fbpx

Turinys

Kas yra gumburinė krūtis (vamzdinės krūtys)?

Vamzdinės krūtys, kitaip vadinamos gumburinės krūties sutrikimu, yra būklė, kai lytinio brendimo metu krūties audinys visiškai neišauga, o pieno liaukos nustoja vystytis, todėl nenormalios formos ir dydžio krūtys. Vamzdelinė krūtis gali atsirasti lytinio brendimo metu, kai vyksta nenormalus krūtų formos ir dydžio vystymasis, o ankstyvasis vystymasis yra ribotas. Ši būklė gali pasireikšti vienoje arba dviejose krūtyse ir gali būti nuo lengvos iki sunkios. Krūtų audinys dažniausiai matomas areolės srityje. Krūtų audinio trūksta apatinėje krūtų dalyje, todėl dažnai areolės būna išplėstos arba išsipūtusios, o krūties struktūra – kūgio formos.

 

Kokia yra vamzdinės krūties priežastis?

Nėra tiksliai aišku, kas lemia gumburinių krūtų atsiradimą. Keletas specialistų spėja, kad taip yra dėl to, kad kažkas įvyko gimdoje. Vamzdelinės krūtys išryškėja tik brendimo laikotarpiu, kai krūtys įgauna suaugusio žmogaus formą. Dažnai lytinio brendimo metu išsivysto nepakankamas krūties audinys. Praktiškai visais atvejais audinių žiedas, jungiantis areolę su likusia krūties dalimi, nėra suformuotas taip, kaip turėtų būti. Dėl to krūtys atrodo „suglebusios”.

 

Kokios yra vamzdinės krūtinės savybės?

Vamzdinės krūtys pasižymi skirtingomis savybėmis ir nėra tiesiog nesubrendusios krūtys. Vamzdinės krūtys gali būti nuo lengvų iki sunkių ir vidutinių laipsnių, įskaitant padidėjusias arba išpampusias areolas (sritį aplink areolas), keistai platų tarpą tarp krūtų, mažai krūtų audinio, nusileidimą (ptozę), didesnį nei įprasta krūtų persidengimą, paslankumą ir ploną pagrindą ties krūtinės ląsta. Kiekvienos pacientės krūtys yra unikalios; vienoms gali būti tik lengvi vamzdinių krūtų bruožai, o kitoms – ryškūs.

 

Kaip gydyti vamzdines krūtis?

Mūsų profesionalūs vamzdinių krūtų specialistai sumažins areolės dydį ir padidins viršutinę krūtų pilnatvę ir dydį, dažnai naudodami krūtų implantus. Vamzdinių krūtų operacijos tikslas – sumažinti išsiplėtusias ar išsipūtusias areolas, padidinti krūtų išbaigtumą ir labiau pritaikyti jų formą.

Dauguma pacienčių nukreipiamos pas tiesioginį krūtų didintoją, kad būtų ištaisyta gumburinių krūtų forma. Vis dėlto kartais krūtinės didinimas sujungiamas su areolės pakėlimu, sumažinimu arba mastopeksija (įkvėpimu), kad būtų ištaisyta krūtinės ir areolės forma ir pasiektas idealus paciento rezultatas.

 

Kiek laiko užtrunka vamzdinės krūtų operacijos ?

Vamzdinės krūtų operacija gali užtrukti 1-2 valandas ir atliekama naudojant bendruosius raminamuosius vaistus. Priklausomai nuo asmeninių pageidavimų ir chirurgo rekomendacijų, pacientės gali būti dienos pacientės arba likti nakvoti ir atsigauti vienoje iš mūsų ligoninių.

 

Kodėl verta atlikti vamzdinę krūtų operaciją Turkijoje?

Turkija turi kokybiško gydymo šalies reputaciją ir užtikrina puikų pacientų aptarnavimą prieš ir po medicininės procedūros bei gydymo procesą už tikrai kuklią kainą; todėl Turkija nuolat kviečia itin daug klinikinių atostogautojų iš viso pasaulio.

 

Atsigavimas po vamzdinės krūtų operacijos

Po bet kokio krūtinės didinimo, jūsų pratimai bus ribojami gana ilgą laiką. Turite būti atidūs ir vengti bet kokių situacijų, galinčių sukelti infekciją, pavyzdžiui, pirčių ar karštų vonių. Be to, maždaug 12 savaičių turėsite susilaikyti nuo širdies ir kraujagyslių veiklos. Tikėtina, kad stiprus patinimas ir „paburkimas” vis dar bus iki trijų ar maždaug mėnesio po medicininės procedūros. Tačiau didelė dalis skausmo turėtų būti sumažėjusi.

 

Ar po vamzdinės krūtų operacijos lieka randų?

Jei vamzdinės krūtys turi būti pertvarkytos naudojant riebalų infuziją, įmanoma įgyti tobulą krūtų formą nepaliekant jokių randų. Dėl kitais būdais atliktų estetinių operacijų neišvengiamai lieka kuklių ir sunkiai pastebimų pėdsakų. Įėjimo taškai daromi per areolę arba apatinį krūtinės tašką, priklausomai nuo esamo nubrozdinimo dydžio. Šiuos pjūvius labai sunku pastebėti, kai jie laikui bėgant užgyja.

 

Kiek kainuoja vamzdinės krūtų operacijos Turkijoje?

Palyginti su kitomis šalimis, kaina yra labai maža. Yra galimybių kiekvienam išlaidų planui. Vis dėlto tai priklausys nuo gydytojo ir procedūros detalių.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Klinikoje „Cayra”, taikant tinkamą techniką, kurią atlieka mūsų gydytojai specialistai, turintys prieigą prie modernios įrangos, reikalingos geriausiam įmanomam rezultatui pasiekti, ši operacija yra beveik neskausminga ir greitai atsigauna.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar gali krūtimi maitinančioms motinoms būti atliekama vamzdinių krūtų operacija?

Operaciją patartina atlikti baigus maitinti krūtimi.

 

Ar vamzdinių krūtų operacija  yra skausminga?

Turkijoje tuberozinės krūties (vamzdinės krūties) operacija nėra skausminga.

 

Ar yra kokia nors gumburinės krūties (vamzdinės krūties) operacijos rizika?

Nėra jokios didelės ar tiesioginės rizikos ar komplikacijų, susijusių su šiuo procesu.

 

Ar gydytojai Turkijoje kalba angliškai?

Dauguma gydytojų Turkijoje kalba angliškai arba turi asistentą, kuris padeda susikalbėti.

 

Ar atliekant vamzdinės krūties (tuberozinės krūties) operaciją  reikia turėti palydovą?

Galite atsivežti palydovą arba pasirinkti dirbti su mūsų komanda, kuri padės jums viso proceso metu.

 

Per kiek laiko Turkijoje atliekama vamzdinės krūties operacija?

Paprastai mūsų profesionalūs gydytojai „Cayra” klinikoje procedūrą baigia per valandą. Visa kelionė trunka apie 3-6 dienas.

 

Ar įsigijus paketą reikia už ką nors papildomai mokėti?

Viskas, kas įtraukta į paketą, bus nemokama. Jums gali tekti iš savo kišenės sumokėti už kitus mokesčius, pavyzdžiui, už maistą ir pramogas.

 

Kokie yra transporto būdai Turkijoje?

Mes paimsime Jus iš oro uosto savo VIP automobiliu ir nuvešime į viešbutį, o iš viešbučio nuvešime į kliniką.

KITAS GYDYMAS