fbpx

Skrandžio šuntavimas

Gastric Bypass

Skrandžio šuntavimas

Skrandžio šuntavimas – tai svorio mažinimo medicininė procedūra, kuri reguliariai atliekama pacientams, negalintiems numesti per didelio svorio pakeitus gyvenimo būdą ir sportuojant. „Cayra” klinikoje atliekame skrandžio apylankos operacijas, padedančias gydyti nutukimą ir su juo susijusias ligas. Šios procedūros metu skrandis sumažinamas ir apeinama dalis virškinamojo trakto, todėl sumažėja suvartojamo maisto kiekis ir pasikeičia tai, kaip organizmas pasisavina maistines medžiagas energijai gauti. Dėl to sumažėja apetitas ir padidėja sotumo jausmas, galiausiai pagerėja organizmo gebėjimas pasiekti sveiką svorį.

Turinys paslėpti

Kodėl atliekama skrandžio operacija?

Nepaisant to, kad daugeliui žmonių iš pradžių gali pasirodyti, kad bariatrinių medicininių procedūrų išlaidos yra neprotingos, užsitęsusios išlaidos dėl apkūnumo yra daug didesnės. Pirmiausia jie sprendžia su pilvo pūtimu susijusius sunkumus, kuriuos sunku ištverti, ir bandė naudoti visus nesaugius vaistus, tačiau nerado išeities. Todėl jiems reikia galingo gydymo, kuris padėtų jiems atsikratyti itin didelio apkūnumo ir su juo susijusių problemų. Antra, jie nesusiduria su jokiais rimtais svorio sukeltais sunkumais, tačiau yra susirūpinę dėl laiko progresavimo ir senėjimo. Tam tikru momentu jie turėtų valdyti šiuos sunkumus. Skrandžio medicininė procedūra atliekama tam, kad padėtų jums numesti daug svorio ir sumažintų galimų pavojingų su svoriu susijusių sveikatos problemų, įskaitant:

  1. Išeminę ligą ir insultą
  2. Hipertenzija
  3. Poilsio apnėja
  4. 2 tipo cukrinis diabetas
  5. Nealkoholinė riebalinių kepenų liga (NAFLD) arba nealkoholinis steatohepatitas (NASH)

Pagrindiniai skrandžio apylankos procedūrų tipai

Skrandžio juosta

Skrandžio juosta – tai juosta, kuri apjuosia skrandį ir viršuje suformuoja nedidelę kišenę. Šiai kišenei užpildyti reikia mažiau maisto, todėl nereikia tiek daug valgyti, kad pasijustumėte sotūs. Juosta yra susijusi su mažu įtaisu, įtaisytu po oda. Taip yra tam, kad juostą būtų galima pritvirtinti po medicininės procedūros. Paprastai juosta įdomiai fiksuojama maždaug nuo 4 iki maždaug pusantro mėnesio po medicininės procedūros. Tai atliekama į įtaisą įleidžiant sūraus vandens, naudojant adatą, kuri pateko per odą. Paprastai tam nereikia jokių raminamųjų vaistų.

Skrandžio šuntavimas

Skrandžio apylankos operacija – tai tokia operacija, kai atsargiai naudojant sąvaržėles aukščiausiame skrandžio taške padaroma nedidelė kišenė. Tada kišenė sujungiama su Jūsų mažąja virškinimo sistema, praleidžiant pagrindinę galimybę (apeinant) likusią skrandžio dalį. Tai reiškia, kad reikia mažiau maisto, kad jaustumėtės sotūs, ir iš suvalgyto maisto sulaikysite mažiau kalorijų.

Roux-en-Y (roo-en-wy) skrandžio šuntavimas

Ši procedūra yra žinomiausia skrandžio apylankos procedūra. Ši medicininė procedūra paprastai nėra grįžtamoji. Ji veikia mažinant maisto kiekį, kurį galite suvalgyti vienu prisėdimu, ir mažinant maisto papildų sulaikymą. Specialistas perpjauna aukščiausią skrandžio tašką, atribodamas jį nuo likusios skrandžio dalies. Vėliau atsiradusi kišenė yra maždaug pekano riešuto dydžio ir joje gali tilpti maždaug uncija maisto. Maistas aplenkia didžiąją dalį skrandžio ir pirminį mažosios virškinimo sistemos segmentą ir patenka tiesiai į mažosios virškinimo sistemos centrinę dalį.

Rankovinis skrandžio apėjimas

Atliekant rankovinę skrandžio apeigą pašalinamas didžiulis skrandžio gabalas, todėl jis yra daug kuklesnis nei anksčiau. Tai reiškia, kad negalėsite valgyti tiek, kiek galėjote prieš medicininę procedūrą, ir greičiau jausitės sotūs.

Vidinis skrandžio balionas

Vidinis skrandžio pripučiamasis balionas yra subtilus balionas, pripildytas oro arba sūraus vandens, kuris yra įstatytas į skrandį, naudojant ploną cilindrą, perduodamą per gerklę (vadinamąją gastroskopiją).

Tai reiškia, kad negalėsite reikalauti ar valgyti tiek daug, kol pasijusite sotūs. Tačiau tai tik trumpalaikė priemonė, ir pripučiamas skrandis paprastai paliekamas ne ilgiau kaip pusę metų.

Ko turėčiau tikėtis prieš skrandžio apylankos procedūrą?

Prieš medicininę procedūrą susitiksite su keliais medicinos priežiūros specialistais, pavyzdžiui, internistu, dietologu, terapeutu arba gydytoju ir bariatrijos specialistu. Internistas gaus informacijos apie Jūsų klinikinę anamnezę, atliks išsamų faktinį tyrimą ir paprašys atlikti kraujo tyrimus. Jei rūkote, Jums gali būti naudinga nutraukti rūkymą. Išorinis ryšys ne vėliau kaip likus pusantro mėnesio iki medicininės procedūros. Dietologas supras, ką ir kiek iš tikrųjų norėsite valgyti ir gerti po medicininės procedūros, ir padės Jums pasiruošti, kaip pasikeis Jūsų gyvenimas po medicininės procedūros. Specialistas arba analitikas gali Jus apklausti, kad patikrintų, ar esate pasirengęs susidoroti su svorio mažinimo medicininių procedūrų sunkumais. Specialistas informuos Jus apie medicininę procedūrą, įskaitant tai, kaip ją planuoti ir kokių tolesnių veiksmų Jums reikės. Šie medicinos priežiūros specialistai taip pat paskatins jus tapti dinamiškesniais ir imtis gero mitybos plano, kai atliekama medicininė procedūra. Jei prieš medicininę procedūrą būsite geriau pasirengę ir gliukozės, kitaip vadinamos gliukoze, kiekį kraujyje priartinsite prie įprasto, tai gali sumažinti su medicinine procedūra susijusių problemų tikimybę. Kai kurios svorio mažinimo medicininės procedūros programos turi grupes, į kurias galite kreiptis po medicininės procedūros, kad padėtų spręsti klausimus, susijusius su medicinine procedūra, ir suteikti paramą.

Ko turėčiau tikėtis po skrandžio apylankos procedūros?

Po medicininės procedūros turėtumėte pailsėti ir atsigauti. Pasivaikščiojimas ir judėjimas po namus gali padėti Jums greičiau atsigauti. Pradėkite palaipsniui ir laikykitės medicinos priežiūros specialisto rekomendacijų, kokį kruopštų darbą galite saugiai atlikti. Kai jausitės geriau, pridėkite daugiau realaus darbo. Po medicininės procedūros tikriausiai jums bus pradėtas skysčių vartojimo režimas. Po kurio laiko pereisite prie švelnaus valgymo režimo, apimančio tokius maisto šaltinius kaip varškė, jogurtas ar sriuba. Ilgainiui ateityje pradėsite valgyti stiprias maisto rūšis. Jūsų medicininės priežiūros specialistas jums praneš, kokių maisto rūšių ir gaiviųjų gėrimų galite valgyti, o kokių turėtumėte vengti. Turėtumėte valgyti nedideles vaišes ir gerai sukramtyti maistą. Padėtų, jei priimtumėte mitybos patobulinimus NIH išorinis ryšys, kuriuos rekomenduoja jūsų medicinos priežiūros specialistas, užtikrindamas, kad gaunate pakankamai maistinių medžiagų ir mineralų.

Kiek svorio galiu tikėtis numesti po skrandžio apylankos procedūros?

Kiek svarų asmenys netenka po svorio mažinimo procedūros, priklauso nuo asmens ir nuo medicininės procedūros rūšies. Vieno tyrimo metu nustatyta, kad po vienerių metų asmenys, kuriems buvo atlikta pritaikoma skrandžio juosta, skrandžio rankovė ir skrandžio apėjimas, numetė nuo 38 iki 87 kilogramų. Apskritai žmonės turėjo daugiau sunkumų praėjus mėnesiui po medicininės procedūros. Daugelis žmonių ilgainiui susigrąžino šiek tiek svorio, tačiau ši suma paprastai buvo nedidelė, palyginti su jų pagrindiniu svorio netekimu.

Atsigavimo laikas po skrandžio operacijos

Dauguma bariatrinių operacijų atliekamos naudojant laparoskopines medicinos procedūrų strategijas. Dėl nedidelių pjūvių, kurie atliekami šių sistemų metu, pagrindinis sveikimo procesas paprastai trunka ne ilgiau kaip 2-3 dienas. Esant papildomiems sudėtingiems atvejams, gali tekti ilgiau pasilikti skubios pagalbos klinikoje, kad jūsų būklę iš tiesų apžiūrėtų jūsų pirminės sveikatos priežiūros gydytojas. Priklausomai nuo medicininės procedūros rūšies, išvykę iš skubios pagalbos klinikos turėtumėte ilsėtis nuo 3 iki 5 savaičių. Vėliau galėsite vėl pradėti įprastą gyvenimą.

Kada galima praustis po skrandžio operacijos Turkijoje?

Tai priklauso nuo jūsų procedūros, tačiau dažniausiai praėjus 48 valandoms po procedūros galite praustis. Tačiau jums neleidžiama maudytis vonioje. Tam turėtumėte laukti maždaug kelias savaites.

Kaip įveikti skausmą po skrandžio operacijos?

Atminkite, kad susidūrėte su medicinine procedūra. Jums šiek tiek skaudės, ypač dėl pjūvių. Vis dėlto per pirmąsias tris dienas jis susilpnės. Jūsų pirminės sveikatos priežiūros gydytojas, prieš išleisdamas jus į namus, išrašys kelis skausmą malšinančius vaistus. Pagrindinis klausimas yra neleisti, kad jūsų būsena taptų siaubingas.

Kiek kainuoja skrandžio operacija Turkijoje?

Palyginti su kitomis šalimis, kaina yra labai maža. Yra galimybių kiekvienam išlaidų planui. Vis dėlto tai priklausys nuo jūsų gydytojo ir procedūros detalių.

Galite apsilankyti mūsų tinklaraščio puslapyje, kur rasite daugiau informacijos apie skrandžio operaciją.

Dažnai užduodami klausimai

Kokio amžiaus turite būti, kad galėtumėte pasidaryti skrandžio operaciją

Kalbant apie paciento diferenciacijos laikotarpį ir amžių, du susirinkimai nėra skatinami atlikti svorio mažinimo medicinines procedūras.

  • Pagrindinis susirinkimas yra jaunimas, iš esmės, visi jaunesni nei 14 metų asmenys, kurie dar nepraėjo paauglystės amžiaus. Be to, jaunesnius nei 18 metų pacientus specialistai vertina atsargiai ir pasirenka paskutinį pasirinkimą pagal jų bendrą fizinę ir psichinę būklę.
  • Kita grupė – vyresni nei 65 metų asmenys, kurie yra labiau pažeidžiami dėl savo universalumo ir bendros savijautos.

Per kiek laiko galima grįžti į darbą po skrandžio operacijos?

Dažniausiai skrandžio rankovės medicininės procedūros ir skrandžio apeigos pacientams grįžti į darbą reikia pusmečio. Pacientai gali jaustis gana gerai ir pasiruošę grįžti į darbą, maždaug po mėnesio Bet kuriuo atveju konkretus sveikimo terminas prieš grįžtant į darbą priklauso nuo medicininės procedūros rūšies ir jūsų organizmo reakcijos į ją.

Ar skrandžio operacija yra kenksminga?

Jos nėra kenksmingos. Priešingai.

Kam reikalinga skrandžio operacija?

Tiesą sakant, tai priklauso nuo paciento. Tačiau galite nuspręsti ją taikyti net ir kaip standartinį gydymą, skirtą su kosmetinėmis problemomis susijusioms problemoms spręsti.

Ar skrandžio apylankos procedūra kelia pavojų?

Ji neturi jokios rizikos.

Ar skrandžio apylankos procedūra yra skausminga?

Tai nėra skausminga procedūra. Prieš procedūrą procedūros vietos nuskausminamos injekcijos pagalba.

Kiek seansų prireikia, kad procedūra būtų atlikta?

Atliekant skrandžio chirurgijos procedūrą, visa procedūra gali būti baigta per vieną dieną arba kelias valandas, priklausomai nuo asmens sveikatos poreikių. Sesijos gali būti atliekamos nuo 1 iki 2 savaičių vienas nuo kito.

Ką galiu veikti laukdamas skrandžio operacijos Turkijoje?

Laukdami procedūros galite mėgautis istorinėmis Turkijos vietomis ir paplūdimiais.

Kokie yra skrandžio operacijos Turkijoje privalumai?

„Cayra” klinikoje Turkijoje derinama sveikata ir turizmas. Taip pat siūlome gydytojus ekspertus už prieinamas kainas, palyginti su kitomis šalimis. jų kainos siekia 3000-5000 eurų.

Ką turėčiau pasiruošti / susipakuoti prieš kelionę į Turkiją?

Priklausomai nuo jūsų šalies taisyklių, jums gali prireikti vizos. Taip pat verta susipakuoti tinkamus drabužius viešnagei Turkijoje.

Kur galiu apsistoti laukdamas skrandžio operacijos Turkijoje?

Galite apsistoti penkių žvaigždučių viešbučiuose. Mes jums rezervuosime kambarį prieš atvykstant į Turkiją.

Ar gydytojai Turkijoje kalba angliškai?

Dauguma gydytojų Turkijoje kalba angliškai arba turi asistentą, kuris padeda susikalbėti.

Ar atliekant skrandžio operaciją Turkijoje man reikia pasiimti palydovą?

Galite atsivežti palydovą arba pasirinkti dirbti su mūsų komanda, kuri padės jums viso proceso metu.

Ar reikia už ką nors papildomai mokėti, kai įsigyju paketą?

Viskas, kas įtraukta į paketą, bus nemokama. Už kitus mokesčius, pavyzdžiui, maistą ir pramogas, gali tekti mokėti iš savo kišenės.

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree