fbpx

Skruostų riebalų šalinimo operacija

Turinys

Skruostų riebalų šalinimo operacija Turkijoje iš esmės yra skruostų mažinimo operacija, kurios metu, kaip rodo pavadinimas, pašalinami burnos riebalai. Skruostikaulio riebalų pagalvėlė yra tiesiai po skruostikauliais ir ją sudaro audiniai ir riebalų skiltelės. Skruostų riebalų šalinimo operacija gali būti atliekama tiek vyrams, tiek moterims – tai geras išeitis tiems, kurių skruostai yra ” burunduko” ar per dideli žandai. Galutinis rezultatas turėtų pagerinti jūsų veido proporcijas, todėl veidas atrodys lieknesnis ir plastiškesnis. Nors paprastai ši procedūra atliekama 20-40 metų amžiaus asmenims, vienintelis amžiaus reikalavimas – būti vyresniam nei 18 metų. Manoma, kad skruostų riebalų šalinimo operacija netinkama pacientams, sulaukusiems 40-ies, nes tuo metu visi natūraliai pradedame netekti riebalų aplink veidą.

Skruostų riebalų nusiurbimo operacija gali būti atliekama kartu su kitomis operacijomis, pavyzdžiui, nosies plastika, veido pakėlimu ar riebalų nusiurbimu, tačiau paprastai tai yra savarankiška procedūra. Skruostų riebalų nusiurbimo operacija turėtų trukti nuo valandos iki 90 minučių, vėlgi priklausomai nuo konkretaus žmogaus. Paprastai ji atliekama taikant lengvą miego sedaciją arba bendrąją anesteziją (abiem atvejais per veną). Tačiau galima rinktis ir regioninę arba vietinę anesteziją, vartojamą per burną.

Kas yra tinkamas kandidatas skruostų riebalų šalinimo operacijai ?

Tikėtina, kad esate tinkamas kandidatas skruostų riebalų šalinimo operacijai , jei:

 • Jus neigiamai veikia jūsų putlūs skruostai
 • Turite realių tikslų dėl operacijos, esate fiziškai aktyvus ir turite normalų bmi.
 • Nevartojate alkoholio ir nerūkote.

Susisiekę su chirurgu „Cayra” klinikoje pokalbiui, mūsų chirurgas ekspertas jus išanalizuos ir pasakys, ar esate tinkamas kandidatas skruostų riebalų šalinimo operacijai. Be to, nepamirškite, kad labai svarbu, jog apklausos metu būtumėte visiškai sąžiningas dėl savo medicininės ir psichiatrinės būklės duomenų. Melas arba svarbios informacijos nutylėjimas iš tikrųjų gali būti žalingas ir sukelti sveikatos problemų.

Kokie yra skruostų riebalų šalinimo operacijos privalumai?

Skruostų riebalų šalinimo operacijos rezultatai yra ilgalaikiai, todėl svarbu nepamiršti, kad plonų bruožų asmenys turi vengti skruostų mažinimo operacijos.

Privalumai yra šie:

 • Burnos riebalų šalinimo operacija suteikia lieknesnį veidą su ryškesniais skruostais.
 • Kadangi pjūviai paslepiami burnoje, po skruostų riebalų nusiurbimo operacijos nebus matomų randų.
 • Kaip minėjome, rezultatai yra ilgalaikiai, o kadangi pašalintos riebalų ląstelės, niekada nepriaugsite svorio veide.
 • Skruostų riebalų šalinimo operacijos atlikimas yra patogi operacija su trumpu prastovos laiku ir greitu atsigavimo laikotarpiu.

Kiek kainuoja skruostų riebalų šalinimo operacija Turkijoje?

Turkijoje skruostų riebalų šalinimo operacijos kaina svyruoja nuo 1000 iki 3000 eurų. Viršnormatyvinė kaina yra 1500. Į nurodytas kainas įskaičiuoti operacijos, apgyvendinimo, pervežimo, transporto ir konsultacijų mokesčiai.

Kaip atliekama skruostų riebalų šalinimo operacija?

Skruostų riebalų šalinimo operacija  trunka apie 45 minutes, atliekama taikant vietinę nejautrą, sedaciją arba bendrąją nejautrą. Gydytojas rekomenduos jums tinkamiausią anestezijos pasirinkimą. Skruostų riebalų šalinimo operacija pradedama nuo anestezijos, kuri skiriama jūsų komfortui chirurginės procedūros metu. Jūsų chirurgas „Cayra” klinikoje padarys maždaug pusės colio ilgio pjūvį burnos vidinėje pusėje, vidinėje skruosto dalyje, per šiuos pjūvius pašalins įklotą. Paskutinis žingsnis – pjūvių uždarymas. Visi pjūviai bus burnos viduje, todėl svarbu liežuviu nežaisti su siūlais.

Ar skruostų riebalų šalinimo operacija yra skausminga procedūra?

Skruostų riebalų šalinimo operacija atliekama taikant tam tikrą anesteziją.  Kadangi skruostai yra visiškai nutirpę nuo narkozės, asmenys nejaučia jokio skausmo. Po operacijos asmenys gali jausti skausmą ir diskomfortą, kurį galima kontroliuoti vaistais nuo skausmo. Po operacijos rekomenduojama naudoti ledą, kad sumažėtų patinimas ir skausmas. Pati skruostų riebalų šalinimo operacija neturėtų būti skausminga: skruostai turėtų būti visiškai nutirpę nuo anestezijos. Jei nejaučiate visiškos nejautros, kai jūsų chirurgas „Cayra” klinikoje pradeda procedūrą, nedelsdami praneškite jam apie tai, kad jis galėtų skirti papildomą vietinę nejautrą. Bet koks diskomfortas, kurį pajusite atsigavimo metu, greičiausiai bus nedidelis, tačiau jį galima sumažinti ledu ir nereceptiniais vaistais nuo skausmo, pavyzdžiui, tilenoliu. Jei skausmas kelia didelį susirūpinimą, pasitarkite su gydytoju dėl receptinių vaistų nuo skausmo pirmosiomis atsigavimo dienomis.

Ar yra komplikacijų ir rizikos, susijusios su skruostų riebalų šalinimo operacija?

Skruostų riebalų šalinimo operacija  yra santykinai nerizikinga, trumpalaikė, nesudėtinga procedūra, kurios rezultatai yra patenkinami.  Ekspertas chirurgas „Cayra” klinikoje nepriekaištingai atliks skruostų riebalų šalinimo operaciją. Komplikacijų rizika yra labai maža, tačiau, kaip ir atliekant bet kokią operaciją, yra infekcijos ir kraujavimo rizika, kuri paprastai būna laikina.

Per kiek laiko atsigausite po skruostų riebalų šalinimo operacijos ?

Priklausomai nuo to, kokį darbą dirbate, į darbą turėtumėte grįžti praėjus nuo 3 dienų iki savaitės po skruostų riebalų šalinimo operacijos  Toks laiko tarpas bus taikomas bet kokiam biuro darbui, kuriame nereikia daug kalbėti. Bet kokiam aktyvesniam darbui gali prireikti ilgesnio gijimo laiko. Tai, žinoma, reikėtų aptarti su chirurgu „Cayra” klinikoje prieš sutinkant atlikti procedūrą. Maždaug 3 savaites po operacijos Jums bus draudžiama bet kokia fizinė veikla, be to, kelias savaites bus labai svarbu, kad nepakeltumėte kraujospūdžio, nes tai gali sulėtinti gijimo procesą. Tai reiškia, kad 6 savaites ar ilgiau negalėsite užsiimti jokia energinga veikla ar sportu.

Pirmąją dieną po operacijos patariama nesivalyti veido ir nenaudoti makiažo, tačiau po to galėsite tai daryti. Pirmąsias porą dienų galėsite valgyti tik minkštą maistą, o pirmąsias 2 savaites po operacijos turėsite riboti kramtymo kiekį. Taip pat reikėtų vengti sūraus maisto, kad patinimas būtų kuo mažesnis. Po valgio taip pat turėsite skalauti burną vandeniu, kad niekas nepatektų į burnoje esančius pjūvius. Po operacijos turėtumėte tikėtis bent 2 pakartotinių apsilankymų. Pirmasis vizitas bus skirtas siūlams nuimti (išskyrus atvejus, kai naudojami tirpūs siūlai) praėjus maždaug 7-10 dienų po operacijos, o antrasis – bendram patikrinimui po 3 savaičių, kad būtų užtikrinta, jog galėsite atnaujinti įprastą veiklą ir pradėti sportuoti.

Ko turėtumėte tikėtis atsigaunant po atliktos skruostų riebalų šalinimo operacijos ?

Skruostų riebalų šalinimo operacija atsigavimo trukmė  – apie 3 savaitės. Šiuo laikotarpiu asmenys turi rūpintis gydytojo nurodymais dėl savęs priežiūros ir valgymo. Po skruostų riebalų šalinimo operacijos atsigavimo laikotarpiu asmenys pirmąsias kelias dienas turi laikytis skystos dietos. Pasibaigus skystai dietai, prieš grįžtant prie įprastos mitybos, galima toliau vartoti minkštą maistą. Turėtumėte tikėtis, kad bichektomijos atsigavimo metu patirsite tam tikrą patinimą ir mėlynes. Tai yra atsigavimo dalis ir, po visiško pasveikimo, viso to nebeliks.

Ar galima valyti dantis po skruostų riebalų šalinimo operacijos

Taip, po skruostų riebalų šalinimo operacijos  galite valytis dantis, tačiau turite atkreipti dėmesį į pjūvio vietas. Pacientai turi valytis dantis atsargiai ir neskalauti burnos.

Kokia yra priežiūra po skruostų riebalų nusiurbimo operacijos ?

Kai kurie žmonės skruostų srityje įgyja daugiau riebalinio audinio, vadinamo bichat, nei kiti. Kartais pastebima, kad ploni žmonės turi daugiau riebalinio audinio. Šios riebalų sankaupos skruostuose yra atsparios išvalymui dietomis ir fiziniais pratimais, be to, jos dažnai perduodamos iš tėvų kruopščiai paveldint genetiškai. Kai pageidaujama, šį riebalinį audinį, sukuriantį apvalesnį veidą, galima pašalinti, todėl veidas bus plonesnis ir ryškesnių linijų.

Jūs turėtumėte žinoti, kaip pasirūpinti savimi, ir čia pateikiami patarimai, kureis reikia vadovautis:

 • Kad greičiau pasveiktumėte po skruostų riebalų šalinimo operacijos, gydytojas skirs burnos skalavimo skysčių ir antibiotikų.
 • Burną reikia kruopščiai valyti visą pirmąją savaitę.
 • Pirmąją savaitę pacientas turėtų skirti ypatingą dėmesį savo mitybai. Vietoj standžių ir termiškai apdorotų patiekalų reikėtų valgyti minkštą maistą.
 • Po skruostų riebalų šalinimo operacijos pacientas gali grįžti į darbą po kelių dienų.
 • Pirmąją savaitę venkite staigių veido judesių.

Ar skruostų riebalų šalinimo operacija yra ilgalaikė?

Taip, skruostų riebalų šalinimo operacijos rezultatai yra ilgalaikiai, net jei priaugsite svorio, skruostų riebalų pagalvėlės neataugs. Tačiau dėl priaugto svorio jūsų veidas gali atrodyti putlesnis, nes kitose srityse likusios riebalų ląstelės išsiplės. Tai gali užmaskuoti rezultatus, todėl vis tiek verta palaikyti sveiką svorį.

Kada pamatysiu rezultatą po skruostų riebalų šalinimo operacijos ?

Pirmuosius rezultatus pamatysite maždaug po trijų savaičių, kai didžioji dalis patinimo sumažės. Tačiau, kol pamatysite visus rezultatus, gali praeiti trys ar net šeši mėnesiai, nes oda susigers į skruostų įdubimus.

Ar saugu Turkijoje atlikti skruostų riebalų šalinimo operaciją?

Daugelis pacientų visame pasaulyje renkasi Turkiją, kad galėtų atlikti skruostų riebalų šalinimo operaciją, ir tai nėra atsitiktinumas. Kadangi Turkijoje veikia tvirta sveikatos priežiūros sistema, kurioje priimami pacientai iš užsienio, žmonės gali saugiai pasidaryti operaciją. Be to, Turkijoje esančioje „Cayra” klinikoje dirbantys chirurgai yra savo srities specialistai. Taigi, Turkijoje esančioje „Cayra” klinikoje labai saugu atlikti skruostų riebalų šalinimo operaciją Turkijoje.

Kiek laiko trunka skruostų riebalų šalinimo operacija Turkijoje?

Bicektomijos operacija paprastai trunka nuo 1 iki 2 valandų. Burnos kumščio audiniai atsistato per 10 dienų, o gijimo procesas gali užtrukti vidutiniškai 4-6 savaites. Po operacijos Turkijoje turite likti bent šešias dienas, kad būtų atlikti pirminiai tyrimai ir įvertinti rezultatai.

Ar dėl skruostų riebalų šalinimo operacijos  atrodysiu vyresnis?

Senėjimo proceso dalis yra veido apimties praradimas dėl veido riebalinių pagalvėlių atrofijos. Jei apatinė veido dalis jau yra labai liekna ir pašalinami skruostiniai riebalai, tai gali sukurti liesą išvaizdą, dėl kurios žmogus gali atrodyti vyresnis. Be to, žmogus, kuriam jaunystėje buvo atliktas skruostų riebalų šalinimas, gali pastebėti, kad sulaukęs daug vyresnio amžiaus, kai kiti veido riebaliniai pagalvėliai praranda apimtį, rezultatas tampa šiek tiek ryškesnis. Tinkamai parinktam pacientui skruostų riebalų mažinimas tiesiog padeda pasiekti pusiausvyrą tarp veido bruožų ir užtikrina subtilius, natūralius, ilgalaikius rezultatus. Chirurgas „Cayra” klinikoje įvertins jus prieš operaciją, kad įsitikintų, jog skruostų riebalų nusiurbimo operacija yra geriausia procedūra, padedanti pasiekti jūsų tikslus.

Kokie skruostų riebalų šalinimo operacijos privalumai?

Yra daug privalumų, kai Turkijoje atliekama bukalinių riebalų šalinimo operacija. Kasmet milijonas žmonių atvyksta į Turkiją atlikti estetinių operacijų. Ne tik prieinamos kainos yra priežastis, dėl kurios Turkija patenka į sąrašo viršūnę, bet ir tai, kad keliaudami į Turkiją galėsite gydytis a klasės ligoninėse, kuriose yra aukščiausio lygio medicininė įranga. Be to, Turkijos gydytojų patirtis estetinių operacijų srityje prilygsta arba yra didesnė nei garsiausių pasaulio estetinių chirurgų. Kelionė į Turkiją dėl skruostų riebalų šalinimo operacijos taip pat reiškia geriausias atostogas kartu su kultūrinėmis ir gamtos grožybėmis. Galite apsvarstyti galimybę atostogauti prie jūros ir saulės arba kultūros ir lankytinų vietų. Skrydžiai į Turkiją taip pat pigūs. Kelionę galite tęsti penkių žvaigždučių atostogų variantais, gauti puikų gydymą ir nepamirštamą kelionę.

Kodėl turėtumėte rinktis „Cayra” kliniką Turkijoje?

Konsultacija „Cayra” klinikoje Turkijoje yra puikus atspirties taškas visiems, kurie svarsto apie skruostų riebalų šalinimo operaciją. „Cayra“ klinika yra visame pasaulyje pripažinta plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinika Turkijoje. „Cayra“ klinikoje dirba geriausi chirurgai, kurie įvertins pacientų veidą ir išklausys jų plastinės chirurgijos tikslus. „Cayra” klinika ir jos gydytojų komanda savo pacientams iš viso pasaulio parengs geriausią chirurginį planą, kuris užtikrins geriausius skruostų riebalų šalinimo operacijos rezultatus. Jei jus domina skruostų riebalų šalinimo operacija Turkijoje, nelaukite nė minutės ir susisiekite su „Cayra” klinika dar šiandien. Cayra klinikoje atliekamos veido kontūravimo procedūros, kartu suteikiant ilgalaikius rezultatus, kurie padės jums jaustis laimingesniems, išdidesniems ir jaunesniems.

Galite apsilankyti mūsų tinklaraščio puslapyje, kur rasite daugiau informacijos apie skruostų riebalų šalinimo operaciją.

KITAS GYDYMAS