fbpx

Erekcijos sutrikimai

Table of Contents

Erekcijos disfunkcija, sutrumpintai vadinama ED, yra dažna problema, su kuria susiduria suaugę vyrai visame pasaulyje. Negydoma ji gali turėti rimtą poveikį psichinei asmens sveikatai dėl nepatenkinamo lytinio pajėgumo, o tai gali turėti įtakos ir sveikam santuokiniam gyvenimui. „Cayra“ klinika Turkijoje siūlo erekcijos disfunkcijos operaciją už prieinamą kainą, todėl tai yra puikus pasirinkimas ieškantiems medicininės pagalbos. Ši būklė yra labai dažna ir gali būti sėkmingai gydoma įvairiais būdais, įskaitant operaciją. Jei jūs arba jūsų pažįstamas asmuo jaučia ED simptomus, nedvejodami kreipkitės medicininės pagalbos.

 

Kas yra erekcijos disfunkcija ir kam ji turėtų rūpėti?

Erekcijos disfunkcija apibrėžiama kaip nuolatiniai sunkumai pasiekti ar išlaikyti erekciją, kad būtų galima patenkinti lytinius poreikius. Svarbiausias žodis čia yra „reguliariai”. Normalu, kad vyrams kartais kyla problemų su erekcija, bet kai sėkminga erekcija tampa labiau išimtimi nei taisykle, arba kai jos apskritai nebėra, tai yra ED ir gali būti ženklas, kad viduje vyksta kažkas negero. Kai kuriais atvejais tai yra priežastis arba būklė, dėl kurios galite kažką padaryti. Priežasties pašalinimas (jei tai vaistai, narkotikai, kuriuos vartojate visuomenėje, viršsvoris, rūkymo įprotis, kurio bandote atsikratyti, ar toksiški santykiai) gali padėti išspręsti jūsų ED be jokio gydymo. Tai gali būti taip paprasta. Priežasties (jei tai hormonų, depresijos ar nerimo problema) gydymas reikalauja šiek tiek daugiau laiko ir pastangų, bet yra to vertas. Gydant pagrindinę problemą, jūsų ED gali labai pagerėti arba visiškai išnykti, ir jums nereikės vartoti erekcijos sutrikimus sukeliančių vaistų, tokių kaip sildenafilis (Viagra) ar tadalafilis (Cialis). Tačiau kartais ED sukelia įvairių priežasčių derinys. Sustabdžius vieną priežastį arba gydant kitą, ED gali visiškai neišsispręsti, jei yra ir kitų veiksnių. Tokiais atvejais gydytojas norės įsigilinti ir išsiaiškinti, kas vyksta.

 

Kokios yra išgydomos erekcijos disfunkcijos priežastys?

Pirmiausia yra „grįžtamosios” ED priežastys. Tai priežastys, kurias galima sustabdyti, pavyzdžiui, vaistai, kurie sukelia šalutinį ED poveikį, cigaretės, narkotikai ar alkoholis. Erekcijos sutrikimus taip pat gali sukelti antsvoris, patiriamas stresas ar santykių sunkumai. Nors šias priežastis sunkiau pašalinti, jei galite sumažinti savo svorį, sumažinti stresą arba rasti būdų, kaip išspręsti santykių sunkumus, tikėtina, kad ED išnyks.

Yra ir kitų erekcijos sutrikimo priežasčių, kurios yra „gydomos”. Tai būklės, kurių negalima išgydyti atliekant erekcijos disfunkcijos operaciją Turkijoje (pavyzdžiui, hormonų pusiausvyros sutrikimai, depresija, nerimas, padidėjęs cholesterolio kiekis), tačiau gydant jas galima pagerinti jų būklę, o kartu dažnai pagerėja ir jų sukeltas ED.

 

Kaip sužinoti, ar turiu erekcijos sutrikimų?

Erekcijos sutrikimas gali pasireikšti kaip pavienis atvejis arba kartu su kitomis seksualinės disfunkcijos formomis, tokiomis kaip priešlaikinė ejakuliacija, anorgazmija (sunkumai pasiekti orgazmą) arba mažas lytinis potraukis. Yra keletas erekcijos sutrikimo priežasčių: nuo psichologinių (stresas, depresija ar nerimas dėl veiklos) iki fizinių (varpos sveikata, testosterono lygis ar širdies ir kraujagyslių sistemos sveikata).

 

Ar amžius gali turėti įtakos erekcijos sutrikimams?

Erekcijos sutrikimus ne visada lemia didėjantis amžius, ir jie retai pasireiškia pavieniui. Tiesą sakant, ji dažnai būna susijusi su viena ar keliomis pagrindinėmis sveikatos būklėmis, apie kurias vyras gali net nežinoti, sako gydytojai. Ypač aukštas kraujospūdis, širdies ligos ir nerimas ar depresija gali prisidėti prie erekcijos sutrikimo simptomų.

 

Kokie yra erekcijos disfunkcijos gydymo būdai?

  • Ved (vakuuminis erekcijos prietaisas)

Dažnai vadinamas varpos pompa, ved veikia rankiniu būdu siurbdamas kraują į varpą. Kai erekcija susiformuoja, prie varpos pagrindo uždedamas įtempimo žiedas, kuris padeda išlaikyti erekciją apie 30 minučių. Nors daugeliui vyrų nepatinka įsiurbimo ir žiedo suspaudimo koncepcija erekcijai gauti ir palaikyti, tai yra patikima galimybė, kuri daugeliui porų padeda atkurti erekcijos funkciją be vaistų.

  • Testosterono pakeitimas

Erekcijos sutrikimus dažniausiai sukelia laikinas stresas arba lėtinės širdies ir kraujagyslių ligos, dėl kurių sumažėja kraujo pritekėjimas į varpą. Tačiau, gydytojų teigimu, mažas testosterono kiekis gali prisidėti prie problemų formuojant ir palaikant erekciją. „Cayra“ klinikoje dirbantis gydytojas gali padėti Jums suprasti, ar Jūsų testosterono kiekis yra mažas ir ar pradėtas gydymas testosteronu gali padėti sušvelninti Jūsų ED simptomus. Nors pakaitinis testosteronas nerekomenduojamas kaip pirmos eilės, vienintelis erekcijos disfunkcijos gydymo būdas, jūsų gydytojas „Cayra“ klinikoje gali jį rekomenduoti arba išbandyti kartu su kitu ED gydymo būdu, priklausomai nuo jūsų individualaus simptomų profilio.

  • Šlaplės žvakutė

Intrauretralinis gydymas apima mažos vaisto granulės įvedimą į varpos galiuką. Taikant šią terapiją, erekcija susiformuoja tik po maždaug 10 minučių ir gali trukti nuo 30 iki 60 minučių, tačiau šlaplės žvakutės naudojimo šalutinis poveikis gali būti deginimo pojūtis arba labai nedidelis kraujavimas iš varpos galiuko.

  • Penio injekcijos

Nors tai visuotinai bauginanti sąvoka, varpos injekcijos apima vaistus, kurie pagerina varpos kraujotaką daug geriau nei geriamosios alternatyvos. Vaistas sušvirkščiamas į varpos pagrindą naudojant labai mažą adatą. Tai, žinoma, yra savarankiška injekcija, nors mes įprastai mokome pacientus tinkamos technikos ir pirmąją injekciją atliekame klinikoje.

  • Penio implantas

Varpos implantas apima 30-45 minučių trukmės chirurginę procedūrą, kurios metu į varpos erekcijos kameras įdedamas vandens pagrindo prietaisas, leidžiantis patikimai kontroliuoti, kada tiksliai ir kiek ilgai trunka erekcija. Gydytojai teigia, kad tai yra artimiausia esama galimybė išgydyti erekcijos sutrikimus. Varpos implantas susijęs su trumpa chirurgine procedūra, todėl tai, ar norite arba galite atlikti šią procedūrą, gali būti lemiamas veiksnys, lemiantis, ar tai jums tinkama galimybė. Vyrai, kurie pasirenka implantą, didžioji dauguma (daugiau nei 90 % vyrų ir jų partnerių) teigia esantys labai patenkinti.

 

Kaip atliekamas erekcijos disfunkcijos gydymas Turkijoje?

