fbpx

Holivudinė šypsena Turkijoje

hollywood smile

Holivudinė šypsena Turkijoje

Jei siekiate atrodyti kuo patraukliau, Jums puikiai tiks holivudinė šypsena Turkijoje. Kai kuriems pacientams taip pat gali kilti klausimas, kodėl jiems reikalingas toks gydymas. Gražūs balti dantys – kosmetinės odontologijos procedūrų rezultatas.

Graži šypsena žmogui sutiekia daugiau pasitikėjimo savimi. Negraži šypsena gali sumenkinti savivertę, priversti labiau savęs gėdytis ir neigiamai paveikti socialinius santykius.

Šiomis procedūromis galima ištaisyti tai, kas Jums nepatinka Jūsų šypsenoje. Dantų koregavimo paslaugas noriai atlieka pacientai, dirbantys tokiose socialinėse srityse kaip komunikacija, viešieji ryšiai, žurnalistika, reklama ar rinkodara, ir, žinoma, šou verslo atstovai.

Vizualiai nepatraukli šypsena gali turėti neigiamos įtakos darbui ir karjerai, taip pat pasirodymams televizijoje, verslo susitikimams ir vedant derybas. Holivudinė šypsena taip pat gali būti naudinga žmonėms, kurie nori išvaizdesnių dantų profesiniais tikslais.

Holivudinės šypsenos privalumai

Holivudo šypsenos nauda yra didesnė nei tik fizinė išvaizda. Jūsų dantys yra sveikatos ir genetinės kokybės ženklas – kuo geresni dantys, tuo sveikiau atrodote ir jaučiatės. Negalima paneigti, kad dauguma žmonių nori baltesnių dantų ir ryškesnės, stulbinančios šypsenos. O įžymybėms taikant kosmetines procedūras savo dantims pagerinti, sunku nustatyti, kokios procedūros ir produktai iš tikrųjų padės jums sukurti apdovanojimų pelniusią šypseną.

Štai svarbiausi Holivudo šypsenos privalumai ir kaip galite tai padaryti:

 • Tobulai tiesūs dantys

Tobulai tiesūs dantys – vienas svarbiausių faktorių, lemiančių veido grožį. Tiesūs ir gerai išsidėstę dantys – svarbiausias dalykas holivudinėje šypsenoje. Šiuolaikiniai dantų tiesinimo metodai leidžia koreguoti sudėtingas sąkandžio patologijas, pašalinti vaikų ir suaugusiųjų odontologinių skyrių spragas ir susigrūdimus. Pagrindinis dantų tiesinimo būdas yra žinomas visiems – tai metalinių breketų montavimas. Tačiau šiuolaikinė estetinė odontologija suteikia daugiau galimybių dantų tiesinimui nei bet kada anksčiau. Dažniausiai kreivi dantys gali būti koreguojami be operacijos naudojant įvairias sistemas, kurias plačiąja prasme galima suskirstyti į ilgalaikio dėvėjimo sistemas (pvz., breketai) ir išimamas sistemas (pvz., kapos, plokštelės, funkciniais aparatai).

 • Sniego baltumo šypsena

Ar norite spindėti balta šypsena kaip Holivudo žvaigždės? Norint išlaikyti sveikus baltus dantis, būtina reguliariai rūpintis dantų priežiūra. Todėl pas odontologą Cayra Turkijoje verta apsilankyti bent du kartus per metus. Jei ketinate profesionaliai balinti dantis, būtina apsilankyti pas kvalifikuotą ir registruotą odontologą. Naudoti namines priemones, pavyzdžiui, balinamąjį gelį, taip pat naudinga, tačiau įsitikinkite, kad gelį perkate iš savo odontologo, o ne iš interneto. Įprasti geliai gali pažeisti dantis kenksmingomis rūgštimis.

 • Dantų laminatės

Porcelianinės dantų laminatės gali atlikti didžiulį vaidmenį siekiant holivudinės šypsenos. Jos sukurtos taip, kad tiktų prie jūsų dantų ir konkrečių poreikių, ir išsprendžia įvairias problemas, įskaitant dantų spalvos pasikeitimą, tarpus, nedidelius nelygumus ir dantų atplaišas. Daugelis žmonių, norinčių ištaisyti daugybę dantų defektų arba išgauti holivudinę šypseną, naudoja dantų laminates. Tinkamai pritaikytos dantų laminatės gali tarnauti 10-15 metų ir suteikti natūralią išvaizdą. Gamyboje naudojame naujausias medžiagas ir technologijas.

 • Tarpai tarp dantų

Net kai kurios populiariausios Holivudo žvaigždės turi tarpus tarp dantų, tačiau daro viską, kad juos sumažintų ir paslėptų. Tarpai tarp dantų pasitaiko dažniau, nei manote. Dėl tarpų tarp priekinių dantų gali atsirasti kalbos sutrikimų, pavyzdžiui, švokštimas arba švilpimas pokalbio metu. Apskritai neteisingai išdėstyti dantys dažnai sukelia kompleksų, psichologinių problemų ir savivertės sutrikimų. Tačiau pakanka apsilankyti odontologijos klinikoje, kad kartą ir visiems laikams būtų pašalintas tarpas tarp dantų. Norint sumažinti tarpą tarp dantų (dažniausiai tarp dviejų priekinių dantų), procedūra yra neskausminga ir paprasta.

 • Pabrėžkite savo šypseną

Norite gražios šypsenos? Holivudinė šypsena – tai, ko jums reikia. Atkuriamosios ir estetinės odontologijos procedūros paprastai yra geriausias būdas pagerinti Jūsų šypseną ir pagerinti estetinę dantų išvaizdą bei žandikaulio struktūrą. Nedideles dantų restauracijas galima sutvarkyti naudojant kompozitinį klijavimą, todėl pacientai gali rinktis už prieinamą kainą. Dantenų kontūravimas yra idealus deformuotoms dantenoms, o dantų vainikėliai geriausiai tinka šypsenoms, kurios kenčia dėl trūkstamų ir nuskilusių dantų.

 • Nauda sveikatai

Be estetinės Holivudo šypsenos naudos, dantų procedūros ir priežiūra veiksmingai prisideda prie bendros sveikatos būklės gerinimo. Mitybos, burnos higienos produktų ir maisto papildų peržiūra padeda išlaikyti sveikus dantis. Gerai prižiūrimi dantys gali padėti išvengti kitų sveikatos problemų, pavyzdžiui, diabeto, širdies ligų, demencijos ir plaučių ligų, kurias gali sukelti burnoje esančios bakterijos.

Ar galimos gydymo komplikacijos?

Jei Jūsų dantys bus gydomos laminatėmis, yra šiokia tokia tikimybė, kad taisant dantis, jų jautrumas bus lengvas arba stipresnis. Odontologas įspės Jus apie šį šalutinį poveikį, nes naudojant laminates reikia pašalinti dalį emalio. Paprastai dantų jautrumas išnyksta per savaitę ar dvi. Jei jis trunka ilgiau, kreipkitės į odontologą. Be padidėjusio jautrumo, taip pat gali būti sunku kalbėti ir padidėti seilėjimasis.

Kaip sukuriama holivudinė šypsena?

Pirmasis žingsnis – apsilankyti pas odontologą konsultacijai, kad būtų nustatyta darbų apimtis ir galutinė kaina. Jei dantys yra geros būklės ir jų gydyti nereikia, odontologas gali sukurti būsimų dantų modelį ir gražią šypseną pirmojo vizito metu.

Dažniausiai gydytojai siūlo tris variantus: 

Balinimas. Tai paprasčiausias ir greičiausias būdas iš esmės pakeisti dantų spalvą naudojant moderniausią lazerių technologiją.

Laminatės ir karūnėlės. Laminatės – tai plonos plokštelės, kuriomis padengiama priekinė danties pusė. Laminatėmis galima paslėpti tam tikrus danties defektus ir sustiprinti emalį, apsaugant jį nuo pažeidimų ir spalvos pokyčių. Klijuotė visam laikui pritvirtinama prie danties vainiko, nuo kurio pirmiausia pašalinamas plonas emalio sluoksnis ir padaroma įpjova. Ant anksčiau nušlifuotų dantų uždedami vainikėliai. Jie pilnai dengia danties paviršių, todėl dantis apsaugomas nuo visų poveikių. Jei dantis yra sugedęs daugiau kaip 50 %, t. y. natūralūs audiniai beveik prarasti, odontologas rekomenduos danties vainikėlį.

