Geriausia klinika Turkijoje
Tinkamai pasirinkote vietą gydymui.
CAYRA CLINIC

Aukštos kokybės gydymas. Mūsų konsultantai visada padės jums.

Cayra About Image

Cayra Clinic - Stambule ir Antalijoje (Turkija) įsikūręs medicinos centras, kuris vykdo veiklą visame pasaulyje. Cayra Clinic - modernioje įstaigoje pažangiausiais metodais dirbanti aukštos klasės specialistų komanda. Džiaugiamės, kad susidomėjote mūsų klinikos paslaugomis. Mums bus malonu atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

Savo klinikose Stambule ir Antalijoje Cayra Clinic jau daugelį metų aptarnauja pacientus iš viso pasaulio. Pas mus dirba profesionalūs chirurgai, kurie padės jums ne tik žengti svarbiausius žingsnius jūsų sveikatos stiprinimo ir grožio kelionėje, bet ir leis jums mėgautis medicinos pasaugomis už prieinamą kainą.

Cayra Clinic Turkijoje vykdo plaukų persodinimo, plastinės chirurgijos, svorio mažinimo, dantų gydymo, in vitro apvaisinimo (IVF) ir akių chirurgijos operacijas Stambule su kruopščiai atrinktais ir nuolat vertinamais chirurgais tarptautiniu mastu akredituotose ligoninėse. Cayra Clinic pacientai - žmonės, norintys gauti pageidaujamą gydymą ir keliaujantys į Turkiją iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Cayra Clinic misija - suteikti puikią ir išskirtinę medicininės kelionės patirtį savo pacientams iš viso pasaulio už prieinamą kainą, o jos šūkis Grožis kiekvienam yra Cayra Clinic augimo pagrindas. Vadovaudamasi savo šūkiu ir misija, Cayra Clinic yra tvirtai pasiryžusi dirbti tam, kad kiekvienas jos klientas liktų patenkintas klinikų teikiamų paslaugų kokybe.

Cayra Clinic pacientų gerovė ir jų pasitenkinimas - svarbiau už viską: nuo kruopščios chirurgų atrankos bei nuolatinio jų darbo vertinimo iki rūpinimosi pacientais kaip šeimos nariais, įsiklausymo į jų pageidavimus ir atsiliepimus. Cayra Clinic pasiekimai atspindi Cayra Clinic į pacientą orientuoto požiūrio rezultatus ir sėkmę, taip pat Cayra Clinic lyderio pozicijas medicininių kelionių koordinavimo srityje.

Cayra Clinic vykdo žaliąją politiką (nulinis anglies dioksido pėdsakas), nes pacientų pervežimui iš oro uosto į viešbutį ir ligoninę naudoja elektromobilius. Kiekvienas Cayra Clinic pacientas prisideda prie šių tikslų ir kartu daro pasaulį geresne vieta gyventi.

Daugiau nei prieš dešimtmetį pradėjusi veiklą Cayra Clinic šiandien tapo pirmaujančiu medicinos centru Turkijos sveikatos priežiūros srityje, kuriame dirba kvalifikuotų ir patyrusių gydytojų, turinčių aukščiausius sertifikatus medicininės chirurgijos ir bendrosios medicinos srityje, grupė.

Klinikos yra europinėje Stambulo pusėje ir Antalijoje, todėl jas lengva pasiekti pacientams iš viso pasaulio. Klinikose teikiamos medicininės apžiūros ir gydymo paslaugos labai patogios pacientams, nes vienoje vietoje jie gali kreiptis į visų medicinos ir chirurgijos specialybių gydytojus bei gauti visapusišką gydymą, taip sutrumpindami kitų ligoninių ar klinikų paieškoms sugaištamas pastangas ir laiką. Cayra Clinic specialistai nuolat domisi naujausiais pažangiausiais pasaulinės medicinos praktikos pasiekimais, kurie padeda kelti sveikatos priežiūros lygį ir teikti pacientams tarptautinius standartus atitinkančias paslaugas.

Cayra Clinic (Turkija) - Jūsų gydymo vieta

Turkija užima vieną svarbiausių vietų pasaulyje medicinos turizmo sferoje. Pastaraisiais metais dėl valstybinių ir privačių ligoninių didelių investicijų šis sektorius sparčiai augo ir vystėsi. Dauguma pacientų noriai vyksta gydytis į Cayra Clinic dėl:

  • Nedidelių gydymo išlaidų, nepakenkiant gydymo kokybei;
  • Patogaus atvykimo į Turkiją (daugelio tautybių žmonėms nereikia vizos).
  • Aukšto Turkijos medicinos centrų kokybės lygio;
  • Geros Cayra Clinic gydytojų reputacijos.

Ko Mes Siekiame?

Sėkmės istorijos, kurias patyrėme per pastaruosius metus ir kurios nebūtų buvusios realybė be mūsų darbuotojų pastangų ir patirties, Cayra Clinic padarė viena mėgstamiausių klinikų daugeliui pacientų iš viso pasaulio.
Mūsų kokybės komanda vertina pacientams teikiamas paslaugas, fiksuoja visą jų patirtį, nuolat siekia tobulinti paslaugas ir darbo procedūras, pradedant nuolatiniu jaunų darbuotojų įdarbinimu ir baigiant nuomonių apklausų apie teikiamas paslaugas publikavimu ir paslaugų vertinimu.
Trumpai tariant, mes visada norime:

  • Surinkti kvalifikuočiausius ir geriausius visų specialybių gydytojus;
  • Organizuoti medicinines keliones nuo A iki Z ir paversti jas kelionėmis, panašiomis į ekskursijas;
  • Naudoti naujausias medicinos technologijas visuose gydymo etapuose;
  • Teikti penkiomis žvaigždutėmis įvertintus paslaugų paketus;
  • Atlikti tyrimus ir operacijas vienoje vietoje ir vienu metu teikti daugiau nei vieną gydymo paslaugą;
  • Užtikrinti geriausius darbo rezultatus ir pacientų privatumą.

Cayra Clinic - sėkminga plastinė ir estetinė chirurgija garantuota!!!

Prieinamos kainos

Už gydymą sutaupysite iki 70 %. Be to, turėsite puikias atostogas. Gydymo planuose nėra jokių paslėptų išlaidų. Galimas mūsų lankytojų finansavimas.

"Viskas įskaičiuota" paketai

Apgyvendinimas 5 žvaigždučių viešbutyje prie jūros Jums ir Jus lydinčiam asmeniui.

Įskaičiuoti VIP pervežimai į oro uostą.

Asmens Gydymo Planai

Gausite asmeninį gydymo planą. Apie visas procedūras paaiškins ir informuos mūsų gydytojų komanda.

Priežiūra po procedūrų

Dauguma mūsų lankytojų nerimauja dėl priežiūros po procedūrų. Jūsų gijimo procesą ir tolesnę priežiūrą reguliariai tikrins mūsų medicinos komanda.

Privatumas ir skaidrumas

Ypatingą dėmesį skiriame Jūsų privatumui. Gausite patikimą medicininę informaciją.

banner 7sdd

Populiariausi klausimai

Apie Gydymą

Cayra Clinic – geriausia Turkijos odontologijos klinika.

Hospitalizavimą, priešoperacinę analizę, apgyvendinimą VIP kambaryje, VIP pervežimą iš jūsų gyvenamosios vietos į kliniką (specialiai mūsų užsienio klientams). Be to, vaistai skiriami nemokamai.

Laukdami procedūros galite mėgautis istorinėmis Turkijos vietomis ir paplūdimiais.