fbpx

Bet kokia sąnario keitimo operacija yra rimtas klausimas, kurį reikia apsvarstyti. Nors sąnarių operacijos, pavyzdžiui, klubo sąnario endoprotezavimo operacija Turkijoje, gali labai pagerinti judėjimo galimybes ir gyvenimo kokybę, nereikėtų lengvabūdiškai vertinti operacijos ir atsigavimo laiko. Vis dėlto geresnis gyvenimas dažnai būna vertas pastangų.

Kas yra klubo sąnario keitimo operacija?

Klubo sąnario endoprotezavimo operacija – tai dubens ir šlaunikaulio dalių, sudarančių klubo sąnarį, pašalinimas ir pakeitimas. Ši operacija atliekama pirmiausia siekiant sumažinti klubo sąnario skausmą ir sustingimą, kurį sukelia klubo sąnario artritas. Ši procedūra taip pat kartais taikoma gydant traumas, pavyzdžiui, lūžusį ar netinkamai augantį klubą, ir kitas ligas. Klubo sąnario endoprotezavimas yra labai sėkminga operacija, kurios metu klubo sąnario dalys pakeičiamos protezais (implantais).

Kokie yra klubo sąnario keitimo operacijos privalumai?

Klubo sąnario endoprotezavimo operacija gali padėti Jums grįžti prie mėgstamų darbų. Štai keletas privalumų.

Pagrindiniai privalumai – geresnis judrumas ir ilgalaikiai rezultatai, tačiau pagrindinė nauda – skausmo malšinimas. Klubo sąnario artritas gali paveikti visas Jūsų gyvenimo sritis. Klubo sąnario skausmo sumažinimas po sėkmingos operacijos gali suteikti tiesioginės naudos ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Klubo sąnario endoprotezavimo operacijos pasižymi dideliu sėkmės rodikliu. Net 96 % pacientų teigia, kad yra labai patenkinti operacijos rezultatais. Tik 4 % patiria tam tikrų komplikacijų, kurių sunkumas turi įtakos operacijos sėkmei.

Po skausmo malšinimo kitas svarbus privalumas – padidėjęs judrumas ir jėga. Klubo sąnario endoprotezavimo operacijos pacientai turėtų gebėti atlikti paprastas užduotis, pavyzdžiui, lipti laiptais ir vaikščioti be pagalbinių priemonių.

Dirbtiniai klubo sąnario implantai sukurti taip, kad būtų ilgaamžiai. Naujausi tyrimai rodo, kad 80-85 % klubo sąnario endoprotezų tebeveikia praėjus 20 metų po jų įdėjimo. Tai reiškia, kad vyresnio amžiaus pacientams vargu ar prireiks klubo sąnario keitimo operacijos.

Kartu su kitais minėtais privalumais nereikėtų nuvertinti geresnės gyvenimo kokybės. Sugrįžęs gebėjimas atlikti tokias paprastas užduotis kaip vaikščiojimas ir lipimas laiptais gali turėti itin teigiamą poveikį žmogaus psichinei savijautai. Padidėjus judėjimo galimybėms, pacientas gali jaustis kur kas savarankiškesnis ir būti mažesne našta savo palaikymo tinklui.

Kada apsvarstyti klubo sąnario keitimo operaciją?

Kai sąnarių diskomfortas riboja žmogaus gyvenimo būdą, galima svarstyti apie operaciją, tačiau operacija paprastai nėra pirmoji priemonė. Kai jaučiamas sąnarių diskomfortas, pacientas įvertinamas ir nustatomas skausmo šaltinis. Nustačius skausmo priežastis, galima parengti skausmo šalinimo planą. Kai visi nechirurginiai metodai išbandomi ir pasirodo esantys nesėkmingi, vienintelė galimybė yra operacija. Galima teigti, kad pasirinkus atlikti operaciją jaunesniame amžiuje yra geresnis sprendimas, nes gijimas yra greitesnis ir žmogus ilgiau galės džiaugtis pagerėjusia gyvenimo kokybe, tačiau amžius yra tik vienas iš veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Koks amžius reikalingas klubo sąnario keitimo operacijai?

Paprastai dauguma klubo sąnario keitimo operacijų Antalijoje atliekama tarp 50 ir 80 metų. Lengva padaryti išvadą, kad klubo sąnario operaciją geriausia atlikti kuo anksčiau, tačiau tai ne visada teisingas sprendimas. Žinoma, jei klubo sąnario keitimo operacija atliekama dėl traumos ar deformacijos, tuomet nėra kito pasirinkimo, kaip tik laukti. Net jauni žmonės gali turėti tokių problemų, tačiau dirbtiniai sąnariai turi tarnavimo laiką. Jei sąnario endoprotezavimas atliekamas anksti, vėliau operaciją gali tekti pakartoti.

Kaip turėčiau pasiruošti klubo sąnario endoprotezavimo operacijai?

Yra tam tikrų veiksmų, kurių pacientai gali imtis tiek prieš operaciją, tiek po jos, kad pagerintų atsigavimo laiką ir rezultatus. Svarbu laikytis ortopedo chirurgo, gydytojų komandos ir reabilitologo, dirbančio „Cayra” klinokoje, nurodymų ir rekomendacijų. Apsilankykite skyriuje „Pasiruošimas operacijai” ir gaukite informacijos apie priešoperacinius klubo sąnario endoprotezavimo užsiėmimus ir pacientų švietimo medžiagą apie sąnario endoprotezavimo operaciją.

Kiek laiko trunka klubo sąnario endoprotezavimo operacija?

