fbpx

Varpos išlinkimas

Turinys

Yra pakankamai dažna būklė, su kuria susiduria daugelis vyrų ir dėl kurios gali kilti sunkumų lytinių santykių metu. Viena dažniausių šios būklės priežasčių yra Peirono liga, kuri dažnai pasireiškia vyresniems nei 50 metų vyrams. Peirono ligai būdingas kalkėjimas tarp kraujagyslių, užtikrinančių sukietėjimą, ir išorinio apvalkalo, dėl to atsiranda varpos išlinkimas. Ši būklė taip pat gali sukelti skausmą pradiniu laikotarpiu ir manoma, kad ją sukelia diabetas. „Caira“ klinikoje specializuojamės įgimto varpos tiesinimo ir Peirono ligos gydyme, teikdami veiksmingas ir individualizuotas gydymo galimybes, padedančias pasiekti optimalią lytinę sveikatą.

Chirurginės programos yra esminės gydant pažengusią Peirono ligą ir įgimtą varpos išlinkimą. Chirurginiu būdu gydant varpos išlinkimą taikant paprastą plakavimo techniką, ant varpos padaromos siūlės (plakavimo siūlės), kuriomis traukos jėga veikiama priešinga išlinkimo pusė, ir išlinkimas koreguojamas. Pažengusiais atvejais iš kojų venų gautas transplantatas integruojamas į varpoje susidariusias plokštelės vietas.

 

Kas lemia varpos kreivumą?

Varpos kreivumas – dažniausiai įgimta liga. Tačiau kartais ji gali išsivystyti dėl įvairių negalavimų, nesėkmingų chirurginių operacijų ar traumų. Jei būklė įgimta, pacientai paprastai nejaučia nusiskundimų, pavyzdžiui, skausmo. Medicininėje literatūroje varpos iškrypimai skirstomi į dvi skirtingas kategorijas: įgimtus ir besivystančius:

– Įgimtas varpos išlinkimas varpoje yra: 1) kempininė struktūra, kurioje yra šlapimo takai, ir 2) kempininės struktūros, kuriose gausu kraujagyslių, užtikrinančių erekciją. Vyrui vystantis gimdoje, vienoje iš šių dviejų struktūrų gali atsirasti vystymosi sutrikimas. Tokiu atveju varpa erekcijos metu gali išlinkti į tą pusę, kurioje vystymasis yra mažesnis.

– Kita įgimto varpos išlinkimo priežastis yra hipospadija. Hipospadija populiariai vadinama pranašo sunykimu. Sergant šia liga šlapimo skylutė yra žemiau tos vietos, kur ji turėtų būti. Sergant šia liga varpa gali išlinkti ta kryptimi dėl mažiau išsivysčiusio kempininio audinio arba dėl varpos jungiamojo audinio sąaugų.

 

Kokia yra varpos iškrypimo procedūra Turkijoje?

Varpos išlinkimo gydymas  taip pat atliekamas atsižvelgiant į iškrypimo priežastį ir iškrypimo sunkumą. Jei varpos kreivumas atsirado dėl pranašo sunos, vienintelis problemos sprendimo būdas yra operacija. Šios chirurginės procedūros metu šlapimo anga perkeliama ten, kur ji turėtų būti, ir, jei išsivystė kreivumas, ši situacija ištaisoma. PDE-5 inhibitoriai gali būti vartojami kartu su medikamentiniu gydymu ūminėje varpos išlinkimo (Peirono) ligos, kuri išsivysto vėliau, fazėje. Šioje fazėje gali būti taikoma šoko bangų terapija. Pacientams, kuriems praėjo aktyvioji fazė, kurių liga neprogresavo bent 3 mėnesius ir kurių varpos išlinkimas, priklausomai nuo deformacijos ir ją lydinčios erekcijos problemos. Pacientams, kuriems yra sunki deformacija ir nėra erekcijos sutrikimų, kreivumas koreguojamas chirurginiu būdu. Tiems, kuriems kartu yra erekcijos sutrikimų, per tą patį seansą įdedamas varpos protezas.

Pacientams, turintiems įgimtą varpos išlinkimą, kurie dėl to turi psichologinių ir seksualinių problemų, jaučia skausmą lytinių santykių metu, medikamentai ar kiti gydymo metodai neduoda rezultatų. Vienintelė išeitis – chirurginis metodas, t. y. operacija. Pagrindinis šios operacijos, kuri atliekama taikant bendrąją nejautrą ir vadinama „varpos plakavimo operacija“, tikslas – ištaisyti erekciją užtikrinančių ir varpą tiesią išlaikančių vamzdelių kreivumą. Šios korekcijos metu nuimamas vamzdelius supantis apvalkalas ir priešinga kryptimi nuo tos vamzdelių sienelės dalies, kurioje išlinkimas yra didžiausias, uždedama korekcinė, nuolatinė siūlė.

 

Ar iškyla komplikacijų dėl varpos tiesinimo operacijos?

Ne, sunkių komplikacijų nėra. Kraujavimas ir patinimas sustos ir išnyks per trumpą laiką.

 

Kaip diagnozuojamas varpos išlinkimas?

„Cayra“ klinikos gydytojas surinks medicininę ir seksualinę anamnezę, kurios paprastai pakanka įgimto varpos iškrypimo diagnozei nustatyti. Pacientai paprastai kreipiasi sulaukę lytinio brendimo, nes kreivumas išryškėja erekcijos metu, o dėl didesnio kreivumo lytiniai santykiai gali tapti sudėtingi arba neįmanomi. Norint užfiksuoti kreivumą, svarbu atlikti fizinę apžiūrą erekcijos metu (arba fotografuojant, arba, pageidautina, po intrakavernozinės vazoaktyviųjų vaistų injekcijos).

 

Kiek kainuoja varpos tiesinimas Turkijoje?

Varpos tiesinimo kaina Turkijoje svyruoja nuo 1000 iki 3000 JAV dolerių. Ši varpos operacijos kaina Turkijoje yra daug mažesnė, palyginti su kitomis Europos šalimis.

 

Kada po varpos tiesinimo operacijos galėsiu lytiškai santykiauti?

Po varpos tiesinimo operacijos taikomas vidutiniškai 1 mėnesio seksualinis susilaikymas, kad nesutrūktų siūlės.

 

Kiek dienų būsiu ligoninėje dėl varpos tiesinimo operacijos Turkijoje?

Varpos tiesinimo operacijai Turkijoje reikia vienos dienos hospitalizacijos.

 

Ar bus akivaizdu, kad turėjau varpos tiesinimo operaciją?

Ne, „Cayra“ klinikos chirurgai yra geriausi šios srities specialistai, todėl nebus pastebėta, kad varpos išlinkimas buvo atliktas. Siūlių žymės su laiku išnyks ir randai nebus pastebimi.

 

Ar po varpos tiesinimo operacijos kyla erekcijos problemų?

Po varpos tiesinimo operacijos erekcijos problemų apskritai nėra.

 

Kiek laiko trunka varpos tiesinimo operacija?

Ji vidutiniškai trunka 1 valandą.

 

Kodėl varpos tiesinimo operacija Turkijoje yra pigi?

Turkijoje kosmetinės operacijos yra labai prieinamos, ne išimtis ir varpos didinimo operacija. Pagrindinės tokių mažų kainų priežastys yra tiesiogiai susijusios su ekonomika. Todėl nebūtų neteisinga teigti, kad pigūs mokesčiai, maži vietinių gyventojų atlyginimai, konkurencija tarp klinikų ir dideli valiutos skirtumai leidžia lengviau atrasti mažesnes kainas, bet puikią kokybę.

 

Koks atsigavimo laikotarpis po varpos tiesinimo operacijos?

Reabilitacijos laikotarpis dažnai yra bene labiausiai nerimą keliantis klausimas pacientams, galvojantiems apie varpos teisinimą. Laimei, reabilitacija dažnai būna greitesnė ir mažiau kankinanti, nei dauguma pacientų baiminasi. Reabilitacijos laikas skirtingiems pacientams skirsis, kai kuriems pacientams plėtimasis ir diskomfortas pagerėja greičiau nei kitiems.

Apskritai po varpos tiesinimo operacijos pacientams reikės maždaug nuo vienos iki maždaug keturiolikos dienų sveikimo laiko. Pjūvis turėtų užgyti per pirmąsias 5 dienas po medicininės procedūros.

Patinimas ir diskomfortas smarkiai sumažės per pirmą savaitę. Atsigavimą po operacijos galima pagerinti pagrindiniais įverčiais, pradėtais nedelsiant po operacijos, pavyzdžiui, pakelti kapšelį ir naudoti ledą patinimui mažinti.

Pacientai turėtų įsitikinti, kad ledo negalima dėti tiesiai ant kapšelio ar varpos, nes tai gali sukelti odos pažeidimus ir nušalimus. Pakelti kapšelį galima naudojant rankšluostį arba marškinius, kurie yra sukišti tarp kojų.

Varpos atsigavimą pagreitins ir palaikomųjų apatinių drabužių ar sportinio kostiumo naudojimas. Pirmąsias keturiolika dienų po medicininės procedūros pacientai neturėtų kilnoti sunkumų ar užsiimti įtempta veikla.

Bent šešias savaites po varpos tiesinimo operacijos reikėtų vengti bet kokios seksualinės veiklos.

 

Koks yra varpos tiesinimo sėkmės rodiklis Turkijoje?

Varpos tiesinimo sėkmės rodiklis Turkijoje yra aukštas. Teigiama, kad dauguma šalutinių poveikių ar komplikacijų kyla dėl to, kad žmonės nesilaiko pooperacinės priežiūros nurodymų. Varpos tiesinimo operacijos sėkmės rodiklis „Cayra” klinikoje yra 96 % ir daugiau.

 

Ar atliekant varpos tiesinimo operaciją Turkijoje prarandamas jautrumas?

Po varpos tiesinimo operacijos jautrumas visiškai nepasikeičia, jis ir toliau išlieka toks pat, kaip ir anksčiau.

 

Ar atliekant varpos ištiesinimą riebalai nenuslenka kitur?

Po riebalų injekcijos į varpą riebalai tikrai negali nukeliauti į kapšelį (maišelius), riebalai negali nukeliauti į kitą vietą, tik patinimas gali sukelti laikiną maišelio padidėjimą.

 

Ar varpos tiesinimas apsaugo nuo priešlaikinės ejakuliacijos?

Varpos ištiesinimas neapsaugo nuo priešlaikinės ejakuliacijos ir jos neatideda. Ji neturi nieko bendra su šia problema. Siekiant išvengti priešlaikinės ejakuliacijos, varpos galvutei taikomas laikinas užpildas.

 

Ar galima suleisti riebalų į varpą dėl varpos kreivumo?

Varpos tiesinimo operacijos atliekamos visoje varpos dalyje. Yra nuolatinis varpos augimas, tačiau riebalų injekcijos į varpos gyslas atlikti negalima. Ši sritis erekcijos metu jau yra savaime išsiplėtusi, todėl nėra reikalo didinti žando varpą chirurginiu būdu.

 

Kiek trunka varpos tiesinimo operacijos poveikis?

Varpos tiesinimo procedūra išliks veiksminga 2-4 metus. Šis laikotarpis daugiausia priklauso nuo paciento medžiagų apykaitos. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad net ir po to, kai poveikis varpos pradės mažėti, ji negrįš į pradinę būklę. 40 % įšvirkšto riebalinio audinio prilips prie aplinkinių audinių ir ten liks. Jei pacientas norės pakartoti procedūrą, rezultatas bus dar patvaresnis. Jei pacientas nėra patenkintas, manome, kad procedūros laikinumas gali būti privalumas, nes situacija išsispręs savaime. Varpos tiesinimas Turkijoje yra viena iš sėkmingesnių plastinių operacijų, nes ji yra grįžtamoji.

 

Kodėl verta rinktis Turkiją varpos tiesinimo operacijai ?

Kaip nurodė Turkijos sveikatos priežiūros kelionių taryba, daugiau nei 750 000 atvykstančių pacientų iš 144 šalių kasmet pasirenka Turkiją klinikinei naudai gauti. Priežastys, kodėl vyrai iš viso pasaulio renkasi Turkiją varpos išlinkimui gydyti:

Technologiškai pažangios ligoninės: nuo 2003 m. Turkijos sveikatos apsaugos ministerija išsiuntė sveikatos priežiūros sektoriaus pertvarkos programą, kad būtų išplėstas finansavimas šioje srityje ir pagerintas medicininės priežiūros pobūdis. Ši priemonė davė rezultatų, šiomis dienomis daugiau nei 50 klinikinių centrų Turkijoje turi jci (Join Commission International) leidimą. Tai yra patvirtinimas, kad klinikoje laikomasi griežtų pasaulio standartų vaistų srityje. Šiuo metu Turkijos medicinos klinikos yra pasiekusios JAV, Europos, Azijos geriausių biurų lygį. Kas 1-3 metus aparatūra atnaujinama, kad būtų galima atlikti tikslias operacijas. Dėl šios priežasties vyrai, kuriems reikia gauti varpos augimą Turkijoje gali įsitikinti, kad jos puikus.

Konkurencingos kainos: vietos valdžia daro viską, kas gali būti pasiekiama, kad Turkija taptų aukščiausio tikslo klinikinės kelionių pramonės lėktuvuose, siūlančiuose aukšto lygio laipsnio vaistus vidutinėmis sąnaudomis. Be to, bendra vertės strategija tauta nėra didelis patogumas, vakarienės, transportas yra gana nebrangūs Turkijoje. Todėl klinikinės naudos išlaidos Turkijoje (įskaitant varpos tiesinimą) yra 4-5 kartus mažesnės nei JAV ir 2-3 kartus mažesnės nei Vokietijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Pietų Korėjoje ar Izraelyje.

Patyrę gydytojai: Turkijoje esančioje „Cayra” klinikoje dirba skubios pagalbos klinikoje dirbantys meistrai specialistai ir klinikiniai darbuotojai, kurie aptarnauja pasaulinio masto keliautojus, nuolat tobulinasi JAV ir Europos klinikiniuose kabinetuose, kad galėtų keistis patirtimi ir taikyti naujausius pasiekimus. Be to, daugelis Turkijos plastikos chirurgų yra pasaulinių asociacijų, tokių kaip ISAPS (tarptautinė estetinės plastinės chirurgijos draugija), vienijančios geriausius specialistus iš viso pasaulio, nariai.

Papildomos paslaugos: Turkija yra klientų poreikius atitinkanti šalis. Netoliese esantys plastinių medicininių procedūrų centrai siūlo daugybę nemokamų papildomų paslaugų. Pavyzdžiui, apgyvendinimas, pervežimas oro uoste, kalbinė pagalba jau įskaičiuota į varpos didinimo kainą.

Varpos tiesinimas Turkijoje – geriausias sprendimas, kokį tik galite priimti. „Cayra“ klinika – geriausia klinika, kuria galite pasitikėti norėdami gauti tobulą varpos tiesinimą. „Cayra“ klinikoje gausite geriausią varpos tiesinimo rezultatą.

Mūsų biurai įsikūrę Antalijoje ir Stambule, kurie yra geriausi Turkijos miestai. Mūsų biuruose taip pat įdiegtos naujausios technologijos, leidžiančios mūsų chirurgams ekspertams suteikti pacientams geriausias įmanomas medicinos paslaugas. Užsisakykite susitikimą su mumis dėl varpos tiesinimo dabar ir po to džiaugsitės rezultatu.

KITAS GYDYMAS