fbpx

Terminas „gilioji plokštuma” reiškia specifinį veido patempimo tipą, kai pakeliamas po oda ir ant veido raumenų esantis jungiamojo audinio sluoksnis, kad būtų patempti skruostai, žandikaulio linija ir kaklas. Giliosios plokštumos veido pakėlimas Turkijoje yra invazyviausias iš visų plastinės chirurgijos metodų, kurio atsigavimas trunka ilgiausiai; tačiau šis metodas taip pat suteikia reikšmingiausią veido atjauninimą. Giluminis plokštuminis veido pakėlimas Turkijoje ypač efektyviai veikia nosies ir lūpų raukšles ir daugiausia dėmesio skiriama veido vidurio sričiai. Turkija yra geriausia vieta, kur galima atlikti tobulą gilaus plokštuminio veido pakėlimo procedūrą už prieinamą kainą ir be jokių komplikacijų.

Kas yra gilus veido pakėlimas?

Giluminis veido pakėlimas – tai invazinė plastinės chirurgijos procedūra, atliekama plastikos chirurgo eksperto, nukreipta į gilias veido struktūras, kad būtų pakeistos ir pakoreguotos veido estetinės savybės. Lyginant su labiau tradiciniu veido pakėlimu, pavyzdžiui, veido pakėlimu pagal smasą, giliosios plokštumos veido pakėlimo procedūra chirurgiškai koreguojama plačiau nei smaso sluoksnis. Giluminis plokštuminis veido pakėlimas yra labai veiksmingas vidurinei veido daliai, ypač nosies raukšlėms (nors ši veido pakėlimo operacija naudinga ir apatinei veido daliai). Dėl šio metodo invazyvumo pasiekiami ryškūs ir ilgalaikiai rezultatai, nors ir su dideliu atsigavimo laiku ir didesne šalutinio poveikio rizika. Gilios plokštumos veido pakėlimo operacija sukuria jaunatviškesnę išvaizdą ir bendrą veido atjaunėjimą.

Kokias kosmetines problemas gydo gilaus veido pakėlimo operacija?

Gilaus veido pakėlimo operacija padeda gydyti veido odos nelygumus. Atliekant gilaus veido pakėlimo operaciją, kaip matyti iš pavadinimo, keičiamos veido struktūros giliai audiniuose, atpalaiduojami raiščiai ir pakeičiama odos pertekliaus, riebalų pertekliaus ir raumenų padėtis.

Kas yra idealus kandidatas gilaus plokštumos pakėlimo operacijai?

Idealus kandidatas gilaus veido pakėlimo operacijai yra sveikas vyras ar moteris, turintis didelį žandikaulio ir kaklo srities nelygumą. Giliosios plokštumos veido pakėlimo nerekomenduojama atlikti tiems, kuriems atliekamas antrinis veido pakėlimas (išskyrus atvejus, kai pirminės plastinės operacijos metu nebuvo taikyta submasinė technika), reguliariai vartojantiems tabaką, turintiems koloidinių randų, kraujavimo sutrikimų ar kitų sveikatos sutrikimų.

Koks yra gilaus veido pakėlimo operacijos atsigavimo laikotarpis?

Po gilaus veido pakėlimo operacijos ūminis atsigavimo laikas yra trys savaitės, per kurias būna daug mėlynių, patinimų ir diskomforto. Pirmąją vieną ar dvi savaites reikia dėvėti kompresinį drabužį, drenažą ir kaklo įtvarą. Turkijoje atliktos gilaus veido pakėlimo operacijos pacientams patariama dvi savaites nedirbti, o šešias savaites susilaikyti nuo įtemptos veiklos. Kai kurie šios kosmetinės operacijos šalutiniai poveikiai, tokie kaip patinimas ir rečiau mėlynės, gali išlikti iki 12 mėnesių.

Ar yra komplikacijų atliekant gilaus veido pakėlimo operaciją?

Galimi šalutiniai gilaus veido pakėlimo operacijos poveikiai yra mėlynės, patinimas ar nedidelis skausmas. Tai normalus šalutinis poveikis po operacijos, kuris išnyks per trumpą laiką.

Kokių rezultatų galima tikėtis iš gilaus veido pakėlimo operacijos?

Turkijoje atlikus gilaus veido pakėlimo operaciją, veidas ir kaklas labai patobulėja ir išlieka 10-15 metų. Kaip ir bet kurios kitos kosmetinės procedūros atveju, veido pakėlimo rezultatai natūraliai keičiasi senstant, veikiant gravitacijai ir saulės spinduliams.

Kokia yra gilaus veido pakėlimo operacijos kaina Turkijoje?

Faktinė gilaus veido patempimo kaina priklauso nuo vietos, sertifikuoto veido plastikos chirurgo ir plastinės operacijos trukmės bei apimties. Todėl Turkijoje gilaus plokštuminio veido pakėlimo operacijos kaina yra labai prieinama, palyginti su kitomis Europos šalimis. Gilios plokštumos veido pakėlimo operacijos kaina Turkijoje svyruoja nuo 1500 iki 3500 JAV dolerių.

Koks yra priešoperacinis pasiruošimas gilaus veido pakėlimo operacijai?

Priešoperacinis pasiruošimas gilaus veido pakėlimo operacijai gali skirtis priklausomai nuo procedūros tipo. Chirurginės operacijos atveju jį sudaro šie etapai:

Kas vyksta giluminio veido pakėlimo operacijos metu?

Gilaus veido pakėlimo operacija bus atliekama taikant vietinę arba bendrąją nejautrą. Chirurgas daro pjūvius toje vietoje, kur ausis susilieja su veidu, kad randas būtų gerai paslėptas, kai viskas užgis. Pjūvis gali eiti aukštyn arba žemyn palei plaukų liniją. Gilieji veido sluoksniai suspaudžiami ir pašalinama papildoma oda. Kaklas paprastai patempiamas nedideliu pjūviu po smakru.

Kuo gilaus veido pakėlimo operacija skiriasi nuo kitų veido pakėlimo operacijų?

Terminologija, susijusi su veido pakėlimu, gali būti paini, nes skirtingi chirurgai, interneto svetainės ir medicininiai leidiniai terminus gali vartoti skirtingai arba pakaitomis. Tai gali nuvilti pacientus, tačiau bet kuris užimtas ir patyręs veido pakėlimo chirurgas, atliekantis smas veido pakėlimą, turėtų sugebėti apibūdinti savo metodą ir nurodyti oficialią medicininę terminologiją, tinkančią jo metodui. Turkijoje gilios plokštumos veido pakėlimo operacijos technika konkrečiai reiškia, kad didžioji dalis veido pakėlimo pjūvio atliekama po smas sluoksniu, kad šis sluoksnis būtų plačiai pakirstas ir atlaisvintas, taip suteikiant galingą pakėlimo ir patempimo efektą, kartu sumažinant odos pakirtimą, o tai gali sumažinti gijimo problemų ir nelygumų riziką.

Ar gilios plokštumos veido pakėlimo operacija suteikia geriausią rezultatą?

Geriausius veido patempimo rezultatus dažniausiai pasiekia geriausi chirurgai, nepriklausomai nuo technikos. Chirurgai įvaldys mėgstamą ir dažniausiai naudojamą techniką, naudodami papildomus manevrus ir papildomas procedūras (pvz., lazerius, vokų, vokų pakėlimą, riebalų injekcijas), kad optimizuotų rezultatus. Vis dėlto chirurgai, teikiantys pirmenybę gilios plokštumos veido pakėlimo operacijai technikai, mano, kad ji yra pranašesnė už kitas technikas, nes sugeba sutvirtinti kaklo ir žandikaulio liniją bei patobulinti skruostus, kartu išsaugant natūralią, neoperuotą išvaizdą. Atrodo, kad, kaip pažymėta, ji greičiau gyja ir yra mažesnė problemų rizika. Vis dėlto šį klausimą pacientai turėtų užduoti savo chirurgams, nes jie sprendžia, kuri procedūra ar procedūros jiems individualiai geriausiai tinka.

Kokie yra gilaus veido pakėlimo operacijos rezultatai?

