fbpx

Turinys

Jei ieškote būdo, kaip pakeisti veido ir kaklo senėjimo požymius – veido ir kaklo patempimo operacija (dar vadinama ritidektomija) – gali būti sprendimas, kurio ieškote. Ši kosmetinė procedūra gali sumažinti su amžiumi atsirandantį odos suglebimą, raukšles ir kitus veido formos pokyčius. Procedūros metu abiejose veido pusėse atitraukiamas odos lopinėlis, o po oda esantys audiniai chirurginiu būdu pakeičiami taip, kad veido kontūras atgautų jaunatviškesnę formą. Prieš susiuvant atvartą, pašalinamas odos perteklius. Kaklo pakėlimas, vadinamas platismaplastika, dažnai atliekama kaip veido pakėlimo dalis, siekiant sumažinti riebalų sankaupas ir suglebusią kaklo odą.

„Cayra“ klinikos kvalifikuoti chirurgai veido ir kaklo patempimo operacijas atlieka preciziškai ir kruopščiai, naudodami naujausius metodus ir technologijas, kad užtikrintų geriausius įmanomus rezultatus mūsų pacientams. Nors veido patempimas nesumažins smulkių odos raukšlių ar raukšlelių, taip pat saulės spindulių padarytos žalos, kitos kosmetinės procedūros gali pagerinti pačios odos išvaizdą ar kokybę.

Senstant oda ir audiniai natūraliai praranda savo elastingumą, todėl atsiranda suglebimas ir raukšlės. Veido liftingas gali pakelti ir sutvirtinti šiuos veido audinius pašalinant odos perteklių, išlyginant raukšles ar raukšles ir sutraukiant veido audinius. Jis neapima antakių ar akių pakėlimo, nors jie gali būti atliekami tuo pačiu metu.

Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės darosi veido patempimą, o mūsų „Cayra“ klinikos komanda yra pasiruošusi padėti jums pasiekti jūsų estetinius tikslus. Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų veido ir kaklo patempimo operacijas kreipkitės pas mus.

Kam tinka veido ir kaklo patempimo operacija?

Veido patempimo procedūrą galima atlikti:

 • Asmenims, kurie neturi sveikatos sutrikimų, galinčių trukdyti žaizdų gijimui ar atsigavimui po operacijos;
 • Nerūkantiems ir nepiktnaudžiaujantiems narkotinėmis medžiagomis žmonėms;
 • Turintiems realių lūkesčių dėl operacijos pacientams.

Kaip atliekamas veido patempimas?

Veido patempimo metu chirurgas po oda perkelia riebalus ir audinius. Tai:

 • Padeda išlyginti raukšles;
 • Pašalinti odos perteklių, kuris sukelia pakitimus arba „žandus“;
 • Pakeliama ir patempiama veido oda.

Kodėl atliekama veido ir kaklo pakėlimo operacija?

Senstant dėl įprastų su amžiumi susijusių pokyčių keičiasi veido išvaizda ir forma. Jūsų oda tampa mažiau elastinga ir laisvesnė, o riebalų sankaupos vienose veido vietose sumažėja, kitose – padidėja. Su amžiumi susiję veido pokyčiai, kuriuos galima sumažinti atliekant veido liftingą, yra šie:

 • Skruostų suglebimas;
 • Odos perteklius ties apatiniu žandikauliu (žandikauliai);
 • Odos raukšlės nuo nosies šono iki burnos kampo pagilėjimas;
 • Nusileidusi oda ir riebalų perteklius kaklo srityje (jei procedūra apima kaklo pakėlimą).

Veido pakėlimu negydomos paviršinės raukšlės, saulės padaryta žala, raukšlės aplink nosį ir viršutinę lūpą arba odos spalvos nelygumai.

Kokia yra veido ir kaklo pakėlimo operacijos rizikos ir komplikacijos?

Veido ir kaklo pakėlimo operacija gali turėti komplikacijų. Kai kurias jų galima suvaldyti taikant tinkamą priežiūrą, vartojant vaistus arba atliekant chirurginę korekciją. Ilgalaikės ar nuolatinės komplikacijos, nors ir retos, gali sukelti reikšmingų išvaizdos pokyčių. Rizika yra tokia:

 • Kraujo sankaupa (hematoma) po oda, sukelianti patinimą ir spaudimą, yra dažniausia veido pakėlimo operacijos komplikacija. Hematomos susidarymas, kuris paprastai atsiranda praėjus 24 valandoms po operacijos, nedelsiant gydomas chirurginiu būdu, kad būtų išvengta odos ir kitų audinių pažeidimo;
 • Veido pakėlimo operacijos pjūvio randai lieka visam laikui, tačiau paprastai juos paslepia plaukų linija ir natūralūs veido bei ausų kontūrai. Retais atvejais po pjūvių gali likti iškilusių, raudonų randų. Norint pagerinti randų išvaizdą, gali būti atliekamos kortikosteroidų injekcijos ar kitos procedūros;
 • Nervų sužalojimas. Nervų sužalojimas, nors ir retas, gali laikinai ar visam laikui pažeisti nervus, kontroliuojančius jutimus ar raumenis. Laikinas pasirinkto raumens paralyžius, lemiantis nelygią veido išvaizdą ar išraišką, arba laikinas jutimo praradimas gali trukti nuo kelių mėnesių iki metų. Chirurginės intervencijos gali padėti šiek tiek pagerinti situaciją;
 • Plaukų slinkimas. Gali laikinai arba visam laikui slinkti plaukai netoli pjūvio vietų. Nuolatinis plaukų slinkimas gali būti sprendžiamas chirurgiškai persodinant odą su plaukų folikulais;
 • Odos netekimas. Retais atvejais dėl veido pakėlimo gali sutrikti veido audinių aprūpinimas krauju. Dėl to gali atsirasti odos nykimas (lupimasis). Odos slinkimas gydomas vaistais, tinkama žaizdų priežiūra ir, jei reikia, randų mažinimo procedūra.

Veido ir kaklo pakėlimo operacijų tipai

 • Mini veido liftingas

Pacientai, kuriems būdingas nežymus raukšlėjimasis ir odos suglebimas, yra puikūs kandidatai atlikti mini veido liftingą. Tai mažiau į akis krentantis metodas, leidžiantis korekcijos specialistui sutvarkyti gilius veido audinius per trumpesnius pjūvius, paprastai esančius palei plaukų liniją virš kiekvienos ausies ir (arba) natūraliose raukšlėse aplink ausį. Per šiuos įėjimo taškus pagrindiniai audiniai aplink skruostus pakeliami ir fiksuojami, kad padažytų žandikaulio liniją, patobulintų veido struktūrą ir atkurtų „nusausintą” išvaizdą.

Mini veido pakėlimas gali būti atliekamas vietinėje nejautroje su sedacija arba bendroje nejautroje. Kosmetikos specialistas pasiūlys geriausią variantą pagal kliento individualius poreikius. Mini veido pakėlimas gali padėti pašalinti nepageidaujamus senėjimo požymius, kol jie dar nėra pernelyg ryškūs, ir atidėti didesnės apimties operacijos poreikį daugeliui metų.

 • Standartinis veido liftingas

Standartinis arba „įprastinis“ veido pakėlimas padės labiau pašalinti vidutinio sunkumo ir ryškesnius brandos požymius veido viduryje ir kaklo srityje. Ši medicininė procedūra yra ilgesnė nei mini veido pakėlimo procedūra, todėl reikia daugiau laiko atsigauti, o rezultatai yra labiau pastebimi. Per įėjimo taškus, esančius tiesiog už plaukų linijos, prasidedančius netoli skruostų ir aplink ausies priekį, uždengtus natūraliomis raukšlėmis, kosmetikos specialistas gali pakeisti po oda esančių gilesnių audinių padėtį ir pašalinti odos perteklių, kad būtų išlygintos raukšlės, pašalintas žandikaulis ir suglebusi oda po smakru bei atkurtas natūraliai jaunesnis veido ir kaklo kontūras.

Kaip pasiruošti veido ir kaklo pakėlimo operacijai ?

Iš pradžių apie veido pakėlimą kalbėsitės su plastikos chirurgu. Vizito metu bus atlikta:

 • Medicininė anamnezė ir apžiūra. Pasiruoškite atsakyti į klausimus apie buvusią ir esamą sveikatos būklę, ankstesnes operacijas, ankstesnes plastines operacijas, ankstesnių operacijų komplikacijas, rūkymo istoriją ir narkotikų ar alkoholio vartojimą. Chirurgas atliks fizinę apžiūrą, gali paprašyti naujausių įrašų iš jūsų gydytojo arba paskirti specialisto konsultaciją, jei kyla abejonių dėl operacijos būtinumo;
 • Vaistų peržiūra. Nurodykite visų reguliariai vartojamų vaistų, įskaitant receptinius vaistus, be recepto įsigytus vaistus, vaistažoles, vitaminus ir kitus maisto papildus, pavadinimus ir dozes;
 • Veido apžiūra. Plastikos chirurgas nufotografuos jūsų veidą iš įvairių kampų ir iš arti nufotografuos kai kuriuos veido bruožus. Chirurgas taip pat ištirs jūsų kaulų struktūrą, veido formą, riebalų pasiskirstymą ir odos kokybę, kad nustatytų geriausias veido pakėlimo operacijos galimybes;
 • Lūkesčiai. Chirurgas užduos klausimus apie jūsų lūkesčius dėl veido pakėlimo rezultatų. Jis padės jums suprasti, kaip veido pakėlimas greičiausiai pakeis jūsų išvaizdą ir ko veido pakėlimas neišsprendžia, pavyzdžiui, smulkių raukšlių ar natūraliai atsirandančios veido asimetrijos.

Reabilitacijos laikas po veido ir kaklo pakėlimo operacijos?

Planuodami atlikti veido pakėlimo operaciją, turėtumėte apsvarstyti, kiek laiko reikės skirti atsigavimui po procedūros. Pirmąją savaitę po operacijos pajusite nedidelį skausmą ir mėlynes. Svarbu, kad ilsėtumėtės namuose ir atsipalaiduotumėte pakelta galva. Paprastai po 10 dienų didžioji dalis mėlynių išnyks. Įprastai gyjant, bendras reabilitacijos laikas vidutiniškai yra 10-14 dienų.

Savarankiška priežiūra po veido ir kaklo pakėlimo operacijos?

Savarankiška priežiūra namuose per pirmąsias tris savaites padės jums atsigauti ir sumažins komplikacijų riziką:

 • Laikykitės chirurgo nurodymų dėl žaizdų priežiūros;
 • Nekrapštykite ant žaizdos atsiradusių šašų;
 • Laikykitės nurodymų, kada pradėti naudoti šampūną ir muilą;
 • Dėvėkite drabužius, kurie užsegami priekyje (o ne per galvą vilkimus drabužius);
 • Venkite pernelyg didelio spaudimo ar judesių ant pjūvių ir aplink juos;
 • Venkite naudoti makiažą;
 • Venkite energingos ar aerobinės veiklos arba sporto;
 • Tris savaites venkite tiesioginio saulės spindulių poveikio pjūviui, o vėliau naudokite apsauginį kremą nuo saulės su SPF 30 ar didesniu filtru;
 • Venkite plaukų dažymo, balinimo ar ilgalaikio plaukų priauginimo mažiausiai šešias savaites.

Veido ir kaklo pakėlimo operacijos rezultatai Turkijoje?

Veido ir kaklo pakėlimo operacija Turkijoje gali suteikti veidui ir kaklui jaunatviškesnę išvaizdą. Veido pakėlimo rezultatai nėra ilgalaikiai. Su amžiumi veido oda gali vėl pradėti slinkti. Apskritai galima tikėtis, kad veido pakėlimo operacijos poveikis išliks 10 metų.

Kodėl turėtumėte rinktis Turkiją veido ir kaklo pakėlimo operacijai?

Veido ir kaklo pakėlimo operacija Turkijoje šiandien yra viena iš sparčiai augančių ir besivystančių medicinos sričių. Dauguma žmonių nori turėti ne tik gerą sveikatą, bet ir patrauklią išvaizdą. Todėl šiandien tobulėja šiuolaikiniai estetinės chirurgijos metodai, kurie tampa saugesni ir mažiau traumuojantys. Užimdama antrąją vietą Europoje ir devintąją pasaulyje pagal plastikos chirurgų atliekamų procedūrų skaičių, Turkija yra viena iš populiariausių medicinos turizmo šalių. Veido ir kaklo pakėlimo operacija yra labiausiai pageidaujama iš visu plastinių operacijų rūšių. Reabilitacija po operacijos vyksta geriausiose šalies klinikose.

Galima teigti, kad svarbiausia priežastis, dėl kurios Turkijai teikiama pirmenybė plastinėms operacijoms, yra ta, kad šalyje dirba daug išsilavinusių, kvalifikuotų ir patyrusių plastikos chirurgų ir kad šios procedūros atliekamos už daug patrauklesnę kainą. Be to, Turkija yra patikima šalis plastinei chirurgijai, pavyzdžiui, plastinės chirurgijos klinikose pacientai prieš operaciją yra ištiriami ir skiriamas medikamentinis gydymas, kad būtų išvengta komplikacijų.

Kita vertus, daugelis plastinės chirurgijos operacijų Turkijoje atliekamos minimaliai invaziniais metodais, todėl sumažėja jų invazyvumas ir po intervencijos liekančių randų skaičius. Be to, nuolat atsiranda naujų plastinės chirurgijos metodų, kuriuos Turkijos specialistai sparčiai diegia savo klinikose. Plastinės chirurgijos srityje pacientai dažniausiai renkasi tokias procedūras kaip veido ir kaklo pakėlimas, krūtų operacija, rinoplastika, liposakcija ir pilvo plastika.

Ko turėčiau tikėtis iš konsultacijos dėl veido ir kaklo pakėlimo operacijos?

„Cayra“ klinikoje konsultacijos dėl veido ir kaklo pakėlimo operacijos paprastai trunka nuo 15 iki 25 minučių, priklausomai nuo to, kiek klausimų turi pacientas.

Esant būtinybei, „Cayra“ klinika gali pratęsti konsultacijas iki valandos, kad užtikrintų, jog gausite tikslius atsakymus į savo klausimus. Konsultacijos metu „Cayra“ klinikoje bus aptarta:

 • Pacientas ir jo medicininė istorija;
 • Vaistai;
 • Galimos kontraindikacijos, įskaitant rūkymą;
 • Operacijos tikslai;
 • Veido ir kaklo pakėlimo alternatyvos, jei pacientas netinka dėl medicininių priežasčių (pavyzdžiui, jei pacientas serga liga, dėl kurios padidėja bendrosios anestezijos rizika).

Konsultacijų metu visada vyksta atviras dialogas, nes „Cayra“ klinika nori įsitikinti, kad kiekvienas pacientas gerai supranta, kas jam bus daroma, ir realiai įsivaizduoja, kokie bus rezultatai. Štai kodėl “Cayra“ klinika yra puiki klinika, kurioje galite atlikti veido ir kaklo pakėlimo operaciją.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Kaip vyksta veido ir kaklo pakėlimo operacija, kaip užsiregistruoju operacijai?

Po to, kai bus nustatyta operacijos data “Cayra“ klinikoje, per 30 dienų nuo operacijos mes suplanuosime anamnezę ir (arba) fizinę apžiūrą pas pažengusį praktikos paslaugų teikėją (slaugytoją arba gydytojo padėjėją). Šio susitikimo metu peržiūrėsime jūsų ligos istoriją, atliksime fizinę apžiūrą, paskirsime visus pooperacinius vaistus, atliksime kraujo tyrimus ir užsakysime visus operacijai reikalingus tyrimus (jei reikės). Taip pat klinikoje suteiksime Jums informacijos apie pooperacinę priežiūrą ir tolesnius susitikimus.

Ar turėsiu pasiimti laisvadienius?

Nedarbingumo laikas nustatomas individualiai, atsižvelgiant į chirurginės procedūros tipą ir atliekamą darbą. Sveikimo procesas bus išsamiai aptartas per jūsų konsultaciją.

Kaip atsigauti po veido ir kaklo pakėlimo operacijos?

Nors kiekvieno žmogaus skausmo slenkstis yra skirtingas, chirurgas skirs tinkamus vaistus nuo skausmo, kad sumažintų diskomfortą. Taip pat bus aptarti vėlesni vizitai ir tai, ar jums gali prireikti atostogų.

Kodėl verta rinktis „Cayra“ kliniką Turkijoje veido ir kaklo pakėlimo operacijai?

Sėkmingiems klinikiniams rezultatams pasiekti reikia derinti medicinines žinias, naujausias technologijas ir aukštos kokybės priežiūrą. „Cayra“ klinikoje pacientams teikiamos pasaulinio lygio sveikatos priežiūros paslaugos iš viso pasaulio. Išskirtiniai veido ir kaklo pakėlimo operacijų paketai, įskaitant apgyvendinimą patogiuose viešbučiuose netoli mūsų ligoninių ir klinikų, taip pat pervežimą iš oro uosto, yra specialiai parengti mūsų užsienio pacientams. „Cayra“ klinikoje dirba profesionalūs chirurgai, kurie yra šios srities specialistai ir sėkmingai atliks jūsų veido ir kaklo pakėlimo operaciją be jokių komplikacijų. Susisiekite su „Cayra“ klinika ir džiaugsitės savo veido ir kaklo operacijos rezultatais.

Veido ir kaklo pakėlimo operacijos kaina Turkijoje 2022 m.

Vidutinė veido ir kaklo pakėlimo operacijos kaina Turkijoje yra 3000-7500 eurų. Tačiau tiksli kaina priklausys nuo daugelio veiksnių, įskaitant, kiek chirurgas turės atlikti darbo, kad pasiektų tobulą jūsų išvaizdą, chirurgo patirties ir įgūdžių lygio ir net jūsų geografinės vietos. Jūsų išlaidas sudarys ne tik chirurgo paslaugos, bet ir mokestis už anesteziją bei paciento priežiūrą.

KITAS GYDYMAS