fbpx

Revizinė rinoplastika Turkijoje

Turinys

Rinoplastika yra techniškai sudėtingas ir rafinuotas chirurginis gydymas. Revizinė rinoplastika – tai chirurginė operacija, kurios metu koreguojama arba patikslinama anksčiau atlikta rinoplastika. Patyrusių gydytojų teigimu, tai viena sudėtingiausių operacijų. Vidutinė revizinės rinoplastikos kaina Turkijoje prasideda nuo 1500 JAV dolerių, o tai yra geriausia kaina, palyginti su JAV ir Europa. Čia galite rasti ir sužinoti, kaip atlikti revizinę rinoplastiką Stambule, Turkijoje, sužinoti apie revizinės rinoplastikos kainas, mūsų klinikų pacientų atsiliepimus, geriausių Turkijos gydytojų nuotraukas prieš ir po operacijos bei „viskas įskaičiuota” paketus, skirtus revizinei rinoplastikai Turkijoje. Jei esate nepatenkinti rinoplastikos rezultatais, galite būti nusivylę ir susierzinę, kad jūsų lūkesčiai nebuvo patenkinti. Atsižvelgiant į jūsų lūkesčius, gali būti naudinga antrinė arba revizinė rinoplastika Turkijoje.

Kas yra revizinė rinoplastika Turkijoje?

Revizinės rinoplastikos Turkijoje tikslas – užtikrinti tinkamą nosies, kuri anksčiau buvo operuota, funkcionavimą ir išvaizdą. Atliekant revizinę rinoplastiką Turkijoje gali būti atliekamos dviejų tipų operacijos: didžiosios ir mažosios operacijos. Viena vertus, smulkioms korekcijoms atlikti taikomas smulkusis metodas. Šia procedūra galima atlikti minimalų defektų užpildymą arba defektų užpildymą kremzle ar užpildu nedideliame regione, ir jos užtrunka tik kelias minutes. Kita vertus, didesnėms operacijoms, jei reikia anatominių pakeitimų, taikoma didžioji procedūra; nosis atveriama ir sutvarkoma didžiuoju būdu. Taikant didžiuosius metodus, revizinė rinoplastika užtrunka ilgiau. Turkijoje žmonėms atliekama revizinė rinoplastika siekiant pagerinti pirmosios rinoplastikos rezultatus, nes jie gali būti nusivylę ir nusiminę, kad jų lūkesčiai dėl ankstesnės nosies operacijos nepasiteisino. Taigi, gydytojai su pacientais aptaria ankstesnius pageidaujamus rezultatus yra sukurti tokią išvaizdą, kokios pageidauja jų pacientai.

Kas yra tinkamas kandidatas atlikti revizinę rinoplastiką Turkijoje?

Rinoplastika yra naudinga operacija, kurios metu galima pakeisti nosies kreivę, kad ji taptų estetiškai priimtinesnė. Vis dėlto kai kuriais atvejais gali prireikti dar vienos operacijos – revizinės rinoplastikos Turkijoje. Esate tinkamas kandidatas atlikti revizinę rinoplastiką Turkijoje šiais atvejais:

  • nosis blogai užgijo, liko randų
  • nosies sužalojimas ar trauma turėjo įtakos rezultatams
  • Dėl pirminės rinoplastikos atsirado asimetrija
  • kremzlės transplantatai neteisingai pasislinko
  • Rezultatai neatitinka lūkesčių
  • Užsikimšo kvėpavimas

Taigi, jei pirmosios rinoplastikos procedūros rezultatai buvo nepalankūs dėl bet kurios iš pirmiau išvardytų priežasčių, galite būti tinkamas kandidatas atlikti revizinę rinoplastiką Turkijoje.

Kokie yra revizinės rinoplastikos Turkijoje privalumai?

  • Geresnis funkcionalumas

Atliekant revizinę rinoplastiką Turkijoje atkuriama nosies struktūra ir stiprumas, kad pagerėtų nosies oro srautas. Forma ir funkcija yra tiesiogiai susijusios, todėl pagerinus nosies funkciją pagerėja ir nosies išvaizda, ir atvirkščiai, kad po procedūros galėtumėte lengviau kvėpuoti. 

  • Didesnis pasitikėjimas savimi

Nosis yra pagrindinis veido bruožas ir gali turėti didelę įtaką bendrai žmogaus išvaizdai. Dauguma pacientų, patobulinę šią įtakingą veido savybę, patiria geresnį savęs vertinimą ir gerokai didesnį pasitikėjimą savimi.

Kaip atliekama revizinė rinoplastika Turkijoje?

Po išsamios apžiūros „Cayra” klinikos Turkijoje gydytojas papasakos, kaip ir kodėl atsirado problema, ir aptars su jumis galimus sprendimus, daugiausia dėmesio skirdamas galimiems. Paaiškindamas, ką reikia daryti, jis parengia asmeninius sprendimus, pritaikytus jūsų poreikiams. Visų pirma, chirurgija dėl savo pobūdžio skiriasi priklausomai nuo asmens. Atliekant revizinę rinoplastiką Turkijoje, nosis formuojama keičiant jos padėtį ir perstumdant naudojant nosies viduje esančią kremzlę. Jei atliekant pirmąsias operacijas panaudojama visa nosies kremzlė, atliekant revizines operacijas kremzlė imama iš ausies arba šonkaulio. Kaulo ar kremzlės papildymui naudojamos iš paties paciento kūno paimtos kremzlės ir audiniai dėl galimos bet kokios alerginės reakcijos rizikos. Revizinė rinoplastika atliekama taikant bendrąją nejautrą. 

Kokio amžiaus man gali būti atliekama revizinė rinosplastika Turkijoje?

Revizinė rinoplastika Turkijoje – tai chirurginė procedūra, kurios metu pacientas nėra patenkintas nauja nosimi ir nosis pakeičiama nauja dėl tokių problemų, kaip nepageidaujami nelygumai, griuvimas, subjaurojimas ir negalėjimas kvėpuoti. Revizinės rinoplastikos operacijos tikslas – pakeisti nosies anatominę struktūrą ir išvaizdą į natūralią ir atitinkančią paciento veido struktūrą bei atkurti tai, kas nosyje yra neigiama. Ji gali būti taikoma visiems 18 metų ir vyresniems pacientams. Jei pacientas turi labai rimtų sveikatos problemų, revizinė rinoplastika Turkijoje gali būti atliekama iki 16 metų.

Kodėl reikalinga revizinė rinoplastika Turkijoje?

Revizinė rinoplastika Turkijoje – tai procedūra, kuria dažnai naudojasi žmonės, kuriems anksčiau buvo atlikta nosies plastika, tačiau jie nėra patenkinti jos rezultatu arba kurie ir toliau turi problemų, pavyzdžiui, jiems sunku kvėpuoti arba jie yra užkimę nosį. Revizinė rinoplastika Turkijoje yra daug sudėtingesnė procedūra nei pirmoji rinoplastika. To priežastis – pasikeitę anatominiai planai ir trūkstami audiniai. Operacijos sėkmė, fiziologinių funkcijų korekcija, taip pat nosyje atsiradusių problemų diagnostika ir korekcija yra vienas iš punktų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Jie labai svarbūs žmogaus gyvenimo komfortui. Revizinės rinoplastikos Turkijoje operacijai paprastai reikia kremzlės, kad būtų galima ištaisyti atsiradusias problemas. Jei iš nosies vidaus pašalintos kremzlės nepakanka, kremzlė pašalinama iš ausies kaušelio. Kaip alternatyva tam taip pat gali būti naudojama kremzlė, kuri bus pašalinta iš šonkaulio. Gauta kremzlė penkia esamą problemą. 

Kada Turkijoje reikėtų atlikti revizinę rinoplastiką?

Revizinė rinoplastika Turkijoje atliekama norint ištaisyti nepasitenkinimą po nosies operacijos. Todėl pacientas nuolat atkreipia dėmesį į problemas, atsiradusias po pirmosios operacijos. Siekiant ištaisyti šias problemas, operacijos, atliekamos taikant bendrąją anesteziją, patenka į revizinės rinoplastikos Turkijoje sritį. Nosies operacijų gijimo procesas trunka iki 12 mėnesių. Dėl šios priežasties revizinė rinoplastika Turkijoje turi būti atliekama praėjus ne mažiau kaip 12 mėnesių po pirmosios operacijos.

Koks yra Turkijoje atliekamos revizinės rinoplastikos atsigavimo laikas?

Atsigavimo laikas paprastai trunka nuo vienos iki dviejų savaičių, o pacientai po operacijos turi likti namuose nuo septynių iki dešimties dienų. Po procedūros pacientams ant nosies bus uždėta įtvaras, kuris po savaitės bus nuimtas. 

