fbpx

Dantų implantai

Dantų implantai

Dantų implantai Turkijoje yra įprasta procedūra, skirta tam tikroms negrįžtamoms ligoms gydyti. Dantų implantai laikomi brangiais ir kai kurie pacientai gali nesuprasti, kodėl jiems jų reikia. Perskaitykite šį straipsnį, kad sužinotumėte, kaip naudojami dantų implantai, kaip jie veikia ir kaip sau leisti šią procedūrą. „Cayra“ klinikoje rasite pigiausias dantų implantavimo paslaugas Turkijoje. Stambule ir Antalijoje esančiuose biuruose naudojame geriausius pasaulyje dantų implantavimo prietaisus.

 

Kas yra implantai?

Kai dantis prarandamas arba ištraukiamas dėl ėduonies, į žandikaulio kaulą įsriegiamas dantų implantas kaip dirbtinė danties šaknis. Pastaraisiais metais dantų implantai, pagaminti iš titano ir suderinami su žmogaus audiniais, tapo įprasta dantų gydymo forma.

Visą laiką implantai buvo implantuojami į žandikaulį, kad įtvirtintų danties šaknį ir taip sukurtų atramą prie jos pritvirtintam danties implantui.

Dantų implantus Turkijoje sudaro trys komponentai:

1) į žandikaulio kaulą įsuktas titaninis implanto varžtas;

2) prie implanto pritvirtintas ir jį palaikantis titaninis antgalis;

3) dantų vainikėlis.

 

Kokie yra implantų privalumai?

 • Puikiai dera prie natūralių kliento dantų;
 • Viso gyvenimo garantija;
 • Skirtingai nei protezai, kalbos ir kramtymo funkcijos nesutrinka;
 • Nėra mirties rizikos;
 • Palyginti su dantų tiltais, implantus lengviau valyti, todėl jie yra higieniškesni;
 • Gydymas atliekamas nepažeidžiant abiejų pusių dantų sveikatos;
 • Visiškas apatinio žandikaulio dantų netekimas ir padidėjęs kaulo nykimas, dantų implantai pakeičia šį nykimą;
 • Viršutiniame žandikaulyje tvirtinami dantų protezai yra nepatogūs ir gali pasislinkti, o dantų implantai yra tokie pat tvirti kaip ir natūralūs dantys;
 • Dantų implantai nesukelia pykinimo ir neturi įtakos skoniui;
 • Implantuoti dantys atrodo kaip įprasti dantys be jokių tvirtinimo požymių.

 

Kaip įstatomi dantų implantai?

Dantų implantą į žandikaulį chirurginiu būdu implantuoja kvalifikuotas dantų chirurgas. Kai procedūra baigiama, prasideda gijimo laikotarpis, per kurį kaulas gali augti aplink implantą. Taip užtikrinama, kad dantų implantas susijungs su jūsų žandikaulio audiniais.

Antrajam dantų vainikėlių dengimo etapui pacientas turi ilsėtis mažiausiai 3 mėnesius. Jei pacientui buvo atliktas kaulo persodinimas arba sinuso pakėlimas, antrojo vizito metu pacientas turi ilsėtis mažiausiai 6 mėnesius. Kai implantas tinkamai priklijuojamas, odontologas ant jo uždeda atramą.

Ant atramos tvirtinamas danties vainikėlis – dirbtinis gaminys, imituojantis danties emalį. Dabar vietoj trūkstamo danties turėsite visą dirbtinį dantį.

Danties implantas yra pagrindinė priemonė, leidžianti dirbtiniam dančiui atrodyti ir funkcionuoti taip, kaip tikras dantis. Danties implanto nejausite, kai jis bus jūsų burnoje, kaip nejaučiate savo dantų šaknų.

Pacientai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad dantų implantui įsriegti reikia kelių procedūrų. Pirmiausia gali tekti kelis kartus pasikonsultuoti su odontologu. Odontologas atliks keletą tyrimų ir padarys rentgeno nuotraukas, kad nustatytų, ar jūsų žandikaulio struktūra tinkama dantų implantui. Jei pacientas neturi dantų viename žandikaulyje, jam nereikia laukti karūnėlės 3 mėnesius.

 

Kas yra dantų implantacija?

Kaip jau minėta, dantų implantavimo operacija susideda iš kelių etapų. Viskas prasideda nuo odontologo, skiriančio dantų implantus, įvertinimo. Tada prasideda planavimo etapas.

Pacientui reikia dviejų apsilankymų, kad būtų atlikta visa procedūra: pirmasis etapas – dantų implantacijos operacija, antrasis – dantų vainikėlis. Pacientai, kuriems buvo įdėti dantų implantai, prieš apsilankydami pas mus turi atsiųsti panoraminę rentgeno nuotrauką.

Pacientai, kurie turėjo problemų, dabar gali gauti dantų implantus Turkijoje. Po ekstrasistolės

dantų implantams gali kilti daugiau rizikos, todėl visada patariame pacientams atlikti

tyrimą.

 

Ar yra kokių nors pavojų ir komplikacijų po dantų implantavimo operacijos?

Medicininės procedūros nėra visiškai nerizikingos. Ne išimtis ir dantų implantai. Nepamirškite, kad dantų implantai turi būti operuojami. Todėl natūralu, kad kyla tam tikra rizika.

Tačiau dantų implantų komplikacijos yra labai retos. Didžiausi dantų implantavimo operacijos pavojai: implanto vietos infekcija gali pažeisti aplinkinius dantis, kraujagysles ar kitas struktūras.

Šią riziką galima sumažinti, jei procedūrą atliks patyręs „Cayra“ klinikos chirurgas, kuris tinkamai paruoš gydymo vietą ir įdės implantus tinkamoje vietoje.

 

Kiek kainuoja dantų implantai Turkijoje?

Dantų implantavimo procedūros kainą lemia keli veiksniai, pvz. implantų markė ir odontologijos klinikos, į kurią kreipiatės, kaina. Apskritai kitose šalyse dantų implantai yra brangūs. Be to, kad sumokėsite už implantus, turėsite išleisti nemažai pinigų medicininėms procedūroms, susijusioms su daugiapakopiu procesu. Dantų implantų kainos Turkijoje yra konkurencingiausios pasaulyje. Dantų implantų kainos Turkijoje svyruoja nuo 300 iki 1000 JAV dolerių.

 

 

Kiek laiko užtrunka atkurti dantų implantus?

Dauguma pacientų nustemba, kad dantų implantacijos procedūra Turkijoje yra paprasta, ir mano, kad ji yra lengvesnė nei danties šalinimas. Jau kitą dieną galite lengvai grįžti į darbą ar kasdienę veiklą.

Jei pradėsite jausti skausmą, rekomenduojame vartoti be recepto parduodamus vaistus nuo skausmo, pvz., tabletes. Kaip ir atliekant kitas dantų gydymo procedūras, geriausia nevalgyti kieto maisto, o ledo krepšelis gali padėti sumažinti patinimą.

Dantų implanto susiliejimo su kaulu gijimo laikas gali užtrukti keturis mėnesius ar ilgiau. Kai jis visiškai sugis, galėsite imtis kito žingsnio: atkurti vainikėlį, kuris atrodys kaip natūralus dantis ir gali būti pagamintas mūsų biure.

 

Po dantų implantavimo: ką daryti ir ko nedaryti?

Baigus dantų implantavimo procesą, reikia skirti reikiamą dėmesį naujų ir sveikų dantų priežiūrai. Turėtumėte griežtai laikytis gydymo rekomendacijų, kurias jums pateikė „Cayra“ klinikos odontologas.

Kelias valandas po dantų implantavimo neturėtumėte valgyti ar gerti. Pirmąsias kelias savaites po naudojimo reikėtų vengti labai karšto ir labai šalto maisto ir gėrimų.

Iš savo mitybos raciono taip pat reikėtų ilgam išbraukti aštrų maistą, cigaretes, rūgščius ir alkoholinius gėrimus. Geriau valgyti daugiausia minkštą maistą. Jei turite kitų sveikatos problemų, turėtumėte ir toliau reguliariai valgyti, kaip rekomendavo odontologas.

 

Ar dantų implantai skausmingi?

Ne, nes dantų implantai atliekami taikant vietinę nejautrą. „Cayra“ klinikos chirurgai taip pat naudoja injekcijas be adatų tiems pacientams, kurie jų bijo. Tačiau, jei prieš dantų implantavimo operaciją reikia ištraukti dantis, galite jausti skausmą, kuris gali trukti iki dviejų dienų ir gali būti malšinamas vaistais nuo skausmo.

 

Kokio amžiau pacientai gali gauti dantų implantus?

Dantų implantai tinka bet kokio amžiaus suaugusiems pacientams, tačiau dažniausiai jų pageidauja vyresnio amžiaus žmonės. Dantų implantai nerekomenduojami jaunesniems nei aštuoniolikos metų pacientams, nes kaulas dar nėra visiškai išsivystęs. Svarbu, kad cukriniu diabetu sergantys pacientai informuotų mus prieš implantacijos operaciją, nes prieš pradedant gydymą jiems reikia atlikti kraujo tyrimą dėl hemoglobino. Jei cukriniu diabetu sergančio paciento cukraus kiekis yra labai didelis, organizmas nepriims implanto.

 

Ar ribojamas dantų implantų skaičius?

Dantų implantų skaičius neribojamas. Tačiau nerekomenduojama implantu keisti kiekvieno danties atskirai. Vietoj to galima pagaminti implantą, kuris pakeistų kelis dantis su tiltiniu protezu.

 

Kiek vizitų reikia norint įdiegti dantų implantus?

Gydymas implantais paprastai trunka tris dienas: pirmąją dieną vyksta konsultacija, antrąją – implantacijos operacija, o trečiąją dieną (po dviejų dienų) – apžiūra. Kadangi kaulo ir implanto susiliejimo laikas priklauso nuo paciento kaulo struktūros, po 3-6 mėnesių reikės apsilankyti, kad būtų pritvirtinti vainikėliai ir, jei reikia, tiltai.

 

Kiek laiko dantų implantai naudojami?

Turkijoje esančioje „Cayra“ klinikoje taikant tinkamą profesionalų gydymą, individualią pooperacinę dantų priežiūrą ir periodines klinikines patikras, itin patikimi implantai gali tarnauti visą gyvenimą.

 

Ką daryti, jei kyla problemų dėl dantų implanto?

Tuo atveju, jei dantų implantai atitrūktų nuo žandikaulio kaulo, peržiūrėsime paciento kaulo būklę ir, jei įmanoma, pakeisime implantą nauju. Tokie reti atvejai paprastai pasitaiko per tris mėnesius po operacijos, kai pacientas nesilaikė chirurgas nurodymų dėl kruopščios burnos priežiūros. Rūkymas po implantacijos operacijos neigiamai veikia kaulo augimą ir lemia, kad implantas netinkamai priglunda prie žandikaulio.

 

Dažnai užduodami klausimai

 

Kodėl dantų implantai Turkijoje esančiose odontologijos klinikose yra pigesni?

Dantų implantai Turkijoje yra daug pigesni nei Jungtinėje Karalystėje. Yra kelios priežastys. Visų pirma, dantų implantai Turkijoje yra labai populiarūs ir paklausūs. Vietoj laikinų ir nepatogių dantų protezų žmonės renkasi dantų implantavimą, kuris, kaip tikimasi, tarnaus daugelį metų. Be to, dantų implantų kaina Turkijoje yra daug mažesnė nei daugelyje kitų šalių.

 

Ar esu tinkamas kandidatas dantų implantams Turkijoje?

Jei jums trūksta vieno ar daugiau dantų, galite būti tinkamas kandidatas dantų implantams. Tačiau kartais prieš dantų implantacijos operaciją Turkijoje gali prireikti atlikti vieną ar dvi papildomas procedūras.

 

Per kiek laiko dantų implantai įsitvirtina?

Dauguma pacientų yra maloniai nustebinti tuo, kaip paprasta Turkijoje įsriegti dantų implantus, ir galvoja, kad tai lengviau nei išrauti dantį. Jau kitą dieną galėsite grįžti į darbą arba užsiimti kasdiene veikla.

 

Ar skausmingas dantų implantavimas?

Vietinė anestezija numalšina dantų implantų sritį supančius nervus. Nuskausminus nervus, galite tikėtis, kad dantų implantacijos gydymo metu nejausite jokio skausmo. Retkarčiais galite jausti spaudimą, tačiau jis neturėtų kelti diskomforto. Pacientams, kurie jaučia nerimą dantų procedūrų metu, galima taikyti oralinę sedaciją.

 

Kodėl turėčiau apsvarstyti dantų implantaciją Turkijoje?

Dantų implantai rekomenduojami trūkstamiems dantims atkurti. Kodėl? Dantų implantai ne tik atrodo kaip jūsų natūralūs dantys, bet ir veikia taip pat.

 

Kiek kainuoja dantų implantai Turkijoje?

Tai priklauso nuo konkretaus atvejo, sudėtingumo ir implanto prekės ženklo. Priklausomai nuo pasirinkto prekės ženklo ir implantavimo būdo, implantų kaina gali svyruoti nuo 500 iki 1000 JAV dolerių.

 

Ar dantų implantai yra saugūs?

Dantų implantai yra visiškai saugūs. Turkijoje yra puikių klinikų ir patyrusių chirurgų, todėl garantuotai gausite saugius dantų implantus Turkijoje.

 

Ar dantų implantai gali būti pritaikyti kiekvienam pacientui?

Dantų implantai gali būti taikomi bet kuriam geros bendros sveikatos pacientui. Implantacijos sėkmei teigiamos įtakos turi tinkama paciento kaulų struktūra.

 

Kiek laiko užtrunka dantų implantacijos gydymas Turkijoje?

Kiekvienam vizitui gali prireikti tik 2 dienų, tačiau dėl dantų gydymo teks atvykti du kartus. Atsistatymo laikas priklauso nuo kiekvieno žmogaus kaulų struktūros būklės. Reabilitacija paprastai trunka 2-3 mėnesius.

 

Kokie dantų implantų sėkmės rodikliai Turkijoje?

Beje, prieš pradėdami svarstyti apie dantų implantus Turkijoje, turite būti geros bendros sveikatos. Patyrusio chirurgo tinkamai įstatytas implantas „Cayra“ klinikoje yra labai sėkmingas – siekia 98 %.

 

Ar yra rizikos, susijusios su dantų implantais?

Kaip ir bet kuri operacija, dantų implantai kelia tam tikrą riziką sveikatai. Problemų pasitaiko retai, o jei ir kyla, jos paprastai būna nedidelės ir lengvai gydomos. Pagrindinės komplikacijos:

 • Infekcija implanto vietoje;
 • aplinkinių dantų, kraujagyslių ar žandikaulio traumos ar pažeidimai;
 • Implanto atmetimas;
 • Sinusų problemos dėl neteisingo viršutinio žandikaulio išsidėstymo.

 

Kodėl verta rinktis „Cayra“ dantų implantams?

„Cayra“ klinikos įsikūrusios Stambule ir Antalijoje, populiariausiuose Turkijos miestuose. „Cayra“ klinika yra bene labiausiai patyrusi odontologijos klinika Turkijoje, jau daugelį metų siūlanti aukštos kokybės dantų implantus Turkijoje.

„Cayra“ klinikoje naudojamos naujausios odontologijos technologijos, tokios kaip tūrinė tomografija su skaitmenine programine įranga implantų sistemai planuoti, „Rauset“ technologija implantų chirurginiams kreipikliams gaminti, lazerinė technologija ir daugelis kitų.

Aukštos kvalifikacijos gydytojų odontologų komanda, teikianti geriausios kokybės odontologines paslaugas suaugusiesiems ir vaikams.

„Cayra“ klinikos gydytojai asmeniškai pasirūpins jumis. Mūsų praktika orientuota į paslaugas, suteikiant pacientams nebrangią, moderniausią medicinos ir odontologijos priežiūrą.

Susisiekite su mumis ir susitarkite dėl susitikimo jau dabar.

 
 

 

 

HomeMenu
By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree