fbpx

Braziliškas sėdmenų pakėlimas

Turinys

Braziliškų sėdmenų pakėlimas Turkijoje yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori patobulinti savo sėdmenis. Tačiau rasti geriausią vietą, kur atlikti Braziliškų sėdmenų pakėlimą Turkijoje, gali būti sudėtinga. Ieškokite tik „Cayra“ klinikoje, kur rasite prieinamas kainas ir aukštos kokybės sveikatos priežiūros paslaugas. Dėl patyrusių plastikos chirurgų „Cayra“ klinika yra geriausias pasirinkimas BSP operacijai Turkijoje, o vidutinė kaina yra 3500 eurų – tai ekonomiškai efektyvus pasirinkimas, palyginti su kitomis šalimis. Patikėkite „Cayra“ klinikai savo Braziliškų sėdmenų pakėlimo operaciją ir pasiekite rezultatus, apie kuriuos svajojote.

Kas yra Braziliškų sėdmenų pakėlimas?

Braziliškų sėdmenų pakėlimas iš tikrųjų yra sėdmenų didinimas su riebalų injekcijomis. Nors iki 2000-ųjų metų pradžios lieknos moterys nesižavėjo lieknomis figūromis, šiandien dideli užpakaliukai ir išlenktos figūros vėl yra dėmesio centre.

Braziliškų sėdmenų estetika jau daugelį metų pateikiama Pietų Amerikos šalyse. Tačiau po 2000-ųjų pasikeitė žmonių supratimas apie visame pasaulyje labai populiaraus Braziliško užpakaliuko pakėlimo grožį.

Braziliškų sėdmenų pakėlimas atliekamas taikant bendrąją nejautrą. Tai estetinis procesas, trunkantis 2-3 valandas. Riebalų injekcijai žmogaus organizme turi būti pakankamai riebalų. Pirmiausia, riebalų nusiurbimu pašalinami riebalai iš tokių paciento vietų, kaip pilvas, juosmuo ir kojos, kur yra riebalinio audinio perteklius.

Jo forma leidžia mums įšvirkšti riebalų pristatymo rinkinį. Jis švirkščiamas į mūsų apibrėžtą sėdmenų sritį tam tikru kiekiu. Riebalai, sušvirkšti iš nedidelio pjūvio, atverto sėdmenų srityje, leidžia sėdmenims atrodyti pilnesniems ir sveikesniems.

Kokios priežastys skatina atlikti Braziliškų sėdmenų pakėlimą?

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių turėtumėte apsvarstyti galimybę atlikti brazilišką sėdmenų pakėlimą, kurios gali būti medicininės, kosmetinės ar daugybė kitų priežasčių.

Medicininės priežastys:

 • Gydyti apsigimimus.
 • Traumų, kurios sunaikina sėdmenų raumenis arba pakeičia jų formą, gydymas.
 • Atsikratyti suglebusios odos moterims, kurioms buvo atlikta svorio metimo operacija arba griežta dieta.
 • Norint gydyti senėjimo požymius, tokius kaip suglebimas ir raukšlės, ir šiuo atveju būtina atlikti sėdmenų pakėlimo operaciją su braziliško sėdmenų pakėlimo operacija.

Kitos priežastys:

 • Harmoningesnė išvaizda, daugiau moteriškumo ir patrauklumo.
 • Pakeisti sėdmenų dydį ir formą.
 • Siekti pusiausvyros ir koordinacijos tarp krūtinės ir klubų sričių.

Braziliškų sėdmenų pakėlimas atliekamas ir dėl psichologinių priežasčių, ypač jei abejojate ar nerimaujate dėl savo sėdmenų dydžio arba esate nepatenkinti jų forma.

Braziliškų sėdmenų pakėlimo tipai

Braziliškų sėdmenų pakėlimo operacija yra įprasta kosmetinė procedūra, kurios metu į sėdmenis perkeliami riebalai, kad jie taptų pilnesni. Kad pasiektumėte didesnį pilnumą, „Cayra“ klinikos chirurgai gali taikyti keletą metodų.

Braziliško užpakaliuko pakėlimo tipai:

 • Sėdmenų pakėlimas su implantais

Tai sintetiniai implantai, kurie chirurginiu būdu implantuojami į sėdmenis, siekiant padidinti jų apimtį. Šios operacijos metu gydytojas paima riebalų iš kitos kūno dalies, paprastai iš pilvo, nugaros ar šlaunų, ir suleidžia juos į sėdmenis, kad padidėtų apimtis. Tada, siekiant kuo natūralesnės išvaizdos, šis metodas dažnai derinamas su silikono implantais.

 • Hialurono rūgšties injekcijos į sėdmenis

Hialurono rūgštis yra užpildas, kuris pasižymi tiršta konsistencija ir kartu minkštumu. Jis tampa vis populiaresnis įvairioms kūno sritims, ypač sėdmenims, užpildyti ir padidinti. Skirtingai nuo kai kurių kitų nepatvirtintų ir potencialiai pavojingų injekcinių junginių, hialurono rūgšties užpildai yra saugus būdas laikinai užpildyti ir pridėti klubų ir šlaunų kontūrus.

 • Braziliškų sėdmenų pakėlimas su riebalų perkėlimu 

Braziliškų sėdmenų pakėlimas su riebalų perkėlimu yra labai populiari kosmetinė procedūra, kurios metu naudojami Jūsų pačių riebalai, kad būtų sukurta patraukli ir pageidautina kontūrinė išvaizda. Liposakcija naudojama papildomiems riebalams nuo pilvo, apatinės nugaros dalies arba šlaunų pašalinti, o dalis šių riebalų chirurginiu būdu perkeliama į sėdmenis.

 • Braziliškų sėdmenų pakėlimas su „Vaser“ liposakcija

Palyginti su tradicinėmis procedūromis, naudojant „Vaser“ liposakcijos metodą vienu metu iš kūno pašalinama daugiau riebalų, o rezultatai yra natūralesni. „Vaser“ liposakcija taikoma juosmens ir nugaros srityje. Braziliško užpakaliuko pakėlimo procedūra užbaigiama įšvirkščiant pašalintus riebalus į klubus. Todėl paciento liemuo tampa lieknesnis, o klubai pastebesnimi.

Idealus kandidatai Braziliškų sėdmenų pakėlimui ?

Kandidatėms, norinčioms atlikti sėdmenų pakėlimo operaciją, paprastai būdingos šios savybės:

 • Kūno dalyse yra pakankamai riebalų, kuriuos galima pašalinti ir persodinti.
 • Anamnezė, dėl kurios pacientui nekyla pavojus, kad jam gali būti atlikta operacija.
 • Noras padidinti sėdmenų dydį.
 • Taip pat noras pasiekti, kad liemuo būtų plonesnis.
 • Norite pakeisti kūno formas ir kontūrus.

Braziliškų sėdmenų pakėlimo procedūros

Braziliškų sėdmenų pakėlimas – tai specializuota riebalų perkėlimo operacija, kurios metu padidinamas sėdmenų dydis ir forma nenaudojant jokių implantų. Prieš procedūrą „Cayra“ klinikos gydytojas paprašys Jūsų bent dvi savaites prieš procedūrą ir po jos mesti rūkyti, taip pat nevartoti kraują skystinančių vaistų, tokių kaip aspirinas, ibuprofenas, vitaminas E ir vaistažolių papildai.

Atliekami šie veiksmai:

 • Procedūra dažnai atliekama taikant anesteziją, nors tais atvejais, kai perkeliamas mažesnis riebalų kiekis, gali būti taikoma tik vietinė nejautra.
 • Tuomet chirurgas riebalų nusiurbimu pašalina riebalus nuo kitų kūno dalių, pavyzdžiui, klubų, pilvo ir šlaunų.
 • Riebalų atsargos, kurios ką tik buvo paimtos iš Jūsų kūno, vėliau išgryninamos ir paruošiamos švirkštimui į sėdmenis.
 • Turkijoje esančioje „Cayra“ klinikoje chirurgas suleis apdorotų riebalų į tam tikras sėdmenų sritis, kad sukurtų apvalesnę ir pilnesnę išvaizdą.
 • Galiausiai liposakcijos ir riebalų perkėlimo pjūviai uždaromi siūlais. Tada „Cayra“ klinikos chirurgas ant pažeistų odos vietų uždeda kompresinį drabužį, kad sumažėtų kraujavimo tikimybė.

Vienas iš Braziliškų sėdmenų pakėlimo privalumų – minimalus atsigavimo laikas, palyginti su sėdmenų didinimu naudojant implantus. Be to, skirtingai nei kitų tipų sėdmenų operacijos, pavyzdžiui, silikoniniai sėdmenų implantai, Braziliškų sėdmenų pakėlimas dažnai padeda pasiekti natūraliau atrodančių rezultatų ir padeda spręsti su amžiumi atsirandančio suglebimo ir formos trūkumo problemą.

Kiek kainuoja Braziliškų sėdmenų pakėlimas Turkijoje?

Svarbiausias dalykas prieš pradedant šį procesą – pasirinkti geriausią plastikos chirurgą Turkijoje už prieinamą kainą. Nesusigundykite tik pigiais pasiūlymais, nekreipdami dėmesio į teikiamų paslaugų kokybę. Atminkite, kad procedūros kaina skiriasi priklausomai nuo ligoninės vietos ir chirurgo patirties. „Cayra“ klinikoje siūlome geriausią braziliško užpakaliuko pakėlimo kainą, nenusileisdami kokybei. Braziliško užpakaliuko pakėlimo kaina „Cayra“ klinikoje Turkijoje yra 3500 eurų.

Braziliškojo užpakaliuko pakėlimo rizika ir komplikacijos

Turkijoje Braziliškų sėdmenų pakėlimas yra populiarus ir paprastai laikomas saugiu. Tiesa ta, kad beveik kiekviena plastinė procedūra gali sukelti problemų ir neigiamų pasekmių. Tačiau jei brazilišką užpakaliuko pakėlimą atlieka chirurgas ekspertas „Cayra“ klinikoje, komplikacijų nebus arba jų bus mažiau ir jos išnyks per trumpą laiką. Toliau pateikiami kai kurie galimi pavojai, susiję su Braziliško užpakaliuko pakėlimo procedūra:

 • Randai
 • Strijos
 • Infekcijos
 • Krešuliai kraujyje

Atsigavimas po Braziliškų sėdmenų pakėlimo procedūros

Dažnai užduodamas klausimas apie šią populiarią procedūrą – atsigavimas po Braziliškų sėdmenų pakėlimo. Ši sėdmenų didinimo procedūra – tai tam tikra chirurginė operacija, kurios metu sėdmenys didinami ir formuojami naudojant paties paciento riebalus. Prieš laikydami, kad Jūsų atsigavimas po BSP operacijos yra baigtas, pereisite kelis etapus, kurie greičiausiai truks kelias savaites.

Atkūrimo tvarkaraštis:

 • Numatoma, kad pirmasis BSP atsigavimo etapas truks 3 savaites po operacijos. Aplink operuotas vietas, kuriose buvo atlikta liposakcija, dėvimi kompresiniai drabužiai, mažinantys patinimą, mėlynes ir padedantys odai atsitraukti. Jis taip pat padeda palaikyti šviežiai suleistus audinius ir išlaikyti sėdmenų formą.
 • Jei liposakcijos vietoje naudojami du drabužiai, rekomenduojama išorinį drabužį nusivilkti likus 10 minučių iki vidinio, kad išvengtumėte galvos svaigimo ar alpimo.
 • Savaime suprantama, kad po BSP procedūros bent dvi savaites turėtumėte daug ilsėtis, o sėdėti griežtai nerekomenduojama. Pacientai turi ilsėtis ir miegoti ant pilvo arba ant šono, o visą šį atsigavimo laikotarpį – remtis pagalvėmis.
 • Po pirmosios savaitės galite palaipsniui didinti savo aktyvumą, tačiau nepamirškite, kad tai galioja tik kai kuriems pacientams; kitiems gali prireikti daugiau laiko atsigauti.
 • Praėjus dviem savaitėms po BSP operacijos galima pradėti mankštintis viršutinėje kūno dalyje, tačiau bent keturias savaites, o gal net šešias savaites, reikėtų vengti bet kokios veiklos, kuri įtemptų žaizdas, o šešias-aštuonias savaites reikėtų vengti sunkių svorių kilnojimo ir kardio treniruočių.

Braziliškų sėdmenų pakėlimas Turkijoje

Braziliškas sėdmenų pakėlimas Turkijoje – tai chirurginė operacija, kurios metu gydytojai naudoja riebalus, paimtus liposakcijos būdu iš kitų vietų. Kita vertus, gerai atlikta procedūra suteiks Jums natūraliai atrodantį sėdmenį ir kartu padidins tas vietas, iš kurių buvo paimti riebalai. Taigi, braziliško užpakaliuko pakėlimo operacija yra gana populiari, tačiau ilgalaikiai rezultatai taip pat priklauso nuo pooperacinės priežiūros.

Turėtumėte laikytis tam tikrų elementų: 

 • Chirurgo nurodytą laiką būtina dėvėti drabužius, kad būtų užtikrintas tinkamas sričių atsistatymas. – Rekomenduojama vengti didelio fizinio krūvio fizinės veiklos.
 • Turėtumėte atkreipti dėmesį į BSP infekcijos požymius. Jei įtariate, kad kažkas negerai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
 • Atsisėskite ant braziliško užpakaliuko pakėlimo pagalvėlės, bet nespauskite srities.

Braziliškų sėdmenų pakėlimo rezultatas

Yra nemažai dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, norint pasiekti kuo geresnių užpakaliuko pakėlimo rezultatų Turkijoje. Pirmasis iš jų yra šis: turite pasirinkti geriausią „Cayra“ klinikoje dirbantį braziliško užpakaliuko pakėlimo chirurgą.

Tai yra gerai, nes „Cayra“ klinikos chirurgų atliekamo braziliško užpakaliuko pakėlimo Turkijoje kaina vis tiek yra perpus mažesnė už tą, kurią mokėtumėte vidutiniam Europos chirurgui, be to, galite būti operuojami geriausiose Turkijos medicinos įstaigose, o tai yra antrasis esminis elementas, užtikrinantis nuostabiausius rezultatus.

Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, kad užpakaliuko pakėlimo rezultatai Turkijoje priklauso nuo pooperacinių nurodymų. Jūsų chirurgas „Cayra“ klinikoje pateiks Jums keletą pratimų, mitybos įpročių ir nurodymų, kurių turėsite kruopščiai laikytis, jei norite, kad Turkijoje atliktas BBL būtų kuo sėkmingesnis.

Dažnai užduodami klausimai

Ar Braziliškų sėdmenų pakėlimas yra ilgalaikis?

Atlikus Braziliško užpakaliuko pakėlimo procedūrą, galima pasiekti nuolatinių rezultatų. Paprastai po operacijos 70 % riebalų visam laikui lieka sėdmenyse. Todėl Jūsų gydytojas „Cayra“ klinikoje suleidžia apie 30 % paciento poreikių, kad užtikrintų pageidaujamą išvaizdą.

Ar operacija yra skausminga?

„Cayra“ klinikoje chirurgas Jums suteiks bendrąją anesteziją, kad operacijos metu jaustumėtės patogiau. Pati operacija nesukelia skausmo. Po operacijos ankstyvaisiais gijimo etapais galite jausti neįprastą diskomfortą. Skausmą malšinantys vaistai gali palengvinti simptomus, kurių paprastai ilgai nereikia.

Kiek laiko trunka pakėlimo operacija?

Braziliško užpakaliuko pakėlimo procedūra paprastai trunka nuo 1 iki 2 valandų, o dauguma pacientų gali grįžti prie įprastinės veiklos vidutiniškai po 6-8 savaičių. Po operacijos turite likti bent penkias dienas, kad būtų atlikti pirminiai tyrimai ir įvertinti rezultatai.

Kodėl turėtumėte rinktis „Cayra“ kliniką Braziliško užpakaliuko pakėlimui?

Turkijoje esančią „Cayra“ kliniką Braziliškam užpakaliuko pakėlimui turėtumėte rinktis dėl kelių priežasčių. Visų pirma, kaina, kurią siūlome „Cayra“ klinikoje, yra tik 3500 eurų, o tai yra daug pigiau, palyginti su JAV ar Europos šalimis. Be to, mūsų „Cayra“ klinikos chirurgai yra labai patyrę ir įgudę, todėl jie atlieka veiksmingas operacijas. Be to, „Cayra“ klinika Turkijoje, Stambule ir Antalijoje įsikūrusios mūsų klinikos yra higieniškos ir aprūpintos pažangiausiomis technologijomis. Todėl „Cayra“ klinikoje atliekamas braziliško užpakaliuko pakėlimas dažnai laikomas sveikiausia ir ekonomiškiausia alternatyva natūraliems rezultatams pasiekti. Susisiekite su mumis šiandien, kad suplanuotumėte susitikimą.

Daugiau informacijos apie žvarbumo chirurgiją galite rasti mūsų tinklaraščio puslapyje.

KITAS GYDYMAS