fbpx

6-ių dantų implantai

Turinys

Diagram imagine showing all on 6 dental implants in an exploded view.

6-ių dantų implantai – tai nauja dantų implantavimo technologija, sutiekianti daug vilčių pacientams, ketinantiems gydytis dantų implantais.

Pacientai, kuriems netinka klasikiniai dantų implantavimo metodai, galės turėti naujus dantis, apie kuriuos svajojo anksčiau. 6-ių dantų implantai – tai implantavimo metodas, kuris sėkmingai taikomas pacientams, neturintiems dantų arba turintiems labai silpnus ar netinkamus žandikaulio kaulus.

6-ių dantų implantai suteikia galimybę visiškai pasikeisti, be to, turėsite natūraliai atrodančius dantis.

Šis gydymo metodas pagerins jūsų burnos sveikatą ir atgausite perlamutrinio baltumo šypseną.

6-ių dantų implantai pakeičia visus dantis naujai suprojektuotais dantų implantais, kurie atitinka Jūsų natūralią išvaizdą.

Kas yra 6-ių dantų implantų procedūra?

6-ių dantų implantavimo procedūra yra geriausias sprendimas pacientams, kurių žandikaulio kaulo struktūra yra pakankama. Jos metu šeši dantų implantai padeda sukurti nuolatinį protezą. Jis veikia kaip tilto arba išimamo protezo inkaras.

6-ių dantų implantai – tai 4-ių dantų implantų metodo atmaina, pagrįsta ta pačia koncepcija, tačiau vietoj keturių implantų naudojami šeši implantai, kurie įstatomi į tą burnos vietą, kurioje yra daugiausia kaulo.

Šis gydymas skirtas pacientams, turintiems pakankamą kaulo struktūrą, ir yra alternatyva tradiciniams dantų implantams, nes maksimaliai išnaudoja kaulo potencialą. 6-ių dantų implantai – tai modernus dantų atkūrimo metodas, skirtas visiškai adentijai, kai žandikaulyje įdedami 6 implantai su keliais likusiais vienetais.

Taip išvengiama pagrindinės kliūties – kaulo nykimo, susijusio su dantų implantais, nes tai galima atlikti be išankstinio kaulo didinimo, sinuso pakėlimo ar kitų kaulo persodinimo procedūrų.

Kokie yra 6-ių dantų implantavimo procedūros privalumai?

Nauji dantys vos per vieną dieną. Neišimamas konstrukcijas galima uždėti iš karto po to, kai įdedami implantai. Be to, dirbtiniai dantys savo išvaizda ir funkcijomis yra identiški natūraliems dantims.

Nereikia atlikti osteolizės. Implantai įstatomi į vietą, kurioje yra mažiausia kaulo rezorbcija, o speciali titaninio strypo konstrukcija leidžia įstatyti implantą be prieš tai buvusio keteros padidinimo.

Implantavimas galimas ir esant visiškam adentiškumui. 6-ių dantų implantai yra sėkmingas sprendimas dantų adentijos atveju, net ir esant itin didelei kaulo atrofijai ir arti viršutinio žandikaulio sinusų. Ypač sudėtingais atvejais naudojami specialūs implantai, kurie tvirtinami kampu per orbitos kaulą ir neapima viršutinio žandikaulio sinusų.

Pagerėjo sistemos stabilumas. Didesnis atramų skaičius, palyginti su 4-ių dantų implantavimo technologija, padidina konstrukcijos patikimumą, todėl ji tampa atsparesnė įvairioms ašinėms apkrovoms.

Estetinės savybės. Implantų gijimo laikotarpiui pacientas gaus laikiną plastikinį protezą su metaliniu karkasu. Dėl kruopščiai suformuotos dantenų linijos ir kruopščiai parinktų dirbtinių dantų parametrų Jūsų šypsena atrodys nepriekaištingai.

Visiškas kramtymo funkcijos atkūrimas. Pacientas gali pradėti valgyti su naujuoju protezu gydymo dieną (rekomenduojama implantus apkrauti palaipsniui). Bendrą naujų dantų funkcionalumą galima įvertinti po to, kai implantai įsitvirtina.

6-ių dantų implantavimo procedūros procesas

6-ių dantų implantavimo procedūros procesas prasideda nuo apžiūros ir įvertinimo, siekiant nustatyti, ar pacientas yra tinkamas kandidatas operacijai. Tuomet sudaromas individualus gydymo planas, kuriuo siekiama optimizuoti paciento burnos sveikatą prieš operaciją.

Tai gali apimti danties šalinimą, antibiotikų kursą, sinuso pakėlimą ar kitas procedūras. Daugeliu atvejų pacientui prieš operaciją neprireikia jokio gydymo. Pacientams duodami nurodymai, padedantys pasiruošti operacijai ir suplanuoti pooperacinę priežiūrą.

6-ių dantų implantacijos operacijos procedūros dieną vietinės nejautros metu implantai įstatomi į žandikaulio kaulą ir prie implantų pritvirtinamas laikinas protezas.

Per kelis ateinančius mėnesius, kol pacientas atsigauna, žandikaulio kaulas įauga į implantus ir juos supa, vykstant procesui, vadinamam osteointegracija.

Šis procesas užtikrina struktūrinį ir funkcinį žandikaulio kaulo ir implantų ryšį, užtikrinantį tvirtumą ir stabilumą. Gydymo vietai užgijus ir pasibaigus integracijos procesui (3-6 mėnesiai), pacientas grįžta įsidėti nuolatinio dantų protezo.

Kiek laiko gali tarnauti 6-ių dantų implantai?

„Cayra“ klinikos Turkijoje (Stambule ir Antalijoje) gydytojai naudoja pažangiausias dantų implantavimo technologijas. 99 % atvejų implantai įsitvirtina be jokių didesnių komplikacijų. Gamintojai visiems dantų implantams suteikia viso gyvenimo garantiją. Iš tiesų, tikėtina implantų gyvavimo trukmė yra daugiau nei 20 metų ir priklauso nuo medžiagų ir kainos.

Kiek kainuoja 6-ių dantų implantai Turkijoje?

Kaina priklauso nuo atvejo sudėtingumo ir naudojamų medžiagų. Nepaisant rinkoje esančios dantų implantų gausos, mūsų „Cayra“ klinikos odontologai dirba tik su patikimiausiomis ir laiko patikrintomis medžiagomis. Šio gydymo kainą visiškai pateisina jo natūralumas. 6-ių dantų implantų kaina Turkijoje svyruoja nuo 2 000 iki 2 500 eurų.

Kas vyksta prieš atliekant 6-ių dantų implantavimo procedūrą?

Atliekant 6-ių dantų implantavimo procedūrą paprastai nereikia persodinti kaulo. To gali prireikti priklausomai nuo paciento kaulo tankio. Jūsų odontologas „Cayra“ klinikoje prieš procedūrą patikrins ir įvertins Jūsų dantų būklę ir duos naudingus patarimus.

Kas vyksta 6-ių dantų implantavimo procedūrų metu?

Jūsų odontologas „Cayra“ klinikoje dantų implantus į žandikaulio kaulą įstatys pacientui taikant vietinę nejautrą arba intraveninę sedaciją. Vėliau, kai implantai užgyja, prie jų galima pritvirtinti laikiną dantų protezą, kad tą pačią dieną turėtumėte gražią šypseną!

Ko turėčiau tikėtis po 6-ių dantų implantavimo procedūros?

Pirmuosius tris mėnesius po procedūros Jūsų burnos ertmė gis. Kaulai ir dantenos pakeis formą, kad prisitaikytų prie naujo įtvaro. Šiuo laikotarpiu pacientai turėtų būti atsargūs valgydami kietą maistą. Kai implantai susilies su žandikauliu, prie jų bus pritaikytas nuolatinis sprendimas, pavyzdžiui, dantų tiltas arba išimamas protezas.

Reabilitacijos laikotarpis po 6-ių dantų implantavimo procedūros?

Jausti tam tikrą diskomfortą po 6-ių dantų implantavimo procedūros yra normalu. Jūsų implantologas „Cayra“ klinikoje gali patarti vartoti be recepto parduodamus vaistus nuo skausmo arba išrašyti receptą skausmą malšinančiam vaistui.

Kai kuriais atvejais gali tekti vartoti antibiotikus, o odontologas gali patarti pirmąją savaitę po operacijos naudoti antimikrobinį burnos skalavimo skystį.

Jūsų odontologas „Cayra“ klinikoje suteiks jums daug informacijos apie tai, kaip prižiūrėti 6-ių dantų implantus, įskaitant informaciją apie valymą ir maisto produktus, kuriuos galima valgyti pirmosiomis dienomis po restauracijos.

Daugumai pacientų kitą dieną po procedūros galima eiti į darbą. Vidutinis reabilitacijos laikas po pilno dantų implantavimo yra nuo keturių iki šešių mėnesių. Gijimas yra sudėtingas procesas, kuris kiekvienam žmogui yra skirtingas.

6-ių dantų implantų valymo ypatumai

Jei norite, kad 6-ių dantų implantai būtų ilgaamžiai, turite prižiūrėti, kad naujieji dantys būtų švarūs, be bakterijų ir nešvarumų. Implantų komplikacijas paprastai sukelia bakterijos ir pelėsis, dėl kurių audiniuose gali atsirasti infekcija. Labai svarbu palaikyti gerą burnos higieną.

Pateikiame veiksmingus burnos higienos patarimus:

 • Bent du kartus per dieną valykite dantis minkštu dantų šepetėliu;
 • Kasdien naudokite nevaškuotą juostą arba specialų implantams skirtą dantų siūlą;
 • Naudokite nailonu dengtą šepetėlį sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti;
 • Nenaudokite labai abrazyvinės dantų pastos.

Ar gali kilti kokių nors komplikacijų implantuojant 6-ių dantų implantus?

Implantavimo komplikacijos pasitaiko labai retai, nes procedūras atlieka kvalifikuoti ir patyrę implantologai.

Visų dantų implantavimo rizikos veiksniai:

 • Implantų gedimas dėl prastos burnos higienos;
 • Diabeto iššauktos problemos;
 • Bruksizmas ar bet kokios rūšies sąkandžio problemos gali turėti įtakos dirbtinių dantų ilgaamžiškumui.

Koks yra 6-ių dantų implantų procedūros sėkmės rodiklis Turkijoje?

Šio gydymo sėkmės rodiklis yra labai aukštas ir 6-ių dantų implantai turėtų tarnauti daugelį metų. Tinkamai prižiūrint 6-ių dantų implantų sėkmės rodiklis po 15 metų gali siekti daugiau nei 90 %, tačiau svarbu žinoti veiksnius, kurie gali turėti įtakos šio gydymo ilgalaikei sėkmei.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kam tinka 6-ių dantų implantai ?

6-ių dantų implantai rekomenduojami pacientams, kuriems visiškai trūksta dantų. Taip pat pacientams, kuriems iš dalies trūksta dantų ir kurie nori, kad esamus dantis pakeistų pilni dantų implantai. 6-ių dantų implantai yra stabili ir ilgalaikė alternatyva tradiciniams dantų protezams.

Per kiek laiko įdedami 6-ių dantų implantai?

Procedūra trunka vieną dieną ir apytikriai užtrunka nuo 2 iki 4 valandų. Ši tą pačią dieną atliekama procedūra padeda pacientams jau kitą dieną grįžti į darbą su gražia šypsena!

Kiek kainuoja 6-ių dantų implantai Turkijoje?

JAV 6-ių dantų implantai kainuoja vidutiniškai nuo 24 000 iki 31 000 JAV dolerių už vieną žandikaulį. Ši kaina paprastai apima visus priešoperacinius tyrimus, įskaitant kūginės kompiuterinės tomografijos tyrimą. Tačiau Turkijoje 6-ių dantų implantai kainuoja ne daugiau kaip 2500 eurų.

Ar skausminga šešių dantų implantavimo procedūra?

Prieš įdedant implantą pacientui taikoma vietinė arba bendroji anestezija, todėl pati operacija beveik nesukelia diskomforto. Po operacijos, praėjus anestezijai, gali būti juntamas nedidelis skausmas, tačiau gydytojas duos patarimus ir vaistus, kurie padės sumažinti pooperacinį skausmą. Skausmas ir patinimas turėtų išnykti per 10 dienų.

Kokie yra 6-ių dantų implantavimo procedūros privalumai?

6-ių dantų implantai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra puiki šypsenos atkūrimo galimybė žmonėms, netekusiems visų dantų. Tarp jų yra šie:

 • Ilgalaikis trūkstamų dantų sprendimas;
 • Nauja šypsena per vieną dieną;
 • Jokio diskomforto, susijusio su dantų protezais;
 • Galimybė gerti ir valgyti mėgstamą maistą;
 • Žymiai geresnė žandikaulio kaulų būklė nei tiltelių ir protezų;
 • Lengva priežiūra.

Kodėl verta rinktis „Cayra“ kliniką šešių dantų implantams?

„Cayra“ klinikoje taikome naujoviškus dantų atkūrimo metodus, tarp kurių 6 dantų implantai yra vieni populiariausių.

Mes naudojame modernią technologinę įrangą ir pirmaujančių gamintojų tiekiamas odontologines medžiagas.

Jau kelerius metus „Cayra“ klinikoje teikiamos aukštos kvalifikacijos, profesionali odontologinė pagalba. Pacientų interesai mums visada yra svarbiausi. Todėl pirmiausia atliekami konsultaciniai darbai, o tik po to – nustatytų problemų gydymas.

„Cayra“ klinikoje mūsų odontologai nuolat mokosi ir tobulinasi įvairiose veiklose, siekdami pagerinti savo kompetenciją.

Medicinos personalas, taip pat ir kiti mūsų odontologijos klinikos darbuotojai yra gerai atrinkti, kad būtų užtikrintas darnus ir organizuotas kolektyvas. Visa tai atlieka svarbų vaidmenį tenkinant mūsų klientų poreikius.

KITAS GYDYMAS