fbpx

Spenelių mažinimo operacija

Table of Contents

Spenelių mažinimo operacijos Turkijoje tampa vis populiaresniu pasirinkimu tarp moterų, kurios nepatenkintos savo spenelių ar areolės išvaizda. „Cayra“ klinikoje  suprantame, kad pernelyg didelės ar ištemptos areolės arba ilgi speneliai gali neigiamai paveikti pasitikėjimą savimi. Mūsų pasaulinio lygio plastikos chirurgai siūlo spenelių mažinimo operaciją kaip saugų ir veiksmingą sprendimą, padedantį pasiekti gražią krūtinę ir spenelius, kurių trokštate.

Kas yra spenelių mažinimo operacija?

Spenelių mažinimo operacija – tai paprasta procedūra, kurios metu veiksmingai sumažinamas vieno arba abiejų spenelių dydis ir pakeičiama jų forma. Didelių, ilgų ar nukarusių spenelių ir pernelyg didelių ar išpūstų areolių išvaizdą gerinanti operacija gali pagerinti jūsų krūtų dydį ir formą. Turkijoje esančios „Cayra“ klinikos dvigubą sertifikatą turintys plastikos chirurgai specializuojasi kosmetinėse krūtų didinimo procedūrose. Areolės sumažinimo operacija gali sumažinti spenelio aukštį ir plotį, pertvarkyti jį į pageidaujamą formą, išsaugant pojūtį. Kai kurie žmonės taip pat renkasi spenelių mažinimo operaciją, kad areolės būtų simetriškesnės tais atvejais, kai vienas spenelis yra didesnis už kitą. Daugumai pacientų spenelių mažinimas atliekamas kartu su kitomis krūtų procedūromis, tokiomis kaip krūtų pakėlimas arba krūtų didinimas.

 

Kokie yra spenelių mažinimo operacijos privalumai?

Spenelių mažinimo operacija turi daugybę privalumų, iš kurių kai kurie yra šie:

 • Sumažina areolės dydį
 • Suteikia patogumo dėvint liemenėlę
 • Saugi ir veiksminga

 

Kas yra tinkamas kandidatas spenelių mažinimo operacijai?

Spenelių mažinimo operaciją gali atlikti bet kuris vyras ar moteris, kurie nėra patenkinti savo areolės dydžiu. Ši procedūra gerai tinka, jei numetėte daug svorio ir dėl to Jūsų areolės yra ištemptos. Ji taip pat gerai tinka, jei Jūsų areolės pasikeitė po nėštumo ar maitinimo krūtimi. Kiti idealūs kandidatai yra žmonės, kurių areolės yra paburkusios arba atsikišusios. Kai kurie žmonės, turintys asimetriškas areolas, pasirenka vieną jų sumažinti taip, kad atitiktų kitą. Moterims spenelių mažinimo operacija neturėtų būti atliekama tol, kol krūtys visiškai nustoja augti, paprastai iki paauglystės pabaigos arba 20-ies metų pradžios. Paaugliams vyrams ši procedūra gali būti atliekama anksčiau.

 

Kaip atrodo spenelių mažinimo operacija?

Spenelių mažinimo operacija paprastai atliekama ambulatoriškai, taikant intraveninę sedaciją arba bendrąją anesteziją, kurią atlieka tik sertifikuotas anesteziologas. Atlikdamas spenelių mažinimo operaciją, „Cayra“ klinikos gydytojas padarys tikslų pjūvį ant spenelio. Atliekant areolės mažinimo operaciją, jūsų gydytojas „Cayra“ klinikoje  padaro pjūvį, kuris apjuosia areolės perimetrą. Po pjūvio chirurgas meistriškai pašalins audinių perteklių iš pjūvio vietos. Ši procedūra trunka maždaug valandą, nebent ji atliekama kartu su kitomis koordinuojančiomis procedūromis. Labai dažnai pacientai pasirenka spenelių ir areolės mažinimo operaciją kartu su tokiomis procedūromis kaip krūtų mažinimas, krūtų pakėlimas ar krūtų didinimas, kad būtų pasiektas išsamesnis atnaujinimas. Jūsų gydytojas „Cayra“ klinikoje dirbs kartu su jumis, kad užtikrintų, jog jums bus atlikta viena geriausių spenelių mažinimo operacijų.

 

Spenelių mažinimo operacija yra palyginti paprasta dienos chirurgijos procedūra, kurios metu galima sumažinti vienos arba abiejų areolių skersmenį. Pigmentuotos odos perteklius paprasčiausiai nupjaunamas, kad liktų mažesnė ir tinkamesnės formos areolė. Jei pageidaujate, galima sumažinti ir spenelių aukštį. Spenelių mažinimo operacija  gali būti atliekama atskirai arba kartu su kitomis krūtų operacijomis, tokiomis kaip krūtų didinimas, krūtų pakėlimas arba krūtų mažinimas. Prieš pradedant svarstyti šią operaciją, krūtys turėtų baigti augti, paprastai iki vėlyvos paauglystės arba 20-ies metų.

 

Ko galite tikėtis po spenelių mažinimo operacijos?

Gijimo ir atsigavimo proceso metu, priklausomai nuo to, kaip toleruojate patinimą, jau po kelių dienų po spenelių mažinimo operacijos  galėsite grįžti prie įprastinės kasdienės veiklos. „Cayra“ klinikoje  rekomenduojame bent 2 savaites po operacijos vengti bet kokios įtemptos veiklos ar sunkių daiktų kėlimo. Taip pat rekomenduojama kelias savaites po operacijos dėvėti gerą palaikomąją liemenėlę. Galutinius rezultatus ir spenelio bei areolės formą galėsite pamatyti praėjus 2-3 mėnesiams po procedūros, kai areolė įgaus naują formą ir randas susigulės.

 

Kokie yra spenelių mažinimo operacijos metodai?

Yra 2 metodai, kuriuos gydytojai naudoja areolės dydžiui sumažinti. Jie yra šie:

 • Peripapilinis metodas: Tinka, kai areolės skersmuo yra apie 4,5 cm arba rezekcijos plotis apie 1 cm. Taikant šį metodą „Cayra“ klinikoje dirbantis gydytojas iš areolės aplink spenelį išpjauna koldūno formos audinio gabalėlį, kuris vėliau susiuvamas. Randai nebus pastebimi, nes jie bus suformuoti aplink spenelį.
 • Išorinės areolės metodas: Taip pat tinka, jei areolės skersmuo yra apie 4,5 cm arba rezekcijos plotis apie 1 cm. Taikant šį metodą, išorinė areolės dalis bus supjaustyta į koldūno formą ir susiūta. Aplink areolę susidarys randai, tačiau daugeliu atvejų jie būna mažiau pastebimi.

 

Kiek kainuoja spenelių mažinimo operacija Turkijoje?

Spenelių mažinimo operacijos Turkijoje kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant jūsų geografinę padėtį. Didžiausią įtaką kainai turi procedūros tipas. Jei planuojate ją derinti su krūtų pakėlimu ar mažinimu, kaina bus didesnė. Vien tik spenelių mažinimo operacija Turkijoje gali kainuoti nuo 2000 iki 3500 USD.

 

Kaip pasirinkti chirurgą, kuris atliks spenelių mažinimo operaciją Turkijoje?

Svarbu pasirinkti tinkamą chirurgą, kuris atliks spenelių mažinimo operaciją Turkijoje. Ieškokite žmogaus, kuris yra sertifikuotas „Cayra“ klinikos plastinės chirurgijos valdybos. Sertifikuotiems „Cayra“ klinikos plastikos chirurgams taikomi aukštesni standartai. Sertifikuoti plastikos chirurgai turi ne trumpesnį kaip šešerių metų chirurginį išsilavinimą, iš kurių bent trejus metus specializuojasi plastinės chirurgijos srityje. Būtinai paprašykite parodyti bet kurio svarstančio chirurgo portfolio. Tai padės jums pamatyti, kokius darbus chirurgas sugeba atlikti, ir nustatyti, kokių rezultatų siekiate. „Cayra“ klinikoje Jūsų spenelių mažinimo operaciją atliks chirurgas ekspertas.

 

Kaip pasiruošti spenelių mažinimo operacijai?

Pasirinkę chirurgą „Cayra“ klinikoje, turėsite konsultaciją, kurios metu aptarsite tolesnius veiksmus.

Susitikimo metu turėtumėte tikėtis, kad gydytojas „Cayra“ klinikoje :

 • apžiūrės jūsų krūtis
 • Išklausys jūsų estetines problemas
 • Apžvelgs jūsų chirurgines galimybes
 • Paprašys pateikti visą Jūsų ligos istoriją, įskaitant šiuo metu vartojamų vaistų sąrašą.

 

Jei „Cayra“ klinikos gydytojas nuspręs, kad esate pakankamai sveika operacijai, gydytojas paaiškins Jums procedūrą. „Cayra“ klinikos gydytojas taip pat parodys, kur galima tikėtis randų. Jis arba ji gali pateikti Jums vaizdą, kaip atrodys Jūsų krūtys po operacijos, ir įsitikinti, kad Jūsų lūkesčiai yra realūs. Po konsultacijos Jums bus paskirta operacijos data. Gydytojo kabinete jums bus pateikti konkretūs pasiruošimo nurodymai.

 

Tai gali būti:

 • savaitę iki operacijos datos vengti tam tikrų vaistų, pavyzdžiui, aspirino ir ibuprofeno.
 • suplanuoti laisvą laiką procedūrai ir atsigavimui.
 • pasirūpinti, kad jus nuvežtų į procedūrą ir parvežtų iš jos.
 • Jei bus taikoma bendroji anestezija, dieną prieš operaciją pasninkaukite.
 • Operacijos dieną nusiprauskite po dušu su chirurginiu muilu.
 • operacijos dieną vengti makiažo ir kitų kosmetikos priemonių.
 • Operacijos dieną nusiimti visus kūno papuošalus.
 • Operacijos dieną dėvėti patogius, laisvus drabužius.

 

Ko tikėtis atliekant spenelių mažinimo operaciją?

Spenelių mažinimo operacija yra gana paprasta procedūra, kurią galima atlikti maždaug per valandą. Operacija gali būti atliekama gydytojo chirurgijos klinikoje arba vietinėje ligoninėje. Kai atvyksite, gydytojas „Cayra“ klinikoje:

 • paprašys Jūsų persirengti ligoninės chalatu. Jūsų paprašys nusimesti liemenėlę, tačiau apatinius drabužius galite pasilikti.
 • Patikrins jūsų kraujospūdį.
 • Įves intraveninę liniją. Jums gali būti duota vaistų, padedančių atsipalaiduoti, ir dar vienas vaistas, kad užmigtumėte.
 • Uždės elektrodus, kuriais operacijos metu bus stebimas Jūsų širdies ritmas.
 • Jei reikia, patvirtinkite, kad esate nevalgę.

 

Prieš krūtų spenelių mažinimo operaciją susitiksite su savo gydytoju „Cayra“ klinikoje, kad aptartumėte visus paskutinės minutės klausimus ar problemas. Jūsų chirurgas „Cayra“ klinikoje Jums suleis vietinę nejautrą arba paruoš Jus bendrai anestezijai.

 

Kas vyksta atliekant spenelių mažinimo operaciją?

 • Jūsų gydytojas „Cayra“ klinikoje iškirps iš jūsų areolės koldūno formos audinio gabalėlį.
 • Šis apvalus pjūvis bus padarytas palei esamos areolės ribą, kur randą bus lengviau paslėpti.
 • Chirurgas pritvirtins naująją areolę nuolatiniu siūlu giliai krūtyje. Šis siūlas neleis areolei išsitempti.
 • Chirurgas pjūvio vietą užvers nuimamomis arba ištirpinamomis siūlėmis.

 

Jūsų gydytojas „Cayra“ gali jums pritaikyti specialią pooperacinę liemenėlę arba uždėti chirurginius tvarsčius. Jei Jums buvo taikyta vietinė nejautra, po operacijos beveik iš karto galėsite vykti namo. Jei Jums buvo taikyta bendroji anestezija, „Cayra“ klinikoje  gydytojas, prieš išleisdamas Jus į namus, kelias valandas Jus stebės.

 

Kokia galima rizika ir komplikacijos atliekant spenelių mažinimo operaciją?

‚Cayra“ klinikoje spenelių mažinimo operacija yra labai saugi. Tačiau, kaip ir visos operacijos, ji turi tam tikrą šalutinį poveikį, pavyzdžiui, patinimą ar mėlynes, nuo kurių galite atsigauti per trumpą laiką.

 

Koks yra spenelių mažinimo operacijos atsigavimo laikas? 

Po spenelių mažinimo operacijos atsigaunama palyginti greitai. Nors gali atsirasti patinimas ir mėlynės, paprastai po vienos ar dviejų dienų galite grįžti į darbą. 

 

Jūsų gydytojas „Cayra“ klinikoje gali paminėti, kad turėtumėte:

 • Tikėtis, kad pirmuoju pooperaciniu laikotarpiu padidės skausmas.
 • Vartokite be recepto parduodamus skausmą malšinančius vaistus, pavyzdžiui, ibuprofeną (Advil).
 • Kelias savaites dėvėti chirurginę liemenėlę arba minkštą sportinę liemenėlę.
 • Pirmąją savaitę susilaikykite nuo lytinių santykių.
 • Tris-keturias savaites venkite fizinio krūtinės kontakto.
 • Pirmąsias kelias savaites nekelkite sunkių daiktų ir nedirbkite jokio įtempto kardio pratimo.

 

Kaip prižiūrėti spenelius po spenelių mažinimo operacijos? 

 • Tvarkykite apdorotą vietą sausai ir švariai.
 • Nespauskite gydomos vietos.
 • Nuo 7 iki 10 dienų susilaikykite nuo sunkių fizinių pratimų.

 

Koks spenelių mažinimo operacijos rezultatas? 

Gali praeiti kelios savaitės, kol galėsite įvertinti areolės mažinimo operacijos rezultatus. Pradinis patinimo ir mėlynių laikotarpis dažnai užgožia rezultatus. Kai patinimas atslūgs, Jūsų krūtys nusistovės galutinėje padėtyje. Pastebėsite, kad Jūsų areolės atrodo mažesnės ir labiau centruotos. Taip pat pastebėsite žiedo formos randą aplink naująją areolę. Jam užgyti gali prireikti iki vienerių metų.

Praėjus vienai ar dviem savaitėms po operacijos, turėsite dar vieną konsultaciją su gydytoju „Cayra“ klinikoje. Gydytojas patikrins gijimą ir prireikus pašalins siūlus. Gydytojas taip pat gali skirti vietinio poveikio vaistų, kurie gali padėti sumažinti randų išvaizdą.

 

Dažnai užduodami klausimai:

Ar po spenelių mažinimo operacijos liks randų? 

Nedideli randai liks, bet jie bus paslėpti tarp areolės raukšlių.

 

Ar spenelių mažinimo operacija yra skausminga? 

Procedūros metu bus taikoma vietinė nejautra, todėl galite būti tikri, kad skausmo nejausite.

 

Ar po spenelių mažinimo operacijos ateityje vis dar galėsiu maitinti krūtimi? 

Taip, gydymas neturi įtakos pieno liaukoms, todėl žindymas vis dar gali būti atliekamas iš pakeistų spenelių.

 

Ar galiu iš karto po spenelių mažinimo operacijos nusiprausti duše? 

Praustis duše galima tik praėjus 3 dienoms po spenelių mažinimo operacijos procedūros.

 

Kodėl verta rinktis „Cayra“ kliniką spenelių mažinimo operacijai?

Konsultacijos metu „Cayra“ klinikoje gydytojas turės apžiūrėti jūsų krūtis ir spenelius, kad galėtų pateikti savo profesionalią nuomonę ir pasiūlyti geriausiai jūsų individualius poreikius atitinkančią operaciją. „Cayra“ klinikos chirurgas ekspertas taip pat aptars Jūsų unikalius tikslus, susijusius su fizinio tobulėjimo ir chirurginės rekonstrukcijos galimybėmis. Atsižvelgdamas į tai, chirurgas sudarys chirurginį planą, pritaikytą jūsų poreikiams. Svarbu, kad jaustumėtės visiškai pasitikintys savo pasirinkimu.

 

„Cayra“ klinika yra įsikūrusi Stambule ir Antalijoje, Turkijoje. Mūsų klinikose įdiegtos naujausios technologijos. Susisiekite su mumis dabar.

OTHER TREATMENTS