūralesni rezultatai:

Krūtų implantai, stengiasi suteikti natūralų pojūtį ir išvaizdą, tačiau kai kurios moterys vis dar nepatenkintos dirbtine šių implantų išvaizda. Tačiau atlikus riebalų perkėlimą galėsite džiaugtis natūraliai atrodančiais ir jaučiamais rezultatais. Jūsų krūtų forma ne tik atrodys natūraliau apvali, bet ir pats krūtų audinys bus toks pat minkštas, kaip ir natūralus krūtų audinys.

 • Ilgalaikiai rezultatai:

Krūtų didinimo riebalais procedūros rezultatai išliks dešimtmečius ar net visą gyvenimą. Tai yra didžiulis patobulinimas, palyginti su kitomis krūtų didinimo procedūromis, kurios gali neduoti ilgalaikių rezultatų. Pavyzdžiui, įprasta, kad krūtų implantai sukelia komplikacijų, dėl kurių juos reikia keisti. Kadangi perkeliami riebalai susijungs su Jūsų natūraliu krūties audiniu, rezultatais galėsite džiaugtis visam gyvenimui.

Kodėl atliekamas krūtų didinimas riebalais?

Riebalų perkėlimas gali būti naudojamas įvairiais būdais, ir mes vis atrandame naujų. Riebalų perkėlimas teigiamai atsiliepė randams – po riebalų persodinimo pagerėjo jų kontūras, tekstūra, spalva ir kietumas. Riebalų persodinimas taip pat gali būti naudojamas gydant skausmingas neuromas (nervus, kurių randai nenormaliai išsivysto), atsiradusias traumos ar operacijos vietose. Galiausiai tose srityse, kuriose dėl operacijos ar traumos sumažėjo apimtis, riebalai gali būti naudojami šioms sritims užpildyti ir kontūro deformacijai pagerinti.

Riebalų perkėlimo procedūros taip pat gali būti taikomos šiose srityse:

 • Krūtų didinimas arba didinimas po rekonstrukcijos;
 • Sėdmenų didinimas;
 • Negausūs randai ir (arba) nudegimai;
 • Amputacijos skausmas ir (arba) odos plonėjimas;
 • Spindulinė terapija / odos pokyčiai;
 • Lėtinė migrena su specifiniais trigeriniais taškais;
 • Pėdų riebalinio pado atrofija;
 • Rankų atjauninimas;
 • Veido atjauninimas (pvz., lūpų užpildai, ašarų latakų užpildymas).

Kam tinka krūtų didinimas riebalais?

Dauguma moterų, kurios nėra patenkintos savo krūtų dydžiu, forma ar bendra išvaizda, yra potencialios kandidatės šiai riebalų perkėlimo procedūrai. Dažniausiai kandidatės yra 20-40 metų amžiaus. Dažnai šia procedūra pasinaudoja neseniai nustojusios maitinti krūtimi moterys, norėdamos pakoreguoti krūtų dydį ir formą.

Kiti požymiai, kad galite būti ideali kandidatė šiai procedūrai, yra šie:

 • Sveikos pacientės:

Chirurginė šios procedūros dalis reiškia, kad Jums reikės naudoti bendrąją anesteziją, kad užbaigtumėte procedūros liposakcijos ir riebalų injekcijos procesą. Kandidatai turi būti geros bendros sveikatos, kad galėtų atlikti šią procedūrą.

 • Pacientai, kurie nori vidutinio krūtų dydžio padidėjimo:

Ši procedūra idealiai tinka moterims, norinčioms vidutiniškai padidinti krūtinę arba subtiliai pakoreguoti formos problemas. Jei norite smarkiai padidinti krūtų dydį, ši procedūra Jums gali netikti.

 • Pacientėms, kurioms yra pakankamas riebalų donorystės kiekis:

Pacientės taip pat turi turėti pakankamą kiekį riebalų, kuriuos galėtų panaudoti krūtims. Konsultacijos metu ištirsime galimas donorines vietas ir nustatysime, ar esate tinkamas kandidatas krūtų didinimui riebalais.

Kaip pasiruošti krūtų didinimui riebalais?

Kaip ir bet kuri kita estetinė operacija, krūtų didinimas riebalais prasideda nuo susitikimo su plastikos chirurgu „Cayra“ klinikoje. Jie išklausys Jūsų poreikius, išanalizuos Jūsų gyvenimo būdą ir mitybą, išstudijuos Jūsų medicininę bylą ir galimas patologijas. Chirurgas „Cayra“ klinikoje nustatys sritis, kuriose riebalai gali būti pašalinti, ir kartu su Jumis apibrėš sritis, į kurias jie bus vėl įšvirkšti. Bus daromos nuotraukos, kad būtų galima atlikti skaitmeninį modeliavimą ir pamatyti skirtumus prieš operaciją ir po jos. Jūsų chirurgas „Cayra“ gali rekomenduoti prieš operaciją laikytis dietos, kad prieš pradedant liposkulptūrą turėtumėte tobulą figūrą, ir likus keturioms savaitėms iki operacijos mesti rūkyti. Pokalbis su Jūsų chirurgu „Cayra“ taip pat bus imamas bendrosios anestezijos atveju.

Kaip atliekamas krūtų didinimas riebalais?

 • 1 etapas: riebalų pašalinimas

Operacija gali prasidėti nuo pilnos „Vaser” liposakcijos, kuria siekiama galutinai atsikratyti riebalų sankaupų, kurios priešinosi dietai ir sportui. Riebalų surinkimo ir pertvarkymo sritis prieš tai nubrėžė Jūsų chirurgas „Cayra“ klinikoje. Riebalai paimami iš strategiškai svarbių vietų, naudojant per nedidelį odos pjūvį įvestą kaniulę riebaliniam audiniui surinkti. Paimti riebalai dedami į centrifugą arba filtruojami, kad būtų pašalinti visi nešvarumai.

 • 2 etapas: riebalų injekcija

Išvalyti adipocitai palaipsniui vėl įvedami po epidermiu naudojant itin plonas kaniles, o chirurgas juos nukreipia ir formuoja. Šis etapas trunka nuo 20 minučių iki kelių valandų, priklausomai nuo gydomo ploto.

 • 3 etapas: po operacijos

Atsigavimas gali būti gana greitas, o galutinis gijimas ir garantuotas rezultatas gali būti pasiektas praėjus dviem mėnesiams po operacijos, jei griežtai laikysitės chirurgo pooperacinių nurodymų. Keletą savaičių gali išlikti ribotas skausmas tose vietose, kur buvo pašalinti riebalai, kurį galima gydyti švelniais priešuždegiminiais vaistais, pavyzdžiui, paracetamoliu. Gali būti pastebėtas dalinis (20-50 %) įšvirkštų riebalų praskiedimas organizme, todėl po kelerių metų gali prireikti papildyti arba atlikti naują operaciją, tačiau rezultatas yra ilgalaikis. Visais atvejais pirmąsias aštuonias savaites nerekomenduojama būti saulėje ir sportuoti.

Krūtų didinimo riebalais kaina Turkijoje

Medicinos turizmas tampa viliojantis, ypač Turkijoje, kur kainos yra 60-80 % mažesnės nei daugumoje Vakarų Europos šalių. Žinoma, vietiniai chirurgai stengsis atkalbėti savo pacientus, nurodydami riziką (infekcija, blogas gijimas, implanto suirimas). Tunisas ir Brazilija kartais kritikuojamos dėl infekcijų atipinėmis mikobakterijomis, kurios gali sukelti sunkų sepsį. Tačiau nelaimingi atsitikimai pakankamai reti. Šioje srityje Stambulo ir Antalijos (Turkija) estetinės chirurgijos klinikos turi tarptautinę reputaciją, jose yra moderniausia medicinos infrastruktūra, puiki aptarnavimo ir higienos kokybė, dirba labai patyrę chirurgai, apmokyti geriausiose Amerikos ar Europos plastinės chirurgijos praktikose ir dirbantys su pažangiausiomis medicinos technologijomis.

