fbpx

Turinys

G taško operacija Turkijoje – populiari procedūra moterims, kurioms sunku patirti malonumą lytinių santykių metu. Daugelis moterų visame pasaulyje prisipažįsta, kad nesimėgauja seksu, o tai gali neigiamai paveikti jų santykius. Atliekant G taško didinimo operaciją, siekiant padidinti seksualinį malonumą, nukreipiamas dėmesys į jautrią vidinę makšties dalį. Tokio tipo procedūroms atlikti labai svarbu ieškoti patyrusių šios srities gydytojų, o „Cayra‘ klinika Turkijoje būtent tai ir siūlo. Būdama pirmaujanti klinika, „Cayra“ klinika teikia saugias ir nebrangias G taško operacijas su minimaliomis komplikacijomis.

Kas yra G taškas?

G taškas – jautri moterų makšties vieta, leidžianti patirti seksualinį malonumą. G taškas yra makšties viduje, priešais viršutinę sienelę. G taškas stimuliuojamas moterų lytinio kontakto metu ir išryškėja. G taškas yra jautrus todėl, kad aplink jį yra jautrių odos liaukų. Skeno liaukos turi erekcijos savybių, kaip ir vyrų prostatos liaukos. Skeno liaukos susitraukia lytinio akto metu ir gamina sekretą.

Kokia yra G taško operacijos procedūra Turkijoje?

Atliekant G taško operaciją Turkijoje, į makšties G tašką suleidžiamas hialurono rūgšties užpildas. Naudojant hialurono rūgštį, kuri natūraliai randama žmogaus organizme, G taškas užpildomas be alergijos pavojaus moterims. Atlikus G taško operaciją Turkijoje, padidėja seksualinis malonumas arba lytinis potraukis, o moterys lengviau patiria orgazmą. Atliekant G taško operaciją, makštyje taikoma vietinė nejautra. Tuomet hialurono rūgšties užpildas sušvirkščiamas tiesiai virš G taško. Baigus aplikaciją, pacientė gali greitai grįžti prie įprasto gyvenimo.

Kokie yra G taško operacijos privalumai?

Šiandien didžioji dauguma moterų sako, kad masturbuodamosi patiria malonumą, tačiau lytinių santykių metu jos negali patirti malonumo. Ši problema vadinama koitaline anorgazmija. Ši problema gydoma G taško operacija, kuri moterims suteikia malonumą lytinių santykių metu. G taško operacija ypač taikoma moterims, kurios negali patirti orgazmo lytinių santykių metu. Moterys, kurioms atliekami G taško užpildai, gauna didesnį malonumą lytinių santykių metu ir lygiagretų orgazmą su partneriu. G taško užpildas pradeda veikti per 2 arba 4 valandas po panaudojimo ir pacientė patiria seksualinį malonumą. Pritaikius G taško užpildą, apie 90 % moterų teigia, kad ką tik atrado G taško vietą. Pastebėta, kad net moterims, neturinčioms seksualinio gyvenimo problemų, po G taško operacijos seksualinis gyvenimas tampa efektyvesnis.

Makšties raumuo yra elastingas raumuo, kuris gali padidėti dėl dviejų veiksnių. Gimdymo ir senėjimo. Jis išsiplečia gimdymo metu dėl akivaizdžių priežasčių, nes moteris turi išstumti kūdikį. Tačiau senstant žmonėms keičiasi hormonai, todėl raumenų ir jungiamojo audinio stiprumas prastėja. Dėl to makšties sienelė gali tapti mažiau elastinga. Dėl estrogenų trūkumo makšties sienelės gali susilpnėti, todėl gali pakisti skersmuo. Medicininis terminas – makšties atrofija. Moterys makšties atjauninimo pageidauja dėl įvairių priežasčių, įskaitant kosmetines ir geresnę gyvenimo kokybę. Daugelis moterų po gimdymo kenčia nuo stresinio šlapimo nelaikymo, o makšties atjauninimas gali jas palengvinti. Jei moteris ko nors nori dėl kosmetinių priežasčių, prieš imantis veiksmų labai svarbu apsvarstyti, kodėl ji to nori.

Ką turėtumėte žinoti prieš G taško operaciją?

Pacientai turi nerūkyti bent mėnesį prieš operaciją ir po jos. Taip pat bent dvi savaites iki G taško operacijos negalima vartoti jokių kraują skystinančių vaistų, pavyzdžiui, aspirino. Draudžiama vartoti priešuždegiminius vaistus, žolelių arbatas, vaistažolių papildus, žaliąsias arbatas ir omega 3 tabletes. Turėtų būti atlikta išsami ginekologinė apžiūra, siekiant patikrinti, ar nėra infekcijos ar ligos požymių. Operacijų planavimo procesas yra toks pat reikšmingas kaip ir pati operacija. Likus savaitei iki G taško operacijos, pacientės menstruacijų ciklas turi būti pasibaigęs. Po G taško operacijos menstruacinis ciklas gali padidinti problemų riziką.

Per kiek laiko po G taško operacijos Turkijoje galima turėti lytinių santykių?

Po G taško operacijos moterys gali lytiškai santykiauti tą pačią dieną. Atlikus G taško operaciją, moterys gali lengvai tęsti kasdienį gyvenimą. Taikant vietinę nejautrą, atliekama makšties plastikos operacija. „Cayra“ klinikos chirurgas susiaurins makšties sieneles, pašalindamas nereikalingus išorinius audinius. Šiame etape taip pat stiprinami vulvos makšties struktūras palaikantys raumenys ir audiniai. Tuomet audiniai po oda įtempiami naudojant galingus siūlus. Įtempus makšties kanalą, oda virš jo susiuvama. Jei yra išorinės odos, kurią reikia patrumpinti, ji taip pat gali būti sumažinta, kad išvaizda būtų malonesnė.

Kam tinka G taško operacija?

Galite būti tinkamas kandidatas G taško operacijai, jei atitinkate šiuos kriterijus:

  • G taško operacija gali būti tinkama jums, jei savimi nepasitikite dėl odos pertekliaus makšties srityje arba jums nepatogu dėvėti prigludusius drabužius.
  • Daugelis moterų dėl papildomų audinių, išsikišusių iš makšties įėjimo, patiria skausmą, pavyzdžiui, sausumą, šerpetojimą ir dirginimą.
  • Jei odos perteklius trukdo kasdienei veiklai, sukelia nepatogumų arba problemų miegamajame su sutuoktiniu, turėtumėte apsvarstyti galimybę atlikti vaginoplastiką.
  • Jei neturite sveikatos problemų, dėl kurių negalėtumėte atlikti operacijos, pavyzdžiui, kraujo sutrikimų ar prasto atsistatymo.

Kokio amžiaus pacientams galima atlikti G taško operaciją?

Kaip ir kitose estetinėse procedūrose, amžiaus riba G taško operacijai Turkijoje yra 18 metų.

Ar makšties sausumas išnyksta atlikus G taško operaciją?

Daugeliui moterų pasireiškiantis makšties sausumas yra problema, dėl kurios abi pusės nepatenkintos lytiniais santykiais. Yra makšties sausumo sprendimas. Tobulėjant vakcinų aplikacijoms ir užpildų aplikacijoms, makšties sausumo problema išsprendžiama labai paprastais metodais. G taško operacija kitu pavadinimu yra sėkmingiausia programa, kuri tarnauja šiai temai. Dėl G taško aplikacijos šias problemas išsprendžia žmonės, kurie lytinių santykių metu negali patirti orgazmo, patiria mažiau malonumo ir turi sausą makštį. Taikant G taško operaciją, užkertamas kelias makšties sausumui ir pasiekiama labai veiksmingų rezultatų dėl poveikio, kuris suteikia drėgmės ir lankstumo šiai medžiagai.

G taško operacija Turkijoje yra nechirurginis ir lengvai taikoma priemonė. Pirmiausia, pacientė ištiriama ir nustatoma problema, tada nustatoma, kokia aplikacija bus atliekama, kiek dozių bus taikoma arba kiek seansų bus taikoma. Tada aplikacijos vieta nuskausminama kremu. G taško operacija Turkijoje į nutirpdytą sritį suleidžiama injekcinio aparato pagalba. Iš viso procesas trunka 20 arba 30 minučių. Atlikus aplikaciją, moterims iš karto matomas G injekcijos taikymo poveikis.

Kiek kainuoja G taško operacija Turkijoje?

Yra daug veiksnių, kurie turi įtakos G taško operacijos kainai Turkijoje. Operacijos kainos skiriasi priklausomai nuo paciento, nuo atliekamos procedūros ypatumų, todėl kiekvieno paciento problema ir struktūra yra skirtinga. G taško operacijos Turkijoje kainos skiriasi priklausomai nuo kai kurių veiksnių – gydytojo naudojamo užpildo prekės ženklo, naudojamo užpildo kiekio ir, svarbiausia, gydytojo patirties. Kad pacientai gautų aiškesnę informaciją apie G taško kainas, pirmiausia jie turėtų būti ištirti ir nurodyti savo problemas. Paprastai G taško operacijos kaina Turkijoje svyruoja nuo 1000 iki 3000 JAV dolerių, t. y. mažiau nei kitose Europos šalyse, pavyzdžiui, Indijoje, JAV ir Jungtinėje Karalystėje.

Kaip pasiruošti G taško operacijai?

  • Pasikonsultuokite su savo gydytoju „Cayra“ klinikoje apie savo lūkesčius.
  • Turi būti ne menstruacijų laikotarpis.
  • Bent dvi savaites prieš procedūrą nevartoti priešuždegiminius vaistus, tokius kaip ibuprofenas, aspirinas, arba kai kuriuos vitaminų ir vaistažolių papildus, kurie gali padidinti kraujavimą procedūros metu ir po jos.

Kokios yra pooperacinės priežiūros priemonės po G taško operacijos?

  • Po šlapinimosi valykite gydomąją sritį higieninėmis servetėlėmis.
  • Lytiškai galite pradėti santykiauti praėjus savaitei po procedūros.
  • Per vieną dieną po procedūros pacientė galės vaikščioti ir užsiimti įprasta veikla.

Ar yra komplikacijų, susijusių su G taško operacija Turkijoje?

Ne, sunkių komplikacijų, susijusių su G taško operacija Turkijoje, nėra. „Cayra“ klinikoje chirurgas ekspertas operaciją atliks puikiai, be jokių galimų komplikacijų. Įprasti padariniai, tokie kaip paraudimas ir skausmas, išnyks per trumpą laiką.

Ar G taško operacijos rezultatai yra ilgalaikiai?

G taško operacijos rezultatai paprastai būna ilgalaikiai, jei ne nuolatiniai. Net ir po operacijos organizmas toliau sensta, todėl dėl to makšties srityje gali atsirasti akivaizdžių pokyčių.

Koks yra G taško operacijos Turkijoje sėkmės procentas?

Chirurgų duomenimis, į Stambulą dėl G taško operacijos Turkijoje atvykusių pacientų sėkmės rodiklis siekia 96 % ir yra labai patenkinti rezultatais. „Cayra“ klinikoje teikiamos kvalifikuotos paslaugos, kurios garantuoja geriausią ir pasitenkinimą keliantį rezultatą.

Koks atsistatymo laikas po G taško operacijos?

Kiekvieno paciento gijimo laikas skiriasi, tačiau judėti turėtumėte galėti per 2-3 dienas. Visas sveikimo laikas po vaginoplastikos paprastai trunka apie 6-8 savaites. Šiuo laikotarpiu venkite maudytis vonioje ar vandens telkiniuose, taip pat bet kokios intensyvios veiklos. Kitas 12 savaičių susilaikykite nuo bet kokios lytinės veiklos. Jūsų gydytojas „Cayra“ klinikoje Turkijoje kartu su Jumis aptars sveikimo ypatumus ir tai, kada galėsite grįžti prie įprastos veiklos.

Ką turėčiau daryti po G taško operacijos?

Labai svarbu, kad atidžiai laikytumėtės chirurgo pooperacinių nurodymų, kad paspartintumėte gijimo procesą. Visada laikykite savo lytinių organų sritį švarią ir sausą. Jei chirurgas paskyrė vaistų nuo skausmo, kad geriau jaustumėtės, būtinai vartokite juos tiksliai, kaip nurodyta. Taip pat gali tekti vieną ar du kartus per savaitę naudoti nekvapnų makšties prausiklį.

Ar G taško operacija yra saugi?

Taip, G taško operacijos yra saugios.

Kas yra geriausias G taško chirurgas Turkijoje?

„Cayra“ klinikoje dirba geriausi plastikos ir kosmetikos chirurgai Turkijoje.

Ar galiu gauti G taško operacijos nuotraukų prieš ir po operacijos?

Taip. Susisiekite su mumis „Cayra“ klinikoje ir gaukite G taško operacijos prieš ir po nuotraukų.

Kiek laiko trunka G taško operacija Turkijoje?

G taško operacija trunka nuo 40 iki 50 minučių.

Ar G taško operacija yra skausminga?

G taško operacija atliekama taikant anesteziją, todėl G taško operacija nėra skausminga.

Kodėl verta rinktis Turkiją G taško operacijai?

G taško operacija Turkijoje yra plastinės chirurgijos rūšis, kuri dar vadinama kosmetine ginekologija, nes ji atliekama ir kosmetiniais, ir funkciniais tikslais. Vulvovaginaliniai audiniai, makšties kanalas ir aplinkiniai raumeniniai audiniai gali būti patobulinti ir pakoreguoti atliekant vaginoplastikos operaciją. G taško operacija laikoma viena iš populiariausių operacijų Stambule. Daugelis žmonių atvyksta į Turkiją, kad operaciją atliktų patyrę ir kvalifikuoti Stambulo chirurgai. Turkija užsitarnavo vienos geriausių medicinos turizmo krypčių pasaulyje reputaciją, teikdama pasaulinio lygio medicininę priežiūrą plastinės chirurgijos srityje. Dideliuose miestuose, pavyzdžiui, Stambule ir Antalijoje, yra tarptautiniu mastu pripažintų medicinos įstaigų. Turkijos chirurgai ir gydytojai teikia pasaulinio lygio gydymą ir kompetenciją tiek vietos, tiek užsienio pacientams, dauguma jų stažavosi Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Turkijoje esanti „Cayra“ klinika yra vienas pirmaujančių medicinos centrų, kurioje atliekamos nepriekaištingos kosmetinės ir plastinės operacijos. Mūsų biurai įsikūrę Stambule ir Antalijoje ir teikia kokybiškas medicinos paslaugas visiems savo pacientams. „Cayra“ klinikoje dirba geriausi Turkijos chirurgai. Atvykti į Turkiją atlikti G taško plastinės operacijos yra geriausias sprendimas, kokį tik galite priimti. Susisiekite su mumis jau dabar.

KITAS GYDYMAS