fbpx

Sinuso pakėlimas

Turinys

Virš viršutinio žandikaulio esantis sinuso kaulas yra anatominė ertmė šalia krūminių dantų. Šių ertmių prie mūsų krūminių dantų užduotis yra svarbi, nes užtikrina garso formavimąsi ir sumažina galvos svorį. Dėl nusileidusių sinusų prarandamas tam tikras kaulo tūris. Nors šie praradimai laikomi natūraliu procesu, jie kelia problemų, kai kalbama apie implantus. Sinusų pakėlimo operacija Turkijoje taikoma norint gydyti bekojų vietas implantais, užpildant nusileidusias sinusų ertmes. Šio proceso metu sukuriamas pakankamas implanto ilgio ir pločio tūris, kad jį būtų galima visiškai įterpti į kaulą. Atliekant sinuso pakėlimo operaciją Turkijoje, taikoma vietinė arba bendroji anestezija.

Kaukolėje esančios oro dujos, atliekančios tokias funkcijas kaip galvos svorio mažinimas ir sklandaus garso užtikrinimas, vadinamos sinusais. Kadangi kai kurie sinusai yra vietose, besiribojančiose su mūsų dantimis, tai taip pat svarbu šiuo atžvilgiu. Kai jie yra dantų gale, vėlgi viršija, ir tokiu atveju jų pakeisti neįmanoma, o šiuo atveju nėra jokio taško. Kadangi šioje srityje nepakanka kaulo implantams, Turkijoje naudojamas sinuso pakėlimas, siekiant padidinti kaulo sumažėjimo greitį.

 

Kas yra sinuso pakėlimas Turkijoje?

Viršutinio žandikaulio augimo srityje yra viršutinio žandikaulio sinusų sritis. Viršutinio žandikaulio sinusai; tai oro pripildytos ertmės, esančios abiejose viršutinio žandikaulio nosies ertmių pusėse. Ypač anksti netekus dantų, viršutinio žandikaulio augimo srityse viršutinio žandikaulio sinusai nusileidžia. Todėl „Cayra” klinikoje Turkijoje negalime įdėti dantų implantų, jei šiose srityse netaikysime pažangios chirurginės procedūros, pavyzdžiui, sinusų pakėlimo. Jos tikslas – atlikti sinuso pakėlimą Turkijoje, pritaikant kaulo transplantatus ant nusileidusių viršutinio žandikaulio sinusų. Tokiu būdu „Cayra” Turkijoje galime padidinti kaulo trūkumą ir jo kiekį iki pakankamo lygio. Sinusų pakėlimas Turkijoje yra procedūra, kurią galima atlikti taikant vietinę nejautrą klinikinėje aplinkoje Turkijoje.

 

Kodėl sinuso pakėlimas atliekamas Turkijoje?

Sinuso pakėlimas Turkijoje – tai metodas, naudojamas chirurginiu būdu sutvirtinti esamą kaulą arba suformuoti naują kaulą ten, kur jo trūksta. Šios technikos tikslas – sukurti nustatyto tankio ir apimties kaulą, kuris leistų implantui visiškai įsitvirtinti.

 

Kiek dienų Turkijoje trunka sinuso pakėlimas?

Tikslas – atstatyti kaulą pakeliant per daugelį metų nusileidusią sinuso membraną ir užpildant esamą ertmę kaulo transplantatais. Operacijos trukmė dažnai svyruoja nuo pusvalandžio iki 1 valandos. Po procedūros kaulėjimas gali užtrukti nuo 4 iki 6 mėnesių.

 

Kaip atliekamas sinuso pakėlimas Turkijoje?

Atliekant sinusų pakėlimą Turkijoje „Cayra” klinikoje Turkijoje svarbiausia yra mūsų pacientų būklė. „Cayra” klinikoje Turkijoje mes sprendžiame, kaip atlikti sinuso pakėlimo procedūrą, atsižvelgdami į savo pacientų kaulų struktūrą. Sinusų pakėlimą Turkijoje atliekame dviem metodais.

 

Atviras sinuso pakėlimas Turkijoje

Pirmąjį sinuso pakėlimą Turkijoje pradedame atverdami nedidelį plotą nuo dantenų iki sinuso srities, kurią reikia pašalinti taikant vietinę nejautrą. Taigi sinuso pakėlimo procedūrą atliekame į sinuso ertmę įdėdami kaulinius transplantatus. Tada laukiame, kol po sinuso ertme prasidės kaulėjimo procesas, kad galėtume šioje vietoje įstatyti dantų implantą. Turkijoje pirmenybę teikiame sinuso pakėlimo metodui Turkijoje gydant implantais dideles sritis, apimančias daugiau nei kelis dantis.

 

Uždaras sinuso pakėlimas Turkijoje

Uždarą sinuso pakėlimą Turkijoje atliekame, kai po sinusu esančio kaulo ploto aukštis yra 5 mm ar daugiau. Specialiais instrumentais, vadinamais osteotomais, be jokios papildomos chirurginės procedūros iš atvira dantų implantui įstatyti skirtos srities išlaužiame sinuso dugną. Tada atliekame sinuso pakėlimo procedūrą nepažeisdami sinuso membranos.

 

Kokie yra sinuso pakėlimo etapai Turkijoje?

  • Parengiamasis etapas: Prieš atliekant sinuso pakėlimo operaciją Turkijoje, „Cayra” klinikos gydytojas Turkijoje atlieka išsamią diagnozę ir įvertina paciento sveikatos būklę. Išsamaus tyrimo metu atliekama pirminė konsultacija, spiralinė kompiuterinė tomografija ir dantų modelis. Šios priemonės padeda sumažinti komplikacijų riziką tolesniuose sinuso pakėlimo Turkijoje etapuose.
  • Anestezija: osteoplastinė operacija atliekama taikant vietinę nejautrą. Dažniausiai tai vietinė anestezija, kuri skiriama audinių plokštumoje už paskutinio viršutinio danties. Judėdama palei riebalinį audinį, medžiaga pasiekia nervines skaidulas ir jas blokuoja, užtikrindama visišką skausmo nebuvimą 1-2 valandas.
  • Chirurginė intervencija. Pirmiausia viršutinio žandikaulio sinuso gleivinė specialiais instrumentais atskiriama nuo viršutinio žandikaulio. Atitinkama ertmė užpildoma susmulkintu kaulu, paimtu iš paciento ar donoro kaulo (kartais naudojama hipoalerginė kaulinė medžiaga).
  • Baigiamasis etapas. Jei buvo atlikta sinuso inkrustacija, pjūvis uždaromas ir apdorojamas antiseptiku. Uždaras metodas leidžia iš karto pritvirtinti dantų implantą.

 

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį sergantiesiems nuolatinėmis ligomis?

Svarbiausia, kad pacientą prižiūrėtų gydytojas. Be dantų gydymo, veiksnius, darančius įtaką paties paciento gyvenimui, neabejotinai turėtų stebėti Jūsų gydytojai „Cayra” klinikoje Turkijoje. Tačiau jei šie pacientai neatvyksta į reguliarias profilaktines apžiūras, jei jiems neatliekami reguliarūs tyrimai, jei jie nereguliariai vartoja vaistus, tai neabejotinai yra jų problema. Rūkymas kelia didelę riziką dėl kitų problemų sveikimo laikotarpiu ir vėliau galinčių atsirasti dantenų problemų. Pacientai neturėtų rūkyti, ypač sveikimo laikotarpiu. Nes nerūkančių pacientų sėkmės rodiklis yra didesnis nei rūkančių.

 

Esant kokioms aplinkybėms Turkijoje neturėtų būti atliekamas atviras sinuso pakėlimas?

Pacientams, kuriems išrauti dantys, pastebima rimta kaulo rezorbcija dėl to, kad po daugelio metų nepavyksta įsriegti implantų. Ši sintezė labai sumažina kaulo tūrį vertikalia arba horizontalia kryptimi. Ištrauktus dantis sinuso ertmė kabo žemyn ir tęsiasi iki kaulo viršūnės. Jei žandikaulio kaulo aukštis yra sumažėjęs, į nusileidusių sinusų sritį negalima įsriegti dantų implantų. Sinusų pakėlimas šiuo atveju negalimas. Implantai turi būti įdedami po 6 mėnesių.

 

Į ką reikėtų atsižvelgti po sinuso pakėlimo operacijos Turkijoje?

Po sinuso pakėlimo operacijos Turkijoje, siekiant apsaugoti žaizdos sritį, 24 valandas reikia stengtis valgyti kita burnos dalimi. Dvi valandas po procedūros nereikėtų nieko valgyti ir gerti. Po sinusų pakėlimo procedūros nereikėtų spaudyti nosies, o čiaudint burną reikėtų laikyti atvirą.

 

Ar po sinusų pakėlimo procedūros Turkijoje gali kilti komplikacijų?

Pacientai gali jausti pilnumo jausmą sinuso srityje kiekvieną kartą, kai kvėpuoja. Tai nėra komplikacijos, kurių reikėtų baimintis po sinuso pakėlimo procedūros. Jei pacientai skiria dėmesio burnos higienai, jie neturės jokių problemų ir šis reiškinys išnyks per trumpą laiką.

 

Kiek kainuoja sinuso pakėlimas Turkijoje?

Sinuso pakėlimo procedūros kaina Turkijoje svyruoja nuo 1 000 iki 2 500 JAV dolerių, t. y. mažiau nei kitose Europos šalyse.

 

Koks yra sinusų pakėlimo Turkijoje atsigavimo laikotarpis?

Netrukus po sinusų pakėlimo Turkijoje, vos tik pabudę po sedacijos, pajusite skausmą ir diskomfortą sinusų srityje. Gali atsirasti kraujavimas iš burnos ir nosies. Operacinė sritis bus patinusi. Prireiks kelių dienų, kol patinimas ir uždegimas sumažės. Tuo metu jūsų odontologas „Cayra” klinikoje Turkijoje rekomenduos vaistų, kurie padės gydymui. Kelias dienas po sinusų pakėlimo Turkijoje Jums bus patarta nepūsti nosies. Bet koks toks stiprus judesys gali išjudinti viršutinio žandikaulio kaulinio transplantato medžiagą. Praėjus maždaug savaitei po sinusų pakėlimo operacijos Turkijoje, turėsite susitarti dėl apžiūros pas savo odontologą, kad įsitikintumėte, jog atsigavote. Tuo pačiu metu apie bet kokį rimtą šalutinį poveikį turėtumėte nedelsdami pranešti savo odontologui. Pavyzdžiui, jei kraujavimas nesustoja po dviejų dienų, turėtumėte nedelsdami apie tai pranešti savo „Cayra“ klinikos odontologui.

 

Į ką reikėtų atsižvelgti po sinuso pakėlimo Turkijoje?

Sinuso pakėlimo operacija Turkijoje yra svarbi operacija. Atlikdami šią operaciją „Cayra” klinikoje Turkijoje užtikriname, kad ne krūtinės srityje susiformuotų naujas kaulas. Tai darome tiksliai atskirdami sinuso viduje esančią membraną ir po ja įdėdami kaulinius miltelius, o ant jų – kaulinę membraną. Taip šią sritį padarome tinkamą dantų implantams. Kai sinuso ertmėje perkeliame membraną, 1-2 dienas iš nosies ertmės atitinkamoje pusėje gali tekėti keli lašai. Tačiau tai visiškai normalu. Ką norime, kad darytumėte kelias pirmąsias dienas po sinuso pakėlimo procedūros Turkijoje;

  • Nevalgykite karšto maisto.
  • Griežtai laikykitės pateikto recepto
  • Pasidarykite aplikaciją
  • Neįkvėpkite oro per nosį spaudžiant
  • Jei Jums buvo skirtas nosies purškalas, ypač svarbu jį naudoti reguliariai.

Sinusų pakėlimo operacija Turkijoje yra pažangi chirurginė procedūra. Todėl pacientams ant veido atsiras tam tikras patinimas, kuris po kurio laiko išnyks.

 

Dažnai užduodami klausimai

Ar sinuso pakėlimo operacija Turkijoje yra saugi?

Veido pakėlimo operacija Turkijoje, atlikta patikimoje odontologijos klinikoje ir prižiūrint „Cayra“ klinikos Turkijoje vyriausiajam gydytojui, yra saugi operacija. Sinusų pakėlimo operacijos privalumų yra daug. Taip sustabdoma žandikaulio kaulo rezorbcija. Be to, „Cayra“ klinikoje Turkijoje galime atlikti dantų implantavimo darbus trūkstamam danties atkūrimui, užtikrindami, kad formuosis naujas kaulas.

 

Kiek laiko trunka patinimas po sinuso pakėlimo Turkijoje?

Po sinuso pakėlimo procedūros Turkijoje patinimas trunka 3-4 dienas. Tokia situacija stebima kiekvienos chirurginės procedūros metu. Taigi, po sinuso pakėlimo operacijos Turkijoje bus tam tikras patinimas. Tačiau jis išnyks per trumpą laiką.

 

Ar skausminga sinuso pakėlimo procedūra Turkijoje?

Kadangi sinuso pakėlimas atliekamas taikant vietinę nejautrą, operacijos metu pacientas nejaučia jokio skausmo ar skausmingumo. Normalu, kad pirmąsias 2-3 dienas po sinuso pakėlimo operacijos jaučiamas nedidelis skausmas.

 

Kokie yra sinuso pakėlimo Turkijoje privalumai?

Atlikdami sinuso pakėlimo procedūrą Turkijoje, „Cayra” klinikoje Turkijoje galime sustabdyti žandikaulio užpakalinėje dalyje progresuojančią kaulo rezorbciją. Be to, atlikus kaulo persodinimo procedūrą, nepakankamas kaulo plotas pasiekia pakankamą kaulo plotą. Taip pacientui suteikiamas sveikas žandikaulis. Jūsų gydytojas „Cayra” klinikoje Turkijoje taip pat padės pašalinti trūkstamus dantis sinuso pakėlimo ir dantų implantų pagalba.

 

Kodėl verta rinktis „Cayra” kliniką Turkijoje sinusų pakėlimo operacijai?

„Cayra” klinikoje Turkijoje mūsų kosmetikos odontologas sukurs naujus dantis, atsižvelgdamas į Jūsų poreikius ir norus, ir suteiks Jums šypseną, atitinkančią Jūsų asmenybę, lytį ir odos atspalvį. Rekomenduojame tik tas procedūras, kurios tinka Jūsų dantų sveikatai, apsaugo ir išsaugo Jūsų natūralius dantis. Kalbant apie odontologus, nors norime, kad turėtumėte gražią šypseną, Jūsų bendra burnos sveikata yra mūsų prioritetas „Cayra” klinikoje Turkijoje. Kiekviena procedūra yra sukurta taip, kad užtikrintų optimalius gydymo rezultatus, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausias technologijas, todėl rezultatais galėsite džiaugtis ilgiau.

Turkijoje, Stambule ir Antalijoje, esančiuose mūsų biuruose siūlome visą spektrą dantų gydymo procedūrų, nesvarbu, ar Jums reikia paprasto šveitimo ir poliravimo, kad atgaivintumėte šypseną, ar Jums reikia naujos baltos plombos, ar norite geriausių dantų laminačių Turkijoje. Esame tiesiog geriausi estetinės ir plastinės chirurgijos srityje Turkijoje. Užsisakykite vizitą dabar.

KITAS GYDYMAS