fbpx

Varikozinės venos

Turinys

Ar Jūsų kojų venos yra išsiplėtusios ir išsipūtusios? Jei taip, galbūt esate tinkamas kandidatas lazeriniam venų gydymui. Lazeris gali padėti sumažinti ir sutraukti šias venas, pagerinti jų išvaizdą ir bendrą sveikatą.

Ar yra kitų kūno vietų, kuriose jaučiate tokius pačius simptomus? Jei taip, yra gydymas, kuris yra labai veiksmingas venų varikozei gydyti; atsisveikinkite su šiomis mėlynomis venomis naudodami venų varikozės lazerinį gydymą.

 

Kas yra venų varikozė?

Varikozinės venos – tai išsiplėtusios venos, kurios po oda gali atrodyti mėlynos arba violetinės spalvos. Jos gali būti sveikatos problemos požymis ir jas gali reikėti gydyti. Venos – tai kraujagyslės, kuriomis kraujas iš įvairių kūno dalių patenka į širdį. Šį kraują širdis pumpuoja į plaučius ir tiekia deguonį. Kai venos išsipučia ir padidėja dėl per didelio kraujo susikaupimo, gali atsirasti venų varikozė. Varikozinės venos paprastai būna kojų, tačiau jų gali būti ir kitose kūno vietose. Venų varikozė yra dažna būklė, ir dauguma žmonių jaučia tik kelis požymius ar simptomus. Tačiau kai kuriais atvejais gali atsirasti komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, silpną ar vidutinio stiprumo skausmą arba odos opas.

 

Diagnostika

Geriausia būtų, jei gydytojas pirmiausia atliktų klinikinę apžiūrą. Po to kraujagyslių tinklas turėtų būti kartografuojamas Doplerio ultragarsu. Po to reikėtų atlikti pilvo ultragarsinį tyrimą, siekiant išsiaiškinti, ar nėra kitos priežasties.

Kadangi gydant venų varikozę svarbiausia yra suprasti venų varikozės priežastis, Doplerio ultragarso žemėlapis yra svarbiausias orientyras, padedantis gydytojui nustatyti, kurias venas reikia gydyti. Jei šį šaknų tinklą įsivaizduosite kaip medį, pagrindinių venų (kamieno), venų (šakų) ir (kapiliarinių venų) lapų gydymo planas yra visai kitoks.

Venų varikozės simptomai:

 • Sunkumas, kojų skausmas.
 • Tinimas
 • kulkšnių spalvos pokyčiai (mėlynės).
 • Estetiniai rūpesčiai.

 

Kam gali išsivystyti venų varikozė?

Venų varikozė gali išsivystyti bet kam. Riziką susirgti venų varikoze didina daugelis veiksnių, įskaitant ir tai, kad šeimoje yra buvę tokių susirgimų. Apskaičiuota, kad pusė žmonių, sergančių venų varikoze, turi šeimos narį, sergantį panašia liga. Vyresnio amžiaus suaugusiesiems yra didesnė tikimybė susirgti venų varikoze, nes dėl įprasto su senėjimu susijusio nusidėvėjimo susilpnėja venų vožtuvai, o tai gali sukelti šią būklę. Moterys, palyginti su vyrais, yra labiau linkusios į venų varikozę. Tai gali būti susiję su hormonų pokyčiais įvairiais gyvenimo etapais – lytiniu brendimu, nėštumu, menopauze. Be to, kontraceptinių tablečių vartojimas gali padidinti tikimybę moterims susirgti venų varikoze. Nėštumas taip pat gali sukelti spaudimą kojų venoms, nes auga vaisius. Šis spaudimas gali būti ypač juntamas pirmaisiais nėštumo mėnesiais, kai vaisius perauga. Venų varikozė paprastai pagerėja per 3-12 mėnesių po gimdymo. Vis dėlto kai kurioms moterims gali būti patvaresnių venų, kurioms užgyti reikia daugiau laiko.

 

Kaip Turkijoje gydomos varikozinės venos?

Kai kurie gyvenimo būdo pokyčiai ir medicininės procedūros gali padėti gydyti venų varikozę. Taip pat gali būti naudojamos kompresinės kojinės. Galimi įvairūs gydymo būdai, kurių visų paskirtis – palengvinti simptomus, užkirsti kelią komplikacijoms arba jas sumažinti ir pagerinti išvaizdą.

 1. Skleroterapija – tai venų varikozės uždarymo metodas, kai į veną suleidžiama skysta cheminė injekcija.
 2. Mikroskleroterapija – tai venų varikozės gydymo metodas, taikant nedidelį kiekį skystų cheminių medžiagų. Tai atliekama suleidžiant cheminę medžiagą į veną labai plona adata.
 3. 3. Lazerinė chirurgija: Naudojant lazerio šviesos energiją, venų varikozė išnyksta. Ši procedūra dažnai taikoma mažesnėms varikozei gydyti.
 4. Endoveninė abliacijos terapija – tai gydymas, kurio metu naudojant lazerius arba radijo bangas sukuriama šiluma, kuri veiksmingai uždaro varikozinę veną. Netoli venos, sukeliančios venų varikozės problemą, odoje padaromas nedidelis pjūvis ir į veną įkišamas nedidelis vamzdelis, vadinamas kateteriu. Vamzdelio gale esantis prietaisas skleidžia šilumą ir uždaro veną.
 5. 5. Endoskopinė venų operacija – tai nedidelis pjūvis odoje šalia venų varikozės ir įvestas plonas, lankstus vamzdelis. Tai leidžia gydytojams apžiūrėti ir gydyti veną iš kūno vidaus. Gydytojas maža kamera per vamzdelį apžiūri veną. Venai uždaryti naudojamas chirurginis prietaisas. Ši operacija paprastai taikoma sunkesnėms komplikacijoms, pavyzdžiui, odos opoms, gydyti.
 6. Venos nuplėšimas ir perrišimas: Šis metodas taip pat atliekamas esant sunkiems venų varikozės atvejams. Operacijos metu atliekami nedideli pjūviai odoje ir uždaromos venos, kad kraujas neišsilietų. Operacija gali būti atliekama taikant bendrąją nejautrą, o pacientas procedūros metu nejaučia jokio skausmo.

 

Kodėl verta rinktis venų varikozės šalinimo operaciją Turkijoje?

Turkija yra populiari medicininių procedūrų ir gydymo vieta, garsėjanti aukštos kokybės priežiūra. Šalyje yra daug geriausių ligoninių, kuriose gydomi įvairūs tarptautiniai pacientai. Šios ligoninės yra tarptautiniu mastu akredituotos dėl savo klinikinių paslaugų kokybės, o daugelis jų yra referencinės mokomosios ligoninės. Venų varikozės operacija Turkijoje – tai saugi ir veiksminga operacija, kurią atlieka patyrę gydytojai pažangiose medicinos įstaigose. Gydytojai yra aukštos kvalifikacijos ir labai patyrę. Tai užtikrins, kad pacientai procedūros metu gaus individualią ir užjaučiančią priežiūrą, kuri Turkijoje greičiausiai bus gerokai pigesnė nei keliose kitose šalyse. Jei esate užsienio pacientas, galite sutaupyti daug pinigų, jei gydysitės Turkijoje ir kartu mėgausitės turtinga šalies kultūra ir maistu.

 

Koks Turkijos vaidmuo gydant varikozę?

Turkijoje daug privačių ligoninių ir klinikų siūlo venų varikozės gydymo paslaugas. Turkijoje yra gydytojų, turinčių sėkmingos varikoze sergančių venų gydymo patirties visame pasaulyje. Turkijoje subūrus labiausiai patyrusią komandą ir geriausius naujausių technologijų specialistus, Turkija pirmauja venų varikozės gydymo srityje. Ypač sėkmingai venų varikozė gydoma kai kuriose Izmiro, Antalijos ir Stambulo ligoninėse ir klinikose.

Medicinos sėkmė, ekonominis konkurencingumas, lengvas susisiekimas, gausios patogumų galimybės, miesto gyvenimo ir atmosferos pokyčiai, teigiamos kultūrinio paveldo ir turizmo veiklos galimybės daro Turkiją gyvybiškai svarbia vieta.

 

Kiek laiko užtrunka venų varikozės šalinimo operacija Turkijoje?

Visas procesas trunka mažiau nei valandą. Po procedūros jums bus liepta kurį laiką neskubėti. Jei atsiras mėlynių, nesijaudinkite. Jos išnyks ne vėliau kaip per 2 savaites. Dar vienas geras endoveninės lazerinės abliacijos dalykas yra tai, kad jums nereikės siūti. Užteks tik tvarsčio.

 

Venų varikozės gydymas Antalijoje, Turkija

Antalija yra vienas iš Turkijos medicinos centrų, kuriuose gydomos varikozinės venos. Antalija, kurioje dirba visame pasaulyje pripažinti gydytojai, yra vienas populiariausių miestų šioje srityje.

 

Po varikozės gydymo Turkijoje

 1. Naudokite ledo paketą:

Kai grįšite namo, ant gydomos vietos uždėkite ledo paketą. Tai labai padeda sumažinti patinimą.

 1. Venkite vandens:

Rekomenduojama 48 valandas nelaikyti apdorotos vietos vandenyje. Po procedūros gydomoji sritis tampa jautri.

 1. Dėvėkite kojinę

Ji apsaugo nuo patinimo. Kelias dienas turėsite nešioti kojines, kad išvengtumėte kraujo krešėjimo.

 1. Nestovėkite per ilgai.

Turite būti aktyvūs. Reguliariai vaikščiokite, tačiau nebėgiokite ir neužsiimkite įtempta veikla. 5. Vaistų vartojimas po konsultacijos

 1. Nevartokite jokių vaistų nepasitarę su gydytoju. Kai kurie vaistai gali skystinti kraują. Dėl to žaizda gali kraujuoti. Todėl prieš vartodami bet kokius vaistus pasitarkite su gydytoju.

 

Varikozės venų gydymo lazeriu rizika:

 1. Uždegimas ar skausmas:

Jei jaučiate skausmą ar uždegimą, kreipkitės į gydytoją. Gydoma sritis gali būti šiek tiek skausminga. Mėlynės taip pat labai būdingos. Tačiau jei skausmas yra nepakeliamas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

 1. 2. Infekcija ir kraujavimas:

Gydoma sritis gali užsikrėsti arba kraujuoti. Taip atsitiks tik tuo atveju, jei nesilaikysite priežiūros po procedūros nurodymų. Būkite atsargūs, nes gydymo srities oda yra jautri.

 

Venų varikozės gydymo kaina ES šalyse

Varikozinių venų gydymo kaina įvairiose ES šalyse skiriasi. Nors paprastai ji svyruoja nuo 2000 iki 4000 eurų.

 

Venų varikozės gydymo lazeriu kaina Antalijoje

Varikozės venų gydymo kaina įvairiose Turkijos vietose skiriasi. Nors paprastai Antalijos mieste ji svyruoja nuo 800 iki 2500 eurų.

 

Venų varikozės gydymo lazeriu kaina Stambule.

Venų varikozės gydymo kaina Stambule paprastai svyruoja nuo 800 iki 2500 eurų.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

– Ką galiu daryti laukdamas venų varikozės gydymo Turkijoje?

Laukdami procedūros galite mėgautis istorinėmis Turkijos vietomis ir paplūdimiais.

 

– Kokie yra venų varikozės gydymo Turkijoje privalumai?

Turkijoje esanti „Cayra Clinic” sujungia sveikatą ir turizmą. Taip pat siūlome gydytojus ekspertus už prieinamą kainą, palyginti su kitomis šalimis.

 

– Ką turėčiau pasiruošti / susipakuoti prieš kelionę į Turkiją?

Priklausomai nuo jūsų šalies taisyklių, jums gali prireikti vizos. Taip pat verta susipakuoti tinkamus drabužius viešnagei Turkijoje.

 

– Kur galiu apsistoti laukdamas varikozės gydymo Turkijoje?

Galite apsistoti penkių žvaigždučių viešbučiuose. Prieš atvykdami į Turkiją rezervuosime jums kambarį.

 

– Ar gydytojai Turkijoje kalba angliškai?

Dauguma gydytojų Turkijoje kalba angliškai arba turi asistentą, kuris padeda susikalbėti.

 

– Ar man reikia turėti palydovą gydant venų varikozę Turkijoje?

Galite atsivežti palydovą arba pasirinkti dirbti su mūsų komanda, kuri padės jums viso proceso metu.

 

– Kiek laiko trunka venų varikozės gydymas Turkijoje?

Paprastai mūsų profesionalūs gydytojai „Cayra” klinikoje procedūrą baigia per valandą. Visa kelionė trunka apie 3-6 dienas.

 

– Ar įsigijus paketą reikia už ką nors papildomai mokėti?

Viskas, kas įtraukta į paketą, bus nemokama. Jums gali tekti iš savo kišenės sumokėti už kitus mokesčius, pavyzdžiui, už maistą ir pramogas.

 

– Kokie yra transporto būdai Turkijoje?

Mes paimsime Jus iš oro uosto savo VIP automobiliu ir nuvešime į viešbutį, o iš viešbučio nuvešime į kliniką.

 

Kodėl verta rinktis mus?

„Cayra“ klinikoje, taikant tinkamą techniką, kurią atlieka mūsų gydytojai specialistai, turintys prieigą prie modernios įrangos, reikalingos geriausiam rezultatui pasiekti, operacija yra beveik neskausminga ir  po procedūros pacientai greitai atsigauna.

KITAS GYDYMAS