fbpx

Skrandžio rankovės

Gastric Sleeve

Skrandžio rankovės

Skrandžio rankovės operacija Turkijoje

Skrandžio rankovės operacija Turkijoje yra labai paplitusi ir veiksminga chirurginė procedūra nutukimui gydyti. Jos metu sumažinamas paciento suvartojamų maistinių medžiagų kiekis ir iš organizmo pašalinamas grelino (apetito) hormonas. Klinikoje „Cayra” siūlome saugias ir patikimas skrandžio rankovės operacijos galimybes, kad padėtume savo pacientams pasiekti svorio metimo tikslus ir pagerinti bendrą sveikatą.

Skrandžio rankovės operacijos Turkijoje atliekamos laparoskopiniu (uždaru) metodu. Operacija, atliekama naudojant kameros įrankius, įeinant pro 4 mažas skylutes paciento pilve, trunka maždaug 1 valandą.

Po operacijos pacientas gali atsistoti ir vaikščioti savarankiškai po 4 val. „Cayra“ klinikoje po operacijos ligoninėje būtina pasilikti 3 dienas stebėjimui. Vėliau mūsų pacientai grįžta į įprastą gyvenimą.

Skrandžio rankovės operacija Turkijoje yra viena veiksmingiausių nutukimo chirurgijos procedūrų. Po šešių mėnesių pacientas gali tikėtis numesti maždaug pusę savo viršsvorio, o po metų – maždaug 70 % viršsvorio. Sumažėjus skrandžiui, pacientas valgys mažiau nei įprastai, nes jam reikės mažiau maisto, kad jaustųsi sotus

Kodėl atliekama skrandžio rankovės operacija?

Skrandžio rankovės operacija  atliekama siekiant padėti numesti viršsvorį ir sumažinti su svoriu susijusių sveikatos problemų, įskaitant:

 • Širdies ligos
 • Aukštas kraujospūdis
 • Didelis cholesterolio kiekis kraujyje
 • Obstrukcinė miego apnėja
 • 2 tipo cukrinis diabetas
 • Insultas
 • Vėžys
 • Nevaisingumas

Skrandžio rankovės operacija paprastai atliekama tik po to, kai bandėte numesti svorio gerindami mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius.

Apskritai, skrandžio rankovės gastrektomijos operacija gali būti jums tinkama, jei:

 • Jūsų kūno masės indeksas (KMI) yra 40 ar daugiau (itin didelis nutukimas).
 • Jūsų KMI yra nuo 35 iki 39,9 (nutukimas) ir turite rimtų su svoriu susijusių sveikatos problemų, pavyzdžiui, 2 tipo cukrinį diabetą, aukštą kraujospūdį arba sunkią miego apnėją. Kai kuriais atvejais galite pretenduoti į tam tikros rūšies svorio metimo operaciją, jei jūsų KMI yra 30-34 ir turite rimtų su svoriu susijusių sveikatos problemų.

Taip pat turite būti pasiryžęs nuolat keisti sveikesnį gyvenimo būdą. Jums gali tekti dalyvauti ilgalaikiuose stebėjimo planuose, kurie apima mitybos, gyvenimo būdo ir elgsenos bei sveikatos būklės stebėseną.

Skrandžio rankovės operacijos privalumai

Skrandžio rankovės operacija  padeda greitai ir veiksmingai numesti svorio, panašiai kaip skrandžio apylankos operacija. Pacientai gali tikėtis per trejus metus numesti 50 % ar daugiau antsvorio. Atliekant šią procedūrą nereikia implantuoti juostos, taip pat nereikia keisti virškinimo proceso krypties. Hormoniniai pokyčiai po procedūros padeda pacientams jaustis sotiems, mažiau valgyti, taip pat pagerėja arba išnyksta diabetas.

Kam skirta skrandžio rankovės operacija?