Turkijoje atliktos gilaus veido pakėlimo operacijos rezultatai išlieka ilgiau nei penkiolika metų. Po operacijos pacientai ir toliau normaliai sensta, tačiau rezultatai yra ilgalaikiai. Net praėjus 15 metų po gilaus plokščiojo veido pakėlimo operacijos pacientai ir toliau atrodys taip pat jaunatviškai, kaip ir operacijos dieną. Visada išsaugosite veido pakėlimo operacijos privalumus. Jūs atsuksite laiką atgal ir pradėsite viską iš naujo. Tačiau jūs esate prieš senėjimo procesą. Jei dėl veido patempimo atrodote 10 metų jaunesni, galima teigti, kad šį 10 metų pranašumą išlaikysite visada. Yra ir kitų veiksnių, lemiančių, kiek laiko truks veido pakėlimo operacija, pavyzdžiui, paciento amžius ir jo odos būklė. Tamsesnė sveikos būklės oda geriau reaguos į operaciją, priešingai nei šviesesnė, saulės pažeista ar plonesnė oda. Tačiau jaunesnių nei 60 metų pacientų rezultatai paprastai būna ilgiausiai išliekantys.

Chirurgo įgūdžiai ir naudojama technika taip pat yra svarbus veiksnys, lemiantis veido pakėlimo procedūros trukmę. Natūralus senėjimo procesas tęsis ir po veido patempimo, tačiau, jei chirurgas yra kvalifikuotas ir tinkamai prižiūrimas, galite tikėtis, kad po procedūros bent 5 metus atrodysite 10 metų jaunesni nei dabartinis Jūsų amžius. Yra keletas laimingųjų, kurie išsaugo visus privalumus ir niekada daugiau nepasensta.

Apskritai dauguma chirurgų mano, kad veido pakėlimas su agresyviu smilkinių patempimu, pavyzdžiui, giluminis veido pakėlimas, trunka apie 10 metų, tačiau pacientas nuo paciento labai skiriasi, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip amžius veido pakėlimo metu, rūkymas, svorio kritimas ir kt. Gilaus plokštuminio veido pakėlimo operacija Turkijoje yra veiksmingesnė nei smaso stiliaus veido pakėlimas, nes jos metu daugiausia dėmesio skiriama struktūriniams veido elementams. Jis gali trukti 15 ir daugiau metų.

Kodėl gilaus veido pakėlimo operacijos rezultatai išlieka ilgiau nei įprasto veido patempimo?

Gilaus veido pakėlimo operacija yra procedūra, kurią atlieka labai nedaug chirurgų visoje šalyje, tačiau ji yra viena dažniausių procedūrų, atliekamų „Cayra” klinikoje Turkijoje. Giliosios plokštumos veido pakėlimo operacija yra techniškai sudėtingesnė ir užima daugiau laiko nei kitų tipų veido pakėlimo operacijos. Todėl daugelis chirurgų šios procedūros neatlieka. Išplėsta giliosios plokštumos veido pakėlimo operacija užtikrina ilgalaikį veido vidurio ir apatinių vokų, taip pat kaklo ir žandikaulio linijos pagerėjimą. Išplėstinis giliosios plokštumos veido liftingas atkuria jaunatvišką išvaizdą ir pašalina odos perteklių, kad rezultatas būtų natūralus. Išplėsta giliosios plokštumos veido pakėlimo operacija yra veiksmingesnė už kitas veido pakėlimo procedūras dėl daugelio priežasčių, įskaitant išsamesnį pjūvį, kad būtų galima iš naujo išpjauti gilesnius sluoksnius, kurie nepadengiami atliekant kitų tipų pakėlimus.

Kaip sužinoti, ar man reikia gilaus veido pakėlimo operacijos?

Tikrasis klausimas – kiek Jus vargina senėjimo požymiai ant veido ir ar norite imtis priemonių jiems pašalinti? Mūsų specializuoti veido plastikos chirurgai Turkijoje esančioje „Cayra” klinikoje konsultuodamiesi plastinės chirurgijos klausimais nustatys, ar asmuo yra tinkamas kandidatas atlikti gilaus veido pakėlimo operaciją. Naudodamiesi mūsų kompiuterio generuojamų vaizdų (CGI) programine įranga, pacientai gali pamatyti numatomus rezultatus. Naudojama programinė įranga padeda pacientams suprasti gilaus plokštuminio veido pakėlimo operacijos galimybes ir apribojimus. Pacientai žino, kad yra pasirengę gilaus plokštuminio veido pakėlimo operacijai, kai ištiria savo galimybes, randa veido plastikos chirurgą, su kuriuo jaučiasi gerai, ir trokšta atkurti jaunatvišką veido ir kaklo išvaizdą.

Ar po gilaus veido pakėlimo operacijos pastebimi randai?

Po gilaus veido pakėlimo operacijos lieka randų. Tačiau jie beveik nematomi. Taip yra todėl, kad gydytojas plaukuotoje srityje padaro pjūvius, kad paslėptų pėdsakus. Be to, lemiamą vaidmenį atlieka plastikos chirurgo profesionalumas. Patyręs gydytojas „Cayra” klinikoje manipuliuoja labai tiksliai, todėl randai yra mažyčiai ir beveik nepastebimi.

Kiek metų atrodysiu jaunesnis po gilaus veido pakėlimo operacijos?

Gilios plokštumos veido pakėlimo operacija negali sulėtinti ar sustabdyti veido senėjimo. Ji leidžia pagerinti Jūsų veidą, kad jis taptų jaunesnis šiuo metu. Rezultatas visiškai priklauso nuo jūsų amžiaus, kaulų ir odos struktūros, paveldimumo, gyvenimo būdo. Be to, turite būti realistai dėl rezultato: neįmanoma atrodyti 20 metų, kai jums iš tikrųjų yra 60 metų.

 Kiek kartų galima atlikti gilaus veido pakėlimo operaciją?

Veido odos atnaujinimą galite atlikti tiek kartų, kiek reikia. Atkreipkite dėmesį, kad veido patempimo rezultatas išlieka maždaug 7-12 metų.

Ar Turkija yra tinkama vieta atlikti gilaus veido pakėlimo operaciją?

Turkija yra puiki vieta atlikti gilaus veido pakėlimo operacijas dėl pasaulyje pripažintų medicinos įstaigų, aukštos kvalifikacijos chirurgų ir prieinamų kainų. Gilaus veido pakėlimo operacija Turkijoje – tai kosmetinė procedūra, skirta pagerinti veido išvaizdą, panaikinant arba sumažinant raukšles, suglebusią odą ir paakius, todėl veidas atrodo daug gaivesnis ir jaunatviškesnis. Turkijos medicinos įstaigos garsėja kaip teikiančios vieną kokybiškiausių medicininių paslaugų pasaulyje, o jų chirurgai turi daug patirties atliekant gilaus veido pakėlimo operacijas, todėl tai puikus pasirinkimas visiems, kurie svarsto apie tokio tipo operaciją. Be to, Turkijoje taikomos labai konkurencingos kainos, todėl ši šalis tampa dar patrauklesnė tiems, kurie nori atlikti veido pakėlimo procedūrą.

Kodėl verta rinktis „Cayra” kliniką Turkijoje gilaus veido pakėlimo operacijai?

„Cayra” klinika yra viena geriausių klinikų Turkijoje, kuria galite pasitikėti ir sėkmingai atlikti gilaus veido pakėlimo operaciją Turkijoje. „Cayra“ klinika yra akredituotas medicinos centras, kuriame atliekamos visos kosmetinės ir plastinės operacijos. Turime pacientų Turkijoje ir iš viso pasaulio, kuriems buvo atliktos įvairios kosmetinės ir plastinės operacijos ir kurie gavo puikių atsiliepimų. Mūsų biurai įsikūrę Stambule ir Antalijoje, kurie yra geriausi Turkijos miestai, kad suteiktume jums įsimintiną turizmo patirtį ir leistume mėgautis viešnage Turkijoje, o mūsų profesionalūs chirurgai, naudodami pažangias technologijas, puikiai atliktų gilaus veido pakėlimo operaciją ir suteiktų geriausius rezultatus. Užsisakykite vizitą „Cayra” klinikoje dabar ir turėsite nepriekaištingus gilaus veido pakėlimo operacijos rezultatus.