Patinimas ir mėlynės yra dažni šalutiniai operacijos poveikiai, tačiau jie paprastai praeina per kelias dienas. Tuo tarpu pacientams atsigauti paprastai reikia 10-14 dienų. Praėjus maždaug savaitei po operacijos, šie pacientai gali grįžti į darbą. Po revizinės rinoplastikos Turkijoje įprasta jausti patinimą, spaudimą ir skausmą ar diskomfortą. Kad būtų lengviau kontroliuoti pooperacinį skausmą, pacientui bus paskirti vaistai nuo skausmo. Per 48 valandas po gydymo pacientas turėtų galėti tęsti lengvą veiklą, pavyzdžiui, vaikščioti po namus. Tačiau per kitas tris savaites pacientas turėtų vengti bet kokios veiklos, kuri gali sukelti kraujavimą iš nosies, pavyzdžiui, pasilenkimo, sunkių daiktų kėlimo ir nosies pūtimo.

Bent vieną ar dvi savaites po revizinės rinoplastikos pacientai turi laikyti galvą pakeltą, kai ilsisi, atsipalaiduoja ar miega operacijos metu, kad sumažėtų mėlynės ar patinimas. Dauguma pacientų gali pastebėti matomus pokyčius per kelis mėnesius po revizinės rinoplastikos, nors pilnas rezultatas gali būti matomas iki dvejų metų. Galiausiai, daugeliu atvejų pacientai visus rezultatus turėtų pajusti po vienerių ar dvejų metų gydymo.

Ko tikėtis po revizinės rinoplastikos Turkijoje?

Kai kurie pacientai, kuriems „Cayra” klinikoje Turkijoje buvo atlikta revizinė rinoplastika Turkijoje, teigia, kad ši operacija yra mažiau skausminga nei pagrindinė nosies operacija. Be to, palyginti su originalia nosies operacija. Atliekant revizinę rinoplastiką Turkijoje gali būti trumpesnis atsigavimo laikotarpis, o po procedūros lieka mažiau mėlynių ir patinimų. Tačiau kadangi kiekvienas žmogus yra skirtingas, kai kurie rinoplastikos pacientai gali atsigauti greičiau nei kiti. Svarbiausias dalykas, kurį reikia atsiminti po operacijos – griežtai laikytis chirurgo nurodymų. Be to, dvi savaites po operacijos reikėtų vengti skausmą malšinančių vaistų, tokių kaip „Anvil” ir „Motrin”, nes jie gali sulėtinti atsigavimą. 

Ar yra komplikacijų atliekant revizinę rinoplastiką Turkijoje?

Turkijoje atliekant revizinę rinoplastiką komplikacijų nėra. Gali atsirasti kraujavimas arba skausmas, kurie per trumpą laiką išnyks. 

Kiek kainuoja revizinė rinoplastika Turkijoje?

Turkijoje revizinės rinoplastikos Turkijoje kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant klinikas, gydytojo patirtį ir taikomą procedūrą. Skirtumą galite pastebėti palyginę šias kainas su įstaigomis ir kitomis šalimis, kuriose atliekama ši procedūra. Apskritai Turkija siūlo fantastišką tarptautinę patirtį bei puikią medicininę priežiūrą. Vidutinė revizinės rinoplastikos kaina Turkijoje yra 2000 JAV dolerių, mažiausia kaina – 1500 JAV dolerių, o didžiausia – 3000 JAV dolerių.

Kada Turkijoje reikėtų atlikti revizinę rinoplastiką?

Priimtiniausias laikas rinoplastikos revizijai Turkijoje prasideda praėjus ne mažiau kaip 6 mėnesiams po operacijos. Jei pacientui buvo atliktos dvi ar daugiau revizinių operacijų, vėlesnę revizinę rinoplastiką Turkijoje reikėtų atidėti vieneriems metams. 

Ar verta atlikti revizinę rinoplastiką Turkijoje?

Jei dėl ankstesnės rinoplastikos jūsų veidas nėra harmoningas arba turite kvėpavimo problemų, verta atlikti revizinę rinoplastiką Turkijoje. Tačiau jei turite nerealių lūkesčių, neverta. Turėtumėte dar kartą patikrinti savo sprendimą. 

Ar saugu atlikti revizinę rinoplastiką Turkijoje?

Tai klausimas, kuris kiltų kiekvienam, keliaujančiam į užsienio šalį atlikti chirurginės estetinės operacijos. Turkijoje esančioje „Cayra” klinikoje visos operacijos atliekamos mūsų biuruose Stambule ir Antalijoje pagal labai aukštus Turkijos ir visos Europos standartus. 

Kiek laiko turėsiu išbūti Turkijoje, kad galėčiau atlikti revizinę rinoplastiką?

Mūsų „Cayra” klinikos pacientams Turkijoje idealiai tinka būti 8-10 dienų. Dvi iš šių dienų – prieš operaciją, kad per klinikos konsultaciją būtų aptartas operacijos planas, o ligoninėje būtų atlikti kai kurie priešoperaciniai tyrimai. Po operacijos viešnagė Turkijoje nebus nemaloni, tiesą sakant, nejausite jokio skausmo, o mūsų „Cayra” klinikos pacientai gali normaliai gyventi ir viešnagės metu lankytis visur Stambule ir Antalijoje.

Ar turėčiau nerimauti dėl pakartotinės rinoplastikos Turkijoje?

Tikrai ne. „Cayra” klinikos gydytojų komanda visada bus šalia jūsų ir stengsis laiku patenkinti visus jūsų poreikius ir pageidavimus. Be to, mes viską suplanuojame ir viskuo pasirūpiname už savo pacientus, o išrašymo iš ligoninės dieną duodame jiems visus vaistus, kuriuos jie turi vartoti ir vartoti po operacijos.

Ar verta atlikti revizinę rinoplastiką Turkijoje?

Geri ir teigiami pokyčiai garantuojami su „Cayra” klinika Turkijoje. Jūs ne tik turėsite geresnės formos nosį, bet ir jausitės daug labiau pasitikintys savimi ir laimingesni, kai pasieksime mūsų pacientams norimų rezultatų. 

Koks yra atsigavimo laikas po revizinės rinoplastikos Turkijoje?

„Cayra” klinikoje Turkijoje tikimasi, kad galutinius rezultatus pasieksime praėjus 8-12 mėnesių po operacijos. Tačiau per šį laikotarpį mūsų gydytojų komanda visada palaikys su jumis ryšį, kad galėtų nuolat stebėti jūsų situaciją. Taip pat ir „Cayra” klinika Turkijoje palaiko ryšį su pacientais, kad galėtų spręsti apie esamą padėtį. Revizinės rinoplastikos Turkijoje atsigavimas nėra labai sudėtingas, tačiau reikia kantrybės ir gero chirurgo. Visiškai atsigausite per 2-3 savaites ir galėsite visiškai grįžti prie darbo.

Kodėl verta rinoplastiką atlikti Turkijoje?

Turkija yra graži šalis, esanti netoli daugelio kitų Europos, Azijos ir Artimųjų Rytų šalių. Taigi, kelionės išlaidos bus prieinamos, o kelionės laikas labai trumpas. Be to, yra daugybė alternatyvių skrydžių į tolimesnes šalis, todėl į Turkiją nuvykti paprasta per kelias valandas. Be to, sveikatos priežiūros darbuotojai yra draugiški, mandagūs ir rūpestingi savo pacientui. Kalbant apie biudžetą, Turkijos klinikos, palyginti su kitomis šalimis, yra pigesnės, be to, jos teikia ekonomiškus „viskas viename” paketus, apimančius įvairias procedūras, kurios būtų brangesnės, jei būtų atliekamos atskirai. Be to, jų patalpose vyrauja švari, higieniška ir sveika atmosfera. Be to, jei apsilankysite Turkijoje, čia rasite ne tik visiškai kvalifikuotų gydytojų, kurie specializuojasi revizinės rinoplastikos srityje, bet ir daugybę turistų lankomų vietų. Tai reiškia, kad Turkijoje galėsite mėgautis savo laiku ir kultūriniu, ir sveikatos požiūriu. Prieš operaciją galėsite pamatyti daug istorinių vietų, paragauti gardžių Turkijos patiekalų ir smagiai praleisti laiką. Tuomet operacijos procesas bus sklandus, o iš Turkijos išvyksite patenkinti. 

„Cayra“ klinika Turkijoje dirba su geriausiais gydytojais kiekvienai plastinės chirurgijos operacijai, kad Turkijoje pasiektumėte geriausią rezultatą ir įgytumėte geriausią patirtį. „Cayra” klinikos Turkijoje biurai yra Stambule ir Antalijoje, Turkijoje, kuriuose įdiegtos naujausios technologijos, kad būtų galima pasiekti geresnių revizinės rinoplastikos rezultatų. 

Eikite į tinklaraščio puslapį ir sužinokite daugiau

KITAS GYDYMAS