fbpx

Turinys

 1. Dalinė rinoplastika 

Pagrindinė priežastis, dėl kurios atsirado dalinė rinoplastikos idėja, – tai pastangos atlikti operaciją labai mažai pažeidžiant natūralią nosies struktūrą, t. y. išsaugoti nosies struktūrą bendrąja prasme. Atliekant mažiau operacijų šio metodo ribose, nosies anatominės savybės pakeičiamos labai nedaug, ir taip pasiekiama rinoplastika.

 

 1. Kas yra dalinė rinoplastika?

Medicininiu požiūriu rinoplastika reiškia nosies nuolatinio formavimo, t. y. estetinio formos pakeitimo, procesą. Kitaip tariant, rinoplastika vadinama estetine nosies operacija. Šiame kontekste dalinės rinoplastikos apibrėžimas reiškia, kad rinoplastika atliekama taip, kad būtų išsaugota nosies struktūra, jos per daug nekeičiant. Nors ši procedūra pastaraisiais metais tapo labai populiari, ji tinka ne visiems pacientams, norintiems estetinės nosies operacijos. Vis dėlto tai yra daug naudingesnis, pranašesnis ir praktiškesnis metodas pacientams, kurie laikomi tinkamais.

 

Atliekant dalinę rinoplastiką, ypač žmonėms, kurių nosies galinė dalis iš priekio yra graži, tačiau iš šono atrodo išlenkta. Ir beveik visiems žmonėms, kuriems anksčiau nebuvo atlikta rinoplastika, apsauginės estetikos taikymas pasirodo esąs tinkamesnis.

 

 1. Kaip atliekama dalinė rinoplastika Turkijoje?

Taikant šį metodą, apsaugomi nosies galiuko ir nugarėlės kaulinių kremzlių raiščių ir membranos sluoksniai. Iš po nosies nugarėlės pašalinama kremzlės ir kaulo struktūra ir atliekamos estetinės nosies korekcijos.

 

 1. Kokie yra skirtumai tarp dalinės rinoplastikos ir kitų rinoplastikos operacijų?

Atliekant dalinę rinoplastiką, nosies struktūra pažeidžiama kuo mažiau ir stengiamasi pasiekti norimą estetinę nosies formą. Tačiau atliekant kitas estetines operacijas paprastai pastebima, kad pažeidžiama natūrali ir tikroji nosies struktūra, o nosies struktūra pakeičiama.

 

Atliekant senąsias nosies plastines operacijas, intervencija paprastai atliekama pažeidžiant po kremzle ir kauline membrana esančius audinius. Atsigavimo laikotarpis po operacijos taip pat užtrunka ilgiau. Tačiau dėl dalinės rinoplastikos pranašumo gijimą ir funkcionalesnį estetinį rezultatą galima pasiekti per daug trumpesnį laiką.

 

 1. Kokios struktūros išsaugomos atliekant dalinę rinoplastiką?

Kaip jau minėta, pastaraisiais metais ši procedūra yra daug labiau pageidaujama atliekant rinoplastiką, nes jos metu sukuriama apsauginė struktūra.

 • Apsaugomas nosies galiukas ir struktūra. Dėl to nepastebima nepageidaujamų situacijų, tokių kaip nelygumai ar nosies nugarėlės griuvimas.
 • Kadangi taikant dalinės rinoplastikos metodą kremzlės poreikis yra labai mažas, nosies kremzlę, vadinamą nosies pertvara, galima išsaugoti labai kokybiškai. Kitaip tariant, nereikia šalinti kremzlės virš šonkaulių ar ausies, kaip ankstesnių operacijų metu.
 • Atliekant daalinę rinoplastikos operaciją, apsaugomas pitangio raištis, kuris užtikrina minkštą ir judrią sritį, esančią nosies viršūnėje. Dėl to nosies viršūnėje išlaikoma judri ir minkšta struktūra.
 • Kadangi apsaugomas slinkties raištis, natūrali nosies sparno išvaizda ir šviesos atspindžiai taip pat nepažeidžiami.
 • Kadangi procedūra atliekama po nosies membrana, nosies raumenys nepažeidžiami, todėl galima labai gerai išlaikyti kvėpavimo funkcijas.
 • Apsaugojus kraujagyslių nervus, procedūrą galima atlikti nejaučiant tokių problemų, kaip tirpimas nosies gale.

 

 1. Dalinės rinoplastikos privalumai

Atliekant dalinę rinoplastiką galima gauti reikšmingų privalumų, palyginti su kitomis rinoplastikos operacijomis.

Šie privalumai;

 • Lengviau ir greičiau pasveikstama.
 • Procedūros metu nosies anatomija pažeidžiama kuo mažiau, o norimą estetinį vaizdą vis tiek galima išgauti.
 • Rečiau pasitaiko tokių problemų kaip mėlynės ir patinimai.
 • Be to, pacientas į darbą gali grįžti per labai trumpą laiką.

 

 1. Profilaktinės rinoplastikos chirurgijos metodai

Atliekant rinoplastikos operaciją yra 2 skirtingos chirurginės technikos – atvira ir uždara.

 

 • Atviruoju rinoplastikos metodu nosies oda pašalinama darant horizontalius pjūvius tarp šnervių. Po to ant nosies galiuko gali susidaryti chirurginė dėmė. Dėl šios priežasties procedūrai neteikiama pirmenybė.

 

 • Tačiau atliekant uždarąją rinoplastiką chirurginiai pjūviai atveriami iš vidinės šnervių pusės. Todėl atliekant uždarąją rinoplastiką nėra galimybės atsirasti matomam pėdsakui. Nors šis metodas šiek tiek sudėtingesnis, jis tapo labiau pageidaujamas, nes sukuriama apsauginė struktūra.

 

 1. Dalinės rinoplastikos kaina

Dalinės rinoplastikos kainos skiriasi priklausomai nuo taikomosios srities. Prieš atliekant aplikaciją atliekama pirminė asmens apžiūra. Tuomet kainos nustatomos pagal sritį, kurioje bus atliekama operacija. Kaina yra itin maža, palyginti su kitomis šalimis. Yra galimybių sudaryti skirtingus išlaidų planus. Vis dėlto tai priklausys nuo gydytojo ir procedūros detalių.

 

 1. Kodėl verta rinktis mus?

„Cayra” klinikoje mūsų gydytojai specialistai, turintys galimybę naudotis modernia įranga, reikalinga geriausiam įmanomam rezultatui pasiekti, atlieka operaciją beveik neskausmingai ir greitai atsigauna.

 

 1. Dažniausiai užduodami klausimai
 2. Ar yra kokia nors rizika atliekant dalinę rinoplastiką?

Nėra jokios didelės ar tiesioginės rizikos ar komplikacijų, susijusių su šiuo procesu.

 

 1. Ar gydytojai Turkijoje kalba angliškai?

Dauguma gydytojų Turkijoje kalba angliškai arba turi asistentą, kuris padeda susikalbėti.

 

 1. Ar atliekant dalinę rinoplastiką Turkijoje reikia turėti palydovą?

Galite atsivežti palydovą arba pasirinkti dirbti su mūsų komanda, kuri padės jums viso proceso metu.

 

 1. Kiek laiko užtrunka dalinės rinoplastikos  operaciją Turkijoje?

Paprastai mūsų profesionalūs gydytojai „Cayra” klinikoje procedūrą baigia per valandą. Visa kelionė trunka apie 3-6 dienas.

 

 1. Ar įsigijus paketą reikia už ką nors papildomai mokėti?

Viskas, kas įtraukta į paketą, bus nemokama. Jums gali tekti iš savo kišenės sumokėti už kitus mokesčius, pavyzdžiui, už maistą ir pramogas.

 

 1. Kokie yra susisiekimo būdai Turkijoje?

Mes paimame jus iš oro uosto savo VIP automobiliu ir nuvežame į viešbutį, o iš viešbučio nuvežame į kliniką.

KITAS GYDYMAS