fbpx

Krūtų mažinimas ir krūtų pakėlimas Turkijoje

Turinys

Krūtų mažinimo ir pakėlimo operacijos Turkijoje apima audinių pašalinimą iš krūtų, siekiant sumažinti jų dydį. Procedūros metu mažinant dydį pašalinamas odos perteklius. Taip ši sritis sutraukiama ir stangrinama, todėl krūtys tampa norimo dydžio ir formos. Apskritai pagerėja jų forma ir išvaizda, taip pat padėtis. Tai turėtų padėti pakeisti visas problemas, su kuriomis susidūrėte anksčiau, ir padėti vėl jaustis pasitikinčiai savimi.

 

Krūtų mažinimas ir pakėlimas – tai plastikos chirurgo atliekama chirurginė procedūra, kuria siekiama pakeisti krūtų formą. Krūtų pakėlimo metu plastikos chirurgas pašalina odos perteklių ir pakeičia krūtų audinio formą, kad pakeltų krūtis. Krūtų pakėlimas dar vadinamas mastopeksija. Krūtų pakėlimą galite rinktis, jei Jūsų krūtys nusileidusios arba speneliai nukreipti žemyn. Krūtų pakėlimas taip pat gali pagerinti Jūsų savivaizdį ir pasitikėjimą savimi. Krūtų pakėlimas nepakeis jūsų krūtų dydžio. Tačiau krūtų pakėlimas gali būti atliekamas kartu su krūtų didinimu arba mažinimu.

 

Kodėl krūtų mažinimas arba krūtų pakėlimas yra atliekamas?

Krūtys su amžiumi keičiasi. Jos dažnai praranda stangrumą ir tampa ne tokios elastingos, todėl oda po tempimo nebesusitraukia į vietą. Tokius krūtų pokyčius lemia daugybė priežasčių, įskaitant:

 • Nėštumo metu gali išsitempti krūtinę palaikančios audinių juostos (raiščiai). Taip atsitinka, kai krūtys tampa pilnesnės ir sunkesnės. Dėl tempimo po nėštumo krūtys gali nusileisti. Taip gali atsitikti nepriklausomai nuo to, ar maitinate kūdikį krūtimi, ar ne.
 • Svorio pokyčiai. Dėl svorio pokyčių gali išsitempti krūtų oda. Dėl to krūtų oda taip pat gali tapti mažiau elastinga.
 • Laikui bėgant dėl gravitacijos krūtų raiščiai išsitempia ir nusileidžia.
 • Krūtų pakėlimas gali sumažinti suglebimą ir pakelti spenelių padėtį. Krūtų mažinimas arba krūtų pakėlimas Turkijoje taip pat gali pakelti tamsesnes sritis aplink spenelius (areolas). Areolų dydis gali būti sumažintas, kad jos būtų proporcingos naujai suformuotoms krūtims.

Galite apsvarstyti galimybę atlikti krūtų mažinimo arba krūtų pakėlimo operaciją, jei:

 • Jūsų krūtys nukarusios, prarado formą ir apimtį arba tapo plokštesnės ir ilgesnės.
 • Jūsų speneliai krenta žemiau krūtų raukšlių, kai krūtys nepalaikomos.
 • Jūsų speneliai ir areolės nukreipti žemyn.
 • Jūsų areolės išsiplėtė neproporcingai krūtims.
 • Viena krūtis yra žemiau nei kita.

 

Krūtų mažinimas arba krūtų pakėlimas tinka ne visiems. Jei ateityje planuojate pastoti, krūtų pakėlimą galite atidėti. Nėštumo metu jūsų krūtys gali išsitempti ir atsverti krūtų pakėlimo rezultatus.

 

Kita priežastis atidėti krūtų pakėlimą gali būti žindymas. Nors po procedūros paprastai galima maitinti krūtimi, gali būti sunkiau pagaminti pakankamai pieno.

 

Nors krūtų pakėlimas gali būti atliekamas bet kokio dydžio krūtims, mažesnes krūtis turinčių moterų rezultatai greičiausiai bus ilgesni. Didesnės krūtys yra sunkesnės, todėl didesnė tikimybė, kad jos vėl nusileis.

 

Kas ir kodėl gali atlikti krūtų mažinimą arba krūtų pakėlimą?

 

Kiekvienas, norintis pasididinti arba pakelti krūtis, gali būti tinkamas šiai procedūrai, jei jo sveikatos būklė leidžia atlikti bet kokią chirurginę procedūrą. Jei Jūsų krūtys baigė bręsti, krūtų mažinimas gali būti ilgalaikis sprendimas.

 

Nors kai kurios moterys svarsto apie krūtų mažinimą arba pakėlimą norėdamos padidinti pasitikėjimą savimi, daugelis moterų galvoja apie operaciją norėdamos atsikratyti medicininių problemų. 

 

Didelę krūtinę turinčioms moterims labai dažnai pasitaiko diskomforto, skausmų, nugaros, kaklo ir pečių skausmų dėl viršsvorio. Jos taip pat gali kentėti nuo odos dirginimo tarp krūtų ir krūtinės ląstos arba ties liemenėlės petnešėlėmis dėl per didelio spaudimo. 

 

Krūtų mažinimo operacija leidžia palengvinti įvairius simptomus ir užtikrina, kad moterys pasiektų jų kūnui proporcingą krūtų dydį. Priešingai paplitusiai nuomonei, krūtų mažinimo operacijos gali prireikti ir vyrams. Audinių pabrinkimas dėl hormoninių priežasčių neišnyksta dėl dietos ar fizinių pratimų.

 

Kiek kainuoja krūtų mažinimas arba krūtų pakėlimas Turkijoje?

 

Jei gyvenate Jungtinėje Karalystėje arba Europoje, krūtų mažinimo arba krūtų pakėlimo kaina Turkijoje bus 3-5 kartus mažesnė. Krūtų operacija Turkijoje pigesnė todėl, kad Turkijoje už svarą ar eurą galite nusipirkti daugiau.

 

Taip yra dėl Turkijos ekonomikos, santykinai mažesnių chirurgijos mokesčių, ligoninių, anestezijos, vaistų ir chirurginės įrangos. Be to, vyriausybė subsidijuoja šį sektorių per piliečių mokamus mokesčius, todėl sveikatos priežiūros paslaugų kaina užsieniečiams gerokai sumažėjo.

 

Krūtų mažinimas Jungtinėje Karalystėje vidutiniškai kainuoja nuo 4000 iki 7000 eurų. Šios kainos laikomos norma ir jas kasdien moka moterys, norinčios susimažinti krūtinę ir pagerinti išvaizdą. Taigi, prieinamos kainos ir aukšta kokybė kartu padarė Turkiją karštu medicinos turizmo tašku. Krūtų mažinimas arba krūtų pakėlimas Turkijoje kainuoja nuo 2000 iki 3000 eurų.

 

Ar yra krūtų mažinimo ar pakėlimo komplikacijų? 

Kaip ir bet kuri kita rimta operacija, krūtų mažinimas ar pakėlimas kelia kraujavimo, infekcijos ir nepageidaujamos reakcijos į anesteziją riziką. Taip pat galima alerginė reakcija į chirurginę juostą ar kitas medžiagas, naudojamas procedūros metu ar po jos. Tai sustabdomos ir ištaisomos komplikacijos.

 

Kaip geriausiai pasiruošti krūtų mažinimui ar pakėlimui 

Pasiruošimas krūtų mažinimui arba krūtų pakėlimui  yra svarbus, nes jis užtikrins sklandesnę kelionę. Pirmiausia įsitikinkite, kad esate geros sveikatos. Jei turite kokių nors abejonių dėl sveikatos, pasidarykite mamografiją. Likus savaitei iki plastinės operacijos nerūkykite ir nevartokite alkoholio. Be to, likus 6 valandoms iki procedūros turėtumėte nustoti valgyti ir gerti, nes procedūra bus atliekama taikant bendrąją nejautrą.

 

Ko galite tikėtis procedūros metu

Krūtų odos pašalinimo ir krūties audinio pertvarkymo technikos skiriasi. Nuo konkrečios jūsų plastikos chirurgo pasirinktos technikos priklausys pjūvių (įpjovimų) vieta ir atsiradę randai.

 

Jūsų chirurgas gali padaryti pjūvius:

 • aplink areolę, tamsesnę sritį aplink spenelius
 • nuo areolų žemyn iki krūtų raukšlių
 • horizontaliai išilgai krūtų raukšlių.

 

Chirurgas „Cayra” klinikoje  gali dėti siūlus giliai krūtyse, kad pakeistų krūties audinio formą. Siūlai taip pat gali būti naudojami areolėms sumažinti. Jis ar ji pašalins krūtų odos perteklių ir perkels spenelius į aukštesnę padėtį. Tada jūsų chirurgas „Cayra” klinikoje sujungs krūtų odą ir užvers pjūvius siūlais, chirurgine juosta arba odos klijais. Procedūra paprastai trunka nuo 2 iki 3 valandų. Tą pačią dieną galite grįžti namo.

 

Po procedūros

Po krūtų mažinimo ar pakėlimo krūtys greičiausiai bus uždengtos marle ir chirurginiu liemenėliu. Krūtų pjūvio vietose gali būti įstatyti maži vamzdeliai, kad būtų išleistas kraujo ar skysčio perteklius. Jūsų krūtys bus patinusios ir sutinusios maždaug dvi savaites.

 

Tikėtina, kad jausite skausmą ir skausmingumą aplink pjūvius, kurie kelis mėnesius bus raudoni arba rausvi. Spenelių, areolių ir krūtų odos tirpimas gali trukti apie šešias savaites. Pirmąsias kelias dienas po krūtų mažinimo arba krūtų pakėlimo vartokite vaistus nuo skausmo, kaip rekomendavo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas.

 

Venkite įsitempti, lankstytis ir kilnoti. Miegokite ant nugaros arba ant šono, kad krūtys nebūtų spaudžiamos. Bent 1-2 savaites po krūtų pakėlimo venkite lytinių santykių. Pasiteiraukite sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo, kada galima atnaujinti kasdienę veiklą, pavyzdžiui, plauti plaukus, praustis duše ar maudytis.

 

Šalia pjūvių gali būti dedami drenažo vamzdeliai, kurie paprastai pašalinami per kelias dienas. Kai sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas pašalins vamzdelius, jis taip pat tikriausiai pakeis arba nuims tvarsčius.

 

Chirurginę atraminę liemenėlę nešiokite visą parą 3-4 dienas. Tada 3-4 savaites dėvėsite minkštą palaikomąją liemenėlę. Chirurgas „Cayra” klinikoje  gali pasiūlyti naudoti silikoninę juostą arba gelį ant pjūvių, kad būtų skatinamas gijimas. Kol gijote, saugokite krūtis nuo saulės. Vėliau saugokite pjūvius būnant saulėje. Atsigausite per 1-2 savaites.

 

Dažnai užduodami klausimai

Ar po krūtų mažinimo arba krūtų pakėlimo galiu pasididinti ir pakelti krūtinę, jei dėl nėštumo ar svorio netekimo praradau krūtų apimtį?

Taip, po krūtų mažinimo operacijos galima atlikti krūtų implantavimo ir pakėlimo operaciją, kad pakeistumėte krūtų formą.

 

Kiek laiko išlieka krūtų mažinimo arba krūtų pakėlimo  rezultatai?

Paprastai krūtų mažinimo operacijos rezultatai išlieka visam laikui. Tačiau priaugus daug svorio arba pastojus gali pasikeisti krūtų dydis ir forma.

 

Ar saugu atlikti krūtų mažinimo arba krūtų pakėlimo operaciją Turkijoje?

Žinoma, Turkijoje saugu atlikti krūtų mažinimo arba krūtų pakėlimo operaciją. Turkijoje esančios „Cayra” klinikos gydytojai yra labai aukštos kvalifikacijos, o krūtų pakėlimo ir sumažinimo operacijos mūsų biuruose Stambule atliekamos aukščiausiu lygiu. Ligonines mūsų pacientės, atskrendančios iš užsienio, dažnai lygina su penkių žvaigždučių viešbučiais. Stambulas yra miestas, pritaikytas medicinos turizmui. Daugelis žmonių renkasi šį miestą, norėdami pakeisti savo išvaizdą.

 

Kokia yra krūtų mažinimo arba krūtų pakėlimo kaina Turkijoje?

Visų krūtų mažinimo arba krūtų pakėlimo operacijų Turkijoje kainoraštis yra skirtingas. Kainos nustatomos atsižvelgiant į daugelį detalių, pavyzdžiui, Jūsų pageidavimus, taikomus metodus ir technikas, naudojamas medžiagas ir silikonines medžiagas, kurios bus dedamos krūtų didinimo atveju. Dėl šios priežasties rekomenduojame pirmiausia apžiūrėti ir pasikalbėti su savo gydytoju „Cayra” klinikoje.

 

Kodėl verta pasidaryti krūtų mažinimo arba krūtų pakėlimo operaciją Turkijoje?

 

Turkija yra viena iš pirmaujančių medicinos pramonės šalių pasaulyje, ypač kalbant apie sveikatos turizmą. Dešimtys tūkstančių žmonių kasmet vyksta į Turkiją dėl pigesnių kosmetinių operacijų ir nuostabių paslaugų. Turkijos pramonėje atliekamos visos tos pačios procedūros kaip ir bet kurioje kitoje šalyje, naudojama ta pati įranga ir medicinos priemonės.

 

Atliekant operaciją Turkijoje nedaug kas keičiasi, išskyrus vietą. Krūtų mažinimas arba krūtų pakėlimas yra viena populiariausių procedūrų sveikatos turizmo pacientams. Daugelis moterų nori turėti patrauklesnį biustą. Deja, jų gimtojoje šalyje jos neturi galimybės dalyvauti rinkoje. Čia į pagalbą ateina Turkija, suteikianti galimybę kiekvienam pasiekti savo kosmetinius tikslus.

 

Procedūros metu būsite paimti iš oro uosto ir nuvežti į viešbutį. Iš ten ilsėsitės iki operacijos datos, kai atvyksite į kliniką pasiruošę procedūrai.

 

Po procedūros grįšite į viešbutį atsigauti, išskyrus atvejus, kai Jums reikės ilgesnės nakvynės ligoninėje. Pasibaigus pirminiam sveikimo laikotarpiui, būsite išrašytas ir grąžintas į oro uostą kelionei namo. Po procedūros „Medaway” ir jūs palaikote tolesnį ryšį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkinti procedūra.

 

Turkija yra viena iš pirmaujančių medicinos pramonės šalių pasaulyje, ypač kalbant apie sveikatos turizmą. Dešimtys tūkstančių žmonių kasmet vyksta į Turkiją dėl pigesnių kosmetinių operacijų ir nuostabių paslaugų. 

 

Tuo tarpu dar vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra geriausios klinikos, kurioje galėsite atlikti operaciją Turkijoje, pasirinkimas. Todėl „Cayra” klinika  yra geriausia klinika, kurią galite apsvarstyti, kad turėtumėte vertingos patirties, kai planuojate vykti į Turkiją dėl krūtų mažinimo ar pakėlimo.

KITAS GYDYMAS