 Asmenims, kurių KMI yra nuo 35 iki 39,9, turintiems su nutukimu susijusių sveikatos sutrikimų, tokių kaip antrojo tipo diabetas, obstrukcinė miego apnėja, aukštas kraujospūdis, osteoartritas ir kitos su nutukimu susijusios ligos. Galite būti kandidatas skrandžio rankovės operacijai Turkijoje, jei atitinkate bet kurį iš šių kriterijų:

 • Jūsų svoris didesnis nei 100 svarų. viršijate savo idealų kūno svorį.
 • Jūsų kūno masės indeksas (KMI) yra didesnis nei 40.
 • Jūsų KMI yra didesnis nei 35 ir dėl didelio antsvorio patiriate rimtų neigiamų padarinių sveikatai, pavyzdžiui, aukštą kraujospūdį ar diabetą.
 • Ilgą laiką negalite pasiekti sveiko kūno svorio, net ir laikydamiesi mediciniškai prižiūrimos dietos.
 • Pagal mūsų programą „Cayra” klinikoje Turkijoje papildomai gydomi paaugliai ir revizijos pacientai.

Kokia yra skrandžio rankovės operacijos rizika ir komplikacijos?

Rizika ir šalutinis poveikis priklauso nuo skrandžio rankovės operacijos procedūros. Toliau pateikiamas sąrašas nėra išsamus, bet trumpai apibūdina skrandžio rankovės operacijos riziką. Jūsų chirurgas „Cayra” klinikoje įsitikins, kad suprantate konkrečios procedūros riziką ir komplikacijas. Lengvai koreguojamos skrandžio rankovės operacijos Turkijoje komplikacijos:

 • Kraujo krešuliai
 • Tulžies pūslės akmenligė (rizika padidėja greitai ar smarkiai netekus svorio)
 • Išvarža

Kaip pasiruošti skrandžio rankovės operacijai?

 Likus kelioms savaitėms iki operacijos gali būti paprašyta pradėti fizinio aktyvumo programą ir nutraukti tabako vartojimą. Prieš pat procedūrą Jums gali būti taikomi valgymo ir gėrimo apribojimai bei apribojimai, kokius vaistus galite vartoti. Dabar yra tinkamas laikas iš anksto planuoti savo atsigavimą po operacijos. Pavyzdžiui, pasirūpinkite pagalba namuose, jei manote, kad jos prireiks.

Ko galite tikėtis po skrandžio rankovės operacijos?

 Skrandžio rankovės operacija atliekama ligoninėje. Priklausomai nuo Jūsų atsigavimo, viešnagė ligoninėje gali trukti nuo vienos iki dviejų parų.

Procedūros metu: Operacijos specifika priklauso nuo jūsų individualios situacijos ir ligoninės ar gydytojo praktikos. Kai kurios skrandžio rankovės operacijos atliekamos su tradiciniais dideliais (atvirais) pjūviais pilve. Tačiau skrandžio rankovės operacija paprastai atliekama laparoskopiniu būdu, kai per kelis mažus pjūvius viršutinėje pilvo dalyje įvedami maži instrumentai. Prieš pradedant operaciją Jums taikoma bendroji anestezija. Anestezija – tai vaistai, dėl kurių operacijos metu miegate ir jaučiatės patogiai.

Atlikdamas skrandžio rankovės operaciją Turkijoje, Jūsų chirurgas „Cayra” klinikoje sukuria siaurą rankovę, susegdamas skrandį vertikaliai ir pašalindamas didesnę, išlenktą skrandžio dalį. Operacija paprastai trunka nuo vienos iki dviejų valandų. Po operacijos pabūsite pooperacinėje palatoje, kur medicinos personalas stebi, ar nekyla komplikacijų.

Po procedūros:

Po skrandžio rankovės operacijos pirmąsias septynias dienas dietą pradėkite nuo negazuotų skysčių be cukraus, tris savaites – nuo trinto maisto, o praėjus maždaug keturioms savaitėms po operacijos – nuo įprasto maisto. Jums reikės du kartus per dieną vartoti multivitaminus, kartą per dieną kalcio papildą ir kartą per mėnesį vitamino B-12 injekciją. Pirmuosius kelis mėnesius po svorio metimo operacijos turėsite dažnai tikrintis pas gydytojus, kad būtų stebima jūsų sveikata. Jums gali prireikti laboratorinių tyrimų, kraujo tyrimų ir įvairių apžiūrų. Per pirmuosius tris-šešis mėnesius po skrandžio rankovės operacijos Turkijoje, kai Jūsų organizmas reaguoja į greitą svorio mažėjimą, gali atsirasti pokyčių, pvz:

 • kūno skausmai
 • Nuovargio jausmas, tarsi sirgtumėte gripu
 • šalčio pojūtis
 • Sausa oda
 • Plaukų retėjimas ir slinkimas
 • nuotaikos pokyčiai

Skrandžio rankovės operacijos rezultatai:

Skrandžio rankovės operacija Turkijoje gali padėti ilgam numesti svorio. Numesto svorio kiekis priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo įpročių pasikeitimo. Per dvejus metus galima numesti apie 60 % ar net daugiau antsvorio. Skrandžio rankovės operacija Turkijoje gali ne tik sumažinti svorį, bet ir pagerinti ar išspręsti su antsvoriu susijusias būkles, pvz:

 • Širdies ligos
 • aukštas kraujospūdis
 • Didelis cholesterolio kiekis kraujyje
 • Obstrukcinė miego apnėja
 • 2 tipo cukrinis diabetas
 • Insultas
 • Nevaisingumas

Skrandžio rankovės operacija taip pat gali pagerinti jūsų gebėjimą atlikti įprastą kasdienę veiklą ir padėti pagerinti gyvenimo kokybę.

Kaip miegoti po skrandžio rankovės operacijos?

Po skrandžio rankovės operacijos gali būti sunku gerai išsimiegoti, tačiau svarbu stengtis. Gerai pailsėję ne tik geriau jausitės dieną, bet ir gijimo procesas vyks daug sklandžiau, jei pakankamai miegosite naktimis.

Štai keletas patarimų, kaip miegoti po skrandžio rankovės operacijos Turkijoje:

 • Miegokite ant nugaros arba šono:

Geriausias būdas miegoti po skrandžio rankovės operacijos Turkijoje – ant nugaros arba šono. Tai padės išlaikyti skrandį ir plaučius be spaudimo, kuris gali sukelti diskomfortą. Jei miegate ant šono, geriausia naudoti pagalvę tarp kojų, kad stuburas būtų išlygintas.

 • Venkite miegoti ant pilvo.

Po skrandžio rankovės operacijos Turkijoje nerekomenduojama miegoti ant pilvo, nes dėl to skrandis gali išsipūsti ir slėgti plaučius.

 • Naudokite atraminę pagalvę

Kai bandote miegoti po skrandžio rankovės operacijos Turkijoje, labai svarbu naudoti pagalvę. Gera pagalvė išlaikys galvą ir kaklą vienoje linijoje su stuburu, o tai padės sumažinti įtampos galvos skausmus ir kaklo skausmus.

 • Apsvarstykite galimybę įsigyti pleišto pagalvę

Po skrandžio rankovės operacijos Turkijoje pilvo ertmėje gali būti dujų. Tai būtina skrandžio rankovės operacijos Turkijoje metu, tačiau jos gali judėti ir slėgti plaučius. Tai ypač aktualu, jei miegate ant šono. Pleištinė pagalvė gali padėti sulaikyti dujas ten, kur jos turi būti, todėl miegoti bus daug patogiau ir maloniau.

 • Venkite gerti skysčių prieš miegą

Skysčių gėrimas prieš miegą gali atrodyti ne itin svarbus dalykas, tačiau po skrandžio rankovės operacijos Turkijoje tai gali sukelti tam tikrų problemų. Kai geriate skysčius prieš miegą, skrandis prisipildo skysčių ir dėl to išsiplečia. Tai gali sukelti diskomfortą viršutinėje pilvo dalyje ir plaučiuose, jei miegate ant šono arba ant nugaros.

 • Pasirūpinkite, kad prie lovos būtų viskas, ko reikia

Kai bandote gerai išsimiegoti po operacijos, svarbu, kad prie lovos pasirūpintumėte viskuo, ko jums reikia. Tai reiškia, kad nuotolinio valdymo pultą reikia padėti taip, kad jį būtų lengva pasiekti, šalia turėti stiklinę vandens ar kitų gėrimų, jei pabustumėte ištroškę, ir pasirūpinti, kad visi reikalingi prietaisai būtų prijungti prie elektros tinklo ir lengvai pasiekiami.

Dažnai užduodami klausimai:

Kodėl kas nors turėtų apsvarstyti galimybę atlikti skrandžio rankovės operaciją?

Nutukimas kenkia žmogaus sveikatai. Tikimybė, kad 40 proc. antsvorio turintis žmogus mirs anksčiau laiko, yra dvigubai didesnė nei vidutinio svorio žmogus.

Kam gali būti atliekama skrandžio rankovės operacija?

„Cayra” klinikoje atidžiai vertiname visus pacientus, kuriems svarstoma skrandžio rankovės operacija. Konsultuojama mitybos ir elgesio klausimais, o prieš svorio metimo operaciją pacientai privalo dalyvauti bent viename savaitiniame paramos grupės užsiėmime.

Norint atlikti skrandžio rankovės operaciją, turite būti nuo 16 iki 70 metų amžiaus (su tam tikromis išimtimis) ir liguistai nutukę (sverti bent 100 kg daugiau nei idealus kūno svoris ir turėti 40 kg KMI). KMI nuo 35 iki 39 taip pat gali būti tinkamas procedūrai atlikti, jei turite tam tikrų gretutinių ligų, pavyzdžiui, diabetą, širdies ir kraujagyslių ligas, hipertenziją ar miego apnėją.

Koks yra atsigavimo laikas po skrandžio rankovės operacijos?

„Cayra” klinikos gydytojų komanda turi didžiulę skrandžio rankovės operacijos patirtį. Tai kartu su pažanga skrandžio rankovės operacijos priežiūros srityje reiškia, kad dauguma pacientų po operacijos atsigauna greitai ir be komplikacijų. Pacientų, kuriems „Cayra” klinikoje atliekama skrandžio rankovės operacija, viešnagė ligoninėje paprastai trunka vidutiniškai dvi-keturias dienas.

Ar po skrandžio rankovės operacijos Turkijoje chirurgai ir personalas teikia pagalbą?

„Cayra“Turkijoje skrandžio rankovių operacijos sveikatos priežiūros komanda padeda pacientams po kiekvienos procedūros. Per pirmuosius metus po skrandžio rankovės operacijos planuojami reguliarūs kontroliniai vizitai, kurių metu tikrinama bendra fizinė ir psichinė sveikata, medžiagų apykaita ir mitybos būklė.

Kokio svorio galima tikėtis numesti?

Dauguma pacientų netenka nuo 66 iki 80 proc. savo perteklinio kūno svorio, kurio daugiausia netenkama praėjus 18-24 mėnesiams po skrandžio rankovės operacijos.

Kokie mitybos apribojimai taikomi po skrandžio rankovės operacijos?

Po skrandžio rankovės operacijos turėsite laikytis konkrečių mitybos rekomendacijų. Registruoti „Cayra” klinikos dietologai tiesiogiai bendradarbiauja su skrandžio rankovės operacijos pacientais, kad padėtų suplanuoti sveiką ir tinkamą maistą. Be to, turėsite mesti rūkyti ir nutraukti NVNU vartojimą.

Ar skrandžio rankovės operacija gali būti atšaukta?

Skrandžio rankovės operacija yra grįžtamoji, atliekama minimaliai invaziniu būdu. Skrandžio rankovės operacija Turkijoje yra potencialiai grįžtamoji. Norint ją pakeisti, reikia atlikti kitą tokios pat ar didesnės apimties operaciją su tokia pačia ar didesne rizika.

Kodėl verta rinktis „Cayra” kliniką Turkijoje skrandžio rankovės operacijai?

„Cayra” klinika Turkijoje yra plačiai gerbiama, pripažinta ir apdovanota už revoliucinį darbą skrandžio rankovės operacijos srityje. Mūsų sertifikuoti chirurgai atitinka aukščiausius skrandžio rankovės operacijos kvalifikacijos ir įgaliojimų standartus ir yra atlikę šimtus skrandžio rankovės operacijos procedūrų.

Mūsų chirurgai 90 proc. „Cayra” klinikoje atliekamų skrandžio rankovės operacijų akcentuoja minimaliai invazines arba laparoskopines procedūras, todėl sumažėja komplikacijų ir pagreitėja sveikimas.

Stambule ir Antalijoje įsikūrusiose klinikose siūlome naujausias minimaliai invazines laparoskopines skrandžio rankovės operacijos procedūras, kurias šiandien galima atlikti visoje šalyje.

Mūsų išsamios skrandžio rankovių operacijos procedūros apima visapusišką priešoperacinę ir pooperacinę pacientų priežiūrą. Turkijoje esančiuose centruose dirbantys kvalifikuoti chirurgai ir pažangios technologijos – „Cayra” yra geriausia vieta skrandžio rankovės operacijai atlikti.

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree