fbpx

J plazma

J Plasma

J plazma

Kas yra gydymas Jett plazma Turkijoje?

Jett plazmos procedūra išvalo kūną nuo celiulito ir kartu restruktūrizuoja bei stangrina odą. Dėl to oda atgaivinama. Menopauzės laikotarpis moterims taip pat yra pereinamasis laikotarpis hormonų prasme. Ypač riebalų susidarymas juosmens srityje, svorio didėjimas ir mažėjimas gali turėti įtakos audinių elastingumui. Jett plazmos naudojimas mažina celiulitą, nes gerina odos kokybę, o kartu tempia odą ir leidžia kūnui įgauti geresnę formą.

Jett plazmos procedūra sutraukia odą ir leidžia atrodyti jauniau. Be to, ji stimuliuoja apatinį odos sluoksnį, todėl jis tampa stangresnis ir jūsų kūnas atrodo geriau prigludęs.

 

Kaip atliekamas gydymas Jett plazma?

Jett plazmos gydymas Turkijoje, Antalijoje, atliekamas naudojant radijo dažnio energiją. 85 laipsnių karštis taikomas po oda. Viršutinis odos paviršius šios šilumos nejaučia. Todėl nesusiduriama su tokiomis neigiamomis situacijomis kaip odos pažeidimas ar nudegimas. Naudojant Jett plazmą, iš po odos pašalinamas celiulitas, o kartu ištempiama ir patempiama oda. Taikant plazmą, temperatūrų skirtumas tarp viršutinės ir apatinės odos dalies yra vienas svarbiausių veiksnių, didinančių procedūros sėkmę. Staigus šilumos padidėjimas po audiniais užtikrina stangrinimą iš karto. Ir celiulitas toje srityje pašalinamas.

 

Kuriose kūno srityse Jett plazma taikoma Turkijoje?

Jett-Plazma procedūros, gali būti taikomos beveik bet kuriai veido, kūno ir odos sričiai. Veido srityje regeneruojama suglebusi, suspausta ir raukšlėta oda.

Taip pat Jett-Plasma procedūros metu stangrinama ir atstatoma oda, panaikinant nedidelį jos suglebimą dėl svorio kritimo pilvo ir klubų srityje arba nėštumo metu.

Jett-Plasma gydymas taip pat gali būti taikomas šiose srityse,

kaklo ir žandikaulių srityje

 • nugara
 • Kelių sritis
 • Vidinė ir išorinė šlaunų pusė
 • Po oda
 • Krūtinės sritis
 • Rankų sritis

 

Kokie yra gydymo Jett plazma privalumai?

 1. Jūsų laukia greitas ir patogus atsigavimo procesas be operacijos.
 2. Galėsite pamatyti savo odos skirtumą prieš ir po procedūros.
 3. Ji užtikrina greitą odos patempimą ir atsigavimą.
 4. Ji pašalina suglebusią odą ir pagerina odos kokybę.
 5. Turėsite stangrią ir elastingą odą.
 6. Įgausite jaunatviškesnį, dinamiškesnį ir natūralesnį įvaizdį
 7. Galėsite lengvai atlikti kūno kontūravimą.
 8. Galite pašalinti celiulitą.
 9. Galite atsikratyti lengvo ir lengvo suglebimo, atsirandančio lieknėjant ir nėštumo metu.
 10. Galite pašalinti įbrėžimus, dėmes ir raukšles, atsirandančias dėl senėjimo ir saulės.

 

Kas gali gydytis Jett plazma?

Jett plazmos gydymą gali atlikti visi norintys. Jett-plasma procedūrą galima lengvai taikyti tinkamiausiems 30-80 metų amžiaus žmonėms, kurie yra geros bendros sveikatos ir neturi jokių odos sveikatos problemų. Ypač esant lengvam ir vidutinio laipsnio suglebimui, Jett plazmos technologija duoda itin sėkmingų rezultatų. Be to, pacientai, kurie bijo chirurginių operacijų ir veido patempimo, gali pasinaudoti šiuo metodu, kad gijimo procesas būtų greitas ir neskausmingas. Be to, nors šis metodas taikomas bet kokiai odos spalvai, jis veiksmingesnis šviesiai odai.

 

Jett plazmos kainos Turkijoje; Antalija, Izmiras ir Stambulas

Jett-plasma kainos skiriasi priklausomai nuo taikymo srities. Tačiau, palyginti su kitomis šalimis, Jett-Plazma kaina Turkijoje yra itin maža. Paprastai ji svyruoja nuo 1000 iki 3000 svarų sterlingų.

 

Atsigavimas po gydymo Jett plazma

Jett-Plazma gijimo procesas vyksta greitai. Palyginti su kitomis technologijomis, ji yra sveikesnė, praktiškesnė ir patikimesnė. Po aplikacijos pirmąją savaitę pastebimos smulkios mėlynės ir patinimai. Ant odos atsiranda tam tikras sausumas. Ją naudojant, oda visiškai atsistato per kelias savaites. Visiškas atsigavimas gali užtrukti nuo trijų iki šešių mėnesių.

 

Ar galima grįžti namo iš karto po gydymo Jett-Plasma?

Pacientas gali grįžti namo tą pačią dieną po Jett-Plasma procedūros. Keliose klinikose po Jett-Plasma gydymo gali būti prašoma hospitalizuoti, kad būtų surinktos hospitalizavimo išlaidos.

 

Kiek laiko trunka Jett-Plazma gydymas?

Tai gali keistis priklausomai nuo taikomų raminamųjų vaistų, tvarkomo ploto dydžio ir procedūrą atliekančio gydytojo gebėjimų. Nors paprastai visa procedūra trunka vieną valandą.

 

Ar galima Jett plazmą derinti su kitomis plastinėmis operacijomis Turkijoje?

Taip, Jett-Plasma galima derinti su kitomis operacijomis. Pavyzdžiui, „Vaser” liposakciją galima derinti su poodinio riebalinio audinio mažinimo procedūromis, pavyzdžiui, ploninti taikomą sritį ir patempti suglebusią odą, kuri atsipalaiduoja pašalinus riebalus.

 

Kodėl verta gydytis Jett plazma Turkijoje?

Turkija turi kokybiško gydymo šalies reputaciją ir užtikrina puikų pacientų aptarnavimą prieš ir po medicininės procedūros bei gydymo procesą už tikrai kuklią kainą; Štai kodėl Turkija nuolat kviečia itin daug klinikinių poilsiautojų iš viso pasaulio.

 

Kodėl verta rinktis mus?

„Cayra” klinikoje mūsų gydytojai specialistai, turintys galimybę naudotis modernia įranga, reikalinga geriausiam įmanomam rezultatui pasiekti, atlieka operaciją beveik neskausmingai ir greitai atsigauna.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar yra kokia nors Jett plazmos gydymo rizika?

Nėra jokios didelės ar tiesioginės rizikos ar komplikacijų, susijusių su šiuo procesu.

 

Ar gydytojai Turkijoje kalba angliškai?

Dauguma gydytojų Turkijoje kalba angliškai arba turi asistentą, kuris padeda susikalbėti.

 

Ar man reikia pasiimti kompanioną, kai man atliekamas gydymas Jett-Plazma Turkijoje?

Galite pasiimti palydovą arba pasirinkti dirbti su mūsų komanda, kuri padės jums viso proceso metu.

 

Kiek laiko užtrunka Jett-Plazma gydymas Turkijoje?

Paprastai mūsų profesionalūs gydytojai „Cayra” klinikoje procedūrą baigia per valandą. Visa kelionė trunka apie 3-6 dienas.

 

Ar įsigijus paketą reikia už ką nors papildomai mokėti?

Viskas, kas įtraukta į paketą, bus nemokama. Jums gali tekti iš savo kišenės sumokėti už kitus mokesčius, pavyzdžiui, už maistą ir pramogas.

 

Kokie yra transporto būdai Turkijoje?

Mes paimsime Jus iš oro uosto savo VIP automobiliu ir nuvešime į viešbutį, o iš viešbučio nuvešime į kliniką.

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree