fbpx

Turinys

Skrandžio juosta Turkijoje

Skrandžio juostos operacija Turkijoje, dar vadinama skrandžio juosta arba skrandžio žiedas, laikoma ribojančia svorio metimo operacija, nes ji apriboja maisto kiekį, kurį galite suvalgyti vienu metu. Po skrandžio juostos operacijos greičiau pajusite sotumą ir ilgiau išliksite sotūs, todėl sumažės suvartojamo maisto ir kalorijų kiekis. Tai svorio metimo operacijos būdas, padedantis antsvorio turintiems ir nutukusiems žmonėms pakeisti mitybos įpročius, numesti svorio ir pagerinti bendrą sveikatą. Skrandžio juostos operacija apima minkštą ir reguliuojamą silikoninę juostą, kuri uždedama aplink skrandžio viršų, taip sukuriant kiaušinio laikmačio formą. Taip apribojamas maisto patekimas.

Kokie yra skrandžio juostos operacijos privalumai?

Skrandžio juostos operacija Turkijoje yra saugiausia svorio metimo operacija. Tai palyginti paprasta, mažos rizikos, minimaliai invazinė procedūra, turinti nedaug komplikacijų. Atliekant skrandžio juostos operaciją Turkijoje, paprastai trumpiau (tik vieną naktį) tenka gulėti ligoninėje, greičiau atsigauti (maždaug per savaitę), lieka mažesni randai ir patiriama mažiau skausmo nei atliekant kitas skrandžio juostos operacijas Turkijoje. Atliekant skrandžio juostos operaciją Turkijoje nėra atliekami jokie ilgalaikiai kūno pakeitimai, pavyzdžiui, pašalinama skrandžio dalis arba perrišamas ir susegamas skrandis. Ji yra visiškai grįžtamoji ir, jei pageidaujate, gali būti pašalinta. Ji padeda pasiekti ilgalaikį svorio sumažėjimą, jei esate pasiryžę laikytis naujo sveikesnio gyvenimo būdo ir skrandžio juostos dietos. Jei turite su nutukimu susijusių sveikatos problemų, pavyzdžiui, 2 tipo cukrinį diabetą, jos taip pat turėtų pagerėti numetus svorio.

Kaip veikia skrandžio juostos operacija?

Skrandžio juostos operacija Turkijoje atliekama aplink viršutinę skrandžio dalį, kad virš juostos susidarytų nedidelis skrandžio maišelis, o didžioji skrandžio dalis būtų po juosta. Vis dar galite gerti skysčius ir valgyti nedidelius maisto kiekius, tačiau negalite valgyti daug maisto vienu kartu. Kai valgote, mažas maišelis greitai prisipildo, todėl sotūs jaučiatės anksčiau nei įprastai ir ilgiau. Tai reiškia, kad valgote mažiau ir lėčiau, o tai padeda numesti svorio. Jūsų chirurgas „Cayra Clinic” klinikoje Turkijoje gali sugriežtinti arba atlaisvinti skrandžio juostą suleisdamas į ją skysčio per angą, esančią po pilvo oda. Tai turi įtakos tam, kaip greitai maistas iš maišelio patenka į apatinę skrandžio dalį. Taip bus užtikrinta, kad nuolat numesite reikiamą svorio kiekį. Skrandžio juostos operacijos Turkijoje efektyvumas priklauso nuo to, kaip po operacijos sugebėsite laikytis sveiko gyvenimo būdo. Turėsite pakeisti mitybos įpročius ir būti aktyvesni. Taip pat turite būti atsargūs su kaloringais gėrimais, įskaitant alkoholį, nes jie vis tiek gali prasiskverbti pro skrandžio juostą.

Kas gali atlikti skrandžio juostos operaciją Turkijoje?

Skrandžio juostos operacija Turkijoje gali būti atliekama, jei:

 • Kūno masės indeksas (KMI) yra 40 ir daugiau arba 35-40, o sveikatos būklė, pavyzdžiui, diabetas ar aukštas kraujospūdis, – nuo 35 iki 40.
 • jau išbandėte visas kitas gydymo priemones, pavyzdžiui, dietą, fizinius pratimus ir vaistus svoriui mažinti (kaip patarė gydytojas „Cayra Clinic” Turkijoje).
 • Esate pakankamai sveiki, kad galėtumėte atlikti bendrąją anesteziją ir operaciją.
 • Esate pasiryžę ilgą laiką stebėti pacientą, įskaitant reguliarius patikrinimus ir gyvenimo būdo pokyčius.
 • Yra pasirengę reguliariai lankytis kontroliniuose vizituose.

Jums gali būti negalima taikyti skrandžio juostos, jei turite tam tikrų ilgalaikių sveikatos problemų. Tai uždegiminės žarnyno ligos, širdies ligos ir psichologiniai sutrikimai. Gali prireikti atlikti psichologinį įvertinimą, jei gydytojai nerimauja dėl jūsų psichinės sveikatos.

Jei turite didelį antsvorį (esate nutukęs), Jūsų šeimos gydytojas gali Jus nukreipti į specializuotą nutukimo valdymo tarnybą, kuri gali nustatyti, ar operacija gali Jums padėti. Jei skrandžio juostos operacija Turkijoje gali būti jums tinkama, jums gali būti suteikta galimybė ją atlikti NHS lėšomis. Tačiau tai priklauso nuo to, ar ji yra prieinama jūsų vietovėje. Gali būti, kad operaciją galėsite atlikti privačiai.

Ar yra skrandžio juostos operacijos Turkijoje komplikacijų?

Skrandžio juostos operacija Turkijoje, kaip ir visos operacijos, gali sukelti tam tikrų komplikacijų. Jos gali būti šios:

 • netikėta reakcija į anestetiką
 • Per didelis kraujavimas
 • Kraujo krešuliai

Kas vyksta skrandžio juostos operacijos metu Turkijoje?

Prieš skrandžio juostos operaciją Turkijoje jums bus taikoma bendroji anestezija. Procedūra atliekama laparoskopinės (rakto skylutės) operacijos būdu ir paprastai trunka valandą. Chirurgas „Cayra Clinic” klinikoje Turkijoje padarys keletą nedidelių pjūvių Jūsų skrandyje ir pro pjūvius įkiš ilgą, ploną teleskopą su šviesa ir kameros lęšiu viename gale, vadinamą laparoskopu, kad galėtų matyti skrandžio vidų. Chirurgas uždės skrandžio juostą aplink viršutinę skrandžio dalį, kad susidarytų nedidelis viršutinis maišelis. Juosta bus laikoma vietoje, užlenkiant dalį apatinės skrandžio dalies ant juostos ir prisiuvant ją prie viršutinio skrandžio maišelio.

Skrandžio juostos operacija Turkijoje plonu vamzdeliu sujungiama su injekciniu prievadu, esančiu tiesiai po oda. Po operacijos chirurgas pripildys juostą steriliu skysčiu. Injekcijos prievadas leidžia chirurgui pripūsti arba išpūsti juostą ir reguliuoti angos iš viršutinio į apatinį skrandžio maišelį dydį, o tai kontroliuoja, kaip greitai Jūsų maišelis ištuštėja. Po to Jūsų chirurgas „Cayra Clinic” klinikoje Turkijoje užvers pjūvius, paprastai vienkartinėmis siūlėmis po oda.

Kokia yra priežiūra po skrandžio juostos operacijos ir atsigavimas Turkijoje?

Po skrandžio juostos operacijos Turkijoje liksite nakvoti ligoninėje. Pirmąsias kelias savaites galėsite gerti tik skysčius. Vėliau pradėsite valgyti minkštą trintą maistą, o po to vėl pradėsite valgyti kietą maistą. Lieknėjimo chirurgas arba dietologas aptars Jūsų mitybą ir fizinio aktyvumo pokyčius, kuriuos turėtumėte atlikti, kad galėtumėte gyventi sveikiau ir pasiekti savo svorio metimo tikslus. Į mitybos planą bus įtrauktos rekomendacijos dėl maisto pasirinkimo ir kiekio, kurį turėtumėte suvartoti. Tai apima mažesnių porcijų valgymą, nes naujasis skrandis vienu metu gali sutalpinti tik nuo ketvirčio iki pilno puodelio maisto. Svarbu „klausytis savo grupės” ir to, kaip jaučiatės valgydami skirtingą maistą skirtingu metu. Jūsų chirurgas arba registruotas dietologas padės jums spręsti bet kokias iškilusias problemas ir pasiūlys patarimų bei rekomendacijų, kaip pakoreguoti savo mitybą ir mitybos įpročius.

Jums gali prireikti skausmo malšinimo, galite vartoti be recepto parduodamus skausmą malšinančius vaistus, pavyzdžiui, paracetamolį arba ibuprofeną. Turėsite lankytis tolesniuose susitikimuose, įskaitant skrandžio juostos operacijos koregavimą. Per pirmuosius metus po operacijos skrandžio juostas reikia koreguoti vidutiniškai 4-6 kartus. Dažnai prireikia keleto korekcijų, kad būtų rastas tinkamas apribojimo lygis. Prieš pirmąjį užpildymą skrandis turi užgyti po operacijos, todėl tai bus padaryta ne anksčiau kaip praėjus šešioms savaitėms po operacijos. Be reguliarių apsilankymų ligoninėje, kad įsitikintumėte, jog viskas vyksta gerai ir turite tinkamą mitybą, dauguma žmonių po skrandžio juostos operacijos atsigauna maždaug per dvi savaites. Pooperacinė priežiūra yra įtraukta į gydymo kainą, o „Cayra Clinic” klinikoje Turkijoje galėsite kreiptis į įvairius specialistus ir gauti informacijos, kuri padės jums pooperacinėje priežiūroje ir palaikyme.

Dažnai užduodami klausimai

Kiek kainuoja skrandžio juostos operacija Turkijoje?

Paprastai skrandžio juostos operacija Turkijoje kainuoja nuo 1000 iki 1500 eurų.

Ar skrandžio juostos operacija Turkijoje man tinka?

Jums gali tikti, jei:

 • Jūsų KMI (kūno masės indeksas) yra 40 ar daugiau.
 • Jūsų KMI yra 35 ar daugiau ir turite kitų sveikatos sutrikimų, pavyzdžiui, 2 tipo cukrinį diabetą arba aukštą kraujospūdį, kurie gali pagerėti numetus svorio.
 • Esate pakankamai sveikas, kad galėtumėte atlikti bendrąją anesteziją ir operaciją.
 • Esate pasiryžę numesti svorio ir išlaikyti jį sumažėjusį, keisdami gyvenimo būdą ir mitybą.
 • Esate pasirengę reguliariai lankytis kontroliniuose susitikimuose ir juostos koregavimo vizituose.

Paprastai taip pat turėsite įrodyti, kad bent šešis mėnesius bandėte numesti svorio kitais būdais, pavyzdžiui, sveikai maitindamiesi, sportuodami ir vartodami atitinkamus vaistus, tačiau tai nepadėjo. Skrandžio juostos operacija Turkijoje gali būti tinkamiausia, jei norite saugiausios svorio metimo operacijos su mažiausia rizika ir rimtų komplikacijų bei greito pasveikimo. Skrandžio juostos operacija Turkijoje yra mažiausiai invazinė skrandžio operacija ir gali pasiūlyti grįžtamąjį skrandžio dydžio pokytį, kuris padės jums visiems laikams pakeisti mitybą ir gyvenimo būdą.

Ar yra skrandžio juostos operacijos Turkijoje komplikacijų ir šalutinių poveikių?

Gali pasireikšti tam tikras šalutinis poveikis, pavyzdžiui, mėlynės, skausmas ir patinimas aplink žaizdas, vėmimas arba bloga savijauta po valgio, ypač jei bandote valgyti per daug. Stenkitės gerai kramtyti maistą, valgykite mažesnėmis porcijomis ir atidžiai rinkitės valgomus produktus. Galimos bet kokios operacijos komplikacijos: kraujavimas arba kraujo krešulys, skausmas ir žaizdos infekcija.

Ar galiu pašalinti skrandžio juostą?

Jei skrandžio juosta kelia problemų arba jos nebenorite, ją galima išimti. Tačiau svoris gali vėl priaugti, jei jums nebus atlikta kita svorio mažinimo procedūra. Daugiau informacijos rasite skyriuje apie skrandžio juostos operacijos Turkijoje komplikacijas.

Kiek svorio galite numesti atlikę skrandžio juostos operaciją Turkijoje?

Kiekvienas žmogus numeta skirtingą svorį. Tai gali priklausyti nuo to, ką valgote ir kiek sportuojate po skrandžio juostos operacijos Turkijoje. Daugiau informacijos rasite mūsų skyriuje apie tai, ko tikėtis po operacijos.

Ar galiu pastoti, jei man atlikta skrandžio juostos operacija Turkijoje?

Po skrandžio juostos operacijos Turkijoje galite pastoti. Tačiau prieš bandydama susilaukti kūdikio geriau palaukite bent metus, kol pasieksite stabilų svorį.

Kodėl turėčiau atlikti skrandžio juostos operaciją Turkijoje?

Daugelis pacientų ieško būdų, kurie padėtų jiems smarkiai numesti svorio. Tai reiškia, kad privačios ligoninės iš tiesų gali imti tokius mokesčius, kokius nori, nes žmonės jaučiasi išsiilgę galimybių ir nebeturi į ką kreiptis. Skrandžio juostos operacija Turkijoje gali būti prieinama daugeliui, ypač tiems, kurie turi nedidelį biudžetą, skrandžio juostos operacija Turkijoje. Skrandžio juostos operacijos kaina Turkijoje yra iki 70 % mažesnė nei Jungtinėje Karalystėje. Tai reiškia, kad vien keliaudami į Turkiją galite sutaupyti tūkstančius svarų sterlingų. Procedūra yra tokia pati, naudojami tie patys produktai, laikantis visų reikiamų medicinos standartų. Be to, „Cayra” klinikoje Turkijoje dirbantys chirurgai yra itin gerai kvalifikuoti ir patyrę, daugelis jų yra pirmaujantys savo srities chirurgai. Skrandžio juostos operacijos Turkijoje kainos įvairiose klinikose skiriasi. Kai kuriose klinikose gali būti didesnės einamosios išlaidos arba kiti verslo mokesčiai. Dėl to jie gali padidinti savo kainas, kad atsižvelgtų į šias papildomas išlaidas. Be to, kitos klinikos ar ligoninės gali būti remiamos labdaros arba finansuojamos vyriausybės, todėl jos gali kompensuoti dalį paciento išlaidų. Visi šie ir daugelis kitų veiksnių gali padidinti arba sumažinti skrandžio juostos kainas svorio metimo operacijoms visame pasaulyje.

Kodėl verta rinktis „Cayra” kliniką Turkijoje skrandžio juostos operacijai?

„Cayra” klinika Turkijoje yra čia, kad padėtų palengvinti pokyčius, kurių siekiate atlikdami nepriekaištingą skrandžio juostos operaciją. Mūsų pacientai gali sutaupyti iki 70 % lėšų, palyginti su Jungtinės Karalystės bariatrijos klinikų kainomis. Jūsų specialus „Cayra Clinic” medicininės priežiūros komandos atstovas supažindins jus su visu procesu, pradedant nuo supažindinimo su procedūra ir baigiant nemokamos konsultacijos užsakymu. Nemokamos konsultacijos metu kalbėsitės su kvalifikuotu, ilgametę patirtį turinčiu chirurgu. Jų žinias ir patarimus galėsite užduoti tiek klausimų, kiek jums reikės. Jūs būsite įvertintas ir bus sudarytas specialiai jums skirtas planas! Į jį bus įtrauktas jums reikalingas gydymas, kuris geriausiai atitiks jūsų individualius poreikius. Turkijos klinikoje „Cayra Clinic” Stambule ir Antalijoje turime klinikas, kuriose įdiegtos naujausios technologijos, užtikrinančios geriausius skrandžio juostos operacijos Turkijoje rezultatus.

KITAS GYDYMAS