fbpx

Plaukų mezoterapija

Turinys

Plaukų mezoterapija Turkijoje

Ar ieškote gydymo, kaip sustabdyti plaukų slinkimą? Jei nerimaujate dėl pernelyg didelio plaukų slinkimo, plaukų mezoterapija, šiuo metu kelia sąmyšį, nes žada kontroliuoti visas Jūsų plaukų problemas ir skatinti sveiką plaukų augimą. Tačiau kitose Europos šalyse mezoterapija plaukams yra brangus profesionalus gydymas, o Turkijoje – pigesnis. Todėl prieš pradedant šį gydymą svarbu suprasti visas jo pasekmes. Šiame straipsnyje išsamiai aptariame mezoterapiją ir jos veiksmingumą plaukų slinkimo atveju. Slinkite žemyn ir skaitykite daugiau!

 

Kas yra plaukų mezoterapija Turkijoje?

Plaukų mezoterapija yra nechirurginis, neskausmingas ir greitas plaukų ataugimo gydymas. Specialistas į Jūsų galvos odą įšvirkš buteliuką su vaistais, kurie atkurs ir atgaivins Jūsų plaukus. Injekcijos sudėtyje yra vitaminų, augalų ekstraktų ir hormonų, kurie atjaunina plaukų folikulus ir stiprina plaukų šaknis. Biotinas, minoksidilis, deksenolis, finasteridas, organinis silicis ir nanopeptidai – tai vieni iš pagrindinių ingredientų, naudojamų plaukų mezoterapijoje Turkijoje. Šis gydymas taip pat vadinamas mezolastika arba mezoplaukais. Injekcija sušvirkščiama į kaukolės dermą ir lėtai vaistas prasiskverbia giliau per jungiamuosius audinius. Plaukų mezoterapija Turkijoje atkuria plaukų sveikatą gerindama galvos odos mikrocirkuliaciją. Į odą įšvirkštos maistinės medžiagos padeda sumažinti plaukų folikulų susitraukimą ir pagreitina plaukų augimą.

Kaip veikia plaukų mezoterapija Turkijoje?

Mezoterapija Turkijoje ne tik užkerta kelią plaukų slinkimui, bet ir leidžia plaukams sveikai atsigauti. Plaukų mezoterapija Turkijoje duoda gerų rezultatų tiek moterų, tiek vyrų plaukų slinkimo atveju. Įšvirkštus mišinio į plaukų šaknis, plaukų folikulai atgaivinami suintensyvėjus kraujotakai ląstelių apykaitoje ir galvos odoje. Tokiu būdu plaukai turėtų būti puresni, sveiki ir stiprūs. Plaukų mezoterapija Turkijoje gali būti atliekama žmonėms, kuriems dėl plaukų slinkimo problemų buvo atlikta plaukų transplantacija. Plaukų mezoterapijos sėkmę galima padidinti taikant plaukų mezoterapiją prieš plaukų persodinimo procedūrą, kad po jos būtų atliktas plaukų mezoterapijos gydymas Turkijoje. Taip pat stiprinami neseniai užaugę arba ataugantys plaukai. Be to, taikant mezoterapiją plaukams Turkijoje galima pasiekti tokių rezultatų kaip plaukų sruogų sustorėjimas, plaukų slinkimo mažinimas, plaukų ilgaamžiškumo didinimas, kokybiškesnių naujų plaukų augimas ir apimties didinimas.

Kas sukelia plaukų slinkimą ir kodėl mums reikia mezoterapijos plaukams Turkijoje?

Kai mums pradeda slinkti plaukai, tai gali būti dėl daugelio priežasčių, įskaitant šias ir daugelį kitų.

 • Hormonų pokyčiai
 • Meditacija
 • Senėjimas
 • Genetika
 • Ligos
 • Prasta plaukų priežiūra

Kokia yra mezoterapijos plaukų gydymo nauda?

Mezoterapija plaukams Turkijoje turi daug privalumų, kurie tik padidino gydymo populiarumą. Tai:

Mezoterapijos plaukų gydymo veiksmingumas

Jei domėjotės apie gydymo veiksmingumą, džiaugiamės galėdami pranešti, kad jis tikrai veikia! Mezoterapija plaukams Turkijoje neabejotinai veiksmingai padeda gydyti plaukų slinkimą. Tiesą sakant, derinant ją su trombocitais praturtinta plazma, veiksmingumas ir efektyvumas yra daug didesnis.

Plaukų mezoterapija Turkijoje stiprina galvos odos imunitetą

Mezoterapija plaukams Turkijoje ne tik atgaivina plaukų folikulus, bet ir leidžia atjauninti galvos odą. Injekcinis gydymas leidžia vystytis naujoms kraujagyslėms, todėl oda atjaunėja ir plaukai tampa ilgesni, blizgesni ir storesni.

 

Plaukų mezoterapija Turkijoje mažina uždegimą

Plaukų mezoterapija Turkijoje kontroliuoja galvos odos mikrouždegimą. Taigi, jei Jus kamuoja pleiskanos ar niežulys, galite būti tikri, kad mezoterapija visa tai pašalins ir Jūsų oda taps sveika.

 

Plaukų mezoterapija Turkijoje atkuria normalų PH lygį

Mūsų oda dažnai gali būti užsikimšusi nešvarumais, purvu ar riebalais plaukų folikuluose, net ant galvos, todėl odos pH lygis būna nevienodas. Dėl šio netolygumo gali labai nukentėti mūsų odos gebėjimas apsaugoti organizmą ir kovoti su infekcijomis arba gali būti pažeisti plaukai ar galvos oda.

Kaip ir veido odos priežiūra, reguliarus galvos odos šveitimas gali atkurti jos pH lygį ir užtikrinti lygesnę bei sveikesnę galvos odą. Plaukų mezoterapija Turkijoje padeda tai pasiekti dėl veiksmingo procedūros pobūdžio, nes plaukai kruopščiai nušveičiami.

 

Plaukų mezoterapija Turkijoje yra saugi ir neskausminga

Palyginti su invaziniu chirurginiu gydymu, plaukų mezoterapija Turkijoje neabejotinai yra saugesnė alternatyva kovojant su plaukų slinkimu. Be to, jis paprastai nepažeidžia aplinkinių audinių ir atlieka savo darbą.

Plaukų mezoterapija Turkijoje leidžia pašalinti toksinus iš limfinės sistemos.

Turkijoje esančioje „Cayra” klinikoje limfagyslės padeda imuninėms ląstelėms patekti į kitas kūno dalis ir pašalinti skysčių bei toksinų perteklių. Tyrimas parodė, kad šį procesą valdo plaukų folikulų kamieninės ląstelės. Plaukų mezoterapija Turkijoje gali pagerinti limfos sistemą ir taip padėti padidinti toksinų išsiskyrimą iš organizmo, o tai yra tam tikra detoksikacijos forma, kuri padeda mūsų bendrai sveikatai.

 

Kam gali būti naudingas gydymas mezoterapijos būdu?

Tiesiogine prasme visiems, kam slenka plaukai! Nors iš pradžių šis gydymas buvo skirtas sergantiesiems aloresija, t. y. kai tam tikrose kūno vietose iš dalies arba visiškai nelieka plaukų, mezoterapija gali būti naudinga visiems, kuriems slinksta plaukai. Tiems, kurie dėl plaukų slinkimo netenka plaukų sruogų, mezoterapija plaukams tikrai gali būti naudinga.

„Tačiau tiems, kurie yra nuplikę arba kuriems plaukų slinkimas yra genetiškai nulemtas, jis tikriausiai nebus veiksmingas”. Taip yra todėl, kad gydymas tik stimuliuoja miegančius svogūnėlius ir maitina plaukų folikulus, bet negali atkurti viso plauko. Nėščiosios, sergantieji odos ligomis, odos uždegimais, cukriniu diabetu ar hemofilija taip pat turėtų susilaikyti nuo gydymo, nes jis gali pakenkti jų sveikatai ir ją pabloginti.

Kokie yra geriausi plaukų priežiūros patarimai Turkijoje?

Prieš mezoterapijos plaukų gydymą Turkijoje iš anksto pasikonsultuokite su gydytoju ir sužinokite, kaip pasiruošti procedūrai.

Vieną savaitę prieš procedūrą nevartokite aspirino ar bet kokių nesteroidinių vaistų nuo uždegimo.

Kadangi taikant šį metodą plaukų folikuluose atkuriamas maistinių medžiagų trūkumas, po procedūros svarbu laikytis sveikos mitybos.

Kiek įmanoma venkite nesveiko maisto.

Pagerinkite vandens suvartojimą.

Mankšta, pavyzdžiui, mankšta ir joga, skirta fitnesui.

Koks yra šalutinis mezoteraspijios plaukų gydymo poveikis Turkijoje?

Tik nedaugelis žmonių skundėsi rimtu šalutiniu poveikiu po mezoterapinio plaukų gydymo Turkijoje. Ypač jei kreipiatės į patikimą kliniką, pavyzdžiui, „Cayra“ kliniką Turkijoje, šalutinio poveikio tikimybė yra labai maža. Tačiau dažnai pasireiškia lengvas šalutinis poveikis, pavyzdžiui, pykinimas, nelygumai injekcijos vietoje, patinimas ir niežulys.

 

Kiek laiko išlieka rezultatai po mezoterapijos atlikimo?

Rezultato trukmė daugiausia priklauso nuo plaukų būklės ir asmens sveikatos būklės. Kad pasiektumėte pastebimą rezultatą, kuris išliktų tam tikrą laiką, turite jį gauti kartą per savaitę bent keturis mėnesius. Paprastai ne sezono metu atliekami aštuoni seansai, o matomus pokyčius galite pastebėti jau po penktojo seanso.

 

Kam nerekomenduojamas mezoterapijos plaukų gydymas?

Žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, kepenų ar inkstų ligomis, mezoterapijos skirti negalima.

Jei turėjote arba šiuo metu turite širdies problemų.

Nėščios moterys arba krūtimi maitinančios motinos.

Jei vartojate antikoaguliantų.

Asmuo, sergantis infekcija arba kaukolės pažeidimu

Kiek kainuoja plaukų mezoterapija Turkijoje?

Plaukų mezoterapijos kaina Turkijoje priklauso nuo gydymo kurso ir reikalingų procedūrų skaičiaus. Paprastai vienas užsiėmimas kainuoja nuo 250 iki 600 eurų. Kadangi plaukų mezoterapija Turkijoje yra kosmetinė, o ne mediciniškai būtina, draudimo bendrovės paprastai nekompensuoja išlaidų.

 

Kiek veiksminga plaukų mezoterapija Turkijoje?

Šios mezoterapijos, skirtos plaukams Turkijoje, tikslas grindžiamas tuo, kad dauguma plaukų slinkimo problemų yra susijusios su hormonų disbalansu. Plaukų slinkimą skatina ir kiti veiksniai, pavyzdžiui, maistinių medžiagų trūkumas, stresas, sutrikus kraujotakai aplink plaukų folikulus. Mezoterapijos metu įšvirkšta formulė stimuliuoja galvos odos mezoderminį sluoksnį ir inicijuoja plaukų atjauninimą.

Be to, mezoterapija plaukams Turkijoje panaikina hormoną DHT ir kontroliuoja vyrų nuplikimą.

Šis plaukų gydymas Turkijoje yra tarptautiniu mastu pripažintas ir rekomenduojamas plaukų priežiūros ekspertų. Dauguma plaukų ekspertų teigia, kad mezoterapija plaukams Turkijoje užtikrina plaukų regeneraciją 90-92 % atvejų.

Kas yra plaukų mezoterapija Turkijoje?

Plaukų mezoterapija Turkijoje yra neinvazinė, todėl paprastai nėra prastovų. Daugelis žmonių gali iš karto grįžti prie įprastinės veiklos. Kitiems dėl patinimo ir skausmo injekcijos vietose gali tekti pailsėti vieną dieną.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios yra plaukų mezoterapijos indikacijos Turkijoje?

Gyvenimo būdas, mityba ir sveikata turi didelę įtaką plaukų išvaizdai ir apimčiai. Plaukų mezoterapija Turkijoje ypač rekomenduojama tiems, kurie kovoja su plaukų slinkimu ir alopecija. Pernelyg didelis plaukų slinkimas yra dažna tiek vyrų, tiek moterų problema. Moterys greičiau atpažįsta pirmuosius alopėcijos požymius ir anksčiau nei vyrai pradeda spręsti šią problemą. Požymiai:

 • Plaukų slinkimas dėl prastos mitybos
 • Prasta kraujotaka
 • Hormoniniai pokyčiai
 • Nėštumas ir žindymas
 • Per didelis saulės spindulių kiekis
 • Pernelyg didelis stresas
 • Androgeninė anorezija
 • Apribotos aloresijos
 • Difuzinė alopecija

 

Kam rekomenduojama plaukų mezoterapija Turkijoje?

Plaukų mezoterapija Turkijoje ypač rekomenduojama:

 • Moterys ir vyrai, kovojantys su plaukų slinkimu
 • Žmonės, patiriantys nuolatinį stresą, kuris gali sukelti pernelyg didelį plaukų slinkimą.
 • Moterims ir vyrams, turintiems hormoninių sutrikimų, dėl kurių slinksta plaukai, – kaip palaikomasis gydymas, kol bus atkurta hormonų pusiausvyra.
 • Moterys po nėštumo – nėštumas dažnai padidina plaukų slinkimą
 • Moterų turinčios menapaizę
 • Moterys ir vyrai, norintys sustiprinti plaukus, ypač ne sezono metu, kai plaukų slinkimas gali būti intensyvesnis nei vidutiniškai.
 • Plaukų persodinimo operacijai besiruošiantys vyrai – net dalies neišslinkusių plaukų atkūrimas gali sumažinti plaukų persodinimo operacijos poveikį.

Koks mezoterapijos poveikis plaukams Turkijoje?

Bet kokio mezoterapinio plaukų gydymo Turkijoje rezultatai visada skiriasi priklausomai nuo asmens, tačiau daugeliu atvejų prireiks 2-3 mėnesių, kol rezultatai bus pastebimi. Nors kai kurie pacientai praneša apie gerus rezultatus per kelias savaites nuo gydymo pradžios, geriau palaukti nuo trijų iki šešių mėnesių, kol pasireikš visas gydymo poveikis.

 

Ar po plaukų mezoterapijos Turkijoje turėsiu namuose vartoti vaistus ar maisto papildus?

Geriausi plaukų mezoterapijos Turkijoje rezultatai pasiekiami, kai plaukų atgaivinimo mezoterapija derinama su medikamentais, tačiau tai yra individualus pasirinkimas ir nėra būtina.

 

Ar galiu naudoti mezoterapiją plaukams Turkijoje TTP tikslais?

Taip, „Cayra” klinikoje Turkijoje primygtinai rekomenduojame įtraukti TTP į plaukų mezoterapijos planą Turkijoje. Plaukų mezoterapija Turkijoje taip pat gali būti atliekama kartu su kirkšnių krioterapija kaip kita procedūra. TTP-trombocitų turtinga plazma.

 

Ar mezoterapija yra saugi mano plaukams?

Taip, „Cayra“ klinikoje Turkijoje plaukų mezoterapija Turkijoje yra 100 % saugi ir pacientai retai patiria šalutinį poveikį. Tikslią formulę rekomenduoja ilgametę plaukų mezoterapijos patirtį turintis „Cayra” klinikos Turkijoje chirurgas.

 

Ar plaukų mezoterapija Turkijoje yra skausminga?

Kai kurie pacientai jaučia nedidelį diskomfortą, tačiau plaukų mezoterapija Turkijoje nėra skausminga. Po procedūros atliekamas odos galvos masažas, kuris leidžia tolygiai paskirstyti į odą įterptas sudedamąsias dalis. Vaistas išlieka aktyvus net iki vieno mėnesio po gydymo.

 

Ar „Cayra” klinika Turkijoje yra geriausia plaukų klinika?

Taip, „Cayra” klinika Turkijoje garsėja aukšta priežiūros kokybe, aptarnavimu, profesionalumu, rezultatais ir priežiūra po operacijos. Mes atliekame plaukų mezoterapiją Turkijoje kitaip nei kitos klinikos. „Cayra” klinikoje Turkijoje kruopščiai ir puikiai atsižvelgiama į kiekvieno paciento plaukų augimo procesą. Geras gydytojas yra labai svarbus, nes folikulas turi būti tiksliai įdėtas į odą. Jis nepažeis odos, jei ji bus per giliai, dėl ko įaugs plaukeliai. Mokate ne tik už gydymą, bet ir už mūsų „Cayra” klinikoje Turkijoje dirbančių chirurgų patirtį.

„Cayra” klinikoje norime, kad kiekvienas pacientas iš mūsų chirurgo gautų tinkamą priežiūrą. Todėl, jei tikrai norite nepriekaištingos mezoterapijos Turkijoje, „Cayra” klinika yra geriausias pasirinkimas.

KITAS GYDYMAS