fbpx

Vėžio gydymas

Turinys

Vėžys yra kritinė situacija. Yra įvairių vėžio rūšių, įskaitant leukemiją, sarkomą, karcinomą ir kitas, kurios gali sutrumpinti pacientų gyvenimą, jei nebus gydomos tinkamais metodais. Turkijoje yra įvairių vėžio gydymo būdų. Gydymo galimybes lems tai, kokio tipo vėžiu sergate ir kiek jis pažengęs. Kai kuriems vėžiu sergantiems pacientams reikės tik vieno gydymo. Tačiau daugumai žmonių taikomas kombinuotas gydymas, pavyzdžiui, operacija kartu su chemoterapija ir (arba) spinduline terapija. Imunoterapija, taikinių terapija ir hormonų terapija – tai tik kelios kitos galimybės. Kalbant apie vėžio gydymą, reikia daug ką suprasti ir apsvarstyti. Natūralu jaustis sumišusiam ir prislėgtam. Tačiau pokalbis su gydytoju ir kuo daugiau informacijos apie visas gydymo galimybes, įskaitant klinikinius tyrimus, gali padėti priimti sprendimą.

Turkijoje esančiame „Cауrа” klinikoje vėžio gydymas gali būti atliekamas Stambule ir Antalijoje. Šiose vietose įsikūrę mūsų biurai, juose įrengtos naujausios technologijos, kad vėžio gydymo rezultatai būtų geriausi.

 Kas yra vėžio gydymas?

Vėžio gydymas- tai chirurginės operacijos, spinduliavimas, vaistai ir kiti gydymo būdai, kuriais siekiama išgydyti vėžį, sumažinti vėžio mastą arba sustabdyti vėžio progresavimą. Egzistuoja daugybė vėžio gydymo būdų. Priklausomai nuo konkrečios situacijos, jums gali būti taikomas vienas gydymas arba gydymo būdų derinys. Yra daugybė vėžio gydymo būdų. Gydymo būdai priklauso nuo to, kokio tipo vėžiu sergate ir kiek jis pažengęs. Kai kuriems vėžiu sergantiems žmonėms bus taikomas tik vienas gydymas. Tačiau daugumai žmonių taikomas gydymo derinys, pavyzdžiui, operacija su chemoterapija ir spinduline terapija. Kai jums reikia gydytis nuo vėžio, turite daug ką sužinoti ir apie daug ką pagalvoti. Normalu jaustis priblokštam ir sutrikusiam. Tačiau pokalbis su gydytoju ir žinios apie galimus gydymo būdus gali padėti jums jaustis geriau kontroliuojamiems.

Chemoterapija, spindulinė terapija, medikamentinis gydymas ir chirurgija – visi šie gydymo būdai naudojami vėžiui gydyti, kontroliuoti ar mažinti bet kurios rūšies vėžio simptomus. Vėžio gydymas gali pašalinti, sunaikinti arba sunaikinti vėžio ląsteles tam tikroje kūno vietoje, naudojant chemoterapiją, spinduliavimą ir chirurginį gydymą. Vėžio gydymas gali sulėtinti vėžio plitimą arba pakenkti piktybinėms ląstelėms, neleisdamas joms sugrįžti.

Kodėl vėžys gydomas?

Vėžio gydymo tikslas – išgydyti vėžį, kad galėtumėte normaliai gyventi. Priklausomai nuo konkrečios jūsų situacijos, tai gali būti įmanoma arba ne. Jei išgydyti neįmanoma, jūsų gydymas gali būti taikomas siekiant sumažinti vėžį arba sulėtinti vėžio augimą, kad galėtumėte kuo ilgiau gyventi be simptomų.

Vėžio gydymas gali būti taikomas kaip:

 • Pirminis gydymas: Pirminio gydymo tikslas – visiškai pašalinti vėžį iš Jūsų organizmo arba sunaikinti visas vėžio ląsteles. Bet kuris vėžio gydymas gali būti taikomas kaip pirminis gydymas, tačiau dažniausių vėžio tipų pirminis vėžio gydymas yra chirurgija. Jei jūsų vėžys ypač jautrus spinduliniam gydymui arba chemoterapijai, kaip pirminis gydymas jums gali būti taikomas vienas iš šių gydymo būdų.
 • Adjuvantinis gydymas: Adjuvantinio gydymo tikslas – sunaikinti vėžio ląsteles, kurios gali likti po pirminio gydymo, kad sumažėtų tikimybė, jog vėžys atsinaujins. Bet koks vėžio gydymas gali būti taikomas kaip papildomas gydymas. Dažniausiai taikomas papildomas gydymas yra chemoterapija, spindulinė terapija ir hormonų terapija. Neoadjuvantinė terapija yra panaši, tačiau gydymas taikomas prieš pirminį gydymą, kad pirminis gydymas būtų lengvesnis arba veiksmingesnis.
 • Paliatyvusis gydymas: Paliatyvusis gydymas gali padėti palengvinti šalutinį gydymo poveikį arba paties vėžio sukeltus požymius ir simptomus. Chirurgija, spinduliavimas, chemoterapija ir hormonų terapija gali būti taikomi siekiant palengvinti simptomus. Kiti vaistai gali palengvinti tokius simptomus kaip skausmas ir dusulys. Paliatyvusis gydymas gali būti taikomas tuo pačiu metu kaip ir kiti gydymo būdai, kuriais siekiama išgydyti vėžį.

 Kokios yra vėžio gydymo galimybės Turkijoje?

Turkijoje yra daugybė vėžio gydymo būdų. Gydymo galimybės priklauso nuo kelių veiksnių, pavyzdžiui, vėžio tipo ir stadijos, bendros sveikatos būklės ir jūsų pageidavimų. Kartu su savo gydytoju „Cayra” klinikoje galėsite įvertinti kiekvieno vėžio gydymo metodo naudą ir riziką, kad nustatytumėte, kuris iš jų jums geriausiai tinka.

Vėžio gydymo galimybės yra šios:

 • Chirurginės operacijos tikslas – pašalinti vėžį arba kuo didesnę jo dalį.
 • Chemoterapija: Chemoterapija: Vėžio ląstelėms naikinti naudojami vaistai.
 • Spindulinė terapija: Vėžio ląstelėms naikinti naudojami didelės energijos spinduliai, pavyzdžiui, rentgeno spinduliai arba protonai. Gydymas spinduliais gali būti atliekamas iš aparato, esančio už jūsų kūno ribų (išorinis spinduliavimas), arba jis gali būti patalpintas į jūsų kūno vidų (brachiterapija).
 • Kaulų čiulpų transplantacija: Kaulų čiulpai yra kaulų viduje esanti medžiaga, iš kurios iš kraujo kamieninių ląstelių gaminamos kraujo ląstelės. Kaulų čiulpų transplantacijai, dar vadinamai kamieninių ląstelių transplantacija, gali būti naudojamos jūsų pačių arba donoro kaulų čiulpų kamieninės ląstelės. Kaulų čiulpų transplantacija leidžia gydytojui naudoti didesnes chemoterapijos dozes Jūsų vėžiui gydyti. Ji taip pat gali būti naudojama sergantiems kaulų čiulpams pakeisti.
 • Imunoterapija, dar vadinama biologine terapija, kovai su vėžiu pasitelkia Jūsų organizmo imuninę sistemą. Vėžys gali nekontroliuojamas išlikti jūsų organizme, nes jūsų imuninė sistema neatpažįsta jo kaip įsibrovėlio. Imunoterapija gali padėti jūsų imuninei sistemai „pamatyti” vėžį ir jį užpulti.
 • Hormonų terapija: Kai kurias vėžio rūšis skatina organizmo hormonai. Pavyzdžiui, krūties ir prostatos vėžys. Pašalinus šiuos hormonus iš organizmo arba užblokavus jų poveikį, vėžio ląstelės gali nustoti augti.
 • Tikslinis gydymas vaistais: Tikslinis gydymas vaistais: Tikslinis gydymas vaistais nukreiptas į konkrečius vėžio ląstelių pakitimus, dėl kurių jos gali išgyventi.
 • Krioabliacija: Šis gydymas šalčiu sunaikina vėžio ląsteles. Krioabliacijos metu plona, į lazdelę panaši adata (kriozondas) įvedama per odą tiesiai į vėžinį naviką. Į kriozondą pumpuojamos dujos, kad audinys būtų užšaldytas. Tada audiniui leidžiama atšilti. Šaldymo ir atšildymo procesas kartojamas kelis kartus per tą patį gydymo seansą, kad vėžio ląstelės būtų sunaikintos.
 • Radijo dažnio abliacija: Šis gydymas elektros energija kaitina vėžio ląsteles, todėl jos žūsta. Radijo dažnio abliacijos metu gydytojas ploną adatą per odą arba per pjūvį nukreipia į vėžinį audinį. Aukšto dažnio energija praeina pro adatą ir sukelia aplinkinių audinių įkaitimą, dėl kurio žūsta šalia esančios ląstelės.

 Kiek laiko trunka vėžio gydymas Turkijoje?

Vėžio gydymas nėra gydymas, kurį galima baigti per trumpą laiką. Gydymas yra tęstinis procesas ir gali būti baigtas per 3 metus ar ilgiau, priklausomai nuo to, kaip laikysitės gydytojo nurodymų po pirmojo gydymo. Vėžio gydymas Turkijoje reikalauja, kad reguliariai lankytumėtės „Cayra“ klinikoje, kaip paskyrė „Cayra“ klinikos gydytojas.

Kiek kainuoja vėžio gydymas Stambule, Turkijoje?

Vėžio gydymo Turkijoje kaina prasideda nuo 600 JAV dolerių. Kita vertus, vėžio gydymo Turkijoje kaina gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių. Kaina svyruoja nuo 600 iki 1500 JAV dolerių.

Ar vėžio gydymas yra skausmingas?

Taip. Vėžio gydymas  gali būti skausmingas, priklausomai nuo vėžio tipo, o gydymas trunka ilgai. Skausmas gali būti malšinamas prieš tyrimus ir procedūras, jų metu ir po jų. Skirtingi vėžio gydymo būdai gali sukelti specifinių rūšių skausmą. Periferinė neuropatija yra skausmo rūšis, kurią gali sukelti chemoterapija. Taip yra dėl to, kad operacijos metu perpjaunami nervai, o jiems gyti reikia daug laiko, nes jie auga labai lėtai. Laikui bėgant nervai užgyja, ir skausmas paprastai praeina. Nervų skausmas gali atsirasti ir po kitų vėžio gydymo būdų, pavyzdžiui, radioterapijos ar chemoterapijos.

Koks vėžio gydymo sėkmės rodiklis Turkijoje?

Vėžio gydymo Turkijoje sėkmės rodiklis priklauso nuo vėžio lygio. Sėkmingas vėžio gydymas reikalauja ypatingo atsidavimo. „Cауrа“ klinikoje naudojame naujausias technologijas, kad pasiektume geriausių rezultatų. Bendras vėžio išgyvenamumas priklauso nuo šių veiksnių, pvz:

 • vėžio tipo
 • Vėžinių ląstelių buvimo vietos
 • Vėžio stadijos, atsižvelgiant į naviko dydį ir išplitimo mastą
 • Vėžio ląstelių laipsnis (vėžinių ląstelių pakitimų mastas)
 • paciento amžius
 • Paciento ligos istorija
 • Reakcija į gydymą

Kokia yra tolesnė priežiūra po vėžio gydymo ?

Baigę vėžio gydymą, turėtumėte gauti tolesnės vėžio priežiūros planą. Tolesnė priežiūra – tai lankymasis pas gydytoją „Cауrа“ klinikoje  reguliariems medicininiams patikrinimams. Tolesnės priežiūros planas priklauso nuo vėžio tipo ir jums taikyto gydymo, taip pat nuo jūsų bendros sveikatos būklės. Jis paprastai yra skirtingas kiekvienam nuo vėžio gydytam asmeniui. Apskritai išgyvenusieji paprastai grįžta pas gydytoją kas 3-4 mėnesius per pirmuosius 2-3 metus po gydymo, o vėliau – kartą ar du kartus per metus. Šių apsilankymų metu gydytojas „Cауrа“ klinikoje  ieškos šalutinių gydymo poveikių ir patikrins, ar vėžys negrįžo (neatsinaujino) arba neišplito (neišplito metastazėmis) į kitą kūno vietą.

Kodėl Antalija ir Stambulas (Turkija) yra tokios populiarios vietos vėžiui gydyti?

Turkija yra gerai žinoma medicinos turizmo kryptis visame pasaulyje. Kalbant apie kultūrinį ir istorinį patrauklumą, ši šalis yra sąrašo viršuje. Be to, dėl vietovės peizažo medicinos turistai gali jaustis ramiai viso gydymo metu, todėl didėja tikimybė, kad jų gydymas bus sėkmingas ir baigsis puikiai. Ne tik tai, bet ir Stambulo ir Antalijos, Turkijos ligoninių infrastruktūra, kuri yra ilgamečių didelių viešojo ir privataus sektoriaus investicijų rezultatas, pritraukė nemažai užsienio pacientų. Gerai žinoma medicinos turizmo kryptis yra Turkija, o joje galima rasti pigiausias vėžio gydymo išlaidas. Turkija yra viena iš geriausių šalių, kurią verta aplankyti, be to, joje siūlomas geriausias vėžio gydymas už priimtiną kainą. Turkijos ligoninėse taikomi tokie patys vėžio gydymo metodai už mažesnę kainą. Tai geriausia priežastis ieškoti medicininės pagalbos Turkijoje.

Kodėl verta rinktis „Cayra” kliniką Stambule ir Antalijoje vėžio gydymui Turkijoje?

Stambule ir Antalijoje, Turkijoje, įsikūrusi „Cayra” klinika yra daugiadalykė ligoninė, priskiriama prie geriausių pasaulio ligoninių. Ji garsėja tuo, kad teikia medicinos paslaugas pagal aukščiausius medicinos standartus ir už prieinamą kainą. Turkijoje esanti „Cayra”kliinika yra gerą reputaciją turintis medicinos centras, kurio padaliniai įsikūrę Stambule ir Antalijoje, kurie yra pagrindiniai Turkijos miestai. „Cayra” klinikos medicinos personalas yra aukštos kvalifikacijos, nes yra apmokytas gydyti įvairias ligas. „Cayra” klinikoje  yra įrengtos naujausios ir pažangiausios medicinos technologijos, skirtos tiksliai diagnozei ir gydymui. Paprastai, kai tik rinkoje pasirodo nauja medicinos įranga, „Cayra” klinika yra viena pirmųjų pirkėjų. Todėl „Cayra” klinika  užtikrina geriausią įmanomą vėžio gydymą. „Cayra“ klinikoje yra  medikų komanda, kuri laukia, kad padėtų jums išgyventi sunkų laikotarpį.

Užsisakykite vizitą jau dabar.

KITAS GYDYMAS