fbpx

Turinys

Jaunystės gelis naudojamas raukšlėms ir suglebusiai odai gydyti, didinant kolageno gamybą odoje. Tai kolageno gelis, pagamintas siekiant apsaugoti odą nuo raukšlių ir suglebimo.

Odos gleivės atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant gerą odos būklę, tačiau senstant žmogui jų taip pat mažėja. Todėl prancūzų mokslininkai tiria metodą, kurį vadina „veido liftingu”, kai į odą vėl įvedama 100 % hialurono rūgšties, išsaugojusios natūralias savybes. Be to, odai atjauninti naudojama prancūziška lingavimo technika.

 

Kokia yra jaunimo vakcinos paskirtis?

Jaunimo vakcina – tai programa, kuri daro sritis, kurios su amžiumi, įskaitant metus, pablogėjo. Saulės dėmės, dėmės ir odos pulpos, kurios yra žinomos kaip daugelio odos senėjimas. Šis metodas taikomas asmeniui siekiant ištrinti dėmių sukeltą senėjimo išvaizdą ir atkurti natūralią odos išvaizdą. Taip veido struktūra išsaugoma visam laikui.

Dėl šio taikymo, kuris kartojamas tam tikrais laiko tarpais, įgyjama gražesnė išvaizda. Kremas gerina odos drėgmės balansą ir didina drėgmės kiekį odoje, todėl oda atrodo brandesnė ir sveikesnė.

Tai aplikacija, kurią naudodami galite įgyti natūralią odos struktūrą ir leisti odai pasiekti sveiką balansą, kurį turėtumėte atlikti seką šviežumo, o kartu leisti odai įgauti lygesnę išvaizdą.

 

Kaip Turkijoje skiepijama jaunimo vakcina?

Jaunimo vakcinos veikia taip, kad ant odos susidaro mažytės poros, į kurias įsigeria vandeningi mišiniai. Procedūros metu į odą sušvirkščiamos neorganinės medžiagos, baltymai ir hialurono rūgštis, kurių reikia odai, kurios sumaišomos. Šio proceso metu per trumpą laiką gaunamos neorganinės medžiagos, galinčios paskatinti odos kolageno vystymąsi, baltymai, padedantys palaikyti odos vandenį, ir hialurono rūgštis, turinti drėkinamąjį poveikį. Todėl viso kūno oda tampa švari, lygi ir gaivi.

 

Jaunimo vakcinos taikymo sritys Turkijoje:

 • Veidas
 • Kaklas
 • Dekoltė
 • Rankų nugara

 

Jaunimo vakcinų paraiškos Turkijoje?

Mokslinio proveržio metu nustatyta priemonė, galinti atkurti odą. Tyrimai atskleidžia, kad naudojant analgezinę ir priešuždegiminę vakciną – gelį su hialurono rūgštimi – galima suteikti odai švytėjimo ir jaunatviško spindesio. Padarydamas odą elastingesnę ir mažiau linkusią į raukšles, detoksikaciją ir nudegimus saulėje, gelis gali pašalinti tokias problemas

Naudojant pacientų imuninę sistemą, vakcinos yra skiedžiamos. O tada užpildai, vadinami hialurono rūgštimi, švirkščiami į tokias sritis kaip veidas, kaklas ir plaštakos nugarėlė. Injekcijos trunka apie 10-14 minučių. O po kelių apsilankymų asmuo gali tęsti darbą ir kasdienį gyvenimą.

 

Kokios programos taikomos prieš ir po odos vakcinos?

Asmenys, kuriems jau buvo atlikta odos vakcinos aplikacija, dažnai nejaučia jokio skausmo, nes prieš injekciją naudojamas vietinis nuskausminamasis kremas. Užtepus vietinio anestetiko, oda būna švari, todėl galima suleisti vakciną. Švirkščiant dermapen, ji taikoma per 4 seansus, numatytus kas 15 dienų. Jūsų kūno nereikia pjaustyti, todėl neatsiranda atviros žaizdos. Gaunant vakciną, Jūsų imuninė sistema turi visiškai bendradarbiauti. Skiepijimui nereikia naudoti buvusio rando, priešingai nei įprasta medicininė praktika – tatuiravimas ar dalyvių naudojimas.

 

Jaunimo vakcinos nauda

Poveikis, pasireiškiantis jaunimo vakcina paskiepytai odai, pasireiškia per trumpą laiką.

 • Pašalinamos veido raukšlės.
 • Sumažėja mimikos linijos.
 • Oda pradeda stangrėti.
 • Pradeda didėti odos elastingumas.
 • Oda sudrėkinama.
 • Oda pradeda švytėti ir atgyja.
 • Užkerta kelią odos suglebimui.
 • Oda atsinaujina.

 

Žmonės, pasiskiepiję H100 vakcina Turkijoje

Norintieji skiepytis jaunimo skiepais dažniausiai juos vertina teigiamai. Kai kuriuose komentaruose buvo teigiama, kad vakcina yra veiksminga mažiausiai metus. Kiti mano, kad ji yra puiki.

Šiuo metu H100 yra vakcina, kuria gali pasiskiepyti suaugusieji. H110 galima pasiskiepyti visiems vyresniems nei 20 metų asmenims. Ir, atrodo, kad tokio tipo vakcina tikrai nesukels jokio šalutinio poveikio!

Sukurta jaunimo vakcina yra 100 % gryna, neturi jokio šalutinio poveikio ir aprūpina odą jai reikalingu kolagenu ir hialurono rūgštimi.

 

Jaunimo vakcinų kainos Turkijoje

Jaunystės vakcinos sudėtyje yra hialurono rūgšties, baltojo cukraus, vitaminų, mineralų ir aminorūgščių. Būtent dėl hialurono rūgšties drėkinamųjų savybių oda pradeda drėkintis, taisomos odos problemos ir atkuriamos jos gimimo funkcijos.

H100, kuris naudojamas jaunatviškai išvaizdai apsaugoti, kaina skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip procedūrų skaičius ir dažnumas, šias procedūras atliekantis gydytojas, kur ir kokia procedūra buvo atliekama, seansų grafikas.

 

Dažnai užduodami klausimai

Ar yra rizikos?

Tai nekelia jokios rizikos odai, nes jai suteikiama visa reikiama parama. Taikant šį metodą, kai švirkščiama gryna hialurono rūgštis, alerginis poveikis ir panašios problemos asmenims nepasireiškia.

 

Kada bus pastebėtas poveikis?

„Youth Vaccination IAL System” – tai programa, leidžianti naudotojams iš karto pamatyti procedūros poveikį. Dažnai geriausių rezultatų galima pasiekti jau po kelių dienų. Ši programa sukuria akivaizdžius odos pokyčius.

 

Ar procedūra yra skausminga?

Tai nėra skausminga procedūra. Prieš procesą injekcijų vietos nuskausminamos nuskausminamuoju kremu.

 

Kiek seansų prireiks, kad jis būtų baigtas?

Taikant „Jaunimo vakcinų sistemų” programą, pacientams švirkščiama 3-4 kartus įvairiais intervalais, atsižvelgiant į asmens sveikatos poreikius. Seansų intervalas svyruoja nuo 1 iki 2 savaičių.

 

Ką galiu daryti laukdamas ” Jaunimo vakcinos” gydymo Turkijoje?

Laukdami procedūros galite mėgautis istorinėmis Turkijos vietomis ir paplūdimiais.

 

Kokie yra gydymo jaunystės vakcina Turkijoje privalumai?

„Cayra Clinic“ Turkijoje sujungia sveikatą ir turizmą. Taip pat siūlome gydytojus ekspertus už prieinamą kainą, palyginti su kitomis šalimis.

 

Ką turėčiau pasiruošti / susipakuoti prieš kelionę į Turkiją?

Priklausomai nuo jūsų šalies taisyklių, jums gali prireikti vizos. Taip pat verta susipakuoti tinkamus drabužius viešnagei Turkijoje.

 

Kur galėčiau apsistoti laukdamas, kol bus atliktas gydymas Jaunimo vakcina Turkijoje?

Galite apsistoti mūsų penkių žvaigždučių viešbučiuose. Kambarį jums rezervuosime prieš atvykstant į Turkiją.

 

Ar gydytojai Turkijoje kalba angliškai?

Dauguma gydytojų Turkijoje kalba angliškai arba turi asistentą, kuris padeda susikalbėti.

 

Ar gydantis Jaunimo vakcina Turkijoje reikia pasiimti palydovą?

Galite atsivežti palydovą arba pasirinkti dirbti su mūsų komanda, kuri padės jums viso proceso metu.

 

Kiek laiko trunka gydymas Jaunimo vakcina Turkijoje?

Paprastai mūsų profesionalūs gydytojai „Cayra” klinikoje procedūrą baigia per valandą. Visa kelionė trunka apie 3-6 dienas.

 

Ar įsigijus paketą reikia už ką nors papildomai mokėti?

Viskas, kas įtraukta į paketą, bus nemokama. Už kitus mokesčius, pavyzdžiui, maistą ir pramogas, gali tekti mokėti iš savo kišenės.

 

Kokie yra transporto būdai Turkijoje?

Mes paimsime Jus iš oro uosto savo VIP automobiliu ir nuvešime į viešbutį, o iš viešbučio nuvešime į kliniką.

 

Kodėl verta rinktis mus?

„Cayra“ klinikoje, taikant tinkamą techniką, kurią atlieka mūsų gydytojai specialistai, turintys prieigą prie modernios įrangos, reikalingos geriausiam rezultatui pasiekti, operacija yra beveik neskausminga ir greitai atsigauna.

KITAS GYDYMAS