fbpx

Kas yra rinoplastika

Rhinoplasty

Kas yra rinoplastika

Pertvaros iškrypimas

Šiuo atveju pacientai rinoplastiką renkasi dėl medicininių priežasčių. Šios procedūros dažnai derinamos su kosmetine rinoplastika.

Pastaba. Jei rinoplastiką darote dėl kosmetinių priežasčių, turėtumėte palaukti, kol nosies kaulas visiškai išsivystys. Mergaitėms tai būna apie 18 metų. Berniukams nosies kaulas dar gali augti, todėl jiems rinoplastikos operaciją darytis rekomenduojama šiek tiek vyresniame amžiuje. Tačiau, jei operacija atliekama dėl sveikatos priežasčių, ją galima atlikti ir jaunesniame amžiuje.

 

Kokio amžiaus pacientams galima atlikti rinoplastikos operaciją? Ar rinoplastika Jums tinka?

Rinoplastika tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Nosies plastika taip pat yra viena populiariausių kosmetinių operacijų paaugliams, o medikai labai atsargiai sprendžia, ar jaunesnis pacientas yra pasirengęs rinoplastikai. Fiziškai nosis turi būti visiškai išsivysčiusi – paprastai iki 14 metų mergaitėms ir 16 metų berniukams. Jaunesni pacientai taip pat turi būti emociškai subrendę ir suprasti estetinės chirurgijos procesą.

 

Chirurginiai rinoplastikos metodai

Taikomi du skirtingi metodai, kurie abu yra plačiai paplitę ir sėkmingi. Šios procedūros padeda veiksmingai atlikti rinoplastikos operacijas.

Ši operacija gali būti atliekama atviru arba uždaru būdais. Atviros procedūros metu abiejų šnervių centre atliekamas nedidelis odos pjūvis. Jai teikiama pirmenybė pacientams, turintiems ryškias anomalijas ir esant dideliam poreikiui gydytojo nuožiūra.

Labai svarbu, kad visų amžiaus grupių pacientai turėtų realių norų. Rinoplastika gali padėti pagerinti dabartinę nosį, tačiau ji negali suteikti „tobulumo” ar suteikti Jums kito žmogaus nosį. Kvalifikuotas, apmokytas chirurgas paaiškins Jūsų galimybes ir kartu su Jumis sukurs nosį, kuri papildytų Jūsų unikalius bruožus.

 

Atvira rinoplastika

Atviros procedūros metu abiejų šnervių viduryje atliekamas nedidelis odos pjūvis. Pirmenybė teikiama pacientams su ryškiomis anomalijomis ir siekiant gydytojui geresnio prieinamumo prie operuojamos vietos.

 

Uždara rinoplastika

Estetinė uždara nosies operacija atliekama įpjaunant šnerves. Pagrindinis uždaros operacijos privalumas yra tas, kad pjūvis daromas už nosies ribų, todėl geriau apsaugomi nosies viduje esantys natūralūs minkštieji audiniai.

 

Atviros rinoplastikos privalumai

Ji atliekama darant nedidelį pjūvį apatinėje dalyje tarp šnervių. Atvėrus šią sritį, chirurgas gali geriau matyti. Atliekamas kremzlės ir kaulo gydymas dažnai būna toks pat, kaip ir taikant uždarą techniką. Pacientams, kuriems yra didelė deformacija arba praeityje buvo atlikta operacija, kurią vadiname antrine operacija, galima svarstyti apie atvirą rinoplastiką. Atviras rinoplastikos metodas turi didelį privalumą, nes suteikia chirurgui daugiau vaizdų ir panaudojimo galimybių. Tačiau taikant uždarą rinoplastikos metodą, nosies galiuko patinimas ir susidariusios mėlynės išlieka ilgiau.

 

Uždaros rinoplastikos operacijos privalumai

Uždaros nosies operacijos metu pjūviai atliekami šnervėse. Chirurginė operacija taikant uždarą techniką chirurginiu požiūriu turi mažesnį apžvalgos kampą, tačiau nėra galimybės iš išorės atsekti siūlų pėdsakų. Be to, atsigavimo laikas yra trumpesnis nei atliekant atvirąją rinoplastiką.

 

Kokios operacijos gali būti atliekamos kartu su rinoplastika?

Plastinės chirurgijos procedūros kartais sujungiamos į vieną chirurginį vizitą. Toks kelių procedūrų sujungimas reiškia tik vieną atsigavimo laikotarpį ir tik vieną kartą taikant bendrąją anesteziją. Rinoplastika dažnai atliekama kartu su kitomis veido ir kūno operacijomis.

Dėl galimybės derinti operacijas turėtumėte pasitarti su vienu iš mūsų patyrusių plastikos chirurgų. Derinti procedūras kartais yra gera idėja, o kartais – ne. Pasidomėkite, ar tai prasminga Jūsų situacijoje.

 

Rinoplastika kartais derinama su:

  • smakro didinimu;
  • veido liposakcija (veido riebalų nusiurbimas);
  • akių vokų operacija.

Žandikaulio didinimas yra dažna rinoplastikos procedūra. Nosies ir smakro forma ir dydis turi didelę įtaką veido išvaizdai, todėl derindami operacijas galime pasiekti patrauklių proporcijų.

Svarstydamas, ar jums tinka derinti operacijas, mūsų plastikos chirurgas atsižvelgs į tokius dalykus kaip tai, kiek laiko jums bus taikoma anestezija, kokią įtaką turės atsigavimas ir kaip bus atliekama kiekviena procedūra, pirmiausia rūpindamasis jūsų saugumu.

 

Ar po estetinės nosies operacijos juntamas skausmas? Ar po rinoplastikos bus mėlynių ar patinimų?

Pacientas, kuriam operacija praėjo sklandžiai ir be komplikacijų, gali grįžti į darbą po 5-7 dienų, t. y. po atsigavimo etapo.

Šio etapo metu ir po jo lengvas patinimas ir mėlynės laikomi normaliais reiškiniais ir per trumpą laiką praeina savaime. Maždaug po 4-5 dienų savo išvaizdą galima paslėpti kosmetinėmis priemonėmis ir ji palaipsniui išnyksta.

Operacijos metu pacientui taikoma anestezija, kad nebūtų jaučiamas skausmas. Po jos pakaks išgerti nuskausminamuosius, kurios rekomenduos Jus operavęs gydytojas.

Dėl besivystančių technologijų ir „Cayra“ klinikos gydytojų specialistų įgūdžių rinoplastikos operacija atliekama paprastai, nejaučiant skausmo ar maudimo.

 

Kuo skiriasi moterų ir vyrų rinoplastika?

Rinoplastika, kurią anksčiau rinkdavosi moterys, dabar tapo labai populiaria procedūra ir tarp vyrų. Šiuo metu vyrų ir moterų santykis beveik vienodas.

Vyrų nosies nugarėlė turi būti tiesi, o kampas tarp lūpų ir nosies mažiau pasviręs nei moterų. Moteriška išvaizda susidaro, kai nosies nugarėlė yra išlenkta, o nosies galiukas – pakeltas aukštai.

Pacientėms pageidautina šiek tiek pakeltas nosies galiukas ir nedidelis nosies užpakalinės dalies išlinkimas. Vidutinis vyrų nosies kampas su viršutine lūpa yra 95 laipsniai, o moterų – 100 laipsnių.

Vyrų nosies linijos būna ryškesnės ir aštresnės, o moterų – švelnesnės. Pacientai vyrai gali pasirinkti, kad būtų fiksuojamos tik tam tikros jų nosies dalys. Iš tikrųjų jie priešinasi reikšmingiems pokyčiams.

Pavyzdžiui, apsvarstykite galimybę pašalinti nosies tiltelį arba švelniai pakelti žemą nosies galiuką. Kadangi vyrų pacientų oda yra storesnė ir riebesnė, operaciją reikėtų planuoti atitinkamai.

Priklausomai nuo storos odos būklės, prieš operaciją arba po jos gali prireikti papildomų procedūrų, pasitarus su odos specialistais.

Po estetinės nosies operacijos paliekamo kremzlinio audinio kiekis vyrams ir moterims skiriasi. Vyrams po operacijos būna daugiau mėlynių ir patinimų, o galutinė nosies būklė išryškėja vėliau.

 

Į ką reikėtų atsižvelgti po rinoplastikos?

Vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti po nosies estetinės operacijos, atsargus elgesys su operuotomis vietomis.

Patartina kuo labiau pakelti galvą pagalve, kad apsaugotumėte nosį nuo sužalojimų ir sumažintumėte patinimą. Reikėtų vengti maisto produktų ir kraują skystinančių vaistų.

Tam tikrą laikotarpį po operacijos reikėtų vengti fizinių pratimų. Venkite 10 dienų įprasto aktyvumo ir 3 savaites sunkaus sporto.

