fbpx

Plaukų Modeliavimas?

Turinys

elionė į Turkiją ir plaukų modeliavimas turėtų trukti 4 dienas (3 naktis). Tačiau jei turite mažai laiko, galite atvyki vienai ar dviems naktims. Tokiu atveju reikėtų iš anksto susitarti dėl datos ir laiko. Taip pat galimos savaitgalinės gydymo procdūros (atvykimas penktadienį ir grįžimas sekmadienį). „Cayra” klinikoje gausite užsakymo dokumentus, skrydžio bilietus (jei juos turime užsakyti mes) ir išsamų kelionės planą. „Cayra” klinika Turkijoje visada pasiruošusi Jums padėti.

Kas yra plaukų modeliavimas?

Plaukų modeliavimas – tai nechirurginis nuplikimo šalinimo būdas. Taikant šį metodą tikri plaukų folikulai ir plaukų struktūros imituojamos taikant epidermio mikromicetą nuplikusioms vietoms. Plaukų modeliavimas nėra plaukų persodinimo metodas. Nepaisant to, jis gali duoti labai gerų rezultatų, kai naudojamas kaip paprastas metodas po plaukų transplantacijos. Sėkmingiausi rezultatai paprastai būna tiems, kurių plaukų struktūra labai trumpa. Jis taip pat labai veiksmingas sprendžiant vietines galvos odos problemas, pavyzdžiui, žiedinį puvinį. Jei dėl nepakankamo donoro ploto persodinant plaukus nepavyksta pasiekti pageidaujamo tankumo, plaukų modeliavimas padeda išgauti griežtesnį stilių.

Plaukų modeliavimo trukmė priklauso tik nuo plaukų dydžio. Trumpiausios operacijos trunka 30 minučių, o ilgiausios operacijos gali užtrukti iki 5 valandų. Tačiau praėjus 1 savaitei po plaukų modeliavimo proceso, kai pigmentai visiškai nusistovės, nedidelė korekcija suteiks norimą rezultatą.

Plaukų modeliavimo procesas atliekamas naudojant kitokius prietaisus nei tatuiravimo prietaisai. Darbas atliekamas vienkartinėmis steriliomis adatomis ir sterilioje aplinkoje. Aplinkos sterilumas neturi skirtis nuo plaukų transplantacijos aplinkos sterilumo. Plaukų modeliavimas gali būti taikomas po plaukų transplantacijos ir gali būti atliekamas imituojamoje srityje.

Pagrindiniai faktoriai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kalbant apie plaukų modeliavimą

Šios procedūros metu naudojami dažai neturi neigiamo poveikio sveikatai. Tačiau pacientų prašoma atlikti alergijos testą.

Prieš šią procedūrą aplikacijos vieta patepama vietiniu anestetiku.

Plaukų modeliavimo metodas yra nechirurginis, jį taiko specialistai sterilioje aplinkoje, naudodami specialias adatas.

Pirmąsias porą dienų gali atsirasti patinimas. Pirmąją savaitę gali atsirasti šašai. Pacientai turėtų vengti liesti šią vietą.

Kad būtų išvengta infekcijos pavojaus, tepimo vietą 3 dienas reikia saugoti nuo sąlyčio su vandeniu.

Pacientai turėtų vengti pirties ir soliariumų 1 mėnesį po gydymo.

Kaip veikia plaukų modeliavimas?

Plaukų modeliavimas – tai plaukų poveikio procedūra, kuri naudojama siekiant sukurti natūralią plaukų išvaizdą naudojant 3D mikroprogramavimą tiems, kurie dėl įvairių priežasčių turi problemų su plaukais. Naudojant elektrinį įrankį ir organinius pigmentus, galvos oda išlyginama mikrojuostelėmis. Plaukų modeliavimas yra ne chirurginis gydymas ar operacija, o chirurginė procedūra.

Plaukams imituoti negalima naudoti tatuiravimo būdų ir spalvų. Kadangi tatuiravimas – tai metodas, kurio metu sintetiniai dažai tepami į gilesnius odos sluoksnius, o pigmentai gali išsisklaidyti tarp šaknų, todėl oda tampa tamsesnė. Be to, galima keisti spalvos toną. Pavyzdžiui, spalvos, kurios tampa juodos, žalios arba mėlynos. Tokie atvejai yra gana neįprasti plaukų pigmentacijos, t. y. plaukų modeliavimo, atžvilgiu.

Ar po plaukų transplantacijos galima persodinti plaukus?

Žinoma, tai įmanoma. Plaukų modeliavimas netrukdo nei plaukų modeliavimui, nei plaukų transplantacijai. Be to, atliekant procedūrą plaukų modeliavimas nesukelia persodintų plaukų iškritimo. Daugelis žmonių renkasi plaukų modeliavimą arba plaukų dažymą vietoj plaukų persodinimo, nes negauna norimų rezultatų. Plaukų modeliavimas išryškina ir sustiprina plaukų transplantacijos efektą. Plaukų modeliavimą Turku mieste lengviau pradėti ir pasiekti rezultatų nei plaukų persodinimą, kuris yra sudėtinga ir daug laiko reikalaujanti procedūra. Atvirkštinio proceso pradžia sustiprinama plaukų modeliavimu.

Kiek kainuoja plaukų modeliavimas Turkijoje?

Žinoma, ši procedūra jums šiek tiek kainuos. Tačiau kartais reikia mokėti šiek tiek daugiau, kad pasiektumėte puikių rezultatų. Abiejų tipų plaukų modeliavimas Turkijoje gali kainuoti nuo 1 000 iki 2 500 JAV dolerių, priklausomai nuo procedūrą atliekančio specialisto ir plaukų folikulų, kuriuos reikia paimti, skaičiaus.

Kiek laiko trunka plaukų modeliavimas?

Tai procesas, kurio metu specialiai sukurtais techniniais prietaisais ant odos užtepamos specialiai paruoštos spalvos mažyčių efektų pavidalu. Turkijoje tai vadinama plaukų tatuiruote, plaukų mikropigmentacija, plaukų modeliavimu. Tai trunka nuo 3 iki 5 valandų, priklausomai nuo veido išmatavimų ir plaukų modeliavimo srities. Tai nechirurginė procedūra; po jos žmonės gali grįžti į darbą. Kad operacijos metu neskaudėtų, sritis nuskausminama nuskausminamaisiais kremais. Plaukų modeliavimas Turkijoje gali būti naudojamas iki 3-4 metų, priklausomai nuo žmogaus odos struktūros.

Ar yra plaukų modeliavimo komplikacijų?

Nors plaukų modeliavimas yra palyginti mažos rizikos procedūra, pacientams didžiausią nerimą kelia šalutinis poveikis, vadinamas „šoko terapija“, t. y. laikinu jau esamų plaukų išretėjimu, kurį sukelia mikrotrauma, kai tarp esamų plaukų padaromi maži pjūviai. Nors plaukai atauga, apie 10-20 proc. jų gali pereiti naują ciklą, laikinai iškritę, o po to vėl ataugti. Tai gali trukti kelias savaites po procedūros, o teigiamą plaukų modeliavimo poveikį galima įvertinti praėjus maždaug šešiems mėnesiams po procedūros ir vėliau. Dėl to nerimauti nereikėtų.

Ar plaukų modeliavimas yra ilgalaikis?

Po plaukų modeliavimo procedūros pacientas gali visiškai grįžti į savo kasdienį gyvenimą. Be to, skirtingai nuo plaukų transplantacijos, plaukus tą pačią dieną galima plauti po šiltu dušu. Jo patvarumas gali būti iki 3 metų, o tai tiesiogiai proporcinga naudojamų pigmentinių medžiagų kokybei. Šio dvilypumo požymiai taip pat yra visiškai biologiški ir nekenkia žmogaus sveikatai. Plaukų modeliavimas gali atrodyti visiškai natūraliai, jei kreipiatės į tinkamą chirurgą.

Kandidatai į plaukų transplantaciją gali nerimauti dėl rezultatų matomumo, tačiau su talentingu ir kvalifikuotu chirurgu jūsų galva neatrodys kaip lėlės galva. Kai operaciją atlieka patikimas gydytojas, rezultatai neturėtų būti pernelyg akivaizdūs, – sako Fuso. Techniškai plaukų persodinimo operacijas gali atlikti bet kuris gydytojas, todėl ieškant patikimo gydytojo pravartu ieškoti žmogaus, kuris yra atlikęs daug plaukų persodinimo operacijų.

Kas netaikomas plaukų modeliavimas?

Tiems, kurie kenčia nuo plaukų slinkimo, plaukų modeliavimas yra nuolatinis sprendimas, suteikiantis natūralią išvaizdą ir pojūtį tiek vyrams, tiek moterims. Tačiau dėl įvairių priežasčių ši procedūra tinka ne visiems. Žemiau pateikiami žmonių tipai, kuriems netinka plaukų modeliavimas:

Tie, kurie nuo gimimo neturi plaukų. Kadangi plaukai persodinami paimant plaukų folikulus iš vienos galvos dalies ir persodinant juos į kitą, asmenims, kurie nuo gimimo neturėjo plaukų, netaikoma plaukų modeliavimo procedūra;

Jaunesni nei 24 metų asmenys. Dauguma ekspertų sutinka, kad 24 metai yra „rekomenduojamas” minimalus plaukų modeliavimo amžius. Taip yra todėl, kad plaukų slinkimas turi vykti sava eiga, kuri dažnai tęsiasi ir sulaukus 24 metų. Šiek tiek kantrybės gali padėti pasiekti žymiai geresnių ilgalaikių rezultatų.

Asmenys, turintys rimtų sveikatos komplikacijų. Pasitarkite su gydytoju arba gydytoju ir aptarkite su tuo susijusią riziką.

Tie, kurie reaguoja į anesteziją. Plaukų persodinimo operacijai reikalinga anestezija (vietinė arba bendrinė). Todėl asmenys, kurie kenčia nuo nepageidaujamos reakcijos į anesteziją arba turi sveikatos sutrikimų, dėl kurių jiems negalima taikyti anestezijos, nėra kandidatai į plaukų modeliavimo operaciją.

Asmenys, sergantys per kraują plintančiomis ligomis. Asmenys, sergantys per kraują plintančiomis ligomis, tokiomis kaip ŽIV ir hepatitas, paprastai negali atlikti plaukų modeliavimo Turkijoje. Pasikonsultuokite su gydytoju apie apribojimus ir riziką bei atsargumo priemones, kuriomis galima užtikrinti visų šalių saugumą.

Pacientai, sergantys hemoragija. Hemoragija – tai būklė, dėl kurios kraujas negali krešėti. Todėl hemoragija sergantis pacientas pirmiausia turėtų pasikonsultuoti su gydytoju ir atlikti kraujo krešėjimo testą, kad sužinotų, ar jam tinka plaukų modeliavimas.

Ar esate tinkamas kandidatas plaukų persodinimo operacijai? Geriausias būdas tai sužinoti – susitarti dėl nemokamos pirminės konsultacijos „Cayra“ klinikoje Turkijoje ir gauti tinkamą patarimą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar plaukų modeliavimas yra skausminga procedūra?

Prieš plaukų modeliavimą oda nuskausminama specialiai šiam darbui skirtais vietinio nuskausminimo kremais. Tačiau, priklausomai nuo galvos odos jautrumo, gali būti jaučiamas skausmas.

Ar po plaukų modeliavimo galiu atlikti dar vieną plaukų persodinimą?

Taip, plaukų imitacija nėra kliūtis plaukų transplantacijai. Be to, imituojant plaukų persodinimo procesą persodinti plaukai neiškrenta.

Ar galiu kitą dieną po plaukų persodinimo procedūros maudytis vonioje?

Nėra nieko blogo, jei maudotės šilto vandens vonioje.

Kokių problemų gali kilti po procedūros?

Pirmąsias 1-2 dienas po plaukų modeliavimo galvos oda gali šiek tiek patinti. Po 1 savaitės tepimo vietose gali atsirasti šašų. Šių šašų nereikėtų šalinti, jie nukris patys. Reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių arba eiti į soliariumą. Jei ketinate būti saulėje, patartina dėvėti skrybėlę.

Ar plaukų modeliavimas Turkijoje gali būti alternatyva plaukų transplantacijai?

Plaukų modeliavimas yra pagrįstas maskuote. Taigi šis metodas yra plaukų transplantacijos papildymas, o ne alternatyva.

Kokie tyrimai atliekami plaukų modeliavimo tikslais Turkijoje?

Pasikonsultuokite su „Cayra“ klinikos su gydytoju. Papasakokite jam apie savo gyvenimo būdą, žinomas ligas, alergijas ir vartojamus vaistus. Tada jūsų galva bus ištyrinėta demoseriu. Prieš plaukų modeliavimą gydytojas atliks kraujo tyrimą, kad nustatytų trūkumus ir ligas.

Ar galiu gerti kavą po plaukų modeliavimo?

Kavos vartojimas plaukų modeliavimo dieną yra draudžiamas. Kitą dieną jau leidžiama gerti kavą. Bent dešimt dienų po procedūros reikėtų vengti alkoholio ir rūkymo, nes šie dalykai didina kraujotaką ir lėtina žaizdų gijimą.

Kodėl turėčiau rinktis „Cayra“ kliniką Turkijoje plaukų modeliavimo procedūroms?

„Cayra“ klinika Turkijoje yra viena geriausių klinikų, atliekančių estetines ir plastines operacijas. Turime geriausius chirurgus savo biuruose Stambule ir Antalijoje. Be to, turime naujausias technologijas, kurias mūsų profesionalūs chirurgai naudoja, kad suteiktų jums geriausius plaukų modeliavimo rezultatus. „Cayra“ klinika Jūsų viešnagę Turkijoje padarys nepamirštama, nes po plaukų modeliavimo aplankysite geriausias Turkijos vietas. Užsirašykite į „Cayra“ kliniką jau dabar.

KITAS GYDYMAS