Krūtų didinimo riebalais Turkijoje kaina skiriasi, priklausomai nuo paciento ir atliekamos procedūros. Krūtų didinimo riebalais procedūros svyruoja nuo 2000 iki 3500 eurų. Svarbu pažymėti, kad tai tik bendri skaičiavimai.

Krūtų didinimas riebalais reabilitacijos laikotarpis

Palyginti su kitais krūtų didinimo metodais, pavyzdžiui, implantais, krūtų didinimo riebalais atveju reabilitacijos laikas bus daug trumpesnis ir patogesnis. Paprastai galite tikėtis, kad reabilitacijos laikas truks mažiausiai dvi-tris savaites.

Po vienos ar dviejų savaičių dauguma žmonių gali grįžti į darbą ir užsiimti kita kasdiene veikla, o po trijų savaičių galėsite tęsti sunkiausią veiklą, įskaitant fizinį krūvį. Pradiniu sveikimo laikotarpiu Jums bus patarta judėti atsargiai ir laikytis visų Jums pateiktų priežiūros po operacijos nurodymų.

Apskritai nuo Jūsų profesijos priklausys, kaip greitai galėsite grįžti į darbą. Kai kurie žmonės, dirbantys biuruose, gali grįžti į darbą greičiau nei per savaitę, o kitiems, dirbantiems fiziškai aktyvesnį darbą, gali prireikti daugiau nei savaitės.

Dažnai užduodami klausimai

Kiek saugus yra krūtų didinimas riebalais Turkijoje?

Krūtų didinimas riebalais paprastai yra saugus, jei jį atlieka kvalifikuotas plastikos chirurgas.

Kokia yra krūtų didinimo riebalais rizika?

Dėl netinkamai atliktos procedūros padidėja riebalų embolizacijos (riebalų gabalėlis gali patekti į kraują), infekcijos, krešėjimo, kraujavimo, riebalų nekrozės ir kitų rimtų komplikacijų, kurios gali būti mirtinos, rizika. Todėl krūtų didinimą riebalais turi atlikti kvalifikuotas chirurgas.

Kiek laiko trunka krūtų didinimas riebalais?

Atlikus krūtų didinimo riebalais procedūrą, galite tikėtis, kad maždaug po šešių mėnesių likusios riebalų ląstelės turėtų tvirtai įsitvirtinti ir išlikti visą gyvenimą. Svarbu nepamiršti, kad laikas bėga ir jūs ir toliau senstate. Kad ir toliau atrodytumėte jaunatviškai, galbūt norėsite apsvarstyti papildomas procedūras.

Ar riebalų perkėlimas yra geresnis už implantus?

Jei galvojate apie krūtų didinimą riebalais, didelė tikimybė, kad jau atlikote namų darbus. Daugelis moterų sunkiai renkasi tarp krūtų didinimo implantais ir riebalais. Galiausiai, geriausias krūtų didinimo būdas priklausys nuo to, kokie yra jūsų estetiniai tikslai, kiek krūtų apimties norite padidinti, ir nuo jūsų gyvenimo būdo.

Kodėl krūtų didinimui riebalų perkėlimu verta rinktis „Cayra“ kliniką?

„Cayra“ klinika medicinos ekspertų komanda visada pasirengusi jums padėti. Nes jūs esate unikali, ir mes Jums pažadame, kad būsite patenkinta. Kiekvienas mūsų ekspertas yra Jūsų pusėje, vadovaudamasis aukščiausiais kriterijais – išklausyti ir padėti patenkinti visus Jūsų poreikius.

Su mūsų licencijuotu kelionių agentu „Cayra“ klinika gali organizuoti Jūsų kelionę nuo A iki Z. Į daugumą mūsų paketų įeina pervežimas iš oro uosto / viešbučio / klinikos, o dažnai ir viešbučio kambarys.

Jei pageidausite, mes taip pat galime užtikrinti lėktuvo bilietųir viešbučių rezervaciją pagal jūsų poreikius, taip pat ekskursijas Stambule ir Antalijoje, kad kelionė būtų sklandi ir nepamirštama.

KITAS GYDYMAS