Labai svarbu, kad po operacijos nosį saugantis gipsas ar įtvaras nesušlaptų. Nerekomenduojama plauti galvos vonioje. Sužalojimų reikia vengti bet kokia kaina. Akinius po nosies operacijos naudokite tik gydytojui rekomendavus. Reguliari mityba ir miegas pagreitins gijimo procesą.

 

Dažniausiai užduodami klausimai (2023 m.)

Kiek kainuoja rinoplastika (nosies plastika) Turkijoje?

Nosies plastika Turkijoje kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant operacijos sudėtingumą, chirurgo išsilavinimą ir patirtį bei geografinę vietovę.

Remiantis „RealSelf“ interneto svetainės duomenimis, vidutinė rinoplastikos kaina Jungtinėse Amerikos Valstijose yra 7 675 JAV dolerių, tačiau tai nėra galutinė gydymo kaina. Pavyzdžiui, nepadengiamos chirurginės įrangos, anestezijos ir kitos susijusios išlaidos.

Nacionalinės sveikatos tarnybos duomenimis, Jungtinėje Karalystėje nosies operacijos kaina svyruoja nuo 4 500 iki 7 000 svarų sterlingų (NHS).

Tačiau kiek nosies operacija kainuoja Turkijoje? Rinoplastikos išlaidos Turkijoje svyruoja nuo 2 500 iki 4 500 JAV dolerių. Matome kainų skirtumą priklausomai nuo vietovės, tačiau tai nereiškia, kad skiriasi kokybė ar sėkmės rodiklis.

 

Kiek laiko turėsiu likti Turkijoje dėl rinoplastikos operacijos?

Rinoplastikos operacija Turkijoje paprastai trunka septynias dienas. Pirmąją dieną susitiksite su gydytoju konsultacijai ir kraujo tyrimams; antrąją dieną dalyvausite procedūroje; trečiąją dieną būsite ligoninėje; šeštąją dieną dalyvausite kontroliniame vizite pas mūsų gydytojus.

 

Kokio tipo anestezija naudojama atliekant rinoplastiką?

Atliekant paprastą ar sudėtingą rinoplastikos operaciją dažnai naudojama bendroji anestezija. Dėl to procedūros metu miegosite. Po operacijos vienai nakčiai būsite paguldytas į ligoninę, kad išvengtumėte neigiamo bendrosios anestezijos poveikio.

 

Kiek laiko užtrunka atsigauti po rinoplastikos?

Praėjus savaitei po operacijos galėsite grįžti į darbą. Tuomet operacijos požymių bus mažiau, o nosis ir veidas bus mažiau pažeidžiami.

Būtų idealu, jei į darbą galėtumėte grįžti per septynias-dešimt dienų po procedūros.

 

Kada išnyksta šalutinis rinoplastikos poveikis?

Dauguma rinoplastikos šalutinių poveikių išnyksta po dviejų-keturių savaičių. Kaip minėta anksčiau, praėjus savaitei po procedūros galėsite grįžti į darbą, likusį paraudimą paslėpdami makiažu.

 

Kodėl verta rinktis „Cayra“ kliniką?

Sėkmingiems klinikiniams rezultatams pasiekti reikia medicininių žinių, pažangių technologijų ir aukštos kokybės priežiūros derinio.

„Cayra“ klinika siūlo pacientams pasaulinio lygio medicinos paslaugas, aukštos kokybės gydymą ir išskirtinį svetingumą mažesnėmis medicininių kelionių kainomis.

Operacijos atliekamos privačioje ligoninėje, kuri yra akredituota tarptautiniu mastu ir kurioje yra VIP kambariai Jums ir Jūsų palydovui.

 

Išskirtiniai rinoplastikos paketai „Cayra“ klinikoje

Hospitalizacija, visi priešoperaciniai tyrimai, apgyvendinimas VIP kambariuose ir pervežimas iš Jūsų gyvenamosios vietos į kliniką. Be to, vaistai skiriami nemokamai.

 

Rinoplastika Turkijoje 2023 m:

Veido patrauklumas yra svarbiausias ryšys su išoriniu pasauliu, o nosis yra vienas svarbiausių veido bruožų, pabrėžiančių veido grožį.

Turkijoje rinoplastika (nosies plastika) yra sėkminga kosmetinė procedūra, skirta anomalijoms ir (arba) deformacijoms koreguoti. Taigi, jei nesate patenkinti savo nosies forma ar dydžiu arba dėl nosies formos turite kvėpavimo problemų, jums nebėra ko nerimauti! Turkijoje esanti „Cayra“ klinika gali Jums padėti atlikti rinoplastiką (nosies korekciją).

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree