fbpx

Turinys

Nustokite skųstis dėl šlaunų odos laisvumo ir atsipalaidavimo! Sprendimas dabar jums pasiekiamas ir vadinamas „šlaunų plastika”. Ši nepakankamai įvertinta šlaunų pakėlimo operacija gali suteikti jums plonesnes ir proporcingesnes viršutines kojų dalis. Moterys vis dažniau renkasi šią procedūrą, norėdamos atsisveikinti su suglebusia šlaunų oda.

„Šlaunų pakėlimo operacija!” Ši kosmetinė operacija gali pakeisti šlaunų formą ir pakelti jas, kad pasiektumėte geidžiamesnę išvaizdą. Jei kovojate su odos pertekliumi, atsiradusiu dėl senėjimo, nėštumo ar didelio svorio netekimo, šlaunų pakėlimas gali būti jums tinkamas sprendimas. Turkijoje esančioje „Cayra” klinikoje mūsų patyrę chirurgai gali rekomenduoti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį metodą – vidinį šlaunų pakėlimą, medialinį šlaunų pakėlimą ar abipusį šlaunų pakėlimą. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie tai, kaip galime padėti jums pasiekti plonesnių ir proporcingesnių viršutinių kojų, apie kurias svajojote.

Tiems, kurie nori įgyti patrauklesnes šlaunis be atsipalaidavusios odos ir užsispyrusių riebalų, šlaunų pakėlimo operacija gali būti sprendimas, kurį reikia apsvarstyti. Šlaunų pakėlimo operacija  iš tiesų gali išspręsti daugelį problemų žmonėms, kurie numetė daug svorio arba išbandė kitas svorio metimo priemones, tačiau nepasiekė jokio teigiamo rezultato.

Jei jūsų odai trūksta elastingumo arba ji atrodo suglebusi ar suglebusi, šlaunų pakėlimo operacija gali iš esmės pagerinti padėtį, pakeldama odą ir formuodama šlaunų kontūrus. Šlaunų riebalai yra liūdnai pagarsėję ir jų sunku atsikratyti net taikant specialius pratimus ir ekstremalias dietas. Šlaunų riebalų perteklius ir atsipalaidavusi oda kelia nerimą ir kančią, nes dėl jų jaučiatės didesni ar vyresni, nei esate iš tikrųjų.

Be to, riebalai ir suglebusi oda gali išlikti šlaunyse net ir po to, kai kitose kūno vietose sumažėjo svorio. Šlaunų plastika – tai chirurginė procedūra, kuria siekiama pagerinti išorinę šlaunų išvaizdą pašalinant papildomą odą ir riebalus nuo vidinės ir išorinės šlaunų pusės. Toliau sužinosite, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę  atlikti šlaunų plastikos operaciją, be to, sužinosite apie šios procedūros išlaidas, naudą ir riziką.

 

Kas tiksliai yra šlaunų pakėlimo operacija?

Šlaunų pakėlimo operacija- tai kosmetinė operacija, kurios tikslas – sutvirtinti ir pagerinti bendrą šlaunų išvaizdą pašalinant papildomą odą, kuri susikaupė dėl didelio svorio netekimo, senėjimo ar net nėštumo. Nusileidusi oda ir suglebusi šlaunų oda gali atrodyti įdubusi ir labai suglebusi. Šlaunų pakėlimo operacija  gali pakelti ir suformuoti šlaunis taip, kad jos atrodytų lieknesnės. Kad šlaunys atrodytų lygesnės ir stangresnės, gali būti tinkamas šlaunų pakėlimo ir liposakcijos derinys. Tačiau šlaunų pakėlimo operacija nėra svorio metimo operacija. Ji skirta tik normalaus svorio žmonėms, kuriems nepatinka, kaip atrodo jų šlaunys. „Cayra“ yra geriausia medicinos klinika, kurioje galite sėkmingai atlikti šlaunų pakėlimo operaciją .

 

Šlaunų pakėlimo operacijos privalumai

Kaip tarptautinis pacientas, atlikus šlaunų pakėlimo operaciją  gausite patraukliai atrodančias šlaunis ir kitų įdomių privalumų. Pateikiame sąrašą privalumų, kuriuos gausite:

 • Atsisveikinkite su suglebusia ir atsipalaidavusia šlaunų oda.
 • Įgaukite lygesnę odą ir galėsite rodyti savo šlaunis be gėdos jausmo.
 • Jausitės daug jaunesni, lieknesni ir labiau pasitikintys savimi.
 • Įgaukite apibrėžtus raumenis ir paįvairinkite drabužių pasirinkimą.
 • Sumažinkite infekcijos riziką ir sumažinkite šlaunų strijas.
 • Sumažinkite su trintimi susijusias opeles ir dirginimą tarp kojų.
 • Leiskite sau atsiduoti pramoginei veiklai Turkijoje.
 • Mėgaukitės geru rezultatu, nes Turkijoje šlaunų pakėlimo kaina yra pigesnė.

 

Kandidatai šlaunų pakėlimo operacijai

Kad galėtumėte atlikti šlaunų pakėlimo operaciją, turite būti geros sveikatos, stabilios kūno masės ir turėti pagrįstų lūkesčių. Be to, galite nepasitikėti savimi dėl savo šlaunų ir skųstis:

 • Dėl senėjimo šlaunų oda yra suglebusi, celiulitas ir atsipalaidavusi.
 • dėl didelių šlaunų netinkamai prigludusiais drabužiais.
 • Jūsų šlaunų apimtis neatitinka likusios kūno dalies proporcijų baigus svorio metimo programą.

Vis dėlto turite žinoti, kad šlaunų pakėlimas skiriasi nuo sėdmenų pakėlimo, tačiau „Cayra” klinikoje dirbantis chirurgas gali atlikti išorinį šlaunų pakėlimą, kad pašalintų papildomą odą kartu su sėdmenų pakėlimu.

 

Šlaunų pakėlimo operacijos kaina Turkijoje

Šlaunų pakėlimo operacijos kaina Turkijoje neviršija 3000 eurų. Taip pat siūlome papildomas paslaugas, neprašydami papildomų mokesčių. Todėl ši kainodara yra itin pigesnė nei kitose šalyse. Pavyzdžiui, Amerikos plastikos chirurgų draugijos duomenimis, Jungtinėse Amerikos Valstijose vidutinė operacijos kaina yra apie 5300 JAV dolerių. Keista, kad į šią kainą net neįskaičiuota anestezija ir daugelis kitų susijusių išlaidų. Tuo tarpu Jungtinėje Karalystėje operacijos kaina paprastai svyruoja nuo 2500 iki 5000 svarų sterlingų. Už prieinamą kainą šlaunų pakėlimo operaciją galite sėkmingai atlikti „Cayra” klinikoje Turkijoje.

 

Šlaunų pakėlimo operacijos rizika ir komplikacijos

Beveik kiekviena operacija yra susijusi su rizika ir galimu šalutiniu poveikiu. Toliau pateikiama keletas pavojų, susijusių su šlaunų pakėlimo operacija:

 • Su anestezija susijęs šalutinis poveikis.
 • Netinkamas žaizdų gijimas.
 • Skausmas, diskomfortas arba tirpimas.
 • Kraujavimas arba infekcija.
 • Giliųjų kojų venų trombozė.

 

Pasirengimas šlaunų pakėlimo operacijai

Pirmiausia turite susirasti patyrusį chirurgą, kuris atliks šlaunų pakėlimo operaciją Turkijoje. „Cayra” klinika turi gerai žinomą ir patyrusį chirurgą, su kuriuo galima susitarti dėl pirminės konsultacijos. Per šią konsultaciją chirurgas įvertins jūsų sveikatą, apžiūrės šlaunis ir paklaus apie jūsų ligos istoriją. Be to, chirurgas „Cayra” klinikoje gali jus paruošti šlaunų pakėlimo operacijai, atlikdamas arba pasiūlydamas šiuos veiksmus:

 • Aptars jūsų lūkesčius ir pakalbės apie kitas galimybes, pavyzdžiui, liposukciją.
 • Nustatykite pjūvio ilgį ir vietą bei susidarysiantį randą.
 • Vengti tam tikrų vaistų arba pakeisti jų dozes.
 • Informuos Jus apie tai, ką galite valgyti ar gerti naktį prieš operaciją.
 • Mesti rūkyti.

 

Šlaunų pakėlimo operacijos etapai

Šlaunų pakėlimo operacija  trunka maždaug dvi valandas ir paprastai atliekama stacionare, taikant bendrąją anesteziją. Kadangi šios operacijos pjūviai gali labai skirtis, „Cayra” klinikos chirurgas turėtų aptarti su pacientu, kad parinktų tinkamą pjūvį. Čia pateikiama trumpa šlaunų pakėlimo procedūros apžvalga:

 • Jums bus taikoma intraveninė sedacija arba bendroji anestezija, kad būtų užtikrintas komfortas ir nebūtų skausmo.
 • Jūsų chirurgas „Cayra” klinikoje nustato pjūvio dydį pagal korekcijos laipsnį ir tipą, kurį pasirinkote anksčiau. Kai kurie pacientai gali būti tinkami kandidatai minimaliai invazinei operacijai, kurios metu atliekamas tik kirkšnies pjūvis.
 • Jūsų chirurgas „Cayra” klinikoje parinks tinkamą pjūvio vietą, paprastai natūraliose odos raukšlėse, kad jos būtų mažiau pastebimos.
 • Galiausiai „Cayra” klinikos chirurgas naudoja tirpstančius siūlus, kad pašalinus riebalus ir odą būtų išlaikyti tinkami kontūrai. Odos uždarymui jie naudoja klijus arba kitas panašias medžiagas.

 

Atsigavimas po šlaunų pakėlimo operacijos

Po šlaunų pakėlimo operacijos  atsigavimo etapas gali būti toks:

 • Po operacijos laukite mėlynių, patinimo ir nedidelio skausmo, todėl „Cayra” klinikos chirurgas gali skirti skausmą malšinančių ir priešuždegiminių vaistų. Atsigavimas tris savaites.
 • Jūsų chirurgas prie operacijos vietos gali prijungti drenažo vamzdelius, kad surinktų skystį ir sumažintų infekcijos riziką, tačiau galiausiai šie vamzdeliai bus pašalinti.
 • Venkite plaukiojimo ir karštųjų vonių, kol chirurgas duos leidimą. Praustis po dušu leidžiama praėjus dviem dienoms po operacijos.
 • Chirurgas pašalins chirurgines siūles per dvi savaites arba Jums bus uždėtos tirpstančios siūlės, kurių šalinti nereikia.
 • Tikėkitės, kad liks randų, tačiau jie paprastai laikui bėgant ištirpsta arba per šešis mėnesius tampa daug šviesesni.
 • Į darbą galite grįžti per septynias-dešimt dienų, o sportuoti galite pradėti po keturių-šešių savaičių.

 

Kodėl turėtumėte atlikti šlaunų pakėlimo operaciją Turkijoje?

Tūkstančiai pacientų iš daugiau nei 140 šalių kasmet atvyksta į Turkiją atlikti gydomųjų ir kosmetinių procedūrų. Turkijoje mūsų chirurgas paprastai atlieka šlaunų pakėlimo operaciją kartu su panašiomis kosmetinėmis operacijomis. Moterys iš viso pasaulio vis dažniau renkasi Turkiją kaip geriausią šlaunų pakėlimo operaciją dėl šių priežasčių:

 • išvystytos ir modernizuotos klinikos (viena iš jų – „Cayra Clinic” Turkijoje)

Nuo 2003 m. Turkijos valdžios institucijos sukūrė daugybę programų, skirtų Turkijos klinikų ir ligoninių finansavimui ir kokybei didinti. Dėl to daugelis klinikų ir ligoninių sėkmingai gavo tarptautinę akreditaciją (JCI), kuri įrodo, kad jos atitinka aukščiausius kokybės standartus. Jos reguliariai atnaujina ir atnaujina medicininę įrangą, kad būtų užtikrintas teisingas ir be klaidų atliekamas gydymas. Todėl kaip moteris, siekianti šlaunų pakėlimo Turkijoje, neturėtumėte labai nerimauti dėl klinikos kokybės ir sąžiningumo, bet būtinai pasirinkite tinkamą – „Cayra Clinic” Turkijoje, kad gautumėte geriausią rezultatą.

 • Greita galimybė gauti paslaugas

Skirtingai nei daugelis kitų pasaulio klinikų, Turkijos klinikos stengiasi išvengti biurokratinių ir „užsikimšusių” grafikų. Kitaip tariant, atvykus į Turkiją, nereikia ilgai laukti, kol bus atliktas šlaunų pakėlimas. Jūsų „Cayra Clinic” koordinatorius pacientams sudaro tikslius tvarkaraščius, todėl jie gali iš karto gauti procedūras be papildomo delsimo.

 • Nebrangūs šlaunų pakėlimo operacijos gydymo paketai

Pigus gydymas yra pagrindinis Turkijos klinikų konkurencinis pranašumas. Medicinos paslaugos Turkijoje yra nepaprastai pigesnės nei Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Ispanijoje ir Prancūzijoje. Be to, palyginti su kitomis šalimis, Turkijoje pigus ir bendras pragyvenimas. Tai apima maisto, transporto ir apgyvendinimo paslaugas.

 • Kvalifikuoti chirurgai:

Turkijos chirurgai ir medicinos personalas dažnai mokosi JAV ir Europos medicinos įstaigose, ypač tie, kurie dirba klinikose ir ligoninėse, aptarnaujančiose tarptautinius pacientus. Norint tapti kvalifikuotu chirurgu, reikia daug laiko ir pastangų, tačiau Turkijos chirurgai greitai tobulina savo patirtį ir įgūdžius, nes ne kartą atlieka šlaunų pakėlimo ir kitas panašias procedūras.

 

 • Socialinės ir aplinkosaugos paslaugos:

„Cayra Clinic” teikia daugybę įdomių ir patrauklių paslaugų už nedidelį mokestį arba visai nemokamai. Be įprastų paslaugų, tokių kaip vertimas žodžiu ir pagalba transportuojant, siūlome ir aukščiausios kokybės paslaugas, kurios konkuruoja su turizmo agentūromis, pavyzdžiui, SPA procedūras, pietus ir ekskursijas po miestą.

 

Dažnai užduodami klausimai:

Ar šlaunų pakėlimo operacija yra saugi?

Šlaunų plastika, kaip ir bet kuri kita operacija, susijusi su tam tikromis komplikacijomis ir galima rizika, tačiau tai yra saugi procedūra, ištirta daugybe tyrimų, kurie įrodė jos veiksmingumą ir džiuginančius rezultatus, ypač kai ją atlieka „Cayra Clinic” Turkijoje chirurgai ekspertai, ir esant tinkamoms indikacijoms.

 

Kada pasirodys šlaunų pakėlimo operacijos rezultatai?

Pirminiai rezultatai pasirodo iš karto po operacijos, o galutiniai rezultatai – po kelių savaičių. Keliais atvejais norimų rezultatų nepavyksta pasiekti po vienos chirurginės procedūros, todėl gali prireikti papildomos operacijos.

 

Kiek laiko liksite ligoninėje po šlaunų pakėlimo operacijos?

Operacijos metu naudojama bendroji anestezija, todėl kitą dieną gali tekti likti ligoninėje, kad gydytojų komanda galėtų stebėti jūsų būklę ir sekti bet kokias su anestezija ar operacija susijusias komplikacijas. Rekomenduojama Turkijoje po šlaunų pakėlimo operacijos pasilikti mažiausiai savaitę.

 

Kada po šlaunų plastikos operacijos galėsite grįžti prie įprastos kasdienės veiklos?

Šis laikotarpis skiriasi priklausomai nuo žmogaus, tačiau daugeliu atvejų, norint grįžti prie įprastos kasdienės veiklos, reikia palaukti 7-14 dienų. Atsigavimo laikotarpiu turėtumėte vengti varginančių pratimų ir bėgiojimo.

 

Ar saugu atlikti šlaunų plastikos operaciją „Cayra Clinic” klinikoje Turkijoje?

Taip, tikrai. Būsite saugiose rankose. Cayra klinikoje gydytojai yra gerai išsilavinę ir draugiškai nusiteikę tarptautinių pacientų atžvilgiu. Be to, „Cayra” klinikoje  yra švarios operacinės ir griežta kokybės politika, užtikrinanti optimalų pacientų pasitenkinimą.

 

Šlaunų pakėlimo operacijos prieš ir po nuotraukos?

Šlaunų pakėlimo prieš ir po nuotraukas galite pamatyti mūsų socialinės žiniasklaidos paskyrose. Be to, galite susisiekti su „Cayra Clinic” koordinatoriais 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir gauti šlaunų pakėlimo atsiliepimus.

 

Ar galite vaikščioti iš karto po šlaunų pakėlimo operacijos?

Iš karto po šlaunų pakėlimo operacijos vaikščioti nerekomenduojama. Praėjus trims dienoms po šlaunų pakėlimo operacijos, galite pradėti atsargiai vaikščioti. Judėjimas yra labai svarbus atsigavimui po operacijos, todėl neturite praleisti ir neaktyvių dienų.

 

Kaip „Cayra” klinika Turkijoje gali jums padėti?

„Cayra Clinic” siūlo puikius paketus tarptautiniams pacientams, kurie ieško pigių ir saugių šlaunų pakėlimo paketų Turkijoje. Jei nerimaujate dėl suglebusios šlaunų odos ir norite išvysti realius pagerėjimus, esame pasirengę jums padėti ir atsakyti į visus klausimus.

Mūsų chirurgai ir medicinos personalas „Cayra Clinic” klinikoje Turkijoje atliko šimtus sėkmingų šlaunų pakėlimo operacijų pacientams iš įvairių pasaulio šalių. Susisiekite su „Cayra Clinic” dabar ir iš karto gaukite nemokamą gydytojo konsultaciją!

KITAS GYDYMAS