fbpx

Varpos implantas

Turinys

Varpos implantai, dar vadinami varpos protezais, jau daugiau kaip 40 metų sėkmingai naudojami klinikinėje praktikoje kaip paskutinis erekcijos sutrikimų gydymo etapas. Metams bėgant technologinė pažanga leido pacientams pasiekti geresnę natūralią ir fiziologinę erekciją, šiandien naudojant varpos protezus. „Cayra“ klinikoje tokio tipo operacijos pacientams labai naudingos, ypač kai medikamentinis gydymas nėra veiksmingas. Galimos komplikacijos, kurios gali kilti po varpos implantų operacijų, yra reikšmingai sumažintos, tačiau šio tipo operacija išlieka itin svarbi intervencija, kurią reikia atlikti itin kruopščiai. Mūsų patyrę urologai specializuojasi šioje srityje ir užtikrina, kad pacientai gautų geriausius įmanomus gydymo rezultatus.

 

Kas yra varpos implantai Turkijoje?

Varpos implantai – tai varpos viduje dedamas prietaisas, leidžiantis erekcijos sutrikimų turintiems vyrams susigrąžinti erekciją. Varpos implantas paprastai rekomenduojamas po to, kai kiti  gydymo būdai nesuteikė norimų rezultatų. Yra du pagrindiniai varpos protezų tipai – pusiau standūs ir pripučiami, kai implantacija atliekama atliekant paprastą chirurginę procedūrą. Kiekvienas varpos implantų tipas veikia skirtingai bei turi teigiamų ir mažiau teigiamų pusių. Daugumai vyrų erekcijos sutrikimai gali būti sėkmingai gydomi vaistais arba kitais gydymo būdais, pavyzdžiui, p-šūviu ir šoko bangomis. Galite apsvarstyti varpos protezo implantų galimybę, jei nesate kandidatas į galimus gydymo būdus arba kitais metodais negalite pasiekti pakankamos lytiniam aktyvumui erekcijos.

Varpos įtvaras taip pat gali būti naudojamas gydant sunkius būklės, dėl kurios varpos viduje atsiranda randų, todėl erekcija būna kreiva ir jaučiamas skausmas, atvejus (Peyronieso liga). Apie 90-95 proc. pripučiamų varpos implantų operacijų laikomos sėkmingomis. Tai reiškia, kad po jų pasiekiama lytiniams santykiams tinkama erekcija. Tarp vyrų, kuriems buvo atlikta ši operacija, 80-90 proc. teigia esantys patenkinti. Varpos implantai Turkijoje imituoja natūralią erekciją, todėl galite turėti lytinių santykių. Jie nepadeda varpos galvutei sukietėti, taip pat neturi įtakos pojūčiams ar orgazmui.

 

Kada verta apsvarstyti varpos implantų įdiegimą Turkijoje?

Varpos implantus Turkijoje galite apsvarstyti, kai visos erekcijos sutrikimų gydymo galimybės – nuo geriamųjų vaistų (kurie priklauso kategorijai, pavadintai PDE5 inhibitoriais) iki varpos injekcijų – buvo išbandytos nesėkmingai.

 

Kaip varpos implantai veikia?

Pripučiamus varpos implantus Turkijoje sudaro du cilindrai, rezervuota sritis ir pompa. Šias dalis urologas chirurgiškai įdeda į lytinių organų sritis.

Siurblys dedamas į paciento kapšelį, o cilindrai – į varpą, o rezervinė sritis dedama po pilvo sritimi, kur yra viešoji sritis.

Kai pacientas suspaudžia pompą, tuomet specialus sterilus skystis patenka į cilindrus ir per 3-5 sekundes sukelia erekciją. Ši erekcija jaučiama taip pat, kaip ir natūrali erekcija. Vienintelis skirtumas yra kraujas ir specialus skystis.

Kai erekcija baigiasi, pacientas vėl paspaudžia tą pačią pompą, kad skystis vėl patektų į rezervinę sritį.

 

Kokie yra varpos implantų tipai yra prieinami Turkijoje?

 

 • Pripučiami varpos implantai

Tai labiausiai paplitęs varpos implantų tipas Turkijoje, skirtas erekcijai sukurti ir sumažinti jos dydį kitu metu. Trijų dalių pripučiamieji implantai naudoja skysčio pripildytą rezervuarą, implantuotą po pilvo siena, siurblį, išleidimo vožtuvą, pritvirtintą prie kapšelio vidinės pusės, ir du pripučiamus cilindrus varpos viduje. Kad pasiektumėte erekciją, iš rezervuaro skystį pumpuojate į cilindrus. Tada atleidžiate kapšelyje esantį vožtuvą, kad skystis būtų išleistas atgal į rezervuarą, o dviejų dalių modelis veikia panašiai, tačiau rezervuaras yra į kapšelį implantuoto siurblio dalis.

 

 • Pusiau standūs strypai

Pusiau standūs prietaisai visada yra nejudantys. Varpą galima atlenkti nuo kūno seksualinei veiklai ir palenkti link kūno, kad būtų galima paslėpti. Vietinis varpos implantas yra pusiau standus prietaisas, kurio centrinė dalis yra pritvirtinta kartu su spyruokle abiejuose galuose. Kitos specialios konstrukcijos gali užtikrinti didesnį varpos ilgį arba sutrumpinti jos ilgį. Kai kurie pripučiami varpos implantai taip pat yra su antibiotikų sluoksniais, kurie gali padėti sumažinti infekcijos riziką.

 

Kam yra taikoma varpos implantai?

Varpos implanto procedūra gali būti taikoma suaugusiems vyrams, kurie nėra patenkinti varpos ilgiu ar storiu ir nori pasiekti didesnės apimties ir estetiškesnės išvaizdos. Procedūra gali būti atliekama tiek dėl estetinių, tiek dėl funkcinių priežasčių. Varpos operaciją paprastai rekomenduoja atlikti gydytojas (urologas), jei varpos dydis yra 7 cm ir mažesnis. Tačiau žmonėms, turintiems didesnę varpą ir vis dar nepatenkintiems savo varpos dydžiu, varpą galima padidinti pagal asmens pageidavimą ir nusprendus kartu su gydytoju „Cayra” klinikoje Turkijoje, atsižvelgiant į realius matavimus.

 

Ar yra vyrams amžiaus riba varpos implantams?

Kadangi varpa gali augti iki 20 metų, varpos implantai Turkijoje nėra atliekami iki 20 metų amžiaus. Norint sveikiausio ir saugiausio pritaikymo, būtina būti vyresniam nei 20 metų.

 

Ar varpos implantų procedūros yra ilgalaikės?

Varpos implantai yra nuolatiniai. Nors skirtingiems asmenims tai gali skirtis, tačiau kai kuriais atvejais gali prireikti juos pakartoti dar kartą.

 

Kur atliekami varpos implantai Turkijoje?

Varpos implantai Turkijoje turėtų būti atliekami klinikose, kuriose dirba gydytojai specialistai ir yra jų įranga. Tinkama vieta varpos implantams Turkijoje atlikti yra „Cayra” klinika, kuri įrodė savo sėkmę savo šalyje ir pasaulyje, ir veikia teikdama pirmenybę klientų pasitenkinimui. „Cayra“ klinikų biurai Stambule ir Antalijoje yra patikimiausi centrai Turkijoje, kuriuose dirba specialistai, atidžiai sekantys medicinos naujoves, o klinikose naudojami naujausių technologijų prietaisai, prieinamos, prieinamos kainos ir aukšta kokybė. Galite saugiai atlikti varpos implantų Turkijoje procedūras „Cayra” klinikoje be jokių komplikacijų.

 

Kokios priežastys skatina apsvarstyti varpos implantus Turkijoje?

 • Pacientų pasitenkinimo rodikliai: pacientai praneša, kad pripučiami varpos implantai Turkijoje tenkina 98 % pacientų.
 • Papildomi pacientų pasitenkinimo rodikliai: atrodo, kad Turkijoje varpos implantais gydomi pacientai yra gerokai labiau patenkinti savo gydymo būdu nei tie, kurie gydomi galutiniais vaistais ar kitais gydymo būdais.
 • Diskretiškas ED gydymas: Varpos implantai Turkijoje nepastebimi, kai varpa yra suglebusi. Jūsų partneris negalės pasakyti, kad jums buvo implantuotas varpos implantas, nebent jūs jam pasakysite.
 • Minimalus atsigavimo laikas: Kiekvienas vyras yra skirtingas, tačiau įprastas atsigavimo laikas po varpos implantų Turkijoje procedūros yra nuo keturių iki šešių savaičių. Kai visiškai atsigausite, galėsite vėl pradėti mėgautis seksu.
 • Ekonomiškas: Įrodyta, kad varpos implantai Turkijoje yra ekonomiškai efektyviausias gydymas per 10 metų laikotarpį.

 

Ko tikėtis naudojant varpos implantus?

 • Tam tikru operacijos metu į šlapimo pūslę per varpą gali būti įvestas vamzdelis (kateteris) šlapimui surinkti.
 • „Cayra“ klinikos chirurgas padarys pjūvį po varpos galvute, varpos pagrinde arba apatinėje pilvo dalyje.
 • Tada chirurgas ištemps varpos kempininį audinį, kuris paprastai erekcijos metu prisipildo kraujo.
 • Šis audinys yra kiekvienos iš dviejų tuščiavidurių kamerų, vadinamų „somatiniu urvu“, viduje.
 • Gydytojas parinks tinkamo dydžio implantą ir patalpins implanto cilindrus varpos viduje.
 • Visi dydžiai skirti tiksliems kūno išmatavimams.

 

Kas vyksta po varpos implanto operacijos Turkijoje?

 • Po varpos implanto operacijos greičiausiai turėsite vartoti vaistus, mažinančius skausmą po operacijos.
 • Silpnas skausmas gali trukti kelias savaites.
 • Taip pat gali tekti vieną savaitę vartoti antibiotikus, kad išvengtumėte infekcijų.
 • Gydytojas „Cayra” klinikoje pateiks konkrečius nurodymus, kada galėsite grįžti prie įprastos veiklos.
 • Dauguma vyrų gali atnaujinti intensyvią fizinę veiklą ir seksualinį aktyvumą praėjus maždaug 4-6 savaitėms po operacijos.
 • Šiuo metu „Cayra” klinikos gydytojas gali rekomenduoti visiškai padidinti ir išpūsti varpą du kartus per dieną, kad turėtumėte praktikos ir galėtumėte naudotis bei ištempti sritį aplink cilindrus.
 • Jei Jūsų gydytojas „Cayra” klinikoje Turkijoje implantuoja dviejų dalių pripučiamąjį įtaisą, siurblys ir vožtuvas dedami į kapšelį.
 • Prietaisas yra trijų dalių, o gydytojas taip pat implantuos skysčio rezervuarą po pilvo siena per vidinį pjūvį.
 • Kai prietaisas veiks, chirurgas susiūs uždarus pjūvius.
 • Penio implantavimas Turkijoje paprastai trunka nuo 45 minučių iki valandos.

 

Kokia yra varpos implantų kaina Turkijoje?

Vidutinė varpos implantų kaina Turkijoje 2000 JAV dolerių, mažiausia kaina – 1000 JAV dolerių, didžiausia – 3500 JAV dolerių.

 

Ar varpos implantai yra skausmingi?

Kadangi operacija atliekama taikant anesteziją, operacijos metu nejaučiate jokio skausmo ar sąrėmių. Jei operuojamas padidėjimas, pirmąją 1 savaitę po varpos implantavimo galite jausti pilvo skausmus. Įprasta, kad tose vietose, kur paimami riebalai, būna skausmas, ir tai yra lengvai įveikiamas procesas, jei laikotės gydytojo rekomendacijų. Be to, mažai tikėtina, kad dėl varpos didinimo atsiras skausmas varpoje ar aplink ją.

 

Kiek laiko trunka varpos implantacija?

Varpos implantavimas Turkijoje paprastai trunka 1-2 valandas, o reabilitacijos laikas – maždaug 6 savaites. Po operacijos Turkijoje turite likti bent penkias dienas, kad būtų atlikti pirminiai tyrimai ir įvertinti rezultatai.

 

Ar varpos implantai Turkijoje yra saugūs?

Taip, varpos implantai Turkijoje yra visiškai saugūs. Dauguma pacientų teigia, kad yra patenkinti galutiniu operacijos rezultatu. Todėl akivaizdu, kad varpos implantų Turkijoje operacija turi didelę veiksmingumo tikimybę. Teigiama, kad daugumos nepageidaujamo poveikio ir problemų priežastis yra žmonių nesugebėjimas įgyvendinti pooperacinės priežiūros rekomendacijų. Dėl to, jei tinkamai savimi rūpinsitės, būsite saugūs ir laimingi.

 

Koks yra gijimo procesas po varpos implantų operacijos?

Po varpos implantų operacijos galite būti išrašytas tą pačią dieną. Vidutiniškai po 3 savaičių prasideda sveikimas. Pirmąsias 5-7 dienas po operacijos turėtumėte vengti maudynių, garinių vonių, soliariumo, saulės vonių. Turėtumėte atkreipti dėmesį į savo apsirengimą, dėvėti patogius rūbus. Vairuoti ir ilgai keliauti nerekomenduojama 1 savaitę. Jei nedirbate sunkaus darbo, po 2 savaičių galite grįžti į darbą.  Jei dirbate raumenimis ar sunkiu tempu pagrįstą darbą, patartina paimti nedarbingumą  30 dienų. Po 2 savaičių galite pradėti fizinį aktyvumą, atlikti lengvus sporto pratimus. Tačiau turėtumėte vengti sunkių treniruočių, palaukti bent 30 dienų intensyvių greitų treniruočių ir gauti gydytojo leidimą.

 

Kada po varpos implantavimo galima turėti lytinių santykių?

Po varpos implantų operacijų lytinių santykių turėtumėte palaukti bent 10 dienų ir prieš pradėdami lytinę veiklą, įskaitant masturbaciją, turite gauti gydytojo „Cayra” klinikoje sutikimą.

 

Ar po varpos implantų operacijos pasikeis mano lytinis gyvenimas?

Varpos implantų operacijos nėra funkcinės operacijos. Atliekamos procedūros yra gana toli nuo varpos audinių, nervų ir venų ir nedaro įtakos nė vienam iš jų. Ir todėl mažai tikėtina, kad turėsite erekcijos problemų, priešlaikinę ejakuliaciją, sumažėjusį lytinį potraukį ar kitų funkcinių problemų. Penio implantų operacijos nesukels neigiamos situacijos, jei tokios bus, ir neprisidės prie jūsų patiriamų seksualinės funkcijos problemų gydymo. Penio implantai Turkijoje yra estetinė operacija, kuri gali tik sumažinti diskomfortą, kurį jaučiate dėl varpos išvaizdos.

 

Ar po varpos implantų kyla šlapimo takų problemų?

Ne, varpos implantai niekaip nepaveikia šlapimo takų.

 

Ar varpos implantai sukelia nevaisingumą?

Ne, varpos implantų operacijos neturi jokios įtakos reprodukcijai.

 

Ar iš išorės galima pastebėti, kad man implantuoti varpos implantai?

Po operacijos gali pablogėti procedūros sukelta odos išvaizda, tačiau per 3 savaites varpa atgaus normalią išvaizdą. Kadangi operacijai atliktas nedidelis pjūvis yra lengvai gyjančioje vietoje ir naudojama tirpstanti virvė, po tam tikro laiko chirurginis randas iš esmės išnyks. Todėl pasibaigus sveikimo laikotarpiui iš išorės neįmanoma pasakyti, kad turite varpos implantą.

 

Kokia yra varpos implantų rizika?

Po varpos implantų operacijų sunkių komplikacijų nebūna. Tačiau, kaip ir bet kurios operacijos atveju, yra įprastų šalutinių reiškinių, pavyzdžiui, patinimas ir kraujavimas, kurie per labai trumpą laiką liaujasi.

 

Kodėl verta rinktis „Cayra“ kliniką Turkijoje varpos implantų operacijai?

„Cayra“ klinikoje Turkijoje dirba geriausi šios srities gydytojai, chirurgai ir urologai, kurie teikia pasaulinio lygio konsultacijas ir žinias. Jie buvo šios pramonės šakos priešakyje ir padėjo sukurti geriausius savo klasėje metodus. Esame pirmaujanti klinika pagal atliktas operacijas Turkijoje su tūkstančiais laimingų pacientų, kurie gavo geriausius varpos implantų rezultatus, todėl galite būti ramūs, kad esate saugiose rankose. „Cayra“ klinikoje Turkijoje siūlome platų varpos implantų operacijų spektrą. Esame įsikūrę Turkijoje, o mūsų ligoninės įsikūrusios Stambule ir Antalijoje, kuriose įdiegtos pažangios technologijos. „Cayra“ klinika yra tiesiog geriausia klinika, kuria galite pasitikėti dėl varpos implantų Turkijoje.

KITAS GYDYMAS