fbpx

Pilvo preso (Six pack) chirurgija Turkijoje

Turinys

Nepaisant intensyvių treniruočių ir fiziniam aktyvumui pritaikytos dietos, daugelis vyrų negali pasiekti išraiškingo „six pack“ preso. Jiems gali trūkti reikiamų genų, jų dienotvarkė nesuteikia pakankamai laiko treniruotėms arba jie turi mažai laiko dėl šeimyninių įsipareigojimų. Nenuostabu, kad vis daugiau žmonių keliauja į Turkiją atlikti plastinės chirurgijos operacijų, nes ten jie gali greitai ir nebrangiai įgauti „six pack“ figūrą. Klasikiniame „washboard” pilve ryškiai matomi tiesieji pilvo raumenys kartu su įstrižaisiais pilvo raumenimis. Tiesius pilvo raumenis iš abiejų pilvo pusių į mažesnius raumenų pluoštus skiria kelios tarpinės sausgyslės. Jie lemia „washboard” formą, kai ant raumenų yra nedaug riebalų arba jų visai nėra.

 

Kas yra pilvo preso (Six pack) operacija?

Pagrindinis pilvo raumuo, kuris lemia pilvo išvaizdą, yra tiesusis pilvo raumuo. Tai ilga, plokščia skaidulų juosta, kuri tęsiasi vertikaliai nuo gaktos kaulo iki po šonkauliais. Jis guli virš vidaus organų ir atlieka funkciją, padedančią išlaikyti šiuos organus tinkamoje vietoje. Tai padalytas raumuo, kurio dešinioji ir kairioji pusės eina lygiagrečiai viena kitai. Kiekvieną pusę jungiamasis audinys dalija į tris segmentus. Būtent šios šešios jungiamojo audinio juostos suteikia pilvui „six pack” išvaizdą.

Kad ir koks gerai ištemptas būtų jūsų tiesusis pilvo raumuo, jei jis bus paslėptas po riebalų sluoksniais, jūsų „six pack” nebus matomas. Maždaug 90 proc. kūno riebalų yra poodiniai, t. y. esantys tiesiai po oda. Tai yra tie riebalai, kurie formuoja pilvą ir kuriuos galite paimti rankomis. Apie 10 proc. riebalų sudaro visceraliniai riebalai. Šie riebalai yra po pilvo siena ir tarpuose, gaubiančiuose žarnyną ir kepenis. Juose išsiskiria hormonai ir kitos medžiagos, sukeliančios mažo lygio uždegimą, kuris turi tiesioginės įtakos tokių ligų, kaip širdies ligos, demencija ir tam tikri vėžiniai susirgimai, vystymuisi. Atliekant tikslingus pratimus, pavyzdžiui, prisitraukimus, puikiai tinka pilvo raumenims tonizuoti, tačiau poodinių ir visceralinių riebalų netekimas yra pirmas žingsnis siekiant atskleisti pilvo preso raumenis.

 

Trumpi faktai apie „six pack“ operaciją 

 • Apie procedūrą: Pilvo ėsdinimas – tai liposakcijos procedūra, kuri, kaip teigiama, padeda išryškinti ir patobulinti liemens liniją bei sukurti šešių pilvo preso raumenis.
 • Sauga: Ši procedūra laikoma mažai rizikinga, tačiau yra šalutinio poveikio rizika, pavyzdžiui, netolygūs kontūrai, pernelyg didelis patinimas ir infekcija.
 • Patogumas: Pilvo ėsdinimo procedūra paprastai atliekama ambulatoriškai, tačiau atsigavimui reikia šiek tiek prastovos laiko. Taip pat labai svarbu įsitikinti, kad procedūrą atlieka apmokytas ir licencijuotas pilvo ėsdinimo srityje patirties turintis paslaugų teikėjas.
 • Kaina: Ši procedūra paprastai nėra draudžiama, o neoficialiais duomenimis, ji gali kainuoti nuo 3 000 iki 10 000 eurų. Turkijoje esančioje „Cayra Clinic” atliekama procedūra paprastai vidutiniškai kainuoja apie 6000 eurų.
 • Efektyvumas: 98 proc. žmonių yra patenkinti savo rezultatais.

 

Kiek kainuoja pilvo preso (Six pack) operacija Turkijoje?

Pilvo preso (Six pack) operacija Turkijoje laikoma planine kosmetine procedūra. Tai reiškia, kad jos nepadengia sveikatos draudimas. Turėtumėte tikėtis, kad šios procedūros išlaidas, įskaitant bet kokią reikalingą anesteziją, padengsite iš savo kišenės. Konsultacijos metu jūsų kosmetikos chirurgas turėtų aiškiai išdėstyti šias išlaidas. Negalutiniais duomenimis, šios išlaidos, priklausomai nuo paslaugų teikėjo ir vietos, gali siekti nuo 3000 iki 10 000 eurų.

Skaičiuodami, kiek jums gali kainuoti pilvo ėsdinimas, nepamirškite atsižvelgti į tai, kiek laiko jums reikės atostogauti, kad atsigautumėte po procedūros. Vidutinis atsigavimo laikas yra nuo 10 dienų iki 2 savaičių. Tačiau jei dirbate darbą, kuriame reikia būti ant kojų, arba jei jūsų atsigavimas yra sudėtingesnis nei vidutiniškai, neretai prireiks papildomų atostogų.

 

Kaip veikia pilvo preso (Six pack) chirurgija Turkijoje?

Pilvo preso (Six pack) operacijos Turkijoje atliekamos panašiai kaip tradicinė liposakcija, tačiau yra vienas svarbus skirtumas. Riebalų sankaupos, dengiančios pilvo raumenis, kruopščiai išpjaunamos nuo jūsų kūno mažais pjūviais, paprastai esančiais aplink pilvo apačią. Kai tai atliekama kruopščiai, šis metodas gali pagilinti natūralius kūno griovelius ir padaryti taip, kad jūsų pilvo raumenys atrodytų daug ryškesni. Riebalų sankaupos taip pat gali būti paimamos iš šonų, dengiančių įstrižinius pilvo raumenis, kad susiaurėtų jūsų vidurinė dalis. Kai patinimas atslūgs ir vieta užgis, turėtumėte pamatyti akivaizdžiai sustangrėjusį vidurį.

 

Pilvo preso (Six pack) chirurgijos procedūra Turkijoje

Pilvo preso (Six pack)  operacija „Cayra” klinikoje Turkijoje vidutiniškai užtruks apie valandą. Procedūrą sudaro:

 • Jums stovint, gydytojas pažymės sritis, kurios bus dailinamos ir stiprinamos. Tai gali šiek tiek priminti, kad jūsų pilvo presas yra piešiamas. Kai abu būsite patenkinti numatytu rezultatu, galėsite atsigulti ir pasiruošti pilvo preso (Six pack) operacijai Turkijoje.
 • Tuomet ant kūno bus uždėtas piešinį ant kūno atitinkantis putų tvarstis. Jums bus taikoma bendroji arba vietinė nejautra, priklausomai nuo jūsų pageidavimų ir gydytojo rekomendacijų.
 • Jūsų pilvo oda bus nutirpusi, nes gydytojas darys pjūvius, vadinamus portais, kad pasiektų ir pašalintų riebalų sankaupas. Šis procesas bus atliekamas naudojant skalpelį ir kaniulinį siurblį (instrumentą, kuriuo išsiurbiamos skysčio ar riebalų sankaupos). Prievadai bus atviri iki pat operacijos pabaigos, kad iš jūsų kūno būtų galima išleisti riebalus, skystį ir kraują.
 • Tada Jūsų pjūviai bus uždaryti ir aprišti. Jūsų viduriui uždedamas kompresinis drabužis, kad pilvas pradėtų gyti. Prieš operaciją uždėtas putų tvarstis lieka po kompresiniu drabužiu.
 • Pašalinus riebalus ir praėjus anestezijai, kompresinį drabužį turėsite dėvėti tol, kol gydytojas duos leidimą jį nuimti, paprastai nuo 4 iki 6 savaičių.

 

Kokių rezultatų galima pasiekti atlikus pilvo preso (Six pack) operaciją?

Pilvo preso (Six pack) operacija nėra svorio metimo procedūra. Nors įmanoma išgauti dailią šešių pilvo preso raumenų formą, pacientai, kurie jau turi raumenų tonusą, pajus didžiausią naudą iš šio selektyvaus, strateginio riebalų pašalinimo.

 

Per kiek laiko pamatysite pilvo preso (Six pack) operacijos rezultatus?

Per 2-4 mėnesius didžioji dalis patinimų turėtų sumažėti, o oda atsitraukti ir išryškėti stangrus ir tonizuotas pilvo presas.

 

Ar pilvo preso (Six pack) operacijos rezultatai Turkijoje yra ilgalaikiai?

Atliekant pilvo preso (Six pack) operaciją Turkijoje riebalų ląstelės pašalinamos visam laikui. Tačiau likusios riebalinės ląstelės vis tiek gali padidėti priaugus svorio. Be to, dėl natūralaus senėjimo oda gali suglebti arba sumažėti raumenys, todėl rezultatai gali pasikeisti. Kad po pilvo preso (Six pack) operacijos Turkijoje kuo ilgiau išlaikytumėte išryškėjusį pilvo presą, toliau mankštinkitės ir laikykitės sveikos mitybos, išlaikykite pastovų kūno svorį ir stiprius raumenis.

 

Kas yra tinkamas kandidatas pilvo preso (Six pack) operacijai Turkijoje?

Geriausias kandidatas pilvo preso (Six pack) operacijai Turkijoje yra geros sveikatos žmogus, kurio kūno svoris yra maždaug 20 % idealaus kūno svorio. Sportiški raumenys ir jaunatviška, elastinga oda taip pat prisideda prie ryškesnių šešių pakuočių operacijos rezultatų.

 

Ar Turkijoje atliekama pilvo preso (Six pack) operacija palieka randus?

Po visų chirurginių procedūrų lieka randų, tačiau randai, atsiradę po pilvo ėsdinimo, yra labai gerai paslėpti. Pjūviai paprastai atliekami bamboje ir aplink ją, tarp pilvo raumenų arba po areola ir yra pakankamai maži, kad jų nesimatytų. Po operacijos galima imtis tam tikrų veiksmų, kurie padės sumažinti randų išvaizdą.

 

Kokia yra pilvo preso (Six pack) operacijos rizika ir komplikacijos?

Pilvo preso (Six pack) operacija laikoma mažos rizikos kosmetine procedūra. Tačiau tai nereiškia, kad nėra komplikacijų ir šalutinio poveikio rizikos.

Dažniausiai pasitaikantys šalutiniai poveikiai po šešių pakuočių operacijos procedūros yra šie:

 • Nervų ir kraujagyslių pažeidimai
 • Odos spalvos pakitimai
 • Odos nelygumai arba netaisyklingas gijimas
 • Patinimas
 • Skysčių kaupimasis
 • Anestezijos mėlynės arba galvos skausmas

Taip pat galite pastebėti pūlių ar išskyrų iš procedūros vietos. Jei pūliai yra žalsvos ar geltonos spalvos, nedelsdami kreipkitės į „Cayra Clinic” Turkijoje gydytoją.

Karščiavimas praėjus kelioms dienoms po pilvo ertmės ėsdinimo taip pat gali būti infekcijos požymis. Praneškite savo gydytojui „Cayra Clinic” Turkijoje apie šiuos šalutinius poveikius ir, jei įtariate, kad jums pasireiškė infekcija, nedelsdami kreipkitės į skubios medicinos pagalbos.

 

Pasiruošimas pilvo preso (Six pack) operacijai 

Pasiruošimas pilvo preso „Six pack” operacijai yra panašus į pasiruošimą tradicinei liposakcijai. Pirmoji proceso dalis – išsami konsultacija su licencijuotu ir sertifikuotu kosmetikos chirurgu. Jūs aptarsite savo lūkesčius, susijusius su procedūra, taip pat bet kokias išskirtines išlygas dėl konkretaus kūno tipo ir sveikatos problemų.

Dvi savaites iki procedūros turėsite nevartoti aspirino, vaistažolių papildų ir bet kokių vaistų, kurie gali skystinti kraują ir didinti kraujavimo riziką. Jūsų gydytojas „Cayra Clinic” klinikoje Turkijoje turėtų žinoti apie visus receptinius vaistus, kuriuos vartojate prieš procedūrą. Jums taip pat gali būti patarta mesti rūkyti, jei šiuo metu rūkote. Prieš procedūrą turėsite pasirūpinti nuvežimu į įstaigą, kurioje ji atliekama, ir parvežimu iš jos.

Išankstinės apžiūros metu iš anksto suprojektuojami pilvo preso kontūrai ir smeigtukais užfiksuojama liemens raumenų anatomija. Stengiamasi užtikrinti, kad raiščių struktūros tarp tiesiųjų ir įstrižųjų pilvo raumenų būtų tiksliai nubraižytos. Pacientui taikoma bendroji anestezija ir į numatytas vietas suleidžiamas tumescentinis tirpalas. Operacija atliekama dviem etapais. Tirpalui įsigėrus, skirtingomis vazerio kaniulėmis ištirpinamos riebalų ląstelės iš trijų zonų tarp atskirų raumenų sričių.

 

Specialios siurbimo kaniulės pašalina ištirpusias riebalų ląsteles. Aplinkinės struktūros lieka nepaliestos. Todėl Turkijoje „Vaser lipo” metodo regeneracijos laikas yra labai trumpas. Atlikdami šią procedūrą „Cayra Clinic” Turkijoje specialistai palaipsniui atidengia raumenis, o oda gula tiesiai ant po ja esančių raumenų. Galima matyti „six pack“ struktūrą. Gauti riebalai nuplaunami, apdorojami ir vėl suleidžiami po raumenimis lipofillingo būdu, kad būtų sukurtas tūris dviejose zonose. Raumenys formuojami ir susiuvami iš vidaus. Taip užtikrinama, kad „six pack” liks numatytose vietose.

 

Atsigavimas po šešių pakuočių operacijos Turkijoje

Po pilvo preso „Six pack” operacijos Turkijoje 4-6 savaites reikėtų vengti didelio fizinio krūvio. Gijimo laikotarpiu naudingas limfodrenažas arba masažas. Maždaug po kelių savaičių pacientas gali atnaujinti įprastą sportinę veiklą. Kad neapsunkintų ilgalaikio rezultato, pacientas neturėtų labai keisti savo gyvenimo būdo.

 

Dažnai užduodami klausimai

 

Kokiame amžiuje galima atlikti pilvo preso (Six pack) operaciją Turkijoje?

Kai tik kūnas yra išsivystęs, galima atlikti pilvo preso (Six pack) operaciją. Viršutinė amžiaus riba nenustatyta. Jei audiniai yra pakankamai tvirti ir elastingi, šešių krūtinių operaciją galima atlikti ir vyresniame amžiuje ir pasiekti labai gerų rezultatų.

 

Kokios yra pilvo preso (Six pack) operacijos priežastys?

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių jums gali prireikti pilvo preso (Six pack) operacijos Turkijoje. Pilvo preso (Six pack) operacijos gali prireikti, jei norite išlaikyti gerą kūno sudėjimą. Pilvo preso (Six pack) operacijos taip pat reikia, jei norite pašalinti nereikalingus riebalus nuo pilvo, kurie kelia diskomfortą. Sėkmingai atlikę šešių kuprinių operaciją „Cayra” klinikoje Turkijoje, galite pasiekti puikų kūno balansą.

 

Kam tinka pilvo preso (Six pack) operacija?

Optimalių kūno formų gydymas su minimalia chirurgine intervencija tinka kiekvienam pacientui, nes kiekvienas iš mūsų pilvo srityje turi raumenų. Viršutinis riebalų sluoksnis tik paslepia atskirus raumenų pluoštus.

 

Kodėl verta rinktis „Cayra” kliniką Turkijoje dėl pilvo preso (Six pack) operacijos Turkijoje

„Cayra” klinikoje Turkijoje dirba specialistai, kurie supranta, kas yra ši operacija ir kaip ji puikiai atliekama. Matoma pilvo preso (Six pack) operacija Turkijoje yra trokštamas daugelio fitneso entuziastų tikslas. Nepaisant didelio estetinio dėmesio šiai kūno daliai, pilvo preso presas ir šerdis jums duoda kur kas daugiau naudos, nei tik padeda atrodyti gerai.

Stipri šerdis padeda išvengti kritimų, pagerina sportinius rezultatus ir sumažina nugaros skausmus. Jei norite, kad būtų matoma pilvo preso (Six pack), turite gerokai sumažinti kūno riebalų kiekį žemiau normos. Kūno riebalų kiekį galima sumažinti taikant įvairias mitybos ir gyvenimo būdo strategijas. Tačiau daugumai žmonių neribotą laiką išlaikyti pilvo preso raumenis gali būti gana sudėtinga. Nepriekaištaukite sau, jei sunkiai sekasi išryškinti tuos užsispyrusius pilvo preso raumenis. Būkite tikri, kad jūsų šerdis gali būti stipri, o kūnas – sveikas, nepriklausomai nuo to, ar matosi jūsų Pilvo preso (Six pack) raumenys.

„Cayra” klinikoje Turkijoje dirba specialistai, kurie sėkmingai atliko pilvo preso (Six pack) operaciją ir pasiekė geriausių rezultatų. Garantuojame, kad pilvo preso (Six pack) operacija Turkijoje bus atlikta sėkmingai, o paskirtas gydytojas „Cayra” klinikoje jums pritaikys tinkamą tolesnę priežiūrą. Be to, pasiruošimo pilvo preso (Six pack) operacijai metu jūsų vizitą į Turkiją paversime vertinga patirtimi. Užsisakykite vizitą į „Cayra Clinic” Turkijoje jau dabar ir džiaugsitės galutiniu savo pilvo preso (Six pack) operacijos rezultatu.

KITAS GYDYMAS