Klubo sąnario keitimo operacija trunka apie pusantros valandos. Dauguma pacientų po procedūros taip pat lieka ligoninėje vieną ar dvi dienas.

Kur jausiu skausmą po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos?

Galite tikėtis, kad pajusite tam tikrą diskomfortą klubo srityje, taip pat kirkšnies ir šlaunies skausmą. Tai yra normalu, nes Jūsų kūnas prisitaiko prie toje srityje atliktų sąnarių pokyčių. Šis skausmas išnyks per trumpą laiką.

Kiek laiko trunka atsigavimo laikotarpis klubo sąnario endoprotezavimo operacija?

Kiekvieno paciento atsigavimo laikas yra unikalus, priklausantis nuo kelių asmeninių veiksnių. Tačiau dauguma žmonių po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos Antalijoje, Turkijoje, maždaug dvi-keturias savaites jaučia operacinį skausmą. Jūsų aktyvumo lygis, ligos istorija ir bet koks skausmas, su kuriuo susidūrėte prieš operaciją, turi įtakos tam, kiek laiko prireiks, kad visiškai pasveiktumėte. Jei neturite kitų sveikatos problemų, pavyzdžiui, diabeto ar aukšto kraujospūdžio, galite tikėtis, kad pasveiksite greičiau. Dauguma žmonių teigia, kad kiekvieną savaitę jaučiasi geriau, nes toliau atlieka fizioterapijos tempimo pratimus ir pratimus. Po operacijos jums vis tiek gali tekti laikytis nuolatinio vaistų nuo skausmo vartojimo grafiko. „Cayra“ klinikos gydytojai taip pat rekomenduoja maždaug tris mėnesius miegoti su putų pleištu tarp kojų. Tai gali padėti stabilizuoti klubo sąnarį naktį.

Koks yra klubo sąnario endoprotezavimo operacijos sėkmės rodiklis Antalijoje, Turkija?

Klubo sąnario endoprotezavimo operacija Antalijoje ir Stambule (Turkija) laikoma viena sėkmingiausių operacijų sveikatos priežiūros sektoriuje. Šios operacijos sėkmės rodiklis yra puikus – daugiau nei 95 % pacientų klubo sąnario skausmai palengvėja. Klubo sąnario endoprotezavimo operacijų sėkmės rodiklis po dešimties metų nuo operacijos yra 90-95 %, o po 20 metų – 80-85 %.

Kiek dienų man teks praleisti klinikoje, kurioje atliks klubo sąnario endoprotezavimo operaciją Stambule, Turkijoje?

Po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos Stambule, Turkijoje, ligoninėje galite tikėtis praleisti apie tris dienas, tačiau, jei gydytojas rekomenduos, gali tekti pasilikti ilgiau. Gydytojas arba kineziterapeutas aptars atsargumo priemones, kurių turėtumėte laikytis kelias savaites po operacijos. Per šį laiką paprastai turėsite naudotis ramentais arba lazdele, kad stabilizuotumėte judesius ir išvengtumėte tolesnių traumų.

Kiek kainuoja klubo sąnario endoprotezavimo operacija Stambule, Turkija?

Vidutinė klubo sąnario endoprotezavimo operacijos kaina Stambule, Turkijoje svyruoja nuo 1000 iki 2500 JAV dolerių.

Ar po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos yra komplikacijų?

Ne, po operacijos komplikacijų nebūna. Šalutiniai reiškiniai, tokie kaip skausmas ir randas, yra normalūs ir per trumpą laiką išnyks.

Kaip greitai po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos galėsiu vėl vairuoti?

Dauguma pacientų po klubo sąnario endoprotezavimo operacijos gali vėl pradėti vairuoti praėjus šešioms savaitėms.

Kaip vyksta klubo sąnario endoprotezavimo operacijos atsigavimo procesas?

Praėjus maždaug trims mėnesiams po klubo sąnario keitimo operacijos dauguma dalykų grįžta į įprastas vėžes, o skausmas daugeliui žmonių išnyksta. Turite atkreipti dėmesį į komplikacijų požymius ir toliau atsargiai judinti klubo sąnarį. Po 6-12 mėnesių sveikimas laikomas baigtu.

Ko vengti po klubo sąnario keitimo operacijos?

Sveikimo sėkmė priklauso ne tik nuo veiksmų, kuriuos darote, bet ir nuo veiksmų, kurių nedarote. Venkite arba bent jau iki minimumo sumažinkite šių veiksmų atlikimą:

Kodėl verta rinktis „Cayra” kliniką klubo sąnario endoprotezavimo operacijai Stambule, Turkijoje?

Pasirinkę „Cayra” kliniką klubo sąnario endoprotezavimo operacijai Stambule, Turkijoje, esame tikri, kad galėsite mėgautis geriausia kosmetine chirurgija Turkijoje. Taip yra todėl, kad didžiuojamės galėdami dirbti tik su geriausiais šios srities chirurgais. Didelę patirtį ir visapusišką kvalifikaciją turintys mūsų chirurgai yra gerbiami šios srities lyderiai. „Cayra” klinikoje didžiuojamės galėdami pasiūlyti komandinį skausmo gydymo metodą. Vietoje siūlome chiropraktikos paslaugas, elgesio terapiją, procedūrų centrą ir dar daugiau. „Cayra“ klinika Stambule ir Antalijoje yra geriausi centrai, kuriais galite pasitikėti, kad klubo sąnario keitimo operacija Turkijoje būtų atlikta sėkmingai ir nepriekaištingai.

Užsisakykite vizitą dabar.