Erekcijos disfunkcijos gydymas Turkijoje yra vienas iš perspektyviausių ir veiksmingiausių šios būklės gydymo būdų. Sėkmingiausias erekcijos sutrikimų gydymas Turkijoje – V tipo fosfodiesterazės inhibitoriai, t. y. geriamosios tabletės. V tipo pd inhibitoriai yra labai naudingi erekcijos disfunkcijos gydymui ir pasižymi dideliu sėkmės rodikliu. Daugiausia naudos teikia ED, susijusiai su nugaros smegenų sutrikimais ar sužalojimais ir cukriniu diabetu. Vieni iš populiariausių vaistų nuo ED yra sildenafilis, avanafilis, vardenafilis ir tadalafilis, kurie davė patenkinamų rezultatų.

 

Koks atsigavimo laikotarpis po erekcijos disfunkcijos gydymo?

Atsigavimas po erekcijos disfunkcijos gydymo priklauso nuo problemos priežasties, apimties ir taikomo gydymo pobūdžio. Atsigavimas po chirurginių procedūrų gali trukti nuo kelių savaičių iki metų ir skiriasi priklausomai nuo žmogaus. Be to, kiti gydymo būdai mano padeda palengvinti simptomus, tinkamai valdant erekcijos disfunkciją, tačiau visiškai išgydyti būklę ne visada įmanoma. Vis dėlto naujausi tyrimai rodo, kad erekcijos disfunkciją galima pakeisti kruopščiu ilgalaikiu gydymu ir tai gali užtrukti maždaug penkerius metus.

 

Kiek kainuoja erekcijos disfunkcijos gydymas Turkijoje?

Turkijoje erekcijos disfunkcijos gydymas kainuoja nuo 1000 iki 2500 JAV dolerių. Erekcijos sutrikimų gydymas Turkijoje atliekamas keliose SAS, JCI, TEMOS sertifikuotose ligoninėse, įskaitant „Cayra” kliniką.

 

Kokie veiksniai daro įtaką erekcijos disfunkcijos gydymo kainai Turkijoje?

Erekcijos disfunkcijos gydymo kaina Turkijoje turi skirtingas įtraukimo ir neįtraukimo sąlygas. Erekcijos disfunkcijos gydymo Turkijoje paketo kainą paprastai sudaro visos išlaidos, susijusios su paciento išlaidomis prieš ir po operacijos. Į išsamią erekcijos disfunkcijos gydymo Turkijoje paketo kainą įeina tyrimų, operacijos, vaistų ir eksploatacinių medžiagų išlaidos. Ilgesnis buvimas ligoninėje, šalutinis poveikis po operacijos arba nauja diagnozė taip pat gali turėti įtakos bendroms erekcijos disfunkcijos gydymo Turkijoje išlaidoms.

 

Ar erekcijos disfunkcija išgydoma?

Taip. Tai, kas vyksta miegamajame, paprastai lieka miegamajame, išskyrus vieną svarbią išimtį – kai ten nesiseka. Kalbant apie lytinę sveikatą, erekcijos sutrikimai (ED) yra dažniausia problema, dėl kurios vyrai kreipiasi į savo gydytoją, urologą, besispecializuojantį vyrų sveikatos srityje „Cayra” klinikoje Turkijoje. Dažniausiai vyrams paskiriami geriamieji vaistai, pavyzdžiui, „mėlynoji piliulė” arba viena iš artimų jos alternatyvų. Tačiau ED gydymas nebūtinai turi prasidėti ir baigtis geriamaisiais vaistais, kurie gali sukelti nepageidaujamą šalutinį poveikį. Be to, kai kuriems vyrams šiuos vaistus vartoti nesaugu, įskaitant tuos, kurie serga sunkiomis širdies ligomis / širdies nepakankamumu ar turi žemą kraujospūdį, taip pat tuos, kurie vartoja nitratinius vaistus krūtinės skausmui gydyti. Galiausiai, kai kuriems vyrams šie vaistai dažnai apskritai neveikia. Dėl šių priežasčių konsultacija „Cayra” klinikoje yra geriausia išeitis. Mes visada esame čia, kad padėtume jums visam laikui išgydyti erekcijos sutrikimus be jokių galimų komplikacijų ateityje.

 

Ar erekcijos disfunkcija yra nuolatinė?

Ne, erekcijos sutrikimai nėra nuolatiniai. Ją galima nesunkiai išgydyti taikant erekcijos disfunkcijos gydymą „Cayra” klinikoje ir pasiekti džiuginančių rezultatų.

 

Kiek dienų reikia, kad pasveiktumėte po erekcijos sutrikimų gydymo Turkijoje?

Išrašytas iš ligoninės, pacientas turi dar 20 dienų pasilikti šalyje, kad visiškai pasveiktų. Per šį laiką pacientui atliekami medicininiai tyrimai ir konsultacijos. Taip siekiama įsitikinti, kad gydymas buvo sėkmingas ir pacientui saugu grįžti.

 

Kurie Turkijos miestai yra geriausi erekcijos disfunkcijos gydymo procedūrai Turkijoje?

Stambulas ir Antalija yra geriausi Turkijos miestai. „Cayra“ klinika Turkijoje turi savo biurus šiuose dviejuose miestuose, kad mūsų pacientai galėtų patirti įsimintinų turizmo įspūdžių ir kartu puikiai atlikti erekcijos disfunkcijos gydymo Turkijoje procedūrą.

 

Kurie geriausi gydytojai Turkijoje siūlo erekcijos sutrikimų gydymą?

„Cayra” klinikoje Turkijoje dirba keli profesionalūs gydytojai, kurie gali konsultuoti pacientus, kuriems reikalingas erekcijos sutrikimų gydymas Turkijoje.

 

Kiek dienų reikia praleisti ligoninėje gydant erekcijos sutrikimus Turkijoje?

Vidutinė buvimo ligoninėje trukmė po erekcijos disfunkcijos gydymo Turkijoje yra apie 1 dieną, kad būtų tinkamai prižiūrima ir stebima. Šis etapas svarbus siekiant užtikrinti, kad pacientas gerai sveiksta ir yra kliniškai stabilus. Per šį laiką atliekami keli tyrimai, kol pacientas laikomas tinkamu išrašyti.

 

Kodėl verta rinktis „Cayra” kliniką erekcijos disfunkcijos gydymui Turkijoje?

Turkijos ligoninės laikosi Joint Commission International (JCI), kuri yra pagrindinė sveikatos priežiūros akreditavimo įstaiga šalyje, nustatytų kokybės standartų, ir „Cayra” klinika Turkijoje yra viena iš tokių klinikų. „Cayra“ klinika užtikrina aukščiausios kokybės medicininę priežiūrą ir griežtai laikosi akreditacijos įstaigos nustatytų tarptautinių standartų. Šie standartai yra pagrindas ligoninėms atitikti tarptautinius sveikatos priežiūros standartus ir sutelkti dėmesį į sveikatos priežiūros paslaugų kokybę bei pacientų saugą. Pagal standartus reikalaujama nuolat stebėti kritinius įvykius ir parengti išsamų koregavimo veiksmų planą kokybei užtikrinti. Turkijoje esančioje „Cayra” klinikoje naudojame naujausias šiuolaikinės medicinos technologijas, atitinkančias klientų reikalavimus, kad užtikrintume jus labiausiai tenkinančius rezultatus su puikiu rezultatu. „Cayra“ klinikoje visi mūsų gydytojai yra baigę prestižiškiausius Turkijos ir Europos universitetus visame pasaulyje. Jie turi pakankamai patirties, kad užtikrintų, jog gausite geriausius rezultatus prieš kliento lūkesčius. Į savo pacientų pasitenkinimą žiūrime labai rimtai, todėl gydytojai atlieka tolesnius tyrimus po operacijos, kad užtikrintų, jog jūsų būklė būtų visiškai gera net ir grįžus į savo šalį. Užsisakykite vizitą „Cayra” klinikoje dabar ir būsite laimingi baigę erekcijos disfunkcijos gydymą Turkijoje.

Galite apsilankyti mūsų tinklaraščio puslapyje, kur rasite daugiau informacijos apie žvairumo  operaciją.

OTHER TREATMENTS