fbpx

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

„Cayra“ klinikoje rūpinamės pacientų gerove viso gydymo proceso metu, įskaitant transportą ir apgyvendinimą. Atvykus į Turkiją ir atlikus gydymą moderniose klinikose, pacientams reikia reguliariai tikrintis, siekiant užtikrinti sklandų gijimo procesą. Vidutinė buvimo trukmė priklauso nuo atliekamos procedūros. Vizito metu pacientams bus suteikta nuolatinė priežiūra, o laisvalaikiu jie galės pasigrožėti nuostabiais Stambulo ar Antalijos miestais.

APGYVENDINIMAS

Mūsų misija: Sukurti ramią ir patogią aplinką, palankią sveikimui.

Viešbučiai: Bendradarbiaujame su prestižiniais viešbučiais, kurių dizainas pasižymi elegancija ir švelniomis spalvomis, skatinančiomis ramybę bei atsipalaidavimą. Jauki atmosfera ir šilti prisilietimai leis pasijusti lyg namuose, o įspūdingi, šiuolaikiški interjerai ir dideli erdvūs langai atskleis nuostabius miesto vaizdus.

VIEŠBUČIAI ANTALIJOJE

VIEŠBUČIAI STAMBULE

Po operacijos pasirūpinsime Jūsų komfortu ir gerove, siūlydami įvairius patogumus ir dėmesingą klientų aptarnavimą, įskaitant:

TRANSPORTAVIMAS

„Cayra Clinic“ siekia užtikrinti aukščiausio lygio komfortą Jūsų kelionei, siūlydama išskirtines transporto paslaugas į oro uostą, viešbutį, ligoninę ir atgal. Mūsų profesionalūs vairuotojai pasirūpins, kad Jūsų pervežimas vyktų sklandžiai ir be rūpesčių, leisdami Jums susikoncentruoti ties svarbiausiu dalyku – savo sveikata.

EKSKURSIJOS IR VEIKLA

Gydymas Turkijoje gali tapti nepamirštamomis atostogomis, atsižvelgiant į paciento būklę ir gydytojų komandos leidimą. Pasimėgaukite prabangiu apsipirkimu, įspūdingomis ekskursijomis po istorinius Turkijos miestus ir poilsiu nuostabiuose paplūdimiuose. Siūloma veikla gali puikiai papildyti gydymo procesą. Pavyzdžiui, po liposukcijos procedūros rekomenduojami pasivaikščiojimai Antalijos paplūdimiais, kurie pasižymi unikaliu gamtos grožiu.

Kodėl verta gydytis Turkijoje?

Turkija patenka į dešimtuką populiariausių sveikatos turizmo krypčių visame pasaulyje. 

„Cayra“ klinika Turkijoje teikia išskirtines plaukų persodinimo, kosmetinio gydymo, odontologijos ir kitas paslaugas, naudojant aukščiausios klasės technologijas ir patyrusių chirurgų komandą. 

Čia siūlomi ne tik itin pažangūs medicinos centrai, bet ir galimybė apsistoti prabangiuose viešbučiuose, mėgautis nuostabiais vaizdais, puikiomis apsipirkimo galimybėmis ir gražiais paplūdimiais. 

Turkijos ligoninės užima aukštas pozicijas. Jos taip pat yra įperkamos dėl mažų įrangos kainų ir apskritai mažesnių pridėtinių išlaidų. 

Pagrindiniai Turkijos medicinos turizmo privalumai:

  • Nebrangios išlaidos: Galite sutaupyti iki 70% gydymo išlaidų
  • Puiki medicininė priežiūra
  • Greitas gydymas

Daugelis žmonių renkasi Turkiją gydymui, nes čia gali suderinti medicininį vizitą su nepamirštamomis atostogomis. Pasinaudokite visomis Turkijos teikiamomis galimybėmis ir atgaukite sveikatą bei pailsėkite saulėtoje pakrantėje.

GYDYMAS ANTALIJOJE

Įsivaizduokite – ekspertinis gydymas „Cayra“ klinikoje Antalijoje, tarsi vasaros atostogos po Turkijos saule. Viduržemio jūros pakrantėje įsikūrusiame mieste rasite ne tik vienus geriausių paplūdimių pasaulyje su turkio spalvos permatoma jūra, bet ir aukščiausio lygio medicinos paslaugas.

„Cayra Clinic“ įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje, netoli Konyaalti ir Laros paplūdimių. Iš klinikos atsiveria vaizdingi kalnų masyvai, o paplūdimių parkai su restoranais ir kavinėmis leis atsipalaiduoti po gydymo procedūrų. Be to, Antalija garsėja savo Kaleici (senamiesčiu), kuriame verda naktinis gyvenimas ir gausu puikių apsipirkimo vietų.

antalya-vocation
tatil-istanbul

GYDYMAS STAMBULE

„Cayra“ klinika Stambule siekia suteikti pacientams visiškai naują gydymo patirtį. Stambulas – miestas, kupinas nepakartojamo kultūrinio grožio. Čia rasite žavingą miesto kraštovaizdį, kerinčias mečetes ir bažnyčias, nepamirštamą prekybos patirtį ir begalę kultūros istorijos.

Stambulo tyrinėjimas – tai nepamirštami įspūdžiai. Būtinai aplankykite Mėlynąją mečetę ir Hagia Sophia, kad pajustumėte tikrąjį Stambulo dvasią.

Jūsų komfortas ir gerovė – „Cayra“ klinikos prioritetas

Mūsų tikslas – paversti sveikimo procesą patogiu ir maloniu, suteikiant viską, ko Jums reikia.