fbpx

Turinys

Ginekomastijos operacija Turkijoje

Ginekomastija – tai vyrams pasireiškianti krūtų vystymosi būklė. Vyrų krūtų padidėjimas gali pasireikšti krūtų riebaliniame audinyje ir pačioje krūtyje. Ginekomastijos operacijos Turkijoje yra įvairių etapų, kurie vėlesniuose etapuose vyrams gali sukelti psichologinę žalą. Kadangi krūtys pastebimos per drabužius, vasarą dėvint plonus drabužius gali atsirasti socialinė izoliacija ir depresija. Socialinis diskursas verčia vyrus psichologiškai blogai jaustis dėl krūtų dydžio. Padidėjus vyrų krūtų audiniui, krūtų padidėjimas vadinamas ginekomastija. Ginekomastija gali atsirasti ankstyvoje vaikystėje, paauglystėje arba vyresniame amžiuje (55 metų ir vyresni), ir tai gali būti normalus pokytis.

Ginekomastijai padidėja riebalinis ir liaukinis audinys. Esant pseudožmogaus papilomos, lipomos, lipomatozinės ginekomastijos arba lipomos, krūtų augimo priežastis yra tik riebalinio audinio padidėjimas. Todėl ji pasireiškia antsvorio turintiems žmonėms. Turkijoje esančioje „Cayra” klinikoje visada esame pasirengę padėti atlikti ginekomastijai skirtą operaciją Turkijoje be jokių komplikacijų.

Kas yra tinkamas kandidatas ginekomastijos operacijai?

Yra įvairių reikalavimų, kad vyras būtų tinkamas kandidatas ginekomastijos operacijai.

Toliau pateikiami geri kandidatai šiai ginekomastijai operuoti:

 • Vyrai, kuriems nepavyksta suvaldyti ginekomastijos kitais medicininiais metodais.
 • Sveiki asmenys, kurie neserga rimtomis ligomis ar neturi lėtinių sutrikimų, galinčių trukdyti pasveikti
 • Nerūkantys ir nevartojantys narkotikų
 • Vyrai, kurie turi aiškų protą ir aiškius tikslus, susijusius su fiziniu ginekomastijos poveikiu
 • fiziškai aktyvūs vyrai, kurių kūno masės indeksas yra geras
 • Tie, kurie turi pagrįstų lūkesčių ir nuosekliai auga krūtys.

Kokios yra ginekomastijai taikomos operacijos ?

 • Ginekomastijos operacija su liposakcija

Ši procedūra pašalina krūtų riebalus, bet ne liaukinį audinį. Ginekomastijai gydyti naudojamas nedidelis pjūvis abiejose krūtinės pusėse, kuris paprastai atliekamas taikant vietinę anesteziją su sedacija arba visišką anesteziją. Ginekomastijai gydyti skirta liposakcija pasižymi greitu atsigavimo laiku. Siekiant sumažinti patinimą ir palaikyti gydymo vietą, kelias savaites gali tekti naudoti kompresinį drabužį.

 • Mastektomija

Šios procedūros metu pašalinamas krūties liaukos audinys. Operacijos metu dažnai naudojami nedideli pjūviai. Tokio pobūdžio operacija yra mažiau invazinė ir reikalauja trumpesnio atsigavimo laiko. Jos metu pašalinamas visas krūties audinys ir spenelis iš pažeistos krūties, taip pat pažastyje esančios liaukos ir galbūt dalis po krūtimi esančio raumens.

 • Dvipusė ginekomastijai skirta operacija

Ginekomastija – tai berniukų arba vyrų pieno liaukų audinio padidėjimas. Nors tai nėra rimta problema, tačiau berniukams ir vyrams gali būti sunku kovoti su šia būkle. Be to, ji gali paveikti vieną arba abi krūtis, kartais netolygiai. Tokiu atveju taikoma abipusė ginekomastija – chirurginė procedūra, kurios metu pašalinamas padidėjęs riebalų kiekis berniukų ar vyrų krūtyse, atsiradęs dėl hormonų estrogeno ir testosterono pusiausvyros sutrikimo.

 • Vienpusės ginekomastijos operacija

Pagrindinis procedūros tikslas – suteikti pacientams vyrams plokštesnę ir stangresnę krūtinės išvaizdą, kad jie atrodytų vyriškesni. Šiam tikslui pasiekti vienpusės ginekomastijos operacijos metu pašalinamas riebalų ir audinių perteklius krūtyse ir po speneliais pacientams vyrams, kurie paprastai yra vidutinio amžiaus.

Kas tai yra ginekomastijos operacija ?

Ginekomastijos operacijos procedūros apima liposukciją, eksciziją (chirurginį audinių pašalinimą) arba abiejų metodų derinį. Chirurgas „Cayra Clinic” klinikoje paprašys Jūsų dvi savaites prieš procedūrą nutraukti bet kokių aspirino turinčių produktų ir kraują skystinančių vaistų vartojimą. Jei esate rūkalius, būsite paprašytas mesti rūkyti likus bent keturioms savaitėms iki operacijos, nes nikotinas gali pabloginti ir sulėtinti gijimą.

Paprastai ginekomastija operuojama šiais etapais:

 • Procedūros metu jums bus taikoma bendroji anestezija. Tačiau kai kuriomis aplinkybėmis chirurgas gali patarti taikyti vietinę nejautrą su raminamaisiais vaistais.
 • Jei ginekomastijai atlikti skirta procedūra apima tik riebalinio audinio pašalinimą, gali būti daromi tik maži pjūviai, skirti liposakcijai. Tačiau norint pašalinti liaukinį audinį, bus daromi šiek tiek didesni pjūviai išilgai natūralios odos raukšlės.
 • Per pjūvius chirurgas atsargiai pašalins riebalų ir audinių perteklių. Ginekomastijos operacija dažnai apima liposakcijos ir tiesioginio išpjovimo procedūras.
 • Riebalų nusiurbimas bus naudojamas riebalų pertekliui pašalinti iš chirurgų atliktų pjūvių areolės ribose arba po krūtimi. Liposakcija taip pat bus naudojama krūtinei kontūruoti.
 • Po procedūros chirurgas vidiniais ir išoriniais siūlais užvers pjūvius. Papildomam skysčiui surinkti po oda pjūvio vietose gali implantuoti laikinus drenažo vamzdelius.
 • Norint sutvirtinti kontūrus, kelias savaites turėsite dėvėti kompresinį drabužį. Po gydymo drenažo vamzdeliai ir pjūviai bus pašalinti po vienos ar dešimties dienų.

Kiek kainuoja ginekomastijai skirta operacija Turkijoje?

Ginekomastijos operacijos kaina Turkijoje svyruoja nuo 1500 iki 3500 eurų.

Ar yra komplikacijų ir rizikos, susijusios su ginekomastijos operacija ?

Mūsų chirurgas „Cayra Clinic” klinikoje Turkijoje atliks ginekomastijos operaciją  nepriekaištingai, be jokių komplikacijų. Nors galite jausti nedidelį diskomfortą ar kraujavimą, tačiau nerimauti nereikia, nes jie po kurio laiko išnyks.

Atsigavimo procesas po  ginekomastijai skirtos operacijos?

Dėl pažeistos srities dydžio, paciento kūnui atliktų chirurginių darbų kiekio ir krūtų audinio augimo priežasčių, kiekvieno paciento atsigavimo procesas ir laikas skirsis dėl įvairių priežasčių, įskaitant pažeistos srities dydį, paciento kūnui atliktų chirurginių darbų kiekį ir krūtų audinio augimo priežastis.

Atsigavimo tvarkaraštis

Praėjus kelioms dienoms po operacijos pacientas gali jausti krūtinės sustingimą ar skausmą. Jei reikia, diskomforto pojūčiui palengvinti gali būti vartojami receptiniai vaistai nuo skausmo. Kai kurie asmenys gali jausti pykinimą dėl procedūros metu naudojamos anestezijos. Nors pacientai gali iš karto nepastebėti rezultatų, krūtinės sritis gali atrodyti patinusi. Rekomenduojama naudoti kompresinį drabužį, kuris padeda sumažinti patinimą ir diskomfortą, o kartu padeda šiai vietai gyti. Dauguma chirurgų rekomenduoja šiuo laikotarpiu visiškai ilsėtis, pirmąsias 24 valandas vengti maudytis duše, o pacientai pirmąsias 2-3 dienas turi miegoti ant nugaros, kad nepažeistų pjūvio.

Daugeliui asmenų skausmas ir patinimas sumažėja po savaitės. Dauguma pacientų gali grįžti į darbą ir užsiimti lengva fizine veikla. Kita vertus, reikėtų vengti įtemptų krūtinės raumenų pratimų, kol pacientas negaus gydytojo leidimo. Jei operacijos metu jums buvo įdėtos siūlės, gali tekti kreiptis į chirurgą, kad jos būtų pašalintos. Jei operacijos metu buvo naudotas drenažas, jis gali būti pašalintas. Vis dar rekomenduojama visą dieną dėvėti kompresinius drabužius.

Po dviejų savaičių dauguma vyrų pradeda jaustis normaliai, tačiau vis tiek reikėtų vengti intensyvaus fizinio krūvio. Antrosios savaitės pabaigoje galite pradėti miegoti ant šono. Po 3-4 savaičių dauguma pacientų gali grįžti prie įprastų pratimų ir jums nebereikės dėvėti kompresinio drabužio. Tinimas ir mėlynės išnyks. Po 6 savaičių, kurios paprastai yra atsigavimo proceso pabaiga, dauguma pacientų gali imtis visų rūšių fizinių pratimų, įskaitant įtemptus judesius, susijusius su krūtine. Pacientai taip pat gali miegoti bet kokioje padėtyje.

Ko turėčiau tikėtis po ginekomastija operacijos ?

Pirmosiomis dienomis po operacijos pacientai gali tikėtis nedidelių sunkumų, pavyzdžiui, skausmo ir diskomforto, nejautros ar spaudimo jausmo krūtinėje. Su tuo galima susidoroti vartojant skausmą malšinančius vaistus, kuriuos paskyrė gydytojas „Cayra” klinikoje Turkijoje.

Kokia priežiūra po ginekomastijai skirtos operacijos ?

Po ginekomastijai  atliktos operacijos turėtumėte kontroliuoti savo gijimo procesą ir rūpintis savimi. Griežtai laikantis nurodymų, galima išvengti nereikalingo skausmo, sunkumų dėl infekcijos ir kitų komplikacijų.

Taigi, štai keletas dalykų, kuriuos galite padaryti namuose, kad kuo geriau pasirūpintumėte savimi:

 • Kelias savaites po operacijos neskubėkite, kad kūnas galėtų atsistatyti.
 • Dėl naudojamos anestezijos, nuskausminamųjų tablečių ir vaistų nuo uždegimo galite jaustis pavargę, todėl nenustebkite, jei kelias savaites reikės miegoti po pietų arba eiti miegoti anksčiau nei įprastai.
 • Po ginekomastijos operacijos atsigauti padės maistinga, gerai subalansuota mityba, kurioje gausu vaisių, daržovių ir baltymų.
 • Greičiausiai jums bus duotas tam tikras kompresinis tvarstis, kurį turėsite dėvėti kuo dažniau pirmąsias dvi savaites po gydymo. Šis kompresinis tvarstis padeda kontroliuoti edemą, palaikyti operacijos vietą ir sumažinti pjūvių apkrovą.

Dažnai užduodami klausimai

Ar ginekomastijos operacija yra skausminga?

Pacientas jaučia skausmą tik po operacijos, tačiau jis yra palyginti nedidelis ir dauguma pacientų pasitenkina skausmą malšinančių vaistų vartojimu be recepto. Pacientai gali pajusti tam tikrą pojūčio praradimą toje srityje, tačiau tai normalus jausmas, kuris paprastai išnyksta per kelis mėnesius.

Kiek laiko trunka ginekomastijai skirta operacija Turkijoje?

Ginekomastijos operacija  paprastai trunka nuo vienos iki dviejų valandų, o ligoninėje reikia praleisti vieną dieną ir būti prižiūrimam. Kitą dieną po operacijos galite be jokių problemų išeiti ir grįžti į viešbutį. Turkijoje turite pasilikti bent vieną savaitę, kad galėtumėte atlikti tolesnę priežiūrą.

Kiek laiko turėčiau dėvėti kompresinius drabužius po ginekomastija operacijos?

Po ginekomastijai  atliktos operacijos korsetą būtina naudoti pirmąsias 4 savaites. Pasibaigus 4 savaičių procesui, geriau bus žmonėms, kurie korsetą naudos dienos metu maždaug 3-4 savaites. Jūsų gydytojas „Cayra” klinikoje  suteiks jums geriausią patarimą šiuo klausimu.

Ar sveikatos draudimas padengia ginekomastijai skirtą operaciją Turkijoje?

Jei planuojate atlikti ginekomastijai skirtą operaciją Turkijoje, tikriausiai jums įdomu, kiek tai kainuos ir ar jūsų sveikatos draudimas iš dalies ar visiškai padengs išlaidas. Dažniausiai ginekomastijai Turkijoje taikomos operacijos sveikatos draudimas nekompensuoja. Tačiau kiekviena draudimo bendrovė yra unikali. Išsamiai išnagrinėkite savo polisus, kad nustatytumėte, kas yra kompensuojama. Dėl to gali tekti padengti visas ginekomastijos operacijos išlaidas.

Kiek dienų turėčiau praleisti Stambule?

Trys dienos. Pirmoji diena skirta apžiūrai ir analizei. Antroji diena skirta operacijai. Trečiąją dieną galite grįžti. Ginekomastijos operacija – tai operacija, kurios metu atsigavimo procesą galime stebėti nuotraukomis per „WhatsApp”, o atsigavimo procesas yra patogus.

Ar galiu atlikti ginekomastijai skirtą operaciją Turkijoje atvykimo dieną?

Taip, asmenims, esantiems Turkijoje. Turkijoje esančioje „Cayra” klinikoje manome, kad mūsų pacientams, atvykstantiems iš užsienio, antroji diena bus sveikesnė. Pirmąją dieną atliekami tyrimai ir analizės, o antrąją – operacija. Į savo šalį galėsite grįžti trečiosios dienos vakare.

Kodėl Turkijoje ginekomastijos operacija yra pigi?

Kadangi Turkijoje bendros darbo užmokesčio išlaidos yra mažesnės nei Europoje, taip pat pragyvenimo išlaidos, mokesčiai ir valstybės parama, plastinės ir estetinės operacijos Turkijoje gali būti atliekamos už nedidelę kainą. Dėl to profesionalios kvalifikuotų plastikos chirurgų, naudojančių pažangiausias technologijas, paslaugos yra prieinamesnės.

Kodėl verta rinktis „Cayra” kliniką ginekomastijai operuoti Turkijoje?

„Cayra Clinic” yra viena geriausių kosmetikos ir kūno gydymo klinikų Turkijoje, kurioje dirba gydytojai ir chirurgai, turintys ilgametę patirtį ginekomastijos ir kitų kosmetinių operacijų srityje. Turkijoje esanti „Cayra Clinic” yra puiki, nes užtikrina kokybę už prieinamą kainą. Turime klinikų Stambule ir Antalijoje, kurie yra Turkijos širdys. Turkijoje galite patirti geriausią patirtį, kai „Cayra” klinikoje Turkijoje profesionalus chirurgas nepriekaištingai atliks ginekomastijos operaciją.

KITAS GYDYMAS