fbpx

Viršutinių vokų operacija (Blefaroplastika)

Turinys

Upper Eyelid Surgery Blepahroplasty

Viršutinių vokų operacija Turkijoje

Kokių rezultatų galite tikėtis? Ar verta? Susisiekite su „Cayra” klinika dabar!

Jei svarstote apie viršutinių vokų operaciją Turkijoje, tikriausiai norite sužinoti, kokių rezultatų galite tikėtis ir ar verta atlikti šią procedūrą, kad akys atrodytų gaiviau. „Cayra” klinikoje  mūsų patyrę plastikos chirurgai gali pasiūlyti palyginti lengvą atsigavimą ir įspūdingus rezultatus. Susisiekite su mumis dabar, kad sužinotumėte daugiau apie viršutinių vokų operaciją ir susitartumėte dėl konsultacijos su mūsų komanda.

 

Kaip atrodo viršutinių vokų operacija?

Prieš viršutinių vokų operaciją  jums bus taikoma vietinė nejautra, kad nejaustumėte diskomforto dėl bendrosios anestezijos. Blefaroplastika yra palyginti greita ir neskausminga procedūra. Naudodamas specialiai sukurtus instrumentus, jūsų gydytojas „Cayra” klinikoje tiksliai suformuos jūsų vokus pagal unikalią jų struktūrą ir formą. Po procedūros „Cayra” klinikos chirurgas susiūs chirurginius pjūvius ištirpinamomis siūlėmis ir pateiks jums priežiūros po procedūros instrukcijas. Jei delsite atlikti vokų operaciją  po to, kai jūsų vokai bus labai (o ne vidutiniškai) nusileidę, tikėtina, kad matysite ryškesnius pokyčius, kurie gali neatitikti kitų jūsų veido bruožų. Tokiais atvejais vyresnio amžiaus pacientai gali rinktis papildomas procedūras, pavyzdžiui, veido patempimą, kad kiti veido bruožai derėtų su akių vokų operacijos išvaizda.

 

Kokio amžiaus turėčiau pagalvoti apie viršutinių vokų operaciją?

Apie 91 proc. pacientų, kuriems atliekama vokų operacija, yra vyresni nei 40 metų. Daugiau nei pusė iš jų yra vyresni nei 55 metų amžiaus. Kai kurie asmenys, kurių akių vokai natūraliai užkritę, nusprendžia pasidaryti vokų operaciją. Blefaroplastiką galite pasidaryti bet kada. Tačiau jei jos siekiate dėl senėjimo, geriausių rezultatų paprastai pasieksite sulaukę 40 metų.

 

Kaip atliekama viršutinių vokų operacija ?

Viršutinių vokų operacija yra įprasta kosmetinės chirurgijos procedūra, kuri gali trukti vos valandą arba net tris valandas, priklausomai nuo to, kokia sritis ar sritys yra tvarkomos. Viršutinių vokų operacijos metu „Cayra” klinikos gydytojas pašalins odos ir riebalų perteklių aplink akis ir akių vokus. Cayra klinikoje dirbantis gydytojas taip pat gali sutraukti raumenis, kad pakeistų akių vokų formą. Jei jus vargina suglebusi ar perteklinė oda, akių vokų operacija gali būti puiki išeitis.

 

Ar esu tinkamas kandidatas akių vokų operacijai?

Turkijoje atliekama vokų operacija, kurios metu nuo voko pašalinama nedidelė odos dalis, todėl vokas tampa stangresnis ir apsaugomas nuo suglebimo. Po to pacientai atrodo linksmesni ir žvalesni. Jei jus vargina blefaroptozė arba vokų nusileidimas dėl raumenų silpnumo, esate tinkamas kandidatas blefaroplastikai. Akių vokų operacija taip pat gali būti naudinga, jei jus vargina paburkusios akys, sunkūs maišeliai po akimis ir odos ar riebalų perteklius aplink akių vokus. Ar vokų plastika jums tinka, nustatys „Cayra” klinikos gydytojas, asmeninės konsultacijos metu ištyręs jūsų odą, veidą ir akių vokus.

 

Kiek kainuoja akių vokų operacija Turkijoje?

Vidutinė akių vokų operacijos kaina Turkijoje yra 1500 eurų. Maloniai prašome kreiptis į „Cayra” kliniką Turkijoje, kad pasiteirautumėte ir galėtumėte gauti papildomų nuolaidų užsakant pilną paslaugų paketą.

 

Ar verta atlikti vokų operaciją Turkijoje?

Taip, dauguma pacientų sutinka, kad vokų operacija Turkijoje buvo verta savo kainos ir  yra įvertinta 95 %. Pacientai įvardija šias savo pasitenkinimo procedūra priežastis:

 • Akių vokų operacija yra palyginti nebrangi procedūra. Procedūros kaina yra vidutinė, palyginti, pavyzdžiui, su veido patempimo operacija.
 • Procedūra suteikia reikšmingą, dėmesio vertą išvaizdos pagerėjimą. Pacientai atrodo žvalesni, atviresni ir gyvybingesni, o rezultatus mato kiekvieną kartą, kai pamato savo atspindį veidrodyje.
 • Atsigavimas trunka trumpai ir yra labai lengvas.
 • Kai kuriems pacientams viršutinio voko pakėlimas pagerina regėjimo lauką.

Norint pasiekti gerų rezultatų, labai svarbu susirasti labai kvalifikuotą chirurgą „Cayra” klinikoje. Akių sritis yra labai jautri, todėl norint estetiško rezultato ir saugios procedūros reikia subtilaus požiūrio.

Kiek laiko trunka vokų operacija Turkijoje?

Turkijoje atlikta akių vokų operacija „atsuka” akių senėjimo laikrodį maždaug dešimčiai metų. Kai kurie pacientai gali pastebėti, kad maždaug po dešimties metų norės atlikti papildomą procedūrą, o kiti nusprendžia leisti senėjimo procesui tęstis – tokiu atveju akys ir toliau sensta, tačiau atrodo šiek tiek jaunesnės, nei būtų atrodžiusios be procedūros. „Dešimties metų” taisyklė šiek tiek skiriasi, nes tam, kaip sensta jūsų operacijos rezultatai, įtakos turi tai, kaip jūs elgiatės su savo oda. Tiek odos senėjimą stabdančios procedūros, tiek lazerinis odos atnaujinimas gali padėti išlaikyti jūsų rezultatus, nes skatina kolageno gamybą ir taip sulėtina odos elastingumo praradimą. Jūsų namų odos priežiūros režimas taip pat turės įtakos jūsų odos senėjimui.

 

Ar akių vokų operacija pakeičia akių formą?

Turkijoje atlikta vokų operacija gali pakeisti akių formą, jei to pageidaujate, arba tiesiog sustabdyti senėjimą. Kai kurie pacientai nori ne tik gydyti senstančią išvaizdą, bet ir subtiliai formuoti akis. Rinkitės į kosmetiką orientuotą chirurgą „Cayra” klinikoje, kuris atliko daugybę vokų pakėlimo operacijų daugeliui laimingų pacientų, turinčių panašių problemų kaip ir jūs.

Vis dėlto nenorite chirurgo, kuris dėl prastos technikos ar patirties stokos netyčia pakeistų jūsų akių formą, todėl rinkitės gerą reputaciją turintį sertifikuotą plastikos chirurgą „Cayra” klinikoje, kuris specializuojasi akių vokų chirurgijoje. Labai išsamiai aptarkite savo tikslus su Cayra klinikoje dirbančiu chirurgu. Labai svarbu, kad chirurgas aiškiai suprastų jūsų tikslus, kad galėtumėte parengti išsamų procedūros planą.

 

Ar akių vokų operacija padeda atrodyti jauniau?

Taip, akių vokų operacija padeda atrodyti jauniau. Kadangi senstant ir prarandant odos elastingumą paprastai nusileidžia akių vokai, šis požymis yra vienas iš aiškių mūsų amžiaus požymių. Šio pakritimo panaikinimas padeda pacientams atrodyti jauniau. Net jei manote, kad kada nors būsite tinkamas kandidatas s veido patempimui, nieko baisaus, jei norite atlikti tik vokų operaciją, nes dabar greičiausiai atrodysite daug jauniau. Akių vokų operacija yra labai populiari procedūra, nes, nors ja gydoma tik nedidelė sritis, ji daro didelę įtaką jūsų išvaizdai. Vis dėlto kuo vyresnis esate, kai jums atliekama vokų operacija, tuo labiau tikėtina, kad norint pasiekti natūralią išvaizdą, be vokų operacijos prireiks ir kitų papildomų procedūrų.

 

Kokių rezultatų galiu tikėtis po vokų operacijos ?

Ši chirurginė procedūra paprastai atliekama taikant vietinę nejautrą. Po jos atsigauti reikės savaitės ar dviejų. Jūsų akys bus patinusios ir gali atsirasti mėlynių. Patinimas ir mėlynės dažniausiai turėtų išnykti per dešimt dienų. Likusias žymes galite paslėpti makiažu. Visiškai atslūgus patinimui, rezultatai bus matomi iš karto. Skirtumą galėsite pastebėti, tačiau jis bus nežymus. Po akių vokų operacijos galėsite džiaugtis lygesnėmis ir tolygiau atrodančiomis akimis. Taip pat atrodysite mažiau pavargę ir žvalesni. Jei gydytojas „Cayra” klinikoje atlieka akių vokų operaciją, kad pašalintų maišelius po akimis, galite tikėtis, kad šios suglebusios odos sritys bus pakeltos ir patemptos. Atlikus akių vokų operaciją jums bus lengviau pasidaryti makiažą, nes galėsite atsisakyti maskuojančių priemonių. Jei gydytojas „Cayra” klinikoje atlieka akių vokų operaciją, kad pašalintų maišelius po akimis, galite tikėtis, kad šios suglebusios odos sritys bus pakeltos ir patemptos.

 

Kiek laiko trunka akių vokų operacija?

Po vokų operacijos jūsų vokas gali būti įtemptas ir skausmingas. Jūsų akis gali būti ašarojanti, sausa, lipni, niežėti ar būti jautri šviesai. Jūsų regėjimas kelias dienas gali būti neryškus. Gydytojas Jums duos vaistų, padedančių numalšinti skausmą ir diskomfortą. Svarbu, kad vokas būtų švarus ir jo netrintumėte. Laikykitės gydytojo nurodymų, kaip valyti ir prižiūrėti akį. Jūsų siūlės gali ištirpti savaime.  Arba Jūsų gydytojas „Cayra” klinikoje gali jas pašalinti praėjus 3-5 dienoms po operacijos. Jūsų akies vokas gali būti patinęs ir sutinęs nuo 1 iki 3 mėnesių.

Dauguma žmonių jaučiasi pasirengę išeiti į viešumą ir grįžti į darbą maždaug po 10 dienų. Tai gali priklausyti nuo jūsų darbo ir nuo to, kaip jaučiatės dėl to, kad žmonės sužinos apie atliktą vokų operaciją. Kai patinimas išnyks, galėsite matyti išvaizdos pokyčius. Šiame priežiūros lape pateikiama bendra informacija apie tai, kiek laiko užtruks Jūsų atsigavimas. Tačiau kiekvienas žmogus atsigauna skirtingu tempu.

 

Ar vokų operacija yra skausminga?

Atsigavimas po vokų operacijos nėra sunkus ar ilgai trunkantis. Dauguma žmonių jau po dienos ar dviejų po procedūros grįžta į darbą ir įprastą rutiną. Pirmąją ar kelias dienas po vokų operacijos jums gali būti šiek tiek sunku matyti dėl patinimo arba dėl procedūros metu ir po jos naudojamų lubrikantų ir kremų. Taip pat gali atsirasti nedidelė mėlynė arba pakisti spalva. Laimei, jie išnyksta per kelias dienas. Bet kokį nedidelį skausmą galima malšinti be recepto parduodamais skausmą malšinančiais vaistais, tokiais kaip ibuprofenas ar Tylenol. Šalti kompresai padeda sumažinti patinimą ir diskomfortą.

 

Kaip po vokų operacijos galite pasirūpinti savimi namuose?

 • Pailsėkite, kai jaučiatės pavargę. Geras miegas padės jums atsigauti.
 • Kelias dienas po operacijos laikykite pakeltą galvą. Miegokite pakėlę galvą, naudodami 2 ar 3 pagalves.
 • Pasiteiraukite gydytojo „Cayra” klinikoje, kada galima vairuoti.
 • Jūsų akys lengvai pavargs. Pirmosiomis dienomis apribokite skaitymą, darbą kompiuteriu ir televizoriaus žiūrėjimą.
 • Nenešiokite kontaktinių lęšių maždaug 2 savaites arba kol gydytojas pasakys, kad galima.
 • Nenaudokite akių makiažo 2 savaites. Taip pat galite vengti veido kremo ar losjono.
 • Kitą dieną po operacijos galite praustis po dušu arba plauti plaukus. Saugokite, kad į akis nepatektų vanduo, muilas, šampūnas, plaukų lakas ir skutimosi losjonas, ypač pirmąją savaitę.
 • Bent 1 savaitę netrinkite ir nespauskite akies.
 • 10 dienų po operacijos nesidažykite ir netrumpinkite plaukų.
 • 2 savaites arba kol gydytojas pasakys, kad galima, nesilenkite ir neužsiimkite jokia įtempta veikla, pavyzdžiui, važinėjimu dviračiu, bėgimu, svorių kilnojimu ar aerobikos pratimais.
 • Nuo 1 iki 2 savaičių venkite plaukiojimo, karštųjų vonių, sodo darbų ir dulkių valymo.
 • 1 metus po operacijos nešiokite ryškius akinius nuo saulės.

 

Ar vokų operacija yra skausminga?

Kai kurie žmonės mano, kad vokų operacija yra invazinė procedūra. Akių vokas yra jautri veido kūno dalis, tačiau procedūra nebus labai skausminga, jei ją atliks chirurgas ekspertas „Cayra” klinikoje. Galite nuvyti tokias baimes į šalį. Akių vokų operacija yra minimaliai invazinė procedūra. Jūsų chirurgas „Cayra” klinikoje nedarys jokių gilių vokų pjūvių. Vietinė procedūra paveiks tik jūsų odos paviršių. Procedūros metu operacijos nejausite. Kai kurie chirurgai jums taiko bendrąją nejautrą, kiti renkasi paprastą vietinę nejautrą, jei reikia atlikti nedaug darbų. Visas procesas gali trukti vos dvi valandas.

 

Kodėl vokų operacijai verta rinktis Turkijoje esančią „Сауrа” kliniką?

„Cayra” klinikoje dirba profesionalūs chirurgai, kurie puikiai atlieka operaciją. Akių vokų operacija yra viena mažiausiai skausmingų kosmetinių procedūrų, jei atliekama tinkamoje klinikoje Turkijoje, todėl turėtumėte susitarti dėl susitikimo su chirurgu „Cayra“ klinikoje. Gydytojas paskirs dažnus kontrolinius vizitus praėjus keliems mėnesiams po operacijos, kad patikrintų jūsų pažangą. Jei pajutote neįprastų simptomų arba turite kokių nors klausimų ar abejonių, nedvejodami praneškite apie tai gydytojui arba koordinatoriui. Mūsų klinikose Stambule ir Antalijoje Turkijoje yra įrengtos naujausios technologijos, kad vokų operacijos rezultatai būtų geriausi.

 

Galite apsilankyti mūsų tinklaraščio puslapyje, kur rasite daugiau informacijos apie viršutinių vokų operaciją (blefaroplastiką).

YouTube video

KITAS GYDYMAS