fbpx

Sapphire FUE metodas

Sapphire Fue Hair Transplant

Sapphire FUE metodas

„Sapphire FUE“ metodas yra patobulinta „FUE“ metodo versija, kuri leidžia pasiekti natūraliausių plaukų persodinimo rezultatų ir dažniau persodinti plaukus.

Vienas svarbiausių plaukų transplantacijos sėkmės kriterijų – persodinti kuo daugiau transplantatų. Persodinti plaukai turi būti kuo tankesni ir atrodyti taip natūraliai, kad būtų neįmanoma pasakyti, jog tai -persodinti plaukai.

„Sapphire FUE“ plaukų transplantacija yra artimiausia tobulumui plaukų transplantacijos srityje.

Galimybė įvertinti iš donoro srities paimtus plaukų folikulus, kad būtų pasiekta maksimali apimtis recipiento srityje, dėl safyro ašmenų atveriamų mikrokanalų, išplečia plaukų transplantacijos sprendimą į aukštesnį lygį. „Sapphire FUE“ kasdien kelia natūralumo kartelę.

„Sapphire FUE“ plaukų transplantacija yra populiarus plaukų transplantacijos metodas tarp plaukų transplantacijos recipientų Turkijoje, nepaisant didelės kainos, nes jis suteikia geriausius plaukų transplantacijos rezultatus ir daugybę kitų privalumų.

Safyrinis plaukų persodinimas – tai mažiau invazinė, pažangi „FUE“ plaukų persodinimo versija, kai naudojami specialūs chirurginiai plunksnakočiai su aštriais antgaliais, pagaminti iš safyro rūdos.

Sukūrus FUE techniką, plaukus persodinti galima vis dažniau, nes taip visam laikui išsprendžiama plaukų slinkimo problema. Nors plaukų folikulai iš donoro srities paimami po vieną ir persodinami į nuplikimo vietoje atidarytus kanalus, tai yra mikrochirurginės operacijos rūšis, tačiau dėl didelio skaičiaus mikrolankstelių atidarymo labai padidėja audinių destrukcija.

Taikant „Sapphire FUE“ plaukų persodinimo metodą, šių mikrožaizdelių sukeliama audinių trauma sumažinama iki minimumo. Aštrūs „Sapphire FUE“ ašmenys atveria daug mažesnius V formos kanalus. Lygus chirurginis pjūvis labai sumažina audinių deformaciją ir leidžia pasiekti daug natūralesnių plaukų persodinimo rezultatų.

 

Kas yra „Sapphire FUE“ plaukų persodinimo procedūra?

Atliekant „Sapphire FUE“ plaukų transplantaciją, atskiri plaukų folikulai iš donoro srities persodinami į V formos pjūvius, kurie transplantacijos srityje atliekami safyriniais ašmenimis.

Pirmasis ir svarbiausias parametras, nuo kurio priklauso plaukų transplantacijos rezultatas, nepriklausomai nuo taikomo metodo, yra plaukų atsargos donoro srityje. Net ir daug netekus plaukų, taikant „Sapphire FUE“ metodą galima pasiekti rezultatų, kurie pranoksta lūkesčius. Tačiau svarbu nustatyti, ar donoro srityje yra pakankamai plaukų, kad būtų patenkinti paciento lūkesčiai.

Pagal etapus „Sapphire FUE“ plaukų transplantacija yra tokia pati kaip ir FUE plaukų transplantacija. Plaukų folikulams paimti naudojami plieniniai perforatoriai, panašūs į tuos, kurie naudojami FUE metodu. „Sapphire FUE“ skirtumas pastebimas per priėmimo zonos kanalo atidarymo etapą. Vietoj tradicinio FUE metodo plieninių U formos ašmenų, taikant „Sapphire FUE“ metodą, naudojami daug aštresni safyro ašmenys, pagaminti iš natūralaus safyro akmens ir aliuminio lydinio.

 

„Sapphire FUE“ plaukų persodinimo etapai

Nusprendus, kad esate tinkamas kandidatas „Sapphire FUE“ plaukų persodinimui Turkijoje, procesas bus padalintas į tris pagrindinius etapus:

  • „Sapphire FUE” prieš plaukų transplantaciją;
  • „Sapphire Technique“ plaukų persodinimo operacija;
  • Po „Sapphire FUE“ plaukų transplantacijos.

 

Nors plaukų transplantacija dažniausiai siejama su plaukų persodinimo metodais, tokiais kaip „FUE“, „Sapphire FUE“ ir DHI, svarbu nepamiršti, kad visas procesas yra kruopščiai suplanuotas. Plaukų transplantacija yra sudėtinga procedūra, kuriai reikia skirti labai daug dėmesio ir rūpesčio kiekviename etape. Bendradarbiavimas su pacientu plaukų transplantacijos metu ir ilgalaikio bendravimo užmezgimas yra labai naudingas tiek klinikai, tiek pacientui prieš ir po plaukų transplantacijos.

 

Patarimai prieš plaukų transplantaciją

Pirmas žingsnis prieš atliekant Sapphire techniką – susirasti patyrusią kliniką, nes negalima rizikuoti atliekant tokias subtilias chirurgines procedūras kaip „Sapphire FUE“.

Aštriems „Sapphire FUE“ ašmenims reikia chirurginių įgūdžių ir patirties.  Nepriklausomai nuo metodo sėkmės, „Sapphire FUE“ plaukų transplantacijos technikai labai svarbus miklumas, chirurgo įgūdžiai ir patirtis. Dėl šios priežasties „Sapphire FUE“ metodo estetinė rizika yra didelė.

Tai, kad „Sapphire FUE“ yra techniškai pažangesnis plaukų persodinimo metodas nei FUE, negarantuoja sėkmingų rezultatų. Plaukų persodinimas – tai kosmetinės chirurgijos procedūra su meniniu komponentu. Ši meninė kokybė yra svarbesnė „Sapphire FUE“ nei „FUE“. Nepageidaujamos komplikacijos ir nenatūralūs plaukų persodinimo rezultatai gali atsirasti dėl nepatyrusių žmonių atliekamo „Sapphire FUE“.

 

Kam galima atlikti „Sapphire FUE“ plaukų transplantaciją?

Visiems vyrams ir moterims nuo 20 iki 60 metų, kurie turi pakankamai plaukų folikulų donoro zonoje, galima atkurti plaukus naudojant „Sapphire FUE“ plaukų persodinimo metodą.

Kadangi šis metodas gali būti naudojamas esant stipriam plaukų slinkimui dideliame plote, safyro plaukų persodinimas yra nuolatinis sprendimas nuo tipinio plaukų slinkimo, pvz., tarpų ties smilkiniais, atsitraukusia kaktos linija, tarpais plaukuose nuo viršaus ar vienodo retėjimo.

 

Konsultacijos internetu dėl „Sapphire FUE“ transplantacijos

Plaukų slinkimas skirtingiems žmonėms pasireiškia skirtingai. Staigus ir stiprus plaukų slinkimas gali kelti paniką, tačiau paprastai jis būna laikinas. Jei plaukai gali ataugti, tikslingiau būtų ieškoti pagalbos taikant įvairius gydymo metodus.

Plaukų slinkimas paprastai pastebimas, kai pasiekia tam tikrą stadiją, o plaukų slinkimas yra daug labiau pažengęs, nei įprasta manyti, tačiau jis nustatomas tik konsultacijos internetu metu.

Atliekant „Sapphire FUE“ plaukų transplantaciją būtina konsultacija internetu, kad būtų galima ne tik suplanuoti vienkartinę plaukų transplantaciją, bet ir išsiaiškinti plaukų slinkimo priežastis bei nustatyti plaukų slinkimo tipą.

Jei artimiausiu metu gresia nuplikimas, o pacientas dar jaunas, būsimas plaukų persodinimo operacijas naudojant minimaliai invazinę „Sapphire FUE“ plaukų persodinimo metodiką reikėtų planuoti atsižvelgiant į antro ar net trečio plaukų persodinimo galimybę.

Konsultacijos internetu taip pat yra etapas, kuriame pacientas informuojamas apie veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš atliekant „Sapphire FUE“ operaciją:

  • prieš „Sapphire FUE“ plaukų transplantaciją kraujo skystinimo preparatai nenaudojami;
  • alkoholio vartojimą reikia nutraukti bent prieš tris dienas;
  • jei sergate lėtine liga arba reguliariai vartojate vaistus, turite apie tai pranešti gydytojui;
  • prieš „Sapphire FUE“ plaukų transplantaciją rekomenduojama daug ilsėtis ir miegoti;
  • operacijos dieną dėvėkite drabužius su sagomis ar užtrauktukais, kad apsirengdami ir nusirengdami po procedūros nepažeistumėte plaukų folikulų.

 

„Sapphire FUE“ plaukų persodinimo operacija

„Sapphire FUE“ plaukų persodinimo protokolas „Cayra Clinic“ atliekamas 7 etapais. Šiuos etapus taip pat galite įsivaizduoti kaip darbo dienos eigą.

 

Tyrimai prieš „Sapphire FUE“ plaukų transplantaciją

Prieš plaukų persodinimo operaciją privaloma atlikti bendrąsias chirurgines procedūras, tokias kaip įvairūs kraujo tyrimai ir nuodugni plaukų transplantacijos apžiūra. Nustatoma, ar paciento bendra sveikatos būklė yra tinkama operacijai.

Šiame etape įvertinama paciento plaukų slinkimo istorija ir lūkesčiai dėl plaukų transplantacijos. Pacientas informuojamas apie kitą „FUE“ plaukų persodinimo būdą, plaukų persodinimo operacijos eigą, numatomą procedūros trukmę ir visas kitas detales. Aptariami susirūpinimą keliantys klausimai.

 

„Sapphire FUE“ plaukų transplantacijos planavimas / transplantatų skaičius

Iš donoro srities paimamų transplantatų skaičius turėtų būti paskirstytas transplantuojamoms sritims, atsižvelgiant į plaukų slinkimo laipsnį, kad būtų gautas tam tikras plaukų tankis. Planavimas gali būti laikomas galvos odos plaukų persodinimo procedūros žemėlapiu.

Kadangi taikant „Sapphire FUE“ metodą galima atverti daugiau kanalų, atitinkamai apskaičiuojamas transplantatų, kuriuos reikia paimti iš donoro srities, skaičius.

 

„Sapphire FUE“ plaukų linija

Individuali plaukų augimo linija brėžiama atsižvelgiant į estetines veido proporcijas. Paprastai pageidaujame, kad būtų nei per vėlu, nei per anksti.

Natūrali plaukų augimo linija yra vienas pirmųjų veiksnių, į kuriuos atsižvelgia kiekvienas pacientas, norėdamas pasiekti geriausių plaukų persodinimo rezultatų. Plaukų augimo linijos vieta yra pirmas dalykas, kurį galima pamatyti „Sapphire FUE“ plaukų transplantacijos prieš ir po nuotraukose.

Daugelis plaukų transplantacijos detalių, įskaitant plaukų augimo linijos vietos nustatymą, planuojamos atsižvelgiant į plaukų folikulų rezervą donoro srityje. Jei donoro sritis yra stipri, lengviau eksperimentuoti su plaukų augimo linija.

 

Anestezija naudojant „Sapphire FUE“ metodą

„Sapphire FUE“ plaukų persodinimo operacija atliekama taikant vietinę nejautrą. Pacientams, kurie bijo anestezijos adatos, galima taikyti neskausmingą anesteziją.

 

Sapphire Technique plaukų šaknų kolekcija

Atliekant „Sapphire FUE“ plaukų transplantaciją plaukų folikulai paimami vienas po kito iš donoro srities galinėje galvos dalyje. Atsižvelgiant į plaukų folikulų storį, naudojami skirtingo skersmens plieniniai perforatoriai. Tai tas pats etapas, kaip ir „FUE“ metodu persodinant plaukus „Sapphire FUE“.

Surinkti plaukų folikulai suskirstomi į grupes pagal jų storį ir iki transplantacijos laikomi specialiuose tirpaluose.

 

Safyro kanalo atidarymo būdai

Šioje vietoje tampa aiškus revoliucinis safyro poveikis plaukų transplantacijai. Kadangi specialiais 1 mm, 1,3 mm ir 1,5 mm skersmens safyro antgaliais atverti mikrokanalai yra V formos ir jų kampus galima reguliuoti vienas kito atžvilgiu, galime pasiekti geriausių plaukų persodinimo rezultatų.

 

Safyro plaukų šaknų persodinimo metodas

Skirtingų dydžių safyriniai antgaliai naudojami tam, kad būtų atverti mažiausio skersmens kanalai iki sodinamos plauko šaknies. Plaukų folikulai į V formos kanalus patalpinami pagal iš anksto suplanuotą planą, kad būtų pasiektas tam tikras estetinis pasiskirstymas, atsižvelgiant į persodinamos srities savybes.

Safyro plaukų persodinimas trunka 6-8 valandas. Paskutinis „Sapphire FUE“ plaukų persodinimo operacijos etapas – plaukų folikulų persodinimas.

 

Po „Sapphire FUE“ plaukų transplantacijos

Asmenys, kuriems buvo atlikta plaukų transplantacija, po procedūros Turkijoje būna dar bent dvi dienas, kol baigiamas pirmasis plovimas. Po operacijos pacientas turi ilsėtis, o kitą dieną galima apžiūrėti vieną gražiausių pasaulio miestų – Stambulą. Vienas svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti svarstant plaukų transplantacijos Stambule naudą, yra turistinė atmosfera.

 

Žaizdų priežiūra / Pirmasis plovimas

Slaugytoja arba plaukų transplantacijos specialistas atliks žaizdų apžiūrą arba pirmąjį plovimą praėjus vienai ar dviem dienoms po „Sapphire FUE“ plaukų transplantacijos.

Pirmoji savaitė po plaukų transplantacijos yra pati jautriausia. Pirmasis šio laikotarpio etapas – žaizdų apžiūra. Po to seka laipsniško ir greito atsigavimo laikotarpis.

„Cayra Clinic“ specialistai stebi paciento gijimo eigą ir teikia jam nuotolinę pagalbą vienerius metus po plaukų transplantacijos.

 

Pirmieji 1-3 mėnesiai po „Sapphire FUE“ plaukų transplantacijos

Dėl nedidelės chirurginės operacijos šašų pasišalinimo laikotarpis paprastai baigiasi per pirmąjį mėnesį. Kitas svarbus šio laikotarpio įvykis vadinamas „šoko plaukų iškritimu”. Plaukai, augantys iš visų persodintų plaukų folikulų, greitai iškrenta.

Naujų plaukų augimo laukimo procesas prasideda po šoko, kai plaukai iškrenta. Galvos odos būklė labai sparčiai gerėja.

 

Pirmieji šeši mėnesiai po „Sapphire FUE“ plaukų transplantacijos

Pradeda augti nauji plaukai. Tikėtina, kad iš pradžių jie bus silpni. Tačiau augant plaukų šaknys stiprėja, o plaukų sruogos tampa storesnės.

 

Vieneri metai po „Sapphire FUE“ plaukų persodinimo

 Galutinis rezultatas beveik visiškai atsiskleidžia. Pasiekėte tašką, kai jūsų akys pradeda spindėti iš džiaugsmo, kad vėl turite plaukus. Stiprėja plaukų folikulai ir plaukų sruogos.

 

„Sapphire FUE“ plaukų transplantacijos kaina Turkijoje 2022 m.

Sapphire FUE“ plaukų transplantacijos kaina didėja dėl brangiųjų metalų antgalių naudojimo ir darbo, kuriam reikia profesionalių žinių. Turkija, pelniusi pasaulinį pasitikėjimą plaukų transplantacijos srityje, išlieka pirma pasaulyje, kur atliekamos „Sapphire FUE“ plaukų transplantacijos.

“Sapphire FUE” plaukų transplantacijai pirmenybę teikia pacientai iš visos Europos, norintys persodinti plaukus Turkijoje. Kadangi “Sapphire FUE” plaukų persodinimo kainos Turkijoje yra nepalyginamai mažesnės nei Europoje ir Amerikoje. Kainos svyruoja nuo 1000 iki 3000 eurų.

Išvados:

Daugiau nei dešimtmetį patirties turinti “Cayra Clinic” siūlo geriausias plaukų transplantacijos paslaugas gydant plaukų slinkimą.

Geriausias plaukų persodinimo paslaugas Turkijoje teikianti “Cayra Clinic” visada siekė, kad atliekant visas procedūras būtų naudojamos pažangiausios technologijos, kokybiška ir patikima medicininė priežiūra.

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree