fbpx

Turinys

Jei ketinate atlikti kaklo patempimo operaciją, svarbu turėti realių lūkesčių dėl atsigavimo. Laimei, dėl šiuolaikinės medicinos ir technologijų pažangos atsigavimas po veido plastinės chirurgijos procedūrų, tokių kaip kaklo patempimas, tapo efektyvesnis ir patogesnis nei bet kada anksčiau. „Cayra”, klinikoje, mūsų patyrusi komanda specializuojasi atliekant sudėtingiausias ir moderniausias kosmetines veido procedūras, įskaitant kaklo pakėlimą. Suprantame savo pacientų norus po operacijos kuo greičiau grįžti prie įprastos kasdienės veiklos. Čia sužinokite daugiau apie atsigavimą po kaklo patempimo, įskaitant tai, kiek laiko gali prireikti, kodėl kaklas gali jaustis įsitempęs ir kiek laiko gali trukti pojūtis.

 

Kas yra kaklo patempimo operacija?

Kaklo patempimo operacija – tai kosmetinė procedūra, skirta lieknesniam kaklui ir ryškesnei smakro bei žandikaulio linijai formuoti, pašalinant odos perteklių, sutraukiant raumenis ir patempiant odą. Pacientams, kuriems dėl atsipalaidavusios odos, kaklo juostų ir suglebusios odos, sukeliančios „kalakuto kaklo” išvaizdą, kaklo pakėlimo operacijos metu atlikti patobulinimai gali būti labai naudingi. Kad operacija būtų sėkminga vyresnio amžiaus pacientams ir pacientams, kurių oda yra gerokai atsipalaidavusi ir suglebusi, reikia atlikti tokias procedūras, kaip atsipalaidavusio poodinio raumeninio audinio patempimas ir odos pertekliaus pašalinimas. Pirmiausia reikia atlikti tyrimą, kad būtų nustatyta kaklo pakėlimo priežastis. Odos, raumenų, riebalų ir net seilių grandys yra kaklo senėjimo požymių priežastis, todėl jas reikia įvertinti atskirai ir prireikus įtraukti į gydymo planą. Chirurginiai metodai, taikomi kaklo srityje, apima kaklo odos tempimą, platizmos raumens vidurio linijos atsiskyrimo atstatymą, raukšlėjimąsi sukeliančio korseto pašalinimą, riebalinio audinio po smakru pašalinimą atliekant liposuciją arba tiesioginę eksciziją ir kabančių seilių liaukų gydymą.

 

Kaklo patempimo operacijų tipai

 • Apatinės kaklo dalies patempimas

Apatinės kaklo dalies patempimo operacija koreguoja matomus senėjimo požymius apatiniame žandikaulyje ir kakle. Taikant šį metodą chirurgas operuoja po apatinės kaklo dalies oda esantį audinį, kad pakeistų jo padėtį, ir paprastai įtempiami kaklo raumenys. Oda pertempiama per griežtą kontūrą ir apkarpomas odos perteklius.

 • Mini kaklo patempimas

Mini kaklo patempimas yra mažiau invazinė kaklo patempimo operacija, galinti pagerinti kaklo išvaizdą. Procedūros metu pašalinama vertikali kaklo juosta ir patempiamas kaklo odos perteklius. Atliekant mini kaklo pakėlimo procedūrą pjūvis yra mažesnis nei įprasto kaklo pakėlimo procedūros metu, todėl sutrumpėja operacijos ir atsigavimo laikas, atsiranda mažiau mėlynių ir patinimų. Rezultatas – jaunatviškesnė, patrauklesnė žandikaulio linija ir kaklo iškirptė su minimaliomis prastovomis.

 

Kaip atliekama kaklo patempimo operacija?

Kaklo patempimo operacija, kuri atliekama pacientui taikant bendrąją nejautrą ir trunka apie 2-3 valandas, apima pjūvį po smakru, kad „Cayra” klinikos chirurgas galėtų pasiekti po oda esančius raumenis, audinius ir kitas struktūras. Dažnai naudojamas antrinis pjūvis ties ausimis, kad būtų galima toliau tobulinti žandikaulio liniją ir žandikaulius. Procedūros metu chirurgas kruopščiai įtemps ir perskirstys raumenis, patrumpins odos perteklių ir perskirs likusią odą ant naujai suformuoto kaklo, kad jis atrodytų stangrus, tvirtas ir jaunatviškas.

Daugeliu atvejų kaklo liposakcija derinama su kaklo pakėlimo operacija, kad būtų pašalintos riebalų sankaupos ir pacientams būtų suteiktas dar ryškesnis virsmas. Šis kaklo lipo ir kaklo pakėlimo derinys ypač naudingas pacientams, kovojantiems su dvigubu smakru ir suglebusia kaklo oda. Konsultacijos metu chirurgas kruopščiai įvertins jūsų problemines vietas ir aptars jūsų asmeninius tikslus, kad nustatytų jums tinkamiausią operacijos planą.

 

Kiek laiko trunka kaklo patempimo operacija?

Reabilitacija po kaklo patempimo operacijos gali skirtis priklausomai nuo žmogaus, tačiau dauguma pacientų pooperacinį laikotarpį toleruoja gerai, patiria tik nedidelį diskomfortą ir patinimą, o maždaug po 1-2 savaičių gali grįžti į darbą. Daugeliu atvejų intensyvi fizinė veikla, įskaitant sunkių daiktų kėlimą ir mankštą, bus draudžiama iki 4-6 savaičių arba tol, kol „Cayra” chirurgas leis jums tęsti šią veiklą. Nors po kaklo patempimo operacijos kaklo iškirptės pokyčiai bus pastebimi beveik iš karto, galutiniai rezultatai gali išryškėti po kelių savaičių ar mėnesių, kol išnyks patinimas ir audiniai nusistovės galutinėje padėtyje. Laimei, kaklo patempimo randai yra beveik nematomi, nes jie yra maži ir išsidėstę tose vietose, kur juos galima lengvai užmaskuoti natūraliuose smakro ir kaklo kontūruose. Kad kaklo patempimas būtų kuo sėkmingesnis, veiksmingesnis ir patogesnis, atidžiai laikykitės gydytojo pooperacinių nurodymų, kurie bus tokie:

 • Daug ilsėkitės;
 • Miegokite ant nugaros, šiek tiek pakėlę galvą;
 • Venkite sunkių daiktų kėlimo ir įtemptos fizinės veiklos;
 • Valgykite sveiką maistą;
 • Gerkite daug vandens;
 • Venkite dėvėti grandinėles, marškinius aukštu kaklu, šalikus ir kitus drabužius bei aksesuarus, kurie liečiasi su kaklu;
 • Venkite tiesioginio saulės poveikio įpjovimams ir (arba) randams ir naudokite apsauginį kremą nuo saulės;
 • Vaistus vartokite taip, kaip nurodyta;
 • Lankykitės tolesniuose susitikimuose.

 

Kiek laiko jausiu kaklo tempimą po kaklo patempimo operacijos?

Kitas laikinas šalutinis kaklo patempimo operacijos poveikis yra įtempimo, tirpimo ir dilgčiojimo pojūtis. Pradinis diskomfortas ir patinimas po kaklo patempimo paprastai praeina per 1-2 savaites, tačiau normalu, kad įsitempimas ir (arba) tirpimas išlieka kelis mėnesius. Kai kuriais atvejais pacientai dar iki metų po operacijos jaučia tempimą ar tirpimą. Nors tai gali atrodyti bauginančiai, tai yra normali ir laukiama sveikimo proceso dalis, kuri turėtų praeiti savaime. Jei po kaklo patempimo operacijos pajutote ilgalaikį skausmą, stiprų tempimą ar spaudimą arba bet kokį kitą netikėtą simptomą, paskambinkite į „Cayra” kliniką ir susitarkite dėl vizito.

 

Kokia yra kaklo patempimo operacijos rizika ir šalutinis poveikis?

Kadangi rūkymas sukelia odos raukšlėjimąsi ir trukdo pailsėti bei atsigauti, prieš kaklo patempimo operaciją gydytojas gali patarti mesti rūkyti. Be to, likus kelioms dienoms iki operacijos, gydytojas gali paprašyti nutraukti aspirino ir galbūt kitų kraują skystinančių vaistų vartojimą. Pateikiame keletą su kaklo patempimo operacija susijusių pavojų:

 • Mėlynės po oda;
 • Jautrumas anestezijai;
 • Gilūs randai;
 • Kraujosruvos;
 • Infekcija;
 • Nervų pažeidimas;
 • Odos pažeidimas;
 • Neužgijusios žaizdos.

Dar viena kaklo pakėlimo problema yra ta, kad galite būti nepatenkinti rezultatais. Tobulumui pagerinti gali būti pasirinktos kitos operacijos.

 

Kodėl verta atlikti kaklo pakėlimo operaciją Turkijoje?

Turkija yra viena populiariausių sveikatos turizmo šalių. Kasmet tūkstančiai žmonių keliauja į Turkiją dėl kaklo patempimo operacijos. Šiuo judėjimu labai domisi Turkijos pasaulinė turizmo agentūra. Ji turi infrastruktūros objektus, aukštos kokybės medicinos paslaugas, žmogiškuosius išteklius, konkurencingus kainų pranašumus, vyriausybės paramą, geografinę padėtį, unikalius gamtinius ir istorinius išteklius, palankias oro sąlygas ir kokybę bei pasaulinį turizmą. Dirbame su geriausiais gydytojais ir klinikomis, atliekančiomis bet kokias plastines operacijas, kad Turkijoje gautumėte geriausius rezultatus ir patirtį. Vienas iš labiausiai prieinamų dalykų yra kaklo patempimo kaina.

 

Ar kaklo patempimas Turkijoje yra saugus?

Kai internete ieškote informacijos apie kaklo patempimo operaciją, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra kaklo patempimo kaina. Iš pradžių galite būti skeptiškai nusiteikę, tačiau ši operacija yra tokia pat saugi, kaip ir operacija Europos klinikoje, pavyzdžiui. Turkija dėl savo patirties tapo populiariausiu kosmetinės chirurgijos tašku.

 

Ar Turkija yra tinkama vieta kaklo patempimo operacijai?

Žinoma, Turkija yra puiki vieta kaklo patempimo operacijai. Turkija yra graži šalis, kurioje gyvena draugiški žmonės, ir klinikos gali pasiūlyti geriausias operacijas už priimtiną kainą. O jei esate žmogus, mėgstantis gamtą ar istoriją, nėra geresnės vietos apsilankyti. Du zuikiai vienu šūviu!

 

Kaklo pakėlimo operacija: Atsigavimas

Po operacijos žmogus gali pastebėti, kad kaklas jaučiasi įsitempęs, tačiau daugeliu atvejų skausmas nekelia problemų. Gali atsirasti mėlynių, kurios išnyksta per porą savaičių. Bet kokie po procedūros atsiradę randai paslepiami po smakru arba aplink ausų kontūrus. Pirmąsias kelias savaites svarbu vengti kelti sunkius daiktus (įskaitant vaikus ir naminius gyvūnus). Dauguma kaklo patempimo procedūrą patyrusių žmonių pastebi, kad skausmas, patinimas ir mėlynės išnyksta per dvi savaites, o nauji kaklo kontūrai tampa matomi. Patinimas gali sumažėti tik po trijų mėnesių.

Ypač svarbu atidžiai laikytis chirurgo nurodymų po operacijos:

 • Venkite tam tikros veiklos ir aplinkos;
 • Nedelsdami įspėkite gydytojus apie bet kokią problemą ar netikėtą pokytį, ypač apie infekcijos požymius, tokius kaip karščiavimas, paraudimas, pernelyg didelis skausmas ar pūliai pjūvio vietoje;
 • Laikykitės nustatytų vėlesnių susitikimų.

 

Kaip pasiruošti kaklo pakėlimo operacijai?

 • Maistas ir vaistai

Chirurgas „Cayra” klinikoje gali paprašyti, kad likus kelioms dienoms iki operacijos nustotumėte vartoti aspiriną ar kitus kraują skystinančius vaistus. Tai gali būti varfarinas (coumadin, jantoven), heparinas ir aspirinas bei kiti vaistai, pavyzdžiui, ibuprofenas (advil, motrin ib, kiti).

 • Kitos atsargumo priemonės

Kadangi tabako rūkymas skatina odos raukšlėjimąsi ir lėtina tiek atsistatymą, tiek gijimą, prieš kaklo pakėlimo operaciją gydytojas rekomenduos mesti rūkyti. Pasirūpinkite, kad po operacijos Jus parvežtų namo ir kad kas nors su Jumis liktų pirmąją naktį po procedūros.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Kiek laiko trunka kaklo patempimo operacija, kokia anestezijos rūšis?

Kaklo patempimo operacija gali būti atliekama taikant bendrąją arba vietinę anesteziją, priklausomai nuo paciento pageidavimų. Taikant vietinę nejautrą, pacientas nejaučia jokio skausmo, nes yra laikomas pusiau miego būsenoje. Operacija paprastai trunka 3-5 valandas, priklausomai nuo tempimo apimties ir kitų atliekamų procedūrų.

 

Kaip greitai atsigausiu ir grįšiu į įprastą gyvenimą?

Į darbą galite grįžti per 7-10 dienų po kaklo patempimo operacijos. Mėlynės ir patinimas išnyks per 1 savaitę. Venkite tiesioginių saulės spindulių, ypač pirmąsias 10 dienų po operacijos. Ilgus pasivaikščiojimus galite pradėti po 2 savaičių, o sunkų sportą – po 3 savaičių. Pirmąsias 4 savaites po operacijos nereikėtų užsiimti sportu, kuris verčia kaklą.

 

Ar po kaklo patempimo operacijos lieka randų?

Po kaklo patempimo operacijos neliks jokių nuolatinių ir vizualiai trukdančių randų. Čia randai bus paslėpti už galvos odos ir ausų arba po smakru. Čia matomi pėdsakai yra tik priešais ausį ir yra labai trumpi, todėl laikui bėgant jų matomumas gerokai sumažės.

 

Kokia yra kaklo patempimo operacijos rizika?

Atliekant kaklo patempimo operaciją, kaip ir atliekant bet kurią kitą chirurginę operaciją, kyla rizika, susijusi su anestezija ir operacija. Prieš operaciją atliekama analizė ir anestezijos tyrimai yra labai svarbūs, kad būtų išvengta galimos rizikos.

 

Ar dėl kaklo patempimo operacijos reikia būti ligoninėje?

Priešingai paplitusiai nuomonei, kaklo patempimas nėra sunki operacija. Tais atvejais, kai kaklo patempimo operacija atliekama atskirai, pacientas gali būti išrašytas pailsėjęs tam tikrą laiką. Tačiau jei ši procedūra atliekama kartu su žandikaulio, veido pakėlimo ar kitomis kūno operacijomis, geriausia, kad asmuo liktų ligoninės aplinkoje bent vieną naktį. Buvimo ligoninėje trukmę lems paciento būklė ir gydytojo įvertinimas po operacijos.

 

Kodėl verta rinktis „Cayra” kliniką kaklo patempimo operacijai Turkijoje?

„Cayra” klinikoje pirmiausia siekiame, kad mūsų pacientai prieš ir po operacijos pas mus patirtų puikių įspūdžių. Pacientų pasitenkinimas – pagrindinis mūsų klinikos prioritetas. Laimingas pacientas – laimingi mes. Savo klinikose Stambule ir Antalijoje teikiame visas VIP paslaugas, atitinkančias jūsų estetinius poreikius. Turkijoje esanti „Cayra” klinika siūlo kaklo patempimo operaciją ir kitas veido operacijas už prieinamą kainą. Operacijas atlieka sertifikuoti plastikos chirurgai, kurie suteiks jums tinkamą priežiūrą, kurios trokštate. Mes rūpinamės savo pacientais erdvioje, aukštųjų technologijų išmaniojoje klinikoje Stambulo centre. Tarptautinėje estetinės chirurgijos klinikoje „Aesthetic International“ teikiame platų paslaugų spektrą, kad užtikrintume savo pacientų pasitenkinimą kiekviename jų estetinio atsinaujinimo etape. Jūsų patogumui ir komfortui suteiksime geriausias paslaugas, todėl jums nereikės rūpintis, kaip nuvykti į Stambulą ar kur apsistoti, kad galėtumėte maloniai praleisti laiką. Cayra klinika visada pasiruošusi jus priimti, taip pat užtikrinti, kad jūsų vizitas į Turkiją būtų įsimintinas.

 

Kiek kainuoja kaklo pakėlimo operacija Turkijoje 2022 m.?

Vidutinė kaina Stambulo klinikoje yra 3000 eurų. Skirtinguose miestuose, pavyzdžiui, Stambule, Antalijoje ir Izmire, kaina gali skirtis. Kaklo pakėlimo kaina Turkijoje priklauso nuo daugelio veiksnių ir skiriasi priklausomai nuo klinikos. O palyginę šias kainas su kitomis šią procedūrą siūlančiomis klinikomis ir šalimis, pamatysite skirtumą. Turkijos klinikos gali pasiūlyti jums tarptautinę patirtį ir medicininę priežiūrą, taip pat operacijos paketą, į kurį įeina ne tik procedūros, bet ir įvairios kitos paslaugos: pervežimas iš oro uosto ir viešbučio, vertimai ir kt.

KITAS GYDYMAS