fbpx

Turinys

Išvaržos operacija Turkijoje

Išvarža atsiranda tada, kai vidinė kūno dalis išstumiama pro raumenų ar aplinkinių audinių sienelės silpnumą. Jūsų raumenys paprastai yra pakankamai stiprūs ir įtempti, kad išlaikytų žarnyną ir organus savo vietoje, tačiau išvarža gali išsivystyti, jei yra silpnų vietų. Kirkšnies išvarža yra labiausiai paplitęs išvaržos tipas. Ji gali pasireikšti kaip patinimas ar gumbas kirkšnyje arba kaip padidėjusi kapšelis (maišelis, kuriame yra sėklidės). Patinimas gali būti skausmingas. Guzas dažnai atsiranda ką nors keliant ir išnyksta atsigulus. Kreipkitės į chirurgą „Cayra” klinikoje Turkijoje dabar ir gaukite atsakymus į visus klausimus apie išvaržos operaciją Turkijoje.

Kas sukelia išvaržą?

Išvarža paprastai atsiranda, kai riebalinis audinys arba žarnyno dalis, pvz., žarna, prasiskverbia į kirkšnį ties vidine šlaunies dalimi. Ji išstumiama pro silpną aplinkinių raumenų sienelės (pilvo sienos) vietą į sritį, vadinamą kirkšnies kanalu. Kirkšnies išvaržos dažniausiai pasireiškia vyrams. Manoma, kad daugumą jų sukelia senėjimas, nors jos gali atsirasti bet kuriame amžiuje. Taip yra todėl, kad senstant raumenys, supantys pilvą (pilvuką), gali susilpnėti. Kartais išvaržos gali atsirasti staiga po to, kai pilvas yra spaudžiamas, pvz., įtempus vidurius, jei kamuoja vidurių užkietėjimas, arba nešiojant ir stumiant sunkius daiktus. Jos taip pat siejamos su nuolatiniu sunkiu kosuliu. Turkijoje atlikus išvaržos operaciją, tikrai išsivaduosite nuo išvaržos padarinių.

Kada reikalinga išvaržos operacija?

Išvaržą galima sutvarkyti chirurginiu būdu, kad iškilimas būtų įstumtas atgal į vietą ir sutvirtintas pilvo sienos silpnumas. Išvaržos operacija paprastai rekomenduojama, jei išvarža sukelia skausmą, stiprius ar nuolatinius simptomus arba jei atsiranda rimtų komplikacijų.

Komplikacijos, kurios gali atsirasti dėl išvaržos, yra šios:

 • Uždarymas: Išvarža: kai žarnyno dalis įstrigo kirkšnies kanale, sukeldama pykinimą, vėmimą, pilvo skausmą, taip pat skausmingą gumbą kirkšnyje.
 • Užspringimas: Kai žarnos dalis įstrigsta ir nutrūksta jos aprūpinimas krauju, per kelias valandas reikia skubios operacijos, kad būtų išlaisvintas įstrigęs audinys ir atstatytas jo aprūpinimas krauju, kad jis nenumirtų.

Turkijoje esančioje „Cayra Clinic” atliekama išvaržos operacija padeda atsikratyti išvaržos, kad būtų išvengta rimtų komplikacijų.

Kokie yra išvaržos operacijos metodai Turkijoje?

Turkijoje išvaržos operacija gali būti atliekama dviem būdais. Jie yra šie:

 • Atvira operacija: Operacija: kai daromas pjūvis, kad chirurgas galėtų įstumti išvaržą atgal į pilvą.
 • Laparoskopinė operacija: Tai mažiau invazinis, bet sudėtingesnis metodas, kai daromi keli mažesni pjūviai, leidžiantys chirurgui instrumentais sutvarkyti išvaržą.

Abu metodai turi didelių privalumų. Operacijos tipas priklauso nuo to, kuris metodas jums tinka, ir nuo chirurgo patirties. Turkijoje turėtumėte galėti grįžti namo tą pačią dieną arba kitą dieną po išvaržos operacijos. Svarbu laikytis nurodymų, kuriuos jums duos chirurgas „Cayra Clinic” klinikoje Turkijoje, kaip rūpintis savimi. Tai apima tinkamą mitybą, kad išvengtumėte vidurių užkietėjimo, žaizdos priežiūrą ir vengimą įtemptos veiklos.

Dauguma žmonių po išvaržos operacijos visiškai pasveiksta per šešias savaites, o daugelis gali grįžti į darbą ir užsiimti lengva veikla per dvi savaites. Kreipkitės į „Cayra Clinic” Turkijoje chirurgą, kuris patars, kada vėl galėsite saugiai vairuoti. Prieš vėl vairuodami po operacijos taip pat turėtumėte pasitarti su savo draudiku.

Ar išvaržos operacija kelia kokią nors riziką?

„Cayra” klinikoje chirurgas atliks operaciją nepriekaištingai ir be jokios rizikos. Po išvaržos operacijos galite jausti nedidelį skausmą. Tai normalu, nes toks skausmas greitai išnyks.

Kaip saugiai keliauti po išvaržos operacijos Turkijoje?

Prieš planuojant bet kokią kelionę po operacijos, visada geriausia pasitarti su savo chirurgu „Cayra” klinikoje Turkijoje. Tačiau paprastai, kai „Cayra Clinic” Turkijoje chirurgas leidžia jums keliauti lėktuvu, siūlomi šie patarimai:

 • Tai ypač svarbu, kai skrydis trunka ilgiau nei šešias valandas.
 • Dėvėkite kompresines kojines, kad kraujas nesikauptų kojose.
 • Gerkite kuo daugiau vandens, kad išliktumėte hidratuoti.

Kodėl po išvaržos operacijos ligoninėje reikia praleisti kelias papildomas valandas?

Retais atvejais pacientai ligoninėje lieka ilgiau nei įprastai 3-6 valandas. Šis papildomas laikas praleidžiamas pooperacinėje palatoje, kad išvaržos operacijos metu sukelta anestezija atslūgtų. „Cayra Clinic” klinikoje Turkijoje mes naudojame vietinės anestezijos, nervų blokados, intraveninių vaistų ir kartais inhaliacinės anestezijos derinį. Šio derinio tikslas – užtikrinti, kad mūsų pacientai kuo patogiau jaustųsi tiek operacijos metu, tiek sveikstant.

Koks yra atsigavimo laikotarpis po išvaržos operacijos?

Po išvaržos operacijos kelias dienas tikriausiai jausitės skausmą. Taip pat galite jaustis pavargęs ir turėti mažiau energijos nei įprastai. Tai įprasta. Po kelių dienų turėtumėte pasijusti geriau, o po 7 dienų tikriausiai jausitės daug geriau. Kelias savaites judėdami galite jausti diskomfortą ar tempimą išvaržos operacijos vietoje. Gali atsirasti mėlynių aplink operacijos vietą. Tai normalu.

Kaip rūpintis savimi namuose po išvaržos operacijos?

 • Pailsėkite, kai jaučiatės pavargę. Pakankamas miegas padės Jums atsigauti.
 • Stenkitės kiekvieną dieną vaikščioti. Pradėkite vaikščioti šiek tiek daugiau nei ankstesnę dieną. Po truputį didinkite vaikščiojimo trukmę. Vaikščiojimas skatina kraujotaką ir padeda išvengti plaučių uždegimo ir vidurių užkietėjimo.
 • Jei „Cayra” klinikoje dirbantis gydytojas duos jums nešioti pilvo įtvarą, naudokite jį taip, kaip nurodyta. Tai elastinis tvarstis, kuris apjuosia pilvą ir viršutinę klubų dalį. Jis padeda palaikyti pilvo raumenis po išvaržos operacijos.
 • Venkite įtemptos veiklos, pavyzdžiui, važinėjimo dviračiu, bėgiojimo, svorių kilnojimo ar aerobikos pratimų, kol „Cayra Clinic” gydytojas pasakys, kad tai galima.
 • Venkite kelti viską, dėl ko galėtumėte įsitempti. Tai gali būti sunkūs pirkinių maišeliai ir pieno konteineriai, sunkus portfelis ar kuprinė, kačių kraiko ar šunų ėdalo maišeliai, dulkių siurblys ar vaikas.
 • Pasiteiraukite „Cayra Clinic“ gydytojo, kada vėl galėsite vairuoti.
 • Dauguma žmonių gali grįžti į darbą per 1-2 savaites po operacijos. Tačiau jei jūsų darbe reikia kelti sunkius daiktus ar užsiimti įtempta veikla, gali tekti nuo 4 iki 6 savaičių nedirbti.
 • Praustis duše galite praėjus 24-48 valandoms po operacijos, jei tai leidžia „Cayra Clinic” Turkijoje gydytojas. Sausai nusausinkite pjūvį (įpjovimą). Pirmąsias 2 savaites arba kol gydytojas pasakys, kad galima, nesimaudykite vonioje.
 • Paklauskite savo gydytojo „Cayra Clinic” Turkijoje, kada galima užsiimti lytiniais santykiais.

Ką turėtumėte daryti prieš išvaržos operaciją?

 • Pasitarkite su „Cayra” klinikos gydytoju apie visus vartojamus vaistus, vitaminus ir vaistažoles, nes prieš operaciją gali tekti nutraukti tam tikrų vaistų vartojimą.
 • Likus savaitei iki operacijos nustokite vartoti aspiriną, ibuprofeną (Advil, Motrin), naprokseną (Aleve, Naprosyn), klopidogrelį (Plavix), varfariną (Coumadin) ir kitus kraują skystinančius vaistus.
 • Aptarkite visus galimus kraujavimo sutrikimus ar kitas medicinines būkles, kurių galite turėti.
 • Dieną prieš operaciją nieko nevalgykite ir negerkite po vidurnakčio naktį prieš operaciją.
 • Jums bus paimti kraujo mėginiai tam atvejui, jei prireiktų kraujo perpylimo.
 • Nerūkykite. Tai padės Jums greičiau atsigauti.

Ką daryti išvaržos operacijos dieną?

 • Naktį prieš išvaržos operaciją nieko nevalgykite ir negerkite po vidurnakčio.
 • Vaistus, kuriuos liepė vartoti gydytojas „Cayra Clinic”, išgerkite užsigerdami nedideliu gurkšniu vandens.
 • Gydytojas „Cayra Clinic” pasakys, kada atvykti į ligoninę.

Kas nutinka po išvaržos operacijos?

 • Po išvaržos operacijos paprastai tenka būti ne ilgiau kaip 23 valandas. Dauguma pacientų namo grįžta tą pačią dieną.
 • Atliekant pilvo sienos išvaržos operaciją, dėl vidinių siūlių ir būtino gijimo ligoninėje gali tekti praleisti iki dviejų dienų.
 • Per pirmąsias 24-48 valandas po išvaržos operacijos tikėkitės tam tikro skausmingumo aplink operacijos vietą.
 • Rekomenduojama vaikščioti, atsižvelgiant į jūsų energijos lygį.
 • Ši operacija pasižymi greitu atsigavimu, dauguma pacientų jaučiasi daug geriau per pirmąsias kelias dienas po išvaržos operacijos.
 • Hiatalinės išvaržos operacijos pacientai po operacijos gali valgyti modifikuotą skystą maistą, o laikui bėgant pereis prie kieto maisto.

Dažnai užduodami klausimai

Ar po išvaržos operacijos Turkijoje galiu skristi lėktuvu?

Tiems, kurie dažnai neskrenda, šis klausimas gali pasirodyti keistas. Tiems, kurie skraido dažnai, tai labai geras klausimas! Jei po išvaržos operacijos Turkijoje nesiimsite tinkamų atsargumo priemonių, kyla pavojus, susijęs su kelione lėktuvu ar net kelione automobiliu.

Ar galite gyventi su išvarža?

Tikrai taip! Jei išvarža nesukelia skausmo ar diskomforto, galima gyventi su išvarža. Reikia nepamiršti, kad dėl bet kurios išvaržos yra pavojus, kad gali įvykti nelaimingas atsitikimas (įstrigimas arba uždusimas). Neskausminga išvarža paprastai (bet ne visada) pradeda kelti diskomfortą dar prieš nelaimę. Maždaug 20 % pacientų su neskausminga kirkšnies išvarža gyvens daugelį metų iki simptomų pablogėjimo ar skubios išvaržos operacijos poreikio. Išvaržos šalinimo priežastis – didėjantis diskomfortas, skausmas arba išvaržos padidėjimas (išvaržos operacija Turkijoje padės nutraukti šiuos simptomus).

Kaip nuspręsti atlikti išvaržos operaciją?

Turkijoje rekomenduojama atlikti išvaržos operaciją:

 • Jei jaučiate nepastovų diskomfortą ar skausmą.
 • Jei išvarža didėja.
 • Jei neseniai atsigavote po su išvarža susijusios skubios pagalbos arba skausmingo įvykio aplink išvaržą.
 • Jei esate pakankamai susirūpinęs dėl skubios nelaimės rizikos, kad per dažnai apie tai galvosite. Išvaržos savaime neišnyksta. Išvaržą galima pašalinti tik atliekant išvaržos operacija.

Kiek laiko galima gyventi su išvarža, kol prireiks išvaržos operacijos?

Absoliutus atsakymas – „nenuspėjama”. Vieni su išvarža gali gyventi visą gyvenimą, o kitiems per kelis mėnesius nuo išvaržos išsivystymo išsivystys su išvarža susijusi skubi pagalba. Taigi geriausia yra susitarti dėl vizito  „Cayra ” klinikoje ir atsikratyti išvaržos atliekant išvaržos operaciją

Kaip atliekama išvaržos operacija Turkijoje?

Jūsų chirurgas „Cayra Clinic” klinikoje Turkijoje padaro kelis nedidelius pjūvius ir į operacijos vietą įveda mažą kamerą. Tai leidžia aiškiai matyti operacinį lauką ir labai tiksliai uždėti chirurginį tinklelį ant išvaržos. Šis tinklelis yra susegamas, suteikiant išvaržos vietai atramą. Hiatalinės išvaržos atveju tinklelis nenaudojamas, bet vieta apvyniojama skrandžio audiniu, kad būtų sutvirtinta susilpnėjusi vieta. Išvaržos operacija Turkijoje paprastai atliekama taikant bendrąją nejautrą.

Kiek pjūvių atliekama atliekant išvaržos operaciją?

Aplink išvaržos vietą atliekami trys ar keturi maži pjūviai.

Kiek laiko po išvaržos operacijos Turkijoje tenka praleisti ligoninėje?

Dažniausiai pacientai išrašomi tą pačią dieną, tačiau kai kuriems pacientams, kuriems buvo atlikta pilvo sienos išvaržos operacija, ligoninėje gali tekti pasilikti dvi dienas.

Koks yra atsigavimo laikas po išvaržos operacijos?

Dauguma pacientų visiškai atsigauna per savaitę, tačiau chirurgas turėtų patarti, kada saugu kelti, stumti ar traukti sunkesnius daiktus.

Kodėl išvaržos operacija turėtų būti atliekama „Cayra” klinikoje Turkijoje?

„Cayra” klinikoje Turkijoje esame įsipareigoję teikti saugiausias ir kokybiškiausias paslaugas ir viešai pranešti apie savo veiklos rezultatus. Abi mūsų klinikos Stambule ir Antalijoje Turkijoje siekia šių tikslų, sutelkdamos dėmesį į geriausią išvaržos operacijos rezultatą. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad Jūsų viešnagė būtų kuo saugesnė ir patogesnė; Jūsų sveikata ir saugumas yra mūsų svarbiausias prioritetas. Turkijoje esanti „Cayra Clinic” stengiasi kiekvieną kartą suteikti tinkamą priežiūrą tinkamam pacientui tinkamu laiku. „Cayra Clinic“ visada pasirengusi Jus priimti ir suteikti Jums geriausią įmanomą medicininę priežiūrą. Planuokite vizitą jau dabar.

KITAS GYDYMAS