fbpx

Turinys

cat eye surgery in Turkey

Katės akių efektą sukelianti operacija Turkijoje

Kuo tampate vyresniu, tuo labiau pasitikite savimi ir savo jėgomis. O tinkamai rūpindamiesi savimi ir naudodami nedidelę medicininę priežiūrą, galite pratęsti savo jaunystę. Katės akių efekto operacija Turkijoje yra labai rekomenduojamas gydymas pacientams, siekiantiems patrauklesnių akių. Katės akių efekto operacijos pašalins nukritusius vokus ir suteiks jums jaunatviškesnių bruožų. Kai oda atrodo šiek tiek suglebusi, atsiranda pirmieji senėjimo požymiai, o veidas praranda gaivumą ir jaunatviškumą. Daugelis moterų ieško priemonių. Šio išmanaus veido pakėlimo rezultatai įspūdingi tiek jaunystėje, tiek vyresniame amžiuje. Katės akių efekto operacijos kaina Turkijoje svyruoja nuo 1500 iki 3500 JAV dolerių, o tai yra pigiausias variantas, palyginti su užsieniu. Todėl, jei svarstote galimybę atlikti katės akių efekto operaciją Turkijoje, „Cayra“ klinika yra geriausia klinika, į kurią verta atkreipti dėmesį

Kas yra katės akių efekto operacija?

Katės akių efekto operacija – tai estetinė operacija, kurios metu koreguojama akių forma ir dydis, siekiant atsikratyti apatinių vokų suglebimo. Ši operacija gali pakeisti apatinio voko kontūrą ir sukurti daug gyvesnį žvilgsnį. „Cayra” klinikoje, atliekamos aukščiausios klasės katės akių efekto operacijos. Tai, kas vadinama katės akimi arba Bella akimi, yra viena iš pastaruoju metu labai išpopuliarėjusių operacijų, kuri padėjo daugeliui garsenybių visame pasaulyje. Katės akių efekto operacijos procesas yra paprastas ir modernus procesas, kurio metu akies forma pakeičiama taip, kad ji atrodytų panaši į katės akies formą. Gali būti taikoma bendroji arba vietinė anestezija, o pasirinkti galima pagal konsultaciją prieš operaciją. Pirmosiomis dienomis pacientas gali jausti labai nedidelį skausmą ir gali atsirasti veido patinimas, tačiau visi šie padariniai visiškai išnyksta pavartojus nuskausminamųjų vaistų ir antibiotikų. Į darbą galima grįžti daugiausiai po savaitės po operacijos, nes katės akies operacija yra labai paprasta procedūra.

Kas yra geriausi kandidatai katės akių efekto operacijai?

Katės akių  efekto operacija idealiai tinka:

 • Sveikiems vyrams ir moterims nuo 18 metų.
 • Pacientams, kurie nori pakeisti akių formą ir įgauti migdolo formą.
 • Asmenims, kurių žvilgsnis liūdnas ir pavargęs, dažnai dėl paveldėtos neįprastai aukštos viršutinio voko padėties.
 • Pacientai, kuriems pasireiškia įdubusios akys, maišeliai po akimis ir nukarę vokai.
 • Turi mažas akis.
 • Ieškantys jaunatviškesnės akių formos ir bendros išvaizdos.
 • Neproporcingos akys
 • Pacientai, kuriems kyla problemų dėl apatinio arba viršutinio voko.

Koks yra katės akių efekto operacijos Turkijoje rezultatas?

Katės akių efekto operacijos Turkijoje sėkmės rodiklis yra 91 %, o dauguma pacientų po procedūros teigia, kad jų regėjimas pagerėjo.
 

Kaip pasiruošti katės akių efekto operacijai?

Katės akių efekto operacija

Prieš katės akių  efekto operaciją nereikia daug ką daryti. Svarbiausia, ką turėsite padaryti, tai griežtai laikytis chirurgo nurodymų, jei operacija bus atliekama taikant bendrąją anesteziją. Likus kelioms savaitėms iki operacijos gali būti paprašyta mesti rūkyti ir gerti alkoholį. Turėsite nevalgyti ir negerti po vidurnakčio, o prieš operaciją bus galima vartoti tik tam tikrus chirurgo patvirtintus vaistus „Cayra“ klinikoje. Katės akių efekto operacijos dieną įsitikinkite, kad ant veido nėra jokio makiažo ir turite žmogų, kuris padės Jums grįžti namo po operacijos.

Kokia yra katės akių efekto operacijos procedūra Turkijoje?

Katės akių efekto operacija Turkijoje – tai plastinės chirurgijos procedūra, kurios metu viršutinių vokų kampučiuose sukuriamas subtilus, vidutinio aukščio sparnas. Pakėlus, suglaudinus ir perkėlus šoninį kantą, gaunama gaivesnė ir unikali išvaizda. Ją netgi galima derinti su blefaroplastika, kurios metu tais pačiais pjūviais pašalinama papildoma apatinės ir viršutinės akių dalies oda ir riebalai. Dar daugiau – ilgalaikis būdas išryškinti akis yra katės akių  efekto operacija. Dauguma pacientų gali tikėtis, kad rezultatai išliks bent dešimt metų, jei ne ilgiau. Tačiau net ir kosmetinė chirurgija negali visiškai sustabdyti su laiku atsirandančio senėjimo. Toliau pateikiami šio tipo operacijų etapai:

 • Prieš operaciją pacientui taikoma vietinė anestezija, kad jis galėtų atsipalaiduoti.
 • Išoriniame antakio kampe paprastai daromas nedidelis pjūvis, kad gydytojas galėtų pasiekti pagrindines sudedamąsias dalis, įskaitant centrinę sausgyslę.
 • Prieš užplombuodamas pjūvį, gydytojas švelniai perpjauna sausgyslę, ją įtempia ir patraukia į aukštesnę padėtį.

Katės akių efekto operacija yra palyginti mažai skausminga operacija, kurios gijimo laikas trumpas. Pirmąsias 1-2 savaites po operacijos būdingas ir tikėtinas tam tikras skausmingumas, edema ir nedidelės mėlynės, tačiau dauguma žmonių jaučiasi pakankamai saugūs, kad maždaug po savaitės galėtų grįžti į darbą ir kitus laisvalaikio renginius. Norėdami pasveikti ir pasiekti optimalių rezultatų, žmonės turi griežtai atsižvelgti į gydytojų rekomendacijas.

Kiek kainuoja katės akių efekto operacija Turkijoje?

Katės akių afekto operacijos kaina Turkijoje svyruoja nuo 1500 iki 3500 JAV dolerių, priklausomai nuo daugelio veiksnių, tokių kaip klinikų vieta, chirurgo patirtis ir naudojama technika. Turkijoje operacijos kaina yra pigiausia tarp kitų Europos šalių.

Ar yra komplikacijų po katės akių efekto operacijos?

Norintieji pasidaryti katės akių efekto operaciją, kad jų veidas atrodytų naujai, turėtų būti ramūs, kad po operacijos nekyla jokių komplikacijų. „Cayra“ klinikoje Jums bus paskirtas chirurgas ekspertas, kuris puikiai atliks operaciją be jokių komplikacijų.

Koks yra atsigavimo laikotarpis po katės akių efekto operacijos?

Po katės akių efekto operacijos galėsite grįžti namo. Įsitikinkite, kad kelias dienas po operacijos daug ilsitės, kad atsigavimo laikotarpis būtų lengvesnis. Chirurgas jums paskirs antibiotikų, tepalų ir akių lašų, kuriuos galėsite naudoti atsigavimo laikotarpiu. Skausmas po operacijos turėtų būti nedidelis ir įveikiamas. Paprastai atliekant katės akių efekto operaciją naudojami tirpūs siūlai, kurie ištirpsta per pirmąją savaitę. Svarbiausias šalutinis poveikis po katės akių efekto operacijos yra mėlynės ir patinimas. Šiuos simptomus jausite 10-14 dienų. Po to turėtumėte būti pasiruošę grįžti į įprastą gyvenimą, nors gali būti likęs patinimas. Neryškus matymas taip pat yra dažnas simptomas kelias dienas po operacijos. Jei nešiojate lęšius, gali tekti palaukti bent mėnesį po operacijos, kad vėl galėtumėte juos naudoti.

Kada galėsiu pamatyti katės akių efekto operacijos rezultatus?

Po katės akių efekto operacijos galite iš karto pastebėti tam tikrus pokyčius. Tačiau turėsite palaukti porą mėnesių, kol sumažės patinimas ir visiškai užgis pjūviai. Tik tada galėsite pamatyti visus operacijos rezultatus.

Ar po katės akių efekto operacijos lieka randų?

Po katės akių efekto operacijos randai lieka retai. Kadangi didžioji dalis pjūvių atliekama apatinio voko vidinėje pusėje, pjūvių randai labai gerai paslepiami. Be to, bet kokie galimi pjūviai išorinėje akies srities pusėje bus kruopščiai paslėpti natūraliose akies raukšlėse, todėl juos turėtumėte puikiai paslėpti makiažu.

Ar katės akių efekto operacija yra skausminga?

Kadangi katės akių efekto operacija atliekama taikant anesteziją, tai nėra skausminga procedūra. Bet koks skausmas, kurį galite pajusti po operacijos, turėtų būti minimalus ir įveikiamas nuskausminamaisiais vaistais.

Ar sveikatos draudimas padengia katės akių  efekto operaciją?

Katės akių  efekto operacija yra planinė operacija, kuri plačiai atliekama dėl kosmetinių priežasčių, siekiant jaunatviškos išvaizdos. Todėl paprastai ji nėra kompensuojama sveikatos draudimo.

Ar katės akių efekto operacija yra ilgalaikė?

Asmenys turėtų turėti pagrįstų lūkesčių dėl katės akių efekto operacijos rezultatų, nes tai chirurginė operacija, kurios metu chirurgai pakeičia jūsų veido bruožus 3 arba 4 metams. Taigi, tai nebus nuolatinis pokytis.

Kiek laiko trunka poveikis po katės akių efekto operacija?

Poveikis paprastai trunka nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Jos trukmę lemia daugybė kriterijų, įskaitant paciento amžių, odos kokybę, rekomenduojamų procedūrų skaičių ir tipus, taip pat jo gyvenimo būdą ir medžiagų apykaitą.

Kam taikoma katės akių efekto operaciją?

Katės akių efekto operacija gali būti taikoma įvairaus amžiaus vyrams ir moterims. Nors ši operacija populiari tarp jaunesnių žmonių, ją galima atlikti ir vyresnio amžiaus vyrams bei moterims. Kiekvienas, turintis sunkius ir apatinius akių vokus, yra kandidatas į katės akių efekto operaciją. Tačiau jei sergate blefaritu arba akių sausumu, ši operacija gali sukelti diskomfortą. Taip pat gali būti sunku prisitaikyti prie kai kurių specifinių akių formų, todėl po operacijos gali kilti problemų dėl migdolo formos išlaikymo. Dėl išsamaus įvertinimo pasikonsultuokite su chirurgu „Cayra” klinikoje.

Ar saugu atlikti katės akių efekto operaciją Turkijoje?

Pasirinkti katės akių efekto operaciją Turkijoje yra puikus pasirinkimas, jei norite pagerinti savo veido išvaizdą. Atlikus šio tipo operaciją jūsų akys gali atrodyti jaunatviškesnės ir apvalesnės, taip pat suteikti simetrišką išvaizdą. Šios procedūros metu gydytojas padaro nedidelį pjūvį išorinėje akies pusėje ir ištraukia išorinių akių kampučių raiščius. Ji yra visiškai saugi. Gydytojas vietine nejautra nutirpina šias vietas ir tada įtempia centrinį raištį. Turkijoje atlikta katės akių efekto operacija yra puikus būdas pagerinti akių išvaizdą. Be to, tai labai patogi procedūra. Ši operacija atliekama taikant vietinę nejautrą, o atsigavimo laikas yra minimalus. Be to, katės akių  efekto operacijos Turkijoje kaina yra gana maža, palyginti su panašių operacijų užsienyje kainomis. Operacija kainuoja apie 1000 JAV dolerių.

Kokie yra katės akių efekto operacijos Turkijoje privalumai?

 • Gydytojai užsienyje kalba ir bendrauja angliškai

Kai kurie pacientai gali dvejoti dėl galimybės gydytis užsienyje dėl kalbos ar kultūrinių barjerų. Tačiau tokiose medicinos turizmo šalyse kaip Turkija, Vengrija ir Lenkija gydytojai nuolat aptarnauja tarptautinius pacientus. Jie gali gerai susikalbėti anglų kalba. Kai kurie gydytojai mokėsi užsienyje, todėl jie gerai moka anglų kalbą. Be to, jų klinikose dirba asistentai, kurie bendrauja angliškai. Galite kreiptis į vieną iš pirmaujančių Europos kosmetikos chirurgų. Svarbus vaidmuo tenka geografinei padėčiai. Turkija ir Vengrija yra įgijusios geriausios kosmetikos procedūrų vietos reputaciją. Be to, daugybė pacientų, kurie keliauja į šias šalis, suteikia papildomos vertės jų patirčiai ir supratimui apie tarptautinių pacientų lūkesčius.

 • Modernios patalpos ir įranga

Specialistas naudoja naujausias savo srities technologijas ir įrangą. Užtikrinama, kad jūsų gydymas duos puikių rezultatų ir bus sėkmingesnis.

 • Derinkite gydymą su atostogomis

Dauguma pacientų, ieškančių medicininio turizmo, atostogas derina su gydymu. Tai galimybė mėgautis prabangiomis atostogomis ir pažinti naujas patirtis.

Kodėl verta rinktis „Cayra” kliniką katės akių  efektooperacijai Turkijoje?

„Cayra” klinika yra viena svarbiausių pirmaujančių estetinės ir plastinės chirurgijos klinikų Turkijoje, teikianti aukštos kokybės paslaugas ir technologijas. Jau daugelį metų „Cayra” klinika specializuojasi visose kosmetikos ir plastinių operacijų srityse ir atlieka moderniausias operacijas, kurios išryškina jūsų natūralų grožį. Klinikos „Cayra” gydytojų komandą sudaro tarptautiniu mastu akredituoti chirurgai, siekiantys aukščiausių profesinių standartų. Mūsų biurai įsikūrę Stambule ir Antalijoje, juose įdiegtos naujausios technologijos, todėl „Cayra” klinika yra geriausi namai visoms kosmetinėms procedūroms atlikti.

KITAS GYDYMAS