Dantų implantai. Šis metodas taikomas, kai nėra vieno ar daugiau dantų. Į kaulinį audinį įsukamas titaninis sraigtas, ant kurio uždedamas keraminis vainikėlis. Jis atrodo lygiai taip pat kaip tikras dantis. Karūnėlės spalva priderinama prie paciento natūralaus danties emalio.

Ar man tinka holivudinė šypsena?

Kiekvienas gali turėti holivudinę šypseną. Estetinėje odontologijoje taikomi įvairūs metodai ir technikos, kad kiekvienas pacientas galėtų tapti gražios holivudinės šypsenos savininku. Gydymo planas visada sudaromas individualiai. Gydytojas atsižvelgia į pradinę dantų ir burnos būklę bei norimą rezultatą. Nepriklausomai nuo dantų būklės, mūsų specialistai gali padėti išspręsti bet kokias dantų problemas. Holivudinė šypsena padės ištaisyti beveik bet kokį dantų defektą ir užtikrinti natūraliai atrodantį rezultatą – nuo dantų spalvos iki girgždančių, sugedusių ar netaisyklingos formos dantų. Vienas iš svarbiausių šios operacijos aspektų yra jos universalumas.

Kiek laiko užtrunka sukurti Holivudinę šypseną?

Operacijos kaina priklauso nuo operaciją atliekančių gydytojų komandos, naudojamų medžiagų ir pooperacinės paciento priežiūros. Mūsų klinikos odontologai naudoja aukštųjų technologijų produktus ir įrangą. Konsultacijos metu, naudojant rentgeno nuotrauką, atliekama išsami apžiūra, kurios metu nustatomos procedūros, reikalingos ilgalaikei Holivudo šypsenai. Gydymo galimybės, įskaitant dantų implantus ar vainikėlius, yra skirtos ilgesniam laikui, o ne plomboms ar laminatėms. Jei gydymas baigtas, mūsų medicinos personalas išsamiai papasakos apie priežiūrą po gydymo.

Ar procedūra skausminga?

Šį klausimą nuolat užduoda daugelis pacientų. Tai – neskausmingas gydymas. Tačiau kai kurie pacientai teigia, kad retkarčiais, kai dantys yra ruošiami laminačių uždėjimui, jaučia tam tikrą diskomfortą. Pašalindamas dalį emalio, gydytojas nedideliu instrumentu nušlifuoja paviršių. Šio proceso metu pacientai gali jausti nedidelį diskomfortą.

Ko tikėtis iš holivudinės šypsenos?

Kai jūsų burną papuoš holivudinė šypsena, jau tą pačią dieną galėsite normaliai valgyti ir gerti. „Cayra Clinic“ odontologas paskirs profilaktinį patikrinimą, kad patikrintų dantenų ir dantų būklę. Svarbu, kad pacientas nuolat valytų dantis, reguliariai lankytųsi (kas pusmetį) pas mūsų odontologą.

Pooperacinis sveikimo laikotarpis

Gali užtrukti nuo vienos dienos iki dviejų savaičių. Kodėl toks didelis skirtumas? Svarbiausia, kad Jūsų šypsena būtų graži ir sukurta Jums. Kompozitinės laminatės gali būti pagamintos per pirmąjį apsilankymą pas odontologą. Porcelianinės laminatės bus pagamintos po vienos – dviejų savaičių nuo pirmojo apsilankymo pas odontologą, nes laminančių gamyba yra sudėtingas procesas, užima nemažai laiko (per šį laikotarpį jūsų dantys bus padengti laikinomis laminatėmis).

Kaip reikia elgtis baigus visas procedūras?

Po dantų operacijų ir procedūrų taisyklingos burnos higienos būtina laikytis nuolat. Priešingu atveju visą procesą teks kartoti iš naujo, ypač siekiant išlaikyti baltą dantų spalvą.

Būtina laikytis burnos priežiūros higienos reikalavimų:

 • valyti dantis du kartus per dieną;
 • kasdien dantų siūlu valyti tarpdančius;
 • nuolat naudoti antibakterinį burnos skalavimo skystį.
 • valgyti subalansuotą maistą (burnos ir bendra sveikata yra tarpusavyje susijusios!).
 • lankytis pas odontologą kas 6 mėnesius ir laikykitės jo patarimų.

Holivudinės šypsenos kaina

Holivudinė šypsena Turkijoje kainuoja nuo 200 iki 350 eurų už vieną dantį. Bendra kaina gali svyruoti nuo 3000 iki 5000 eurų. Kainos „Cayra” klinikoje 70 proc. mažesnės nei kitose šalyse, o kokybės standartai – patys aukščiausi. „Cayra” klinika gali jums pasiūlyti aukščiausios kokybės gydymą, profesionalius specialistus už prieinamą kainą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar holivudinė šypsena yra nuolatinė?

Tinkamai prižiūrint holivudinė šypsena gali išlikti visą gyvenimą. Tačiau labiau tikėtina, kad kada nors reikės pakeisti laminates. O jei jums atlikta balinimo procedūra, turėsite tęsti bent jau namų procedūras, kad dantys išliktų balti.

Ko skiriasi laminatės nuo holivudinės šypsenos?

Laminatės – tai dantų gydymas, kurį sudaro ploni porcelianiniai arba kompozitiniai apvalkalai, tvirtinami prie priekinių dantų, kad jie atrodytų baltesni, tolygesni ir simetriškesni.. Laminatės leidžia paslėpti beveik visus estetinius defektus (netaisyklingą dantų formą, padėtį, skilimus, įtrūkimus, spalvos pokyčius ir t. t.).

Ar holivudinė šypsena Turkijoje yra skausminga?

Holivudinės šypsenos procedūra gali apimti invazines procedūras, pavyzdžiui, dantų implantus. Gijimas po holivudinės šypsenos operacijos gali būti šiek tiek skausmingas, tačiau odontologas duos jums skausmą malšinančių vaistų. O operacijos metu jums bus suleista anestetikų, todėl nepatirsite jokio diskomforto pačios procedūros metu. Dantų balinimo procedūros taip pat gali sukelti jautrumą, kuris kai kuriems gali būti skausmingas.

Ar holivudinės šypsenos procedūros yra saugios?

Pasirinkę Turkiją holivudinės šypsenos procedūroms sutaupysite pinigus ir gausite aukščiausios kokybės paslaugas. Turkijoje estetinės odontologijos specializacija yra labai išvystyta. „Cayra Clinic“ odontologai – vieni kompetentingiausių ir labiausiai patyrusių savo specializacijose (implantai, laminatės, dantų balinimas ir t. t.).

Kam skirtos holivudinės šypsenos procedūros?

Holivudinė šypsena skirta vyrams ir moterims, norintiems ryškios ir nepriekaištingos šypsenos profesiniais ir asmeniniais tikslais. Naudojant įvairių metodų derinį, holivudinės šypsenos procedūromis galima ištaisyti daugelį šypsenos trūkumų (netaisyklingą sąkandį, dantų balinimą, trūkstamus dantis ir t. t.).

Kaip prižiūrėti holivudinę šypseną?

Kad rezultatas išliktų ilgam, jį reikia palaikyti. Dėl to reikia kruopščiai prižiūrėti burnos ertmę ir reguliariai lankytis pas odontologą kas šešis mėnesius. Laikykitės kasdienės burnos higienos normų. Svarbu pasirinkti tinkamą dantų šepetėlį ir dantų pastą. Taip pat būtina išvalyti tarpdančius ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Kodėl verta darytis holivudinę šypseną „Cayra“ klinikoje Turkijoje?

Turkija yra viena populiariausių turistų lankomų šalių, kurioje sukaupta daug žinių apie estetinę odontologiją ir chirurgiją. Be to, „Cayra“ klinikoje atlikti šypsenos korekciją yra paprasta, saugu ir įperkama.

Vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos šalyse odontologiniai gaminiai, tokie kaip laminatės ir karūnėlės, yra nepaprastai brangūs. Turkijoje esančioje „Cayra“ klinikoje mes jums galime pasiūlyti tokios pat aukštos kokybės gaminius už prieinamą kainą.

„Cayra“ klinikoje stomatologinius produktus kuriame nuosavoje laboratorijoje, todėl mūsų gaminiai yra pigesni ir greičiau pagaminami. Tai leidžia sumažinti pacientams apsilankymų skaičių mūsų klinikoje.

„Cayra“ dirba geriausi odontologai, kurie yra šios srities specialistai ir kurie jūsų holivudinę šypseną atliks nepriekaištingai. Susisiekite su „Cayra“ klinika Turkijoje dabar, kad suplanuotumėte susitikimą.

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree