fbpx

Riebalų nusiurbimo operacija „Vaser“ metodu

Turinys

„Vaser” metodu riebalų nusiurbimo operacija yra labai veiksmingas ir saugus chirurginis metodas, išpopuliarėjęs kūno formavimo srityje. Naudojant pažangias technologijas ir technikas, „Vaser” riebalų nusiurbimo operacija yra minimaliai invazinė ir švelni, greičiau atsigauna ir pasiekia įspūdingų rezultatų, palyginti su tradiciniais riebalų nusiurbimo metodais. Klinikoje „Cayra” siūlome naujausias „Vaser” riebalų nusiurbimo procedūras, kurias atlieka patyrę chirurgai, kad padėtų jums pasiekti norimas kūno formas.

 

Kam galima atlikti „Vaser” riebalų nusiurbimą?

„Vaser“ riebalų nusiurbimas rekomenduojamas asmenims, kurie nori pašalinti nepageidaujamą svorį regioninėmis porcijomis. Nepaisant atliekamų pratimų ir dietų, žmonės negali lengvai sumažinti riebalinio audinio tokiose kūno vietose kaip klubai, pilvas ir šlaunys. „Vaser“ riebalų nusiurbimo technologija idealiai tinka šioms problemoms spręsti.

 

Kuriose srityse taikomas „Vaser Lipo”?

„Vaser Lipo” gali būti taikomas bet kurioje srityje, kurioje kaupiasi nepageidaujami riebalai. Vidinė kojų dalis, išorinė kojų dalis, klubai, vidinė kelių dalis, nugara, pilvas, liemuo, krūtys ir žandai yra tokių sričių pavyzdžiai.

„Vaser Lipo“ skiriasi priklausomai nuo asmens poreikių. Taip pat galite peržiūrėti regionines lieknėjimo ir celiulito gydymo galimybes ir pasirinkti jums tinkamiausią programą.

 

Ar „Vaser Lipo” gali būti taikomas kartu su kitomis plastinėmis operacijomis?

„Vaser Lipo“ operacijos Estetinės operacijos, tokios kaip krūtų didinimas, krūtų mažinimas, krūtų pakėlimas, pilvo plastika ir veido pakėlimas, gali būti atliekamos kartu. Be to, kadangi atliekant „Vaser” liposukciją riebalų ląstelių struktūra nesuardoma, atlikus reikalingų sričių (veido, kojų, užpakaliuko) operacijas, pastovumo rodikliai siekia 80 %.

 

Kaip atliekama „Vaser” riebalų nusiurbimas (kūno formavimas)?

 1. Vaser riebalų nusiurbimo procedūra atliekama visiškai įrengtoje ligoninės operacinėje, taikant bendrąją anesteziją.
 2. Pirmiausia pacientas nuplaunamas odos dezinfekavimo priemonėmis. Tuomet į poodį ir riebalinius audinius suleidžiamas tumescentinis tirpalas (kurio sudėtyje yra vietinės anestezijos ir adrenalino, kad būtų išvengta kraujavimo). 3-4 mm pjūviais į tas vietas, kuriose bus atliekama procedūra, suleidžiamas tumescentinis tirpalas.
 3. Po to garso bangomis iš 2-3 mm skersmens specialių plonų zondų galų mažomis grupėmis emulsuojamos (skystas skystis) riebalinio audinio riebalinės ląstelės.
 4. Šie riebalai, kurie po šios aplikacijos tampa skysti, milimetro plonumo kaniulėmis vakuumu ištraukiami ir surenkami specialiose steriliose kamerose už kūno ribų.
 5. Riebalų nusiurbimo metu atliekamas formavimas. Jis suteikia skulptūrai formą kaip tik toje srityje, kurioje atliekama aplikacija, reikalingas simetriškas ir tikslus darbas.

 

Kada galėsiu grįžti į įprastą gyvenimą po „Vaser” riebalų nusiurbimo operacijos?

Po 3-4 valandų poilsio po procedūros pacientas gali palikti kliniką. Po 1-2 dienų jis gali maudytis vonioje. Po kelių dienų jis gali grįžti į įprastą gyvenimą.

 

Ar po „Vaser Lipo” operacijos būtina likti ligoninėje?

Po „Vaser” riebalų nusiurbimo, jei buvo atliktas labai ribotas plotas ir nebuvo pašalinta per daug riebalų, savo pacientus išleidžiame namo praėjus kelioms valandoms po operacijos, su sąlyga, kad kitą dieną jie bus pakviesti apžiūrai. Tačiau, jei buvo atliekami dideli plotai, ligoninėje jus priimsime 1 nakčiai.

 

Kokie yra „Vaser”riebalųų nusiurbimo privalumai, palyginti su kitais riebalų nusiurbimo metodais?

 1. „Vaser Lipo” yra nauja technologija, sukurta siekiant išvengti kraujavimo, mėlynių ir odos svyravimo problemų, su kuriomis susiduriama taikant kitus liposukcijos metodus. Todėl „Vaser Liposuction” yra pažangus, patikimas ir sveikas liposukcijos metodas.
 2. Naudojant „Vaser” riebalų nusiurbimo metodą „Vaser Lipo” pašalintus riebalus galima naudoti kaip norimų sričių užpildymo medžiagą. Šie riebalai gali būti iki 80 % pastovūs tam tikroje srityje.
 3. Kadangi taikant „Vaser” riebalų nusiurbimo metodą naudojamos ultragarso garso bangos, riebalai paimami, o kamieninės ląstelės nepažeidžiamos. Taigi, jei pageidaujama, jos gali būti naudojamos ir riebalams įšvirkšti į kitas reikalingas kūno vietas.
 4. Palyginti su kitais metodais, yra daug mažiau skausmo, mėlynių ir patinimų. O pacientai gali greičiau grįžti į kasdienį gyvenimą.
 5. Kadangi atliekant kūno formavimo operacijas su „Vaser” metodu nepažeidžiamos kraujagyslės, nervai ir jungiamieji audiniai, kraujavimas yra minimalus, atsigavimas greitas, o pooperacinis procesas neskausmingas ir lengvas. Su „Vaser Lipo” paimtus riebalus galima skirti tokioms sritims kaip krūtys, sėdmenys, veidas, ir šios sritys gali būti formuojamos to paties seanso metu.

 

Į kokius veiksnius reikia atsižvelgti po „Vaser” riebalų nusiurbimo?

Po šios operacijos asmenys išleidžiami iš ligoninės, ją prižiūrint vieną ar dvi dienas. Pacientai turi galimybę grįžti į įprastą gyvenimą per dvi ar tris dienas, turėtų atkreipti dėmesį į kai kuriuos veiksnius po operacijos;

 1. Korsetų naudojimas 2-3 savaites
 2. Persivalgymas ir pernelyg riebi mityba
 3. Pirmąją savaitę negalima užsiimti sunkiais fiziniais pratimais.

 

„Vaser Lipo“ procedūros kainos

„Vaser“ riebalų nusiurbimo kainos skiriasi priklausomai nuo srities, kurioje atliekama operacija. Prieš atliekant procedūrą atliekama pirminė asmens apžiūra. Tuomet kainos nustatomos pagal atliekamą sritį. Kaina yra itin maža, palyginti su kitomis šalimis. Yra galimybių sudaryti skirtingus išlaidų planus. Vis dėlto tai priklausys nuo gydytojo ir procedūros detalių.

 

Dažniausiai užduodami klausimai apie „Vaser” riebalų nusiurbimą

Kiek laiko turėčiau nešioti korsetą po „Vaser” riebalų nusiurbimo operacijos?

Atsižvelgiant į kiekvieno paciento poreikius ir odos elastingumą, korsetą rekomenduojame nešioti 2-3 savaites po operacijos.

Kada pamatysiu „Vaser” riebalų nusiurbimo poveikį?

Daugumai pacientų procedūros poveikis tampa matomas iš karto. Maždaug po 5-6 savaičių visiškai išryškėja rezultatai taikomosiose srityse.

Ar dėl „Vaser” riebalų nusiurbimo priaugama daugiau svorio?

Nors „Vaser” riebalų nusiurbimas nėra svorio metimo metodas, jis nesukelia svorio priaugimo ir lygiagrečiai su paimtu riebalų kiekiu sukelia svorio kritimą. Jei organizmas nepalaikomas sveika mityba ir fiziniais pratimais, svoris vėl gali padidėti.

Ar „Vaser” riebalų nusiurbimo procedūrą galima pakartoti?

„Vaser“ riebalų nusiurbimas yra procedūra, kurią prireikus ir atsižvelgiant į paciento būklę galima pakartoti. Dėl operacijos pakartojimo būtinai reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju specialistu.

 

Ar po „Vaser” riebalų nusiurbimo lieka randų?

Po operacijos ant jūsų kūno nelieka jokių pastebimų randų. Taikant procedūrą daromos mažos, maždaug trijų ar keturių milimetrų skylutės. Vėliau ant jų palikti mažų linijų pavidalo pėdsakai laikui bėgant palaipsniui išnyksta.

Ar atliekant „Vaser” procedūrą garso bangos nepažeidžia odos?

„Vaser“ metodas turi audinių selektyvumo savybę. Ji nukreipta tik į riebalinius audinius, o kitus audinius apsaugo. Tokiu būdu ji tinka riebalams pašalinti nepažeidžiant odos ir jautrių sričių, pavyzdžiui, kaklo ir rankų.

Ar „Vaser” riebalų nusiurbimo operacija atliekama taikant bendrąją nejautrą?

Atliekant „Vaser Lipo” procedūrą, bendroji anestezija pageidautina dėl paciento komforto, nes dirbama su dideliais plotais keliose srityse (pilvo, nugaros, maišo, kojų, žastų ir t. t.). Mažesnėse srityse taip pat gali būti teikiama pirmenybė sedacijai ir regioninei anestezijai.

 

Ar „Vaser” riebalų nusiurbimas atliekamas žindymo laikotarpiu?

„Vaser“ riebalų nusiurbimas neatliekamas nėščiosioms ir maitinančioms krūtimi. Pasibaigus šiems laikotarpiams, rekomenduojama ją taikyti atsikračius viršsvorio sveika mityba ir fiziniais pratimais ir visam laikui gauti idealius rezultatus.

 

Ar „Vaser Lipo” procedūra yra skausminga?

Skausmas yra minimalus dėl operacijos metu skiriamų anestetikų turinčių skysčių. Be to, pacientai nejaučia stipraus skausmo dėl po operacijos skiriamų nuskausminamųjų vaistų.

 

Kiek laiko trunka „Vaser Lipo” procedūra?

„Vaser Lipo“ taikymo trukmė priklauso nuo ploto, kuriame bus taikomas metodas, skaičiaus ir dydžio. „Vaser Lipo“ procedūra paprastai atliekama per 1-2 valandas taikant vietinę nejautrą.

 

Kodėl verta rinktis mus?

„Cayra” klinikoje, taikant tinkamą techniką, kurią atlieka mūsų gydytojai specialistai, turintys prieigą prie modernios įrangos, reikalingos geriausiam įmanomam rezultatui pasiekti, ši procedūra yra beveik neskausminga ir greitai atsigauna.

Daugiau informacijos apie žvairumo operaciją galite rasti mūsų tinklaraščio puslapyje

KITAS